Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) TTomax válasza norti (#6900) üzenetére


TTomax
nagyúr

Vagy csak nem szeretek esni kelni,meg 3X annyi időt eltölteni valamivel amire nincs ennyi... :D

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6902) Habugi válasza TommyS_27 (#6897) üzenetére


Habugi
addikt

Survivalist spec

Crit AR (Strained-el) plussz..

Berserk & Clutch & Safeguard legalább

1x Fenris & 3x Wyvern..

Sok hard hitting & health, magas crit chance attribokból és Surgicalból.

Amíg nincs meg a régi "nagy tár" addig mehet a FAMAS, az új 20%-os Crit range scopeal gusztustalan, alacsony armorral vagy armor nélkül büntet. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6903) GAbre


GAbre
veterán

Amúgy csak,hogy mennyire nézik madárnak az embert:
2 hete nyitottam ticketet ubisoftnál.
Ment a szokásos adatbekérés,és azóta érdemi lépés nem történt.Még tanácsot se adtak.
Csak,hogy kövessem nyomon a játék fórumát.
Mikor közöltem velük,hogy hol kövessem nyomon,nincs 1 topic se erre:
Ellinkelték.
Erre mondom ez szép és jó,de,ez egy 3 hete lezárt téma,nincs semmi bejegyzés,amin nyomon lehet követ a fejleményeket.
Nyugodjak meg,dolgoznak rajta.
3 hete nem csinálnak ezzel semmit,és még a topicot(vagy topicokat is lezárják).
Azóta érkezett 1-2 hozzászólás videómhoz,hogy náluk is hasonló hiba van.
Tehát nem vagyok 1edül a hibával.
Hát némileg kifogásolható a hozzáállásuk szerintem.
De lehet én várok túl sokat,hogy majd 1 hónap megjelenés után,még 1 nyitott topicot se hagynak,csak szőnyeg alá söprik az ügyet.

Csak,hogy mondjak valami jót is,nagyon jó lett ez a kis patch,még akad 1-2 bug,de ezen a frontokon úgy látszik törődnek játékkal.
Kár,hogy set alig esik,vagy 450 körüli,hiába vagyok 500-as.
De ettől lesz miért farmolni folyamat,a kis esély miatt :) (bár eleddig úgy tűnik nem fog esni több :/ )

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#6904) arnikusz


arnikusz
veterán

Elkezdtem húzni a Sharpshootert innen indulok.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6905) TommyS_27 válasza Habugi (#6902) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nem éppen ilyen az enyém :N de holnap felrakom ide a videót ;)

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6906) Habugi válasza TommyS_27 (#6905) üzenetére


Habugi
addikt

Ezesetben ajánlom kipróbálásra, DPS tank a kifejezés minden értelmében. ;)

350-400% körüli sebzés, amin egy Chatter még dobni tud.

Egy normálisabb AR-el, 0-20% armor környékén/között lilákra 230-260K / hit critelések, elitekre mégtöbb.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6907) TommyS_27 válasza Habugi (#6906) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nekem is van hasonlo AR buildem ami crites, viszont kitaláltam egy ettől erősebbet is. (Nem crit build)

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6908) #75376384 válasza TTomax (#6901) üzenetére


#75376384
törölt tag

én úgy emlékszem, hogy tegnap este együtt játszottunk és nagyon nem dereng, hogy estél-keltél volna. sőt, 1-2 borulástól eltekintve, alig volt halál.

[ Szerkesztve ]

(#6909) Habugi válasza TommyS_27 (#6907) üzenetére


Habugi
addikt

Akkor gyanítom valami Rifle motyó lesz, esetleg azon belül is Merciless és/vagy skill.

