Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) Warzoz válasza Hublot (#22000) üzenetére


Warzoz
senior tag

sad dumb and dumber GIF
Jössz még te vissza. A Div2 nem ereszt. Mi itt leszünk (vagyis Ők itt lesznek).

(#22002) Hublot válasza Warzoz (#22001) üzenetére


Hublot
senior tag

Oda olyan pvp kellene mert a jelenlegi bohóckodásnak is rossz.

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#22003) arnikusz válasza Hublot (#21994) üzenetére


arnikusz
veterán

DZ unalmas és semmi kihívás, már Vérpistikkel sem találkoztam tegnap délelőtt bementem DZ creditet meg Murakami Emperor Guardot farmolni. Credit az jött, 5 kimentés is volt, 2 óra alatt csak farmerekkel találkoztam alacsony SHD szint és Youtuber majmolás Lady Death/Pajzs. Negoban MG5/EB semmi nem állt az utamba. Tényleg lehet itt próbálkozni mással, de a Raid 2 - 3 speciális buildjén kívül (bár ott is megállja a helyét) nem is kell más Gear.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#22004) DrJaka


DrJaka
aktív tag

Sziasztok!

Lady Death-t elsőre, csak valamelyik NY story mission dobhatja?

2 hete kergetem targeted loot területeken, de csak nem dobja. Ez idő alatt 2 chatterbox már esett...

Huawei Mate 20 prO

(#22005) -=Jam=- válasza DrJaka (#22004) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Mission nem dobja, csak world bossok, azokat kell farmolni.

(#22006) arnikusz válasza DrJaka (#22004) üzenetére


arnikusz
veterán

Legutoljára Camp white missionből kaptam egyet amikor targeted loot volt az SMG, de jelzem TU10 előtt szereztem az elsőt 2 nap New York open worl bossfarmmal.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#22007) pzstm


pzstm
titán

Agents, The servers will shut down for maintenance to implement Title Update 10.1 on Tuesday, July 21st at 09:30 CEST, 03:30 AM EDT, 12:30 AM PDT. Estimated downtime is 3 hours.
Forum Post >> http://ubi.li/oT5T0
Patch Notes >> http://ubi.li/6QgfE

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22008) #75376384 válasza pzstm (#22007) üzenetére


#75376384
törölt tag

szepen kihereltek a reviver hive-ot. ahelyett, hogy vegre adnanak valami normalis uzsidobozhoz hasonlo skill-t a healernek jonnek ezzel a baromsaggal. mindezt mert keptelenek a sajat hulyeseguket kijavitani.

(#22009) mg1992mg válasza #75376384 (#22008) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Mondjuk ja, a divi 1 uzsidoboza mai napig hiányzik, az ellenfeleknek persze oda tudták adni ;]

(#22010) Warzoz válasza DrJaka (#22004) üzenetére


Warzoz
senior tag

Nem, simán eshet smg területről, missionból, de akár exo ládából is. Mindhárom esetnek a tanúja voltam. Mindenkinek az volt az első Lady Death.

(#22011) pzstm válasza pzstm (#22007) üzenetére


pzstm
titán

Download Sizes from TU10 to TU10.1:
PC ~1.22 GB
PS4 ~1.5 GB
Xbox ~2 GB
Sizes might vary depending on region.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22012) Nagus válasza #75376384 (#21992) üzenetére


Nagus
senior tag

Nekem nem a tartalom mennyiségével van bajom hanem a milyenséggel, hogy milyen lett a játék a DLC óta! Az apparel eventeken sokkal többet kell farmolni, mint DLC előtt. A mostaninál a 38 cuccért 152 szintet kell lépned ami már a jó bü**s ku*** any*****t kapegória, mert garantált, hogy a 20 kozmetikai cucc a legvégén fog kiesni! Az aparel event végén meg hiába van több tízezer textiled azok nem használhatóak semmire! De ez még jobbik event, mert egyenesen sugárba hányok azoktól ahol irányítva kell gyilkolászni a hajadat tépve egy-egy fityegőért! Öld meg a mobot úgy, hogy rúgd bokán, majd lőj egyet a jobb kezébe, majd fotózd le, és gyújtsd föl. :C Van olyan játék ahol a devek már élő adásban kifogásolták a játékosok viselkedését velük szemben, hát ez sincs messze attól a szinttől. Nekem pl. minden alkalommal törlik a posztomat arról, hogy "mi az any***t csináljak a sok textillel?". Amikor indult a játék akkor nem arról volt szó ahol most tart!

