Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) ripla válasza kicsako (#6679) üzenetére


ripla
őstag

Azokra válaszolok amit én is tudok, és remélem jól. :)

- Ajánlott nincs, amelyik szimpatikus, azt használd
- A piros az élet, a kék a páncél, a sárga a skill power (azt hiszem)
- ...
- ...
- Ha eléred a lvl30-at, akkor bejön egy új frakció, lesz újrakezdés, de más lesz.
- A specializálódás lvl30 után jön.
- Sose támadj szemből, mert ledarálnak, mindig használd a fedezéket.

[ Szerkesztve ]

(#6702) velizare


velizare
nagyúr

10kor karbantartás.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6703) #75376384 válasza pottyoske197 (#6699) üzenetére


#75376384
törölt tag

A hab a tortán, hogy bepakolták mellé a randomot is. Egy idő után (állítólag bug miatt) a cp-k nem adnak több blueprintet és marad a weekly project, vendor páros tervrajzra. Előbbi teljesen random hogy mit ad, utóbbi szerintem fix (kiindulva a div1-es tervrajzosból).
Így akiknek nincs szerencséje annak még akár hónapok is lehetnek mire beadja az ar tervrajzot.
Nekem most van egy +ammo talentes és 49 lőszer fér bele. Ez így wt5-ben jellemzően lilák ellen, elég karcsú.

(#6704) LeonAran válasza ripla (#6701) üzenetére


LeonAran
tag

"a piros az élet" Nem, inkább a halál. :)
A piros az offensiv (támadó) tulajdonság:fegyver sebzés, fejlövés sebzés, kritikus esély és sebzés, és egyéb fegyver sebzések.
A kék a deffensiv (védekező) tulajdonságok: páncél, életerő, életerő öleskor stb.
A sárga a képzettség: skill power, colldown...
Egyes talentek mukodesenek feltétele, hogy ezekből mennyi lehet a felszereléseden. Pld: Max 5db offenzív vagy minimum 7 defenzív...

[ Szerkesztve ]

Uplay: Repityu15

(#6705) pottyoske197 válasza #75376384 (#6703) üzenetére


pottyoske197
tag

MENNJENEK A BUSBA
jobb lett volna szoljanak es meg 1 honapig farmolgassunk es utanna a WT 5 ezekkel a semmirevalo allitasokkal
pedig olyan szepen lehetett a fegyvermodokat varialgatni. mas mas kellett ugyanazon kaszton belul. most tok mindegy rateszed a plusz taras es acurracy vagy elitsebzes vagy CHC mindegyikre es Amen. semmi erdekesseg, hogy kiserletezz.
A blueprintek miatt is meg 1 honapot hagyhattak volna vagy kossek heroic szintu fo es mellekkuldihez egyenileg vagy 2-3-4 es csapatban... de ne igy random ha jon jon ha nem igy jartunk szinthez.
igy akinek mint pl nekem is az LMG hez semmi erdemi modosito es a riflehez is csak 1 darab van tarhoz ha jol emlekszem.
Azok akik nem szeretnek gondolkodnio osszeallitason akkor keressenek egy szimpla FPS et COD vagy Wolfenstein stb ott nem kell semmit allitgani csak hentelni. igy oda a varazsa. meg kinlodas is lesz neha.
na mindegy , ma kihagyom nem mergelodom, majd holnapig meg alszom egyet ra, addig lootoljatok ki ami kell en megelegszem a maradekkal

pottyoske

(#6706) Edem05 válasza velizare (#6702) üzenetére


Edem05
őstag

mennyi időre? azt hol írják? :