Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) arnikusz válasza Kiscsőke (#6300) üzenetére


arnikusz
veterán

Van olyan side mission ami 45 acp 9mm tárat ad, én a Vector SBR-t használom az jobb mint a váltámasz nélküli. Viszont a képen láthatón van a 20 % tárkapacitást adó talent így az 51 löszer bontja a High end arany ellenfelet.

Vector 9mm, Vector .45 APC, Tactical Vector, Vector SBR 9mm. ezeket találtam.

Anonymus a Survivalistnál lévő infantry 5.56 magazine blueprint máshonnan nem jöhet igaz.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6302) Dani79 válasza Kiscsőke (#6297) üzenetére


Dani79
tag

D50 nekem esett vagy 8 db eddig... CTAR persze egy sem :W

(#6303) Dani79


Dani79
tag

Ghost milyen gyakran dobja a mask-ot? 2/2 nem dobott semmit csak valami vacak fegyvert

(#6304) arnikusz válasza Dani79 (#6303) üzenetére


arnikusz
veterán

24 óránként respannol szerintem.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6305) Dani79 válasza arnikusz (#6304) üzenetére


Dani79
tag

mindig jön relog alatt az nem gond, most meg tudom ölni 1shot demoval csak nem dob maskot :F
ghost ugye a falon lévő maskok bal alsó sarok

[ Szerkesztve ]

(#6306) -=Jam=- válasza Dani79 (#6305) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ha nincs meg a maszk, akkor azt dobnia kéne 100%-ban.

(#6307) duvi válasza -=Jam=- (#6306) üzenetére


duvi
nagyúr

Nálunk elsőre dobta az össze hunter :K

(#6308) arnikusz válasza Dani79 (#6305) üzenetére


arnikusz
veterán

Igen, meg itt kapod a Spectret is, a helyszínek az összefoglalóban megvannak.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6309) kiserik


kiserik
senior tag

PS4-es kérdés: másnál is szokott "megfagyni" a karakter? Mostanában azzal szívat, hogy küldetés közben ha meghalok, újjá éledés után nem tudok mozogni. Csak a logout-login oldja meg. Soloban ekkor ugye bukod a küldit. Egy jó kis Challenge vége felé elég idegesítő tud lenni.... :W

(#6310) #75376384 válasza Dani79 (#6302) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ctar exo-hoz kell vagy hogy működik ez a rész? Még nem jártam utána. Azt tudom, hogy d50-t el kell tenni vmiért. :D
Ha szimpla fegyvert keresel akkor f2000 és p416 szintén jó tud lenni. Utóbbi szerintem a legjobb AR a játékban.

(#6311) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Ez nem fog igy maradni az fix :D

ja ezen meg már sirva röhögök mióta megláttam :D

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6312) TommyS_27 válasza TommyS_27 (#6311) üzenetére


TommyS_27
senior tag

ja ezen meg már sirva röhögök mióta megláttam :D

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6313) Kiscsőke válasza Dani79 (#6303) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Mi a klánnal szedtük eddig az összes huntert mind a 13-at, nekem a 12-ig maszkot a 13-ik hunter dobta(amelyik elvileg a 7-ik kulcsot adja), viszont ivory key nincs csak 6, sőt a sniper srácnak meg csak 5 kulcsa van(ő csinálta az 1 shot-os huntereket amelyeknél az egyiknél nem voltam ott), tehát a maszk is random jön meg a kulcs is. Valószínűleg módszeresen kétnaponta le kellene szedni az összes huntert és akkor előbb utóbb meg lesz az összes maszk, és kulcs is.

Nekem se D50, se CTAR nem esett, de M44-et kb már 100-at eladtam

(#6301) arnikusz
"ami 45 acp 9mm tárat ad," ezt most így nem értem ez acp lőszerhez van vagy 9mm-hez?
Assault rifle-höz van +30-as táram így 61 lőszert tudok bepakolni az ACR-be s az Mk16-ba

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#6314) arnikusz válasza TommyS_27 (#6312) üzenetére


arnikusz
veterán

Van még hely 42-es számot látok.

Kiscsöke este megmutatom képen melyikre gondolok.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6315) Anonymus23 válasza arnikusz (#6301) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerintem nem, de elég ha játszol a Survivalisttal és megkapod.