Sajnos nálam ezek kiesnek mert lusta vagyok "puttyogtatni" pedig a lőszer háztartásnak jót tenne. :DDD

(#6908) vzarmo:

Bezony, frankó kört toltunk.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6910) TTomax válasza #75376384 (#6908) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen,de az nem a tier5 cuccok érdeme,gondolom emlékszel hogy csak én voltam 462es,nem azért mintha bármi jelentősége lett volna a gearscorenak,hanem az a gondom hogy eddig tier5ben egy azaz egy darab olyan gear sem esett amit be tudnék rakni a mostani szettbe,most vagy robbantok mindent és akkor valóban esek-kelek meg ahogy sikerül vagy értelmét veszti a játék looter része,ja de mondjuk gyűjthetek fityegőket,meg maszkokat,csak ezek engem annyira nem érdekelnek.

Ez lett volna az első olyan item amivel 10/10K life páncél +crit hit chance-em lett volna,de nem mert akkor el kell cserélnem a berserket 15% elit sebzésre.Mindegy megléptem meglátjuk...egyébként rólam lefordulnak a mobok,nekem még nem volt gondom hogy rám szaladtak volna.Na persze az ilyen kalapácsos az az azért nem... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6911) RazoR válasza TommyS_27 (#6897) üzenetére


RazoR
veterán

Majd a képet is csináld meg egyből hozzá plz! :)

(#6912) TommyS_27 válasza RazoR (#6911) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Már kész a videó is meg az összefoglaló kép is. Holnap megy youtubera. :) :K

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6913) GAbre


GAbre
veterán


Tudja valaki,hogy miért van az,hogy skill powert nem engedi átpörgetni nagyobbra,csak a setesből adhatnék át.
Viszont a heath-ot átpörgethetem másik 2-3 kesztyűről is.
Holott van olyan kesztűm,ami jobb skill powert adna. :S

Avatar

(#6914) FireKeeper válasza GAbre (#6913) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

minél magasabb az egyik roll, annál alacsonyabb a másik. és sajna csak az egyiket tudod újra pörgetni (afaik).

illetve minél kevesebb attribute van egy cuccon, az annál magasabbra rollolhat.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6915) arnikusz


arnikusz
veterán

Na meglett a Ghost is végre, John Marston Agentnek, meg köszi a jó tippet.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6916) GAbre válasza FireKeeper (#6914) üzenetére


GAbre
veterán

Ezt nem értem.

Sárgát csak 1et tudok.


Kéket többet.


Holott van még kesztyű sárgával.

Bár most,hogy nézem lehet "túl alacsony" gearscore-ja azért?

Avatar

(#6917) FireKeeper válasza GAbre (#6916) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

csak azonos színűt tudsz. replicát meg egyáltalán nem (bár asszem replicáról tudsz átvinni statot).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6918) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Titkos mission keretein belül sikerült a hátra szerelhető pajzsot végül összehozni. Elég jól véd, amikor hátba támadnak

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6919) Garsza


Garsza
veterán

PH -s klánba van még hely? Ha igen kinél kell jelentkezni? Csatlakoznék én is.

(#6920) ChrystianHUN válasza Garsza (#6919) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Szinten jelentkeznek klanba :)

(#6921) TommyS_27 válasza Garsza (#6919) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Garsza benne vagy a másik klánban! Ide azok jöttek akik oda nem fértek be! Viszont az inaktív emberektől( akik nem léptek be napokig) elbúcsúzunk! Mert ha nem játszik valaki a játékkal az nem tesz hozzá a klánhoz sem. És lenne olyan jelentkező aki aktívan segítené a klán fejlődését

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6922) ChrystianHUN válasza TommyS_27 (#6921) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Ha lesz szabad hely es befernek ugyan ez a nevem mint itt. Jelenlegi gs 483.

Koszonom

(#6923) TommyS_27 válasza ChrystianHUN (#6922) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Igazából bárki tud csinálni egy új ph-s klánt! Nálunk a kiesők helyére már van több jelentkező is.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6924) ChrystianHUN válasza TommyS_27 (#6923) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Rendben akkor ha ennyire teli van lehet tenyleg inditani kell egy uj klant is :)

Masik kerdesem esetleg valaki hatha tudja a valaszt. Exotic components csak ugy lehet szerezni ha betorok egy exo fegyvert?