#22004
Én a legelsőt exo ládából kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#22013) Nemo1


Nemo1
tag

Csak szólnék, hogy a Windows új frissítése okozhat olyan hibát, hogy azt mondja nincs internet kapcsolat...
Úgyhogy az én egyik problémámnak meg van a magyarázata.

(#22014) mg1992mg válasza Nagus (#22012) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Én a textilt arra használom, hogy pl olyan outfitek darabkáit vegyegessem meg, amikből kimaradt 1-2 db, emote-okat, stb..

(#22015) regener válasza mg1992mg (#22014) üzenetére


regener
veterán

Az oké, de ha megvan mind amit meglehet venni és mégis van több ezer akkor megint nem vagyunk sehol :D

[ Szerkesztve ]

(#22016) arnikusz


arnikusz
veterán

Akkor a holnapi Raidre Foundry helyett high end 1.8M armor, 500.000 heal a tanknak ma teszteltem is.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#22017) Anonymus23 válasza regener (#22015) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ja, apparel kulcsból is van vagy ~1700, de minek? :U
Kivették alóla az XP-t így már ennek sincs értelme, addig legalább lehetett szintezni vele, tök feleslegesen dobálja...

;) - The Power of the Light Side

(#22018) regener válasza Anonymus23 (#22017) üzenetére


regener
veterán

Az meg a másik, csak vannak, 97/100 pedig már 300 ládát kinyitottam mióta meglett a 97...

Az emlegetett material:

(#22019) pzstm válasza regener (#22018) üzenetére


pzstm
titán

nekem is hosszú hetek óta 97/100, 45 ezer feletti textilnél járok :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22020) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Akinek lesz lehetősége napközben játszani, az írja már meg, hogy érez-e változást a loot rendszerben. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e valamit javítaniuk vagy csak etettek minket (megint).

(#22021) pzstm válasza NoOne1976 (#22020) üzenetére


pzstm
titán

En mostanaban is mar ereztem...heroicon jonesellyel jo loot esett..az hogy 2-3% hiwnyzik osszesen egy teljes buildbol nekem es ezert mar azok az itemek sem jok az egy dolog...

De a maxos ertekek 80%a korul mozogtak a szazalekok.

A rainbow loot mas teszta

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22022) NoOne1976 válasza pzstm (#22021) üzenetére


NoOne1976
őstag

Nekem tegnap 2 óra alatt adott 2 coyote maszkot, egy 3 piros god rollos grupot, egy max reapir skill modot és egy alps táskát, szintén god roll, igaz abvan van kék. (De a talent is jó.)
Néztem is, hogy mi a fene van. Ezen kívül 80-90%-os walker cuccokat.
Ugyanakkor utána a capitolon meg egyetlen dolog sem esett.

(#22023) granini válasza NoOne1976 (#22022) üzenetére


granini
őstag

Nehany gondolat..
A rainbow (roman import) cuccokkal nem fognat mit kezdeni, nem is kell.. az mar tul OP lenne ha adott brandre csak adott szin rollolhatna.. ennyi rng kell..

Loot quality - szerintem a jatekba olt ido nincs rendesen rewardolva.. oke ott vol a watch de 1000 felett kb kimaxoltad es onnantol nincs kulonbseg az 1200 es a 2400 SHD kozotti playerek kozott (csak a rutin meg a skill azt most tegyuk felre..) - szoval kene egy rendszer ami valahol motivalja a playereket hogy toljak. Pl minden 100. SHD szint adhatna egy lehetoseget hogy egy adott meglevo itemeden 1 sort ujra rollolj fuggetlenul attol hogy azon mi volt eddig forgatva.. igy lehetne jol geart maxolni, es meg a felig jo itemeket is lehetne hasznalni, mondjuk esne egy fegyo amin a felso ket sor maxos a harmadik meg a talent szar. Ma ezt eldobod.. az uj rendszerben meg elteszed mert tudod hogy 200 szint mulva ez lesz a best in slotod.. :) csak otlet..