De ezen az egyik webes tudástárban, a weapon mods fülön rajta vannak 90%-ban, hogy melyik honnan szerezhető meg. KLIKK IDE

;) - The Power of the Light Side

(#6316) arnikusz válasza Anonymus23 (#6315) üzenetére


arnikusz
veterán

Köszönöm most látom ami nekem megvan a light extended 5.56-ra gondoltam az elég.
Viszont ez az amit írtam korábban ami kell az SMG buildhez EXPS3 Holo sight +12.0% Critical Hit Chance -10.0% Headshot Damage Control Point Alert Level 3 World Tier 4.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6317) Kicsimix válasza Kicsimix (#5835) üzenetére


Kicsimix
őstag

PS4-en továbbra is várjuk azokat akik jönnének játszani klánba.
Jelenleg 8-an vagyunk Div 2-ben. Többen még mostanában fognak csatlakozni.
Hosszútávra lehet velünk tervezni, több játékkal is játszunk! Egy összetartó banda vagyunk.

Privátban keressetek ha érdekes lehet a dolog : )
:R :R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#6318) norti válasza Kiscsőke (#6297) üzenetére


norti
addikt

Még a bountyt sem kell megcsinálni, elég ha elfogadod Snitchtől (??? van a feje fölött), utána megjelenik a térképen a vendor jele, a kosár.

(#6319) kovsol


kovsol
titán

Ma megvettem a játékot PC -re, de nem bírom elindítani.
Amikor töltene be hallom a hangot, de ablakban indul eleve, és tiszta fekete a kép. Ha kattintok azonnal kifagy. Ha alt+enter kombóval teljes képernyőre akarok váltani akkor is kifagy.
Ötlet?
Legfrissebb NVIDIA drivert is felraktam. A gépem megfelel a követelménynek. Windows 10 64 bit van telepítve. (eredeti az is). Talán a két monitor tesz be neki?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6320) Warzoz válasza kovsol (#6319) üzenetére


Warzoz
senior tag

MSI Afterburner miatt van, feltéve, hogy használod te is. Kapcsold ki és ha elindult a játék, akkor kapcsolhatod vissza.

(#6321) fuvi


fuvi
senior tag

Hogyan neveld sárkányodat, avagy a karakterépítés mikéntje

nemrég találtam egy jó kis leírást a redditen, saját példamat belerakva lefordítottam

Először is, játékstílusod/felfogásod határozza meg, hogyan és mit is szeretnél a játékban csinálni.
Én egyelőre PvE tartalmakat szeretnék csinálni, magányosan és csapatban is, ezeken belül főleg Challenge küldetéseket, ill. 3-as szintű Control Pointokat.

Kedvenc fegyvertípusod(aid) szerint alakítsuk ki fegyvereinket és felszerelésünket.
Imádom az AReket, illetve a Rifleket ezért ezeket fogom felszerelésben is támogatni talentekkel, Attribute pontokkal.

Számodra legfontosabb Talent(ek)
Válassz ki egy fegyver és egy (vagy több) ruha talentet ami köré epíted a karaktert.

Mik azok az Attribute (Tulajdonság) pontok?
Minden felszerelés tartalmaz legalább egy tulajdonságot (armor, damage, cooldown reduction stb). Ezeket 3 kategóríába soroljuk (zárójelben a hozzátartozó ikon): offensive (célkereszt), defensive (pajzs) és utility (elem). Minél kevesebb ilyen stat van egy itemen annál nagyobbak az értékei.

Mik a Modok és a Mod slotok?
Felszereléseken lehetnek az előző 3 kategóriába sorolható Mod slotok. Ezek a kategóriák (offensive, defensive, utility) még 2 részre vannak szedve: “System” vagy “Protocol”. A megfelelő Modok ezekbe a slotokba (foglalatokba) tehetők. “Generic” Modokat bármely kategóriába betehetjük, csak a System ill. Protocol különbözteti meg ezeket. Maguk a Modok véletlenszerűen generált Attribute pontokat tartalmaznak (lila: 2 stat, lego: 3 stat)

Mi az az ODU pite:
Az ODU (offensive, defensive, utility) pite a karakterlap bal felső részében található ábra, ami jelzi mennyi és milyen Attribute pontokat és Modokat (1db mod 1-el növeli csak, hiába van rajta pl 3 érték) használunk. Bizonyos talenteknél láthatunk követelményeket, amiknek megfelelve aktív lesz az a talent.

Talentek köré építkezz
A fegyveremen található “Strained” talenthez maximum 5 offensive érték társulhat, mivel ehez a talenthez sok Crit kell ezért főleg “crit hit chance” -re raktam

Brand Szett bónuszok
Némelyik szettbónusz egész jó, hogy rámenjünk, de én nem eröltettem a dolgot, talán egy kettes bónuszom van, nagyon macerás jó értékekkel találni geart és még erre is figyelni kéne.

Szinergia
Fegyverem “Strained” talente elég jó együttműködik chestemen lévő “Berserk” talenttel, illetve ugyanaz a követelménye, mint a backpackomon lévő “Safeguard”-nak. Kesztyűn pedig “Cluth” aktív talentnek hasonló a követelménye, mint a “Berserk”-nek.