(#6925) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Szerintetek melyik a használhatóbb?
A Tar az utolsó 10 lőszert marha lassan köpi ki.

[ Szerkesztve ]

Give them nothing but take from them everything

(#6926) velizare válasza Krissz1983 (#6925) üzenetére


velizare
nagyúr

ctar, csak tegyél rá valami értelmesebb talentet. fain lézerpuskát lehet belőle csinálni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6927) malacka87


malacka87
senior tag


Na megvan! Most mi a kövi lépés craft majd szétszedés?

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#6928) TTomax válasza malacka87 (#6927) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nehogy szétszedd!Kell az 500ashoz +blueprint,meg szerezz egy másik exot szétszedni abból majd esik 2alapanyag amiből egy kell majd.
Ja és ne feledd t5re upgradelni a benchpadot.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6929) malacka87 válasza TTomax (#6928) üzenetére


malacka87
senior tag

Blueprint az hol esik. Minden egyes youtube videó white house vendort mutat de ott semmi... Jah megvan elmentem másik settementre majd vissza. Ha jól tudom dz-ben az lmg gyorsan megvan nem?

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#6930) TTomax válasza malacka87 (#6929) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ott akkor jelenik meg ha már lecraftoltad az elsőt.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6931) Jimbo75 válasza Jimbo75 (#6877) üzenetére


Jimbo75
tag

Erre valaki esetleg? Köszi!

(#6932) Krissz1983 válasza velizare (#6926) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Szuper köszi.
És melyek azok a talentek amik jók lennének rá?
Bocsi nem nagyon olvastam utána.
Illetve ez a talent csere hogy működik?
Azt tudom hogy ott a craft mellett van. De még nem nagyon mertem próbálgatni

Give them nothing but take from them everything

(#6933) arnikusz válasza TommyS_27 (#6921) üzenetére


arnikusz
veterán

Nem vagyok a Clan tagja, de ez leírásra került, így a felmerülő vitás kérdéseket kéretik Clanon belül orvosolni.

(#5858) TommyS_27 válasza vzarmo (#5850) üzenetére 2019-03-26 20:37:04
TommyS_27

Nem csak neked másnak is írom:

Mivel a "PH" klán betelt és nem nagyon akar senki másikat csinálni ezért létrehoztunk egy klánt. Team DZP néven. Akinek van kedve lépjen be. Nincs semmi elvárás megkötés. Jó lenne minél többen összejönni a majdani raidek meg a cachek miatt. Jelenleg 6-an vagyunk.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6934) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

Van olyan VoIP szerver ahol össze szoktatok gyűlni játékra?
Kényelmesebb lenne a kommunikáció egy nagyobb party-ban.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#6935) #75376384 válasza Jimbo75 (#6931) üzenetére


#75376384
törölt tag

Szerinted? :)

Ha így lenne akkor az op fegyver miatt mindenki demoval rohangálna. Csak az aktiv specializáció perkjeit (vagy mi ezeknek a neve) kapod meg.

[ Szerkesztve ]

(#6936) ChrystianHUN válasza arnikusz (#6933) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Szerintem az mar nem letezik legalabbis ingame Team DZP-t nem talal a keresesben.
Ha estig igy marad lehet csinalok este egyet van aki meg nincs klanban es jonne?

(#6937) RazoR válasza ChrystianHUN (#6936) üzenetére


RazoR
veterán

Van az csak PHC lett a neve, Prohardver Clan

[ Szerkesztve ]

(#6938) Bird


Bird
addikt

A videók alapján ez a true patriot szett elég jónak néz ki. Viszont csak 4 db van meg belőle egyelőre. Irgalmatlan lassan esnek a szett cuccok.... Állítólag a Tidal Basin erőd invaded küldetésen magasabb az esély szett itemekre, bár én nem igazán vettem észre. Van akinek összejött már mind a hat?