Raid only / DZ only cuccok - en nem allitom hogy az a jo ha mindenhol eshet minden tehat ne legyen general loot pool. de az se jo hogy adott item csak es kizarolag egyfelekeppen lootolhato.. van akinek az eletben nem jon ossze a 8 fos csapat.. vagy leteszik dz-ben minden extractnal es sose hozza ki.. szoval kene olyan kontent, ami nehez, de maskepp is engedne hozzajutni ezekhez az exo itemekhez pl.. es ezt is lehetne szinthez kotni.. hogy mondjuk 1000 alatt nem eshet.. mert az is vicc hogy inspectelek egyet safehouseban es 100-200 shd-s emberek olyan cucc van amit meg kepen se lattam..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#22024) Pferi válasza granini (#22023) üzenetére


Pferi
senior tag

Nekem pl. nagyon tetszett hogy az exo marksman, exo smg és exo pisztoly részenként volt megszerezhető és összerakható. Ilyet csinálhatnának még.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#22025) arnikusz válasza granini (#22023) üzenetére


arnikusz
veterán

Nem nagyon fognak változni a dolgok. Ez a franchise már a vége felé jár minden nagyobb dolgot már megcsinálták amiből pénzt is láttak.Igen jön majd a Skyscaper, de filozófálhatunk mi lenne jó úgyse azt csinálják. Alapvető hibákat nem tudnak javítani. Ha valamihez hozzányúlnak azt baltával teszik. Ahogy az 1. idejében a 2. esetében is lenne potenciál de mivel nem ismerik ill. játszanak a játékunkkal fogalmuk sincs mit is kéne plussz hallgatnak a YouTube rekre. A RAID 2 is kifullad szeptemberre míg kiszedődik minden és van társaság. Végül pedig aki teheti farmoljon péntekig mert hétvégére visszaveszik a loot esőt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#22026) #91166208 válasza arnikusz (#22025) üzenetére


#91166208
törölt tag

Udv. Hat ezzel a Forge 50 % shield healthel nagyon melle nyultak. A kovetkezo nerf ez lesz. 4 bulwark, gila melleny es a forge. Minden armor regen es konkretan halhatatlan vagy. Bealltam a wall street vegen a 3 boss koze meg se mozdult az armor es a forge meg rossz is mert alul 12%chd van :DD nem armor regen. Osszesen 2 millio armorom van.

(#22027) arnikusz válasza #91166208 (#22026) üzenetére


arnikusz
veterán

Este RAID 2- n teszteltem az előkészített szintén zenész buildet. A 2. Bossnál néha furcsa módon. tűz megeszi a healt teljes armor és pajzs mellett és még burnuszos r. is van.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#22028) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Keresnék társakat küldetésekre és egyébre,Div 1 -ben endgameig jutottam de itt most kicsit ellaposodtam csak lvl9 vagyok,
elérhetőség

[ Szerkesztve ]

(#22029) need


need
addikt

Sziasztok..
[Erre] Volna valakinek valami ötlete..?
Volt aki azt mondta hogy a Discord miatt akad be a hang..Kíváncsiságból nem indítottam el a Discordot és ugyan úgy nincs rendszer hang!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#22030) Anonymus23 válasza need (#22029) üzenetére


Anonymus23
veterán

Gondolom a beállításokat már nézted, mert ugye le lehet venni a hangját külön, van egy mappa a dokumentumokban, Jam is írta nemrég, annak a beltartalmának a törlése segíthet, esetleg egy reinstall.

;) - The Power of the Light Side

(#22031) need válasza Anonymus23 (#22030) üzenetére


need
addikt

akkor azt mondod hogy ezt a mappát mindenestől..?
törlöm és megnézem :D
köszi a helpet :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#22032) need válasza Anonymus23 (#22030) üzenetére


need
addikt

kitöröltem az egészet.. de hogy valami nehogy jó legyen.. kerestem egy játékos társat és végig néztük a beállításokat ami a hangra vonatkozik..
Úgy látszik hogy ebből reinstall lesz.. :W

Köszi még 1x a helpet :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#22033) Anonymus23 válasza need (#22032) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez a beállítás felel pl ISAAC hangjáért:

;) - The Power of the Light Side

(#22034) need válasza Anonymus23 (#22033) üzenetére


need
addikt

nekem ez 50.. az lesz ebből újra rakás..!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#22035) VágniValó


VágniValó
addikt

Van most valami gebasz a serverekkel? Uplay és a játék is végtelenül lassú (eddig még csak az 1-et launcholtam nosztalgiából, most szeretném a 2-őt)

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#22036) pruzsi


pruzsi
őstag

Valaki valamerre csavarogni?