Ne felejtkezzünk el persze a sebzésről se
Sebzés még mindíg az elsődleges dolog amire figyeljünk. Nemigazán beszélhetünk farmolásról ha egy tárból alig ölsz meg egy normál ellenfelet.

Felszerelés és az ODU tervezése
Mostanra tudjuk hogy milyen talenteket és bónuszokat akarunk a fegyverünk mellé, de nem ilyen egyszerű a dolog. Bizonyos ruhákon csak bizonyos talentek lehenek ill bizonyos ruhákon csak bizonyos talentek lehetnek. Talentek lehetnek aktívak vagy passzívak. Ezekre itt egy jó kis táblázat./I]

forrás

(#6322) kovsol válasza Warzoz (#6320) üzenetére


kovsol
titán

Köszönöm, valóban ez volt a gondja. Erre nem jöttem volna rá.

May the Force be with you!

(#6323) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Bebugolt a titkos küldi itt,áram lehúz de semmi,már ki-be léptem,párszor újra kezdtem de itt mindig elakad :(
Ha kiszaladok a helyiségből jelez menjek vissza...

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6324) arnikusz válasza Gubu0101 (#6323) üzenetére


arnikusz
veterán

Próbáld újra 24 óra múlva.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6325) TTomax válasza velizare (#6286) üzenetére


TTomax
nagyúr

Csak lefelé kell húzni az egeret,nem olyan veszélyes mint kb az összes smg amik alapból úgy szórnak egy körben hogy rossz nézni,

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6326) TTomax válasza kovsol (#6322) üzenetére


TTomax
nagyúr

Csak első indításnál nyűgös rá aztán már indul...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6328) arnikusz válasza norti (#6327) üzenetére


arnikusz
veterán

Na ezt holnap kipróbálom, köszönöm.
3-as szintű CP jól adja mai termés egy jó kis Vector és egy AR.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6329) Gubu0101 válasza arnikusz (#6328) üzenetére


Gubu0101
veterán

Bezzeg nekem repülőembereket dob ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6330) Dani79 válasza norti (#6327) üzenetére


Dani79
tag

Meg is van :C thx 12 mask /7 key pipa

[ Szerkesztve ]

(#6331) warcat


warcat
veterán

Heti projectből most esett a large pouch recept:

lmg +75 golyó -35% stability

EA: It's in the crate!

(#6332) arnikusz válasza Dani79 (#6330) üzenetére


arnikusz
veterán

Na akkor tisztázzuk a tényálladékot egyszerűen odasasszéztál lopakodó karate módban be ki és megjelent a Hunterovics és kapá az Gránátvetűből és meghalél.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6333) Hublot válasza TommyS_27 (#6312) üzenetére


Hublot
senior tag

Erős a pali. :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#6334) vvega30 válasza Hublot (#6333) üzenetére


vvega30
senior tag

Trottyantón_perrentő biztosan foglalt volt :DDD

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#6335) Dani79 válasza arnikusz (#6332) üzenetére


Dani79
tag

Pontosan így történt, este

(#6336) DrJaka válasza arnikusz (#6316) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Én ezt a light extended 5.56-t szeretném megszerezni, néztem a táblázatot, de nem egyértelmű :( (nekem)
A Department of Justice side missiont kéne megcsinálnom? De hol találom meg?
Előre is köszi a segítséget.

Huawei Mate 20 prO

(#6337) duvi válasza DrJaka (#6336) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez a side mission adja a light extended tárat:

(#6338) Bird válasza DrJaka (#6336) üzenetére


Bird
addikt

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6339) Gubu0101 válasza arnikusz (#6332) üzenetére


Gubu0101
veterán

Vagy nem,3 gránátot rálőttem azt elszaladt vagy tűnt :D Este várás aztán megpróbálom az arcába tolni ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6340) warcat válasza DrJaka (#6336) üzenetére


warcat
veterán

Valamint annyi, hogy nem jelenik meg csak ha megcsináltál (ha jól emlékszem) 3 main küldit a településnek, utána lehet felvenni ott (Theatre)

EA: It's in the crate!

(#6341) RazoR


RazoR
veterán

Srácok, pár fórumon azt olvastam és videók is vannak, hogy a Hunterek dobják mind a 8 ivory keyt.....
Én nem tudom kipróbálni mert nem tartok még ott. A láda van akinek ruhát dobott, van akinek fullos ctart-t vagy f2000-et.