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6939) arnikusz válasza Bird (#6938) üzenetére


arnikusz
veterán

Fentebb mutattam a 4-es True Patriotot 2 másik szettelem tekintetében Demolotionist, tegnaptól Sharpshooter húzása miatt azon. Kaptam jelzést fórumozótól, hogy 5-ős True Patriot Sharpshooteren Sig Riflével jól használható. Egyenlőre csak 4 különböző van viszont a 250.000-es armor jól jön az elitek ellen Challenge fokozaton, vagy Bountyn, illetve 3-as CP foglalásakor és még nincs kimaxolva minden szettelem és fegyver.
Ja és LMG a sebzése miatt és a 100-as tárra nézve ajánlott, jobban bejött mint a Tar-C, vagy Vector.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6940) Bird válasza arnikusz (#6939) üzenetére


Bird
addikt

Rifle mint fegyver típus nekem nem igazán jött be. A darálósabb játékstílust kedvelem, a tűpontos lövéseket annyira nem komálom. Az ar, lmg, smg jön be igazán, ezért a sharpshooter kaszt nálam felejtős. A tp hatodik szett bónusza ami sebzi a környező mobokat is nagyon hatékonynak tűnik. Csapatban is sokat dob az összképen a három buff együtt is és külön- külön is. Jó lenne már kipróbálni.... :K

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6941) arnikusz válasza Bird (#6940) üzenetére


arnikusz
veterán

A tegnapi kiírás szerint 2 nap 12 óra és jövel a következő Invaded ott biztosan esnek megint.
Én is hiába csináltam tegnap mindenfélét a Black Tusk érintettségre tekintettel még véletlenül se esett ezekből.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6942) Bird


Bird
addikt

Nemesis egzotikus távcsöves fegyver megszerzése

Hard Wired komponensek helyei - maszkok, mellvértek, kesztyűk

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6943) RazoR válasza Bird (#6942) üzenetére


RazoR
veterán

:R

(#6944) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Tegnap csak összejött a "fehér bálna" commendation:

Így már csak néhány bugos maradt csak :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#6945) #75376384 válasza Bird (#6942) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ez most nem neked szól, ne értsd félre. Van abban valami kacagtató, hogy valaki elolvassa ezt a hosszú cikket hard wired megszerzéséről, míg a projekt kiírásban világosan, jóval rövidebben le van írva minden. Hab a tortán, hogy erről még yt videó is van, amit az emberek képesek megnézni.

(#6944): én személy szerint azt hittem valami jobb felvarrót adnak. Az első részben annyira jó patcheket lehetett szerezni, ebben a részben viszont semmi. Az összes ilyen komor szr, poén nulla, semmi szín.

Tudom, first world problem.

[ Szerkesztve ]

(#6946) kiserik


kiserik
senior tag

AgentsForNation PS4 klánból tudna valaki küldeni egy meghívót? kis_erik

(#6947) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#6944) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Easy volt :DDD

(#6945) vzarmo: Nekem van egy pár, ami azért tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#6948) Bird válasza #75376384 (#6945) üzenetére


Bird
addikt

Van benne valami amit mondasz. :R Ettől függetlenül azért hasznos infók is szerepelnek a szövegben. ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6949) ripla


ripla
őstag

61 óra után meglett a lvl30, megcsináltam a 3 Strongholdot is, 265-ös a lvl szintem. Visszafoglaltam eddig egy Control Pointot, de ugyanolyan kategóriájú epic meg legendary cuccokat dobál, mint lvl30 környékén.
3 kérdésem van.
- A lvl szint hogyan fog nőni?
- A talentekhez mi adja a pontokat?
- Van több mint 80 SHD pontom, de már mindenre el van költve, amire csak lehetett, ezekkel mit kezdjek? Mire lehet felhasználni? Van értelme tovább gyűjteni?

[ Szerkesztve ]

(#6950) ChrystianHUN válasza RazoR (#6937) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Akkor bugos a kereso mert nev szerint ezt sem dobja fel :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.