(#22037) Dlite


Dlite
tag

Sziasztok! Nemrég lettem 40-es. Az alap geareket úgy farmolom, hogy a mappon az R-t megnyomva a target lootot csinálom, illetve az adot projecteket? Illetve a manhunt után kaptam ugye azt az órát ahol egy pontot el tudtam "költeni"...az pontosan mi? .) Köszi

RTX2060 I5-9500

(#22038) Anonymus23 válasza Dlite (#22037) üzenetére


Anonymus23
veterán

Óra: 700.000 XP-ként kapsz egy SHD pontot, amit az órában fejlesztésre tudsz felhasználni.
Az órát 1000 SHD-val tudod kimaxolni, utána (jelenleg) csak alapanyag vagy credit "vásárlásra" tudod felhasználni.

Farmolás:
Igen, a targeted lootnál a célzott loot sűrűbben esik, de hogy jó loot is esne az közel sem biztos, de legalább olyan cuccok fixen esnek, ami neked kellhet.

;) - The Power of the Light Side

(#22039) Dlite válasza Anonymus23 (#22038) üzenetére


Dlite
tag

:R

RTX2060 I5-9500

(#22040) Dlite


Dlite
tag

Még egy kezdő kérdés. A térképen a "világot" nem lehet állítani? Most 'Normál'-nak látom...ha jól emlékszem az egyben át lehetett állítani hardra....

RTX2060 I5-9500

(#22041) -=Jam=- válasza Dlite (#22040) üzenetére


-=Jam=-
őstag

De lehet. Térkép > Y

(#22042) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Játszottam az alapjátékkal, kb pár héttel a new yorki dlc megjelenése előtt, kicsit utána. Akkor ilyen 515-ös cuccokat dobált, tele volt velük az inventory. Most felraktam és minden 460 körül semmi semmire nem jó (wt5), rossz helyen vagyok?

/s

(#22043) Dlite válasza -=Jam=- (#22041) üzenetére


Dlite
tag

Köszönöm.

RTX2060 I5-9500

(#22044) Nagus


Nagus
senior tag

Ó bakker pont most van 3 órás leállás.... Elkezdtem egyedül egy heroicot erre lekapcsoltak... Amúgy ha már egyedül, akkor másnak is feltűnt a baszó RNG? Egyik alkalommal X-et elindítom egyedül heroicon és úgy megyek végig, mint kés a vajban. Másik alkalommal ugyan azon az X-en heroicon esek kelek, és mint ha sebzésem sem lenne...

(#22045) velizare válasza Nagus (#22044) üzenetére


velizare
nagyúr

néhány hete feltűnt, hogy néha nagyon zergelnek a mobok, és nagyon nagyot is lőnek, máskor meg mint a ma született kisnyuszik gurítgatnák a hímes tojást... :F

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#22046) Janusz001


Janusz001
őstag

Ongoing bleed build mennyire életképes szóló heroicon? Istennek nem akar kiesni a chest hozzá, feleslegesen nem szivatnám magam, illetve az imperial dynastic holster merre keressem? Stranded tankert már özön alkalommal letoltam, mindenféle variációban.

(#22047) velizare válasza Janusz001 (#22046) üzenetére


velizare
nagyúr

afaik semennyire. jelenleg az eclipse + vile maszk a státusz effektes meta.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#22048) need


need
addikt

Sziasztok..

Van az úgy amikor fel kell adni..na jó nem a játékot csak a probléma megoldását..
Itt már [korábban] irtam arról hogy Isacnak nincs hangja..néha ez jó de kimondottan rossz is.
Tanácsokat megfogadva könyvtár kiötölve a dok-ban nem hozott eredményt..
A játék letörlése és újra telepítése sem. Még maradt a kliens utolsó ként..hátha..!

Van még a support hogy ők mondjanak valami okosat.. ;] ;] ;] ;]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#22049) Janusz001 válasza velizare (#22047) üzenetére


Janusz001
őstag

Bleed killeket próbálom szaporítani, de majd akkor dobálom a stinger hive -ot a turret vagy striker drón mellé skill builddel.
Az eclipse build tényleg fun, csak ott sokszor futni kell a dagik elől :)

(#22050) velizare válasza Janusz001 (#22049) üzenetére


velizare
nagyúr

arra talán jó.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.