(#6342) arnikusz válasza RazoR (#6341) üzenetére


arnikusz
veterán

Norti által linkelt videohoz az egyik kommentelő írta, hogy gond van és javítani fogják, de forrást nem mellékelt.
Viszont az eddig látott videokban mindenhol 7 Ivory kulcssal zártak. :F

Gubu tegnap az emlékmű melletti tetőn lévőt az alóla kijövő Outcastosak üzték el, a másikat pedig először a konténer tetején nem adta be, majd mikor közelebb mentem, akkor megjelent, de amint emeltem a Granyóvetőt el is tűnt.

Este a Norti félét próbálom.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6343) Fox Mulder válasza arnikusz (#6342) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Nekem megvan 11 maszk és 7 kulcs, de a konténer tetején lévőt megölni nagyon nehéz, egyszerűen olyan gyorsan eltűnik, hogy mielőtt megkapná a hitet már nincs ott. Nem értem. Egyébként érdemes figyelni mert több helyen megjelenik. Én már 3 helyen próbálom ahol spawn-ol. /konténer tetején, az beléptető kapu tetején, és a sátorvárosban/ de nem sikerült még.
Ami érdekes, hogy jelent meg már hunter random városrészekben is, éjszakai szabad kóborlásnál csak azt vettem észre, hogy megy a zavaró, körbenéztem és fent volt a tetőn.

(#6344) norti válasza RazoR (#6341) üzenetére


norti
addikt

A 8. kulcs (pont a Ghost maszk) megszerzése bugos, azt javítják elvileg az április 5-i patchben. Addig azt nem lehet megszerezni, csak a maszkot.

(#6345) Fox Mulder válasza norti (#6344) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Akkor addig azt én sem erőltetem.

(#6346) Anonymus23 válasza DrJaka (#6336) üzenetére


Anonymus23
veterán

Melyik táblázatot nézted? Mi nem egyértelmű benne?
Ha kicsit több infót adsz, akkor többet tudunk segíteni.

De, a legegyszerűbb és amit én találtam ez a legtöbb infó ami össze van szedve Fegyver kiegekhez.
ITT
Rámész a WEAPON MODS fülre és az utolsó 3 oszlop megmondja, hogy honnan, milyen módon és helyen lehet megszerezni.

Jellemzően ezen a négy forráson keresztül kapsz fegyver kieg tervrajzot egyébként:
Perkek feloldásával
Mellékküldetések jutalma
T4-ben lvl3 CP-k kitakarításáért kaphatsz
Projektek elvégzése

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#6347) DrJaka válasza Anonymus23 (#6346) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Ugyanezt a táblázatot néztem. Az utolsó 3 oszlop nem volt egyértelmű, de így, hogy tettek ki a srácok képet, már megleszek.
Köszönöm

Huawei Mate 20 prO

(#6348) Anonymus23 válasza DrJaka (#6347) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tényleg segíteni akarok, ne értsd félre:
Az utolsó 3 oszlop gyakorlatilag ugyanarról beszél, hogy milyen módon lehet megszerezni.
Erre írtam én is a négy lehetőséget (jellemzően ezek, van 1-2 ami picit másabb).
A side missionöket többféle módon fel lehet oldani:
Vannak MIssion Giver emberkék, akikkel ha beszélsz, akkor adják ezeket a mellékküldetéseket, vagy nekem volt talán olyan is, hogy simán amikor valahol jártam megjelent mellettem a mellékküldetés, és rádión mondta a csávó, hogy mellesleg most mi is a szitu.

De a három oszlop értelmezése:
Obtain via: Megszerzés min keresztül: pl Control Point, el kell foglalni a Control Pointot

Method: Módszer a CP legyen 3-as szintű

Location: Hely: itt ugye ez nem értelmezhető, de T4-ben kell lenned.

Ugyanez pl a perkeknél elmondja hogy a Grip2 perket kell feloldani, és a Fehér Házban tudod ezt megtenni a HQ-nél.

;) - The Power of the Light Side

(#6349) bisza


bisza
tag

Sziasztok!

Olvastam itt több hozzászólásban, hogy az egzotikus pisztolyt és az smg-t nem érdemes legyártani mert 440-es lesz a szintje.
Ez így van, de ha legyártás után elmész a vendorhoz, akkor rögtön meg lehet venni hozzá a upgrade tervrajzot. A legyártáshoz egzotikus alkatrész kell, ezért még nem legyártható az upgrade. Gondoltam, mást is érdekelhet. Nekem az smghez és a pisztolyhoz is megvan.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#6350) -=Jam=- válasza bisza (#6349) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Akkor azt is olvashattad volna, hogy egzotikus materialt, csak akkor kapsz, ha egy egzotikus fegyvert lebontasz, és akkor megint ugyanott vagy, hogy farmolhatod ki, amit lebontasz. Ezért nem ajánlják, hogy most craftold le.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.