Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) bisza válasza -=Jam=- (#6350) üzenetére


bisza
tag

Ebben igazad van, de esetleg a pisztoly nem nagyon érdekel valakit, mert csak végszükségben használja, akkor lebontva pl: az smg húzható, vagy akár fordítva.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#6352) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#6145) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem is megérkezett ma az "egérpad", pont befért a jelenlegi helyére (szélesség). :C

Neked mi a tapasztalatod vele, van eltérés a korábban használt padhoz képest? (pontosság, érzékenység, siklás stb.)

;) - The Power of the Light Side

(#6353) -=Jam=- válasza bisza (#6351) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Persze az is egy megoldás, de ezt nyilván magának kell eldönteni mindenkinek :D Én lecraftoltam mindkettőt, majd meglátjuk mi lesz a patch után :) Persze Sweet Dreams meg Merciless kurvára nem akar esni :(

(#6352) Anonymus23: Én ezekre nem vagyok túl érzékeny, úgyhogy nem vettem észre semmi változást, ezen is lövöm a fejeseket meg az előzőn is lőttem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6354) bisza válasza -=Jam=- (#6353) üzenetére


bisza
tag

Ez így van, mindenki magának eldönti. Nyugi, nekem se esett még semmi exo :((( , pedig alig pár napom van benne... :D

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#6355) cikasz válasza Anonymus23 (#6352) üzenetére


cikasz
őstag

Te ilyen kihúzhatóson játszol? ;) Én már jópárszor letörtem volna, néha akkorákat verek oda az asztralra is, hogy egyszer a kezem fog eltörni! :B (Az asztal keményebb ;) )

Nagy nehezen sikerült megszereznem egy maszkot nekem is. Fogócskáztunk egy 10-15 percet a hunterral aztán sikerült egy patrolnak lekötnie amíg kiosztottam két-három sniper (60k dps-es asszem) fejest és lefeküdt pihenni a fűbe.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#6356) Gubu0101 válasza bisza (#6354) üzenetére


Gubu0101
veterán

Épp az előbb dobta Hard fokozaton(DCD Headquarters) a Boss.Eddig ez a második egzo amit Boss-tól kaptam.
Szinte csak Hard-Chalenge fokozaton nyomom többnyire csapattal,érdekes módon,eddig még szólóba jött egzo.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6357) Bird válasza Gubu0101 (#6356) üzenetére


Bird
addikt

5 napnyi játékidőt követően 0 db exo cuccot láttam a saját lootomban. Csöppet alulméretezték a drope ratet azt gondolom... :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6358) regener válasza Bird (#6357) üzenetére


regener
veterán

Nem nem, ez úgy van, hogy ha Te nem találsz, akkor mi igen ;]

[ Szerkesztve ]

(#6359) Gubu0101 válasza Bird (#6357) üzenetére


Gubu0101
veterán

Szerintem,lassan adagolják,nekem is ahoz képest elég lightosan van itt az egzo,nem úgy mint az 1-ben.Asszem az előző is ugyan ez a sweet volt csak kisebb sebzéssel.Most járok 121 óránál :D

Most így vissza gondolkozva,talán az előzőt is itt adta DCD-n :U

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6360) Bird válasza regener (#6358) üzenetére


Bird
addikt

Gratulálok sikerült megfogni a lényeget! Feltétlenül jár a pacsi. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6361) Madoc válasza Bird (#6357) üzenetére


Madoc
veterán

120 óra után nekem sincs egy darab sem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6362) Anonymus23 válasza cikasz (#6355) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az asztalt nem bántom, mert összességében van rajta vagy 350-400k érték (és a sz.gép meg az asztal mellett van), így max a szék párnázott karfája kap 1-2t ;]
De ha ilyen szitu van, akkor inkább felállok, és megyek egy kört, mert idegesen kb 90%-ot romlik az aim :DDD

Ez kb olyan, mint a küldetések letolása a teljes pajzs elvesztése nélkül. Már mindegyik megvan, volt olyan, ahol bújtam végig, meg tök óvatosan csináltam, volt, hogy megcsináltam a küldit, azt hittem vége is, kisfiam odajött, kérdezett valamit, mire visszanéztem 3 mob éppen leabálta a páncélt rólam (Grand Washington Hotel szétlőtt "tikfa" ajtó utáni utolsó 3 mob). Kezdhettem elölről a kihívást. :O ;]
Amióta meg készen van, azóta meg sokszor rambózok, és így is többször simán megvan pajzs elvesztése nélkül.
Amikor rágörcsöl az ember, akkor sokszor rosszabb :)

;) - The Power of the Light Side

(#6363) Anonymus23 válasza Bird (#6360) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azért ez nem olyan mint a Div1-ben egy jó tálentes House :)
Én még nem éreztem hiányát, még egyetlen maszkot sem csináltam, vagy 2 napja kaptam meg a Chatterbox BP-t is.
Van amúgy olyan exo ami must have?

;) - The Power of the Light Side

(#6364) John Marston


John Marston
kezdő

207 óra. Chatterbox, Liberty, Upgraded Lullaby, Merciless begyűjtve. :B
(Boxon)

Az1-ben több mint 30db Házat adott. Inkább szerencsés legyek, mint okos! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6365) regener válasza Bird (#6360) üzenetére


regener
veterán

Kicsit morcos vagy úgytünik, de aggodalomra semmi ok, nekem sincs egy exo sem (még).
Az 1-ben sem jött könnyebben az exo, szerintem nem is baj ha nem mindenki azzal rohangál, lévén ez egy MMOTPS ahol a farm az első.

(#6366) #75376384 válasza Bird (#6357) üzenetére


#75376384
törölt tag

Puszta kíváncsiságból. Ha kaptál volna már exo-t, de az használhatatlan szar lenne, akkor azt irnad itt, hogy miért nem jót adott? :)

(#6367) Bird válasza #75376384 (#6366) üzenetére


Bird
addikt

Nem kell kombinálni, csak egy tényt közöltem. Majd, ha gondolok bármi mást is kiírom magamból ígérem. :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6368) Pahli válasza regener (#6365) üzenetére


Pahli
tag

Oké ne járjon mindenkinek alapból a legjobb cucc, de ne csak szimplán statisztikai alapon akarják szabályozni, hogy kinek milye legyen alias *droprate. Ami úgymond nem is lenne akkora baj, csak mi értelme annak, hogy haver 3ra megkapta (kajakra) a Jeffersonon a Merciless-t, én meg 30-ra sem. Nem kell hozzá skill, stratégia, taktika, tervezés, build, speckó gear, semmi. A helyes válasz kaszinószimulátor. Kötnék az ilyen cuccokat, challange-hez, vagy csináld meg valami hulladék builddel, vagy spercifikus builddel ezt a küldetést, vagy időre vagy mit tudom én. Legyen kihívás egy Exotic, és ne random IMO.

(#6369) fuvi válasza Pahli (#6368) üzenetére


fuvi
senior tag

írd ki rendesen, aljas *droprate :D

(#6370) bisza válasza Gubu0101 (#6356) üzenetére


bisza
tag

Jóvan akkor...... :W Most marhára irigykedem ám! :K

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#6371) arnikusz válasza Anonymus23 (#6363) üzenetére


arnikusz
veterán

Merciless shoti LMG mellé, ahogy Tommy írta. Chatterbox SMG buildhez, azt írják jobb mint egy jó talentes Vector, de várd meg a crafttal a Tier 5-öt én se csináltam még.

A Tommy által mutatott healelő/amoroló buildet fogok majd összerakni

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6372) Nagus válasza norti (#6226) üzenetére


Nagus
senior tag

Ez az 5 volt, plusz egy Greenhouse nevű amit csak akkor dobott be amikor pár lépésre értem a helyéhez. Köszi!

(#6373) Dani79 válasza arnikusz (#6371) üzenetére


Dani79
tag

Nálam a buildben figyel 2.nak chatterbox, 1. meg egy nem túl gyors de nagyot ütő p416, chatter talent miatt mikor felpörög a rate of fire akkor aztán 3 mp alatt olvad el a behemót kalapácsos.
Még 3 talent kell, 1 fegyóra meg 2 ruhára akkor lesz a tuti, most még elvérzek challenge solo legvégén elég sokszor

[ Szerkesztve ]

(#6374) nak0n válasza Pahli (#6368) üzenetére


nak0n
aktív tag

Aki sokat WOWozott régen, ilyenen nem rágja magát, csak gyújt még egy gyertyát az RNGesus-házioltáron. :P

(#6375) arnikusz válasza Dani79 (#6373) üzenetére


arnikusz
veterán

Jó a P416-os most én is azt használom a level 3 CP-nél, de nem akarja adni azt a holosight blueprintet ami crites.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6376) L_ajos


L_ajos
őstag

Ha nekem a Rifle és a LGM a kedvencem de a Demolitionist bónuszát is meg szeretném tartani, lehet életképes?

Még nem végjáték ( GL: 320 )

Valahogy a SMG nem adja :(

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#6377) arnikusz válasza L_ajos (#6376) üzenetére


arnikusz
veterán

Lehet, mondjuk azt a 15%-ot amit a Survivalist ad az AR-e össze tudod kaparni. Vector SBR-t 51-es tárral és bónusztalenttel nem próbáltad

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6378) velizare válasza arnikusz (#6375) üzenetére


velizare
nagyúr

p416 van nálam is. ctar nem létezik, még lvl30 előtt dobta az utolsót. :|
shotik meg lmg-k potyognak tonnaszám.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6379) L_ajos válasza arnikusz (#6377) üzenetére


L_ajos
őstag

A kisérletezés még csak most jön. Az LMG nagyon bejön de az SMG-t 4-5 napja egyszerűen nem tudom megszokni. A Rifle mindig is jobban feküdt. Akkor ráhasalok a témára :)

Köszi :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#6380) Anonymus23 válasza arnikusz (#6377) üzenetére


Anonymus23
veterán

Pedig jó ez a CTar :DDD
A Berserkkel együtt meg kifejezetten beteg sebzést tud bevinni:

;) - The Power of the Light Side

(#6381) xyvalaki válasza #75376384 (#6366) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Úgy vagyok az exokkal, mint régen a Barett mellénnyel. Ha lelövök egy kutyát, az is ad. :))

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#6382) Nagus


Nagus
senior tag

Pár napja semmilyen ruha nem esett utcán a nagy zsákból vagy a bőrödből pedig ugyan annyit nyitok, mint előtte. Vajon állítottak a droppon? Valamint vajon javítják azt, hogy amikor kilépek a játékból van 6 gránátom a kilövőbe, amikor meg belépek nulla?

(#6383) Warzoz válasza Nagus (#6382) üzenetére


Warzoz
senior tag

Nálam ugyanez a helyzet. Néhány napja semmi kozmetikai cucc. Pedig direkt ez miatt élvezem a városban való bóklászást, lootolgatást.

(#6384) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Parizereskenyerrel meg Bazinookal (ha jól emlékszem) próbálkoztunk a déli DZ-ban ma este, inkább kevesebb, mint több sikerrel. (Bár volt olyan, amikor kb. 4 kimentésre váró tárgy is volt nálam, csak éppen jöttek az ellenséges ügynökök.)
Ha jól emlékszem, Parizereskenyer említette, hogy ha lenne nekünk is mikrofonunk, akkor jobban tudnánk együttműködni. Aldibandi (?) - aki egy állványzat tetején időzött egy darabig - többször is leszedett minket. Ebben az esetben szerintem teljesen mindegy volt, hogy van-e mikrofon, vagy nincs, mert kb. 1- 1,5 másodpercig tartott neki lelőnie engem, amikor viszont egyedül szálltam szembe vele, kb. meg sem tudtam karcolni. Ott állt előttem fedezék nélkül, és hagyta, hogy lőjem egy kicsit. Meg sem moccant a páncélzata. Szóval egyrészt lényegesen jobb volt a felszerelése, másrészt az állvány tetején helyzeti előnyben is volt.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#6385) norti válasza Nagus (#6382) üzenetére


norti
addikt

Válts specializációt a Fehér Házban, majd vissza és lesz újra lőszered ;) (thx Norunak a tippért)

(#6386) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Most kezdtem a játékot, így még elég sok mindennel nem vagyok tisztában.

A projekteket (vagy mi a nevük) érdemes csinálni? Mire jók? :R

(#6387) Madoc válasza NoOne1976 (#6386) üzenetére


Madoc
veterán

Olvasd el az összefoglalót,nagyon szépen le van írva magyarul minden.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6388) arnikusz válasza Anonymus23 (#6380) üzenetére


arnikusz
veterán

Jó van na nekem még csak most esett ilyen én ennek örülék. :C

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6389) bizoonik válasza Dani79 (#6330) üzenetére


bizoonik
tag

Ezt hol lőtted, melyik épületben? :F

(#6390) Lefty


Lefty
addikt

T5-tel most minden cuccunk kuka lesz? Mennyire emelkedik a GS?

(#6391) velizare válasza Lefty (#6390) üzenetére


velizare
nagyúr

500ra. igazából attól függ, hogy mi lesz kuka és mi nem, hogy esni fog-e 500+os gear, ha feltolod a gsedet 500ra.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6392) NoOne1976 válasza Madoc (#6387) üzenetére


NoOne1976
őstag

Biztos én vagyok a béna, de a fórum összefoglaló melyik részében van?

(#6393) Madoc válasza NoOne1976 (#6392) üzenetére


Madoc
veterán

Beginners guide.Tevékenységek alatt de jól látszik is.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6394) Lefty válasza velizare (#6391) üzenetére


Lefty
addikt

Na jo, de most 450-es cuccaim vannak, az mind kuka akkor.

[ Szerkesztve ]

(#6395) Madoc válasza Lefty (#6394) üzenetére


Madoc
veterán

Igen.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6396) Dani79 válasza bizoonik (#6389) üzenetére


Dani79
tag

Ghost mask

[ Szerkesztve ]

(#6397) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Kaptam egy infót, hogy tárgy van a mailbox-omban, nézzem meg a stash-t. A cache-részen látom, hogy van 1 db specialzied Apparel cache key-em. Ezt érdemes később nyitni magasabb szinten (lvl 7 a karakter) vagy nyissuk akkor, mikor jön az üzenet?

read-only mode on the forum

(#6398) #75376384 válasza Lefty (#6394) üzenetére


#75376384
törölt tag

ha egy 450-es cuccot kalibrálsz akkor abból lehet 465 is. már akár 1-2% chc is képes ennyit dobni az értékén. ez is tökéletesen mutatja, hogy mennyire nem éri meg a gs-t nézni. a másik ilyen ok, hogy lehet egy maszkon 50% dte 450 körüli gs-sel, mig lehet valami 500-as és kb semmi értelmes nincs rajta.

(#6399) Nagus


Nagus
senior tag

Megvan a 12 maszk de csak 6 ivory kulcsom lett. Próbáltam újra spawnoltati több huntert is de nem akart előjönni. Másnak sikerült vagy ez valami újabb bug?

(#6400) #75376384


#75376384
törölt tag

Újabb táska trophy
[link]

Tl;dr
Wt4-ben uralni kell az összes cp-t. Érdemes csapatban csinálni ahogy az egyik kommentelő is írta. 3 ember foglalja a pontokat. Egy pedig kapja el az éppen támadó piros pisztoly ikonnal jelölt ellenfeleket. Arról nem láttam infót, valoszinileg mindegy a cp szintje.

Kellemes pár órás időtöltés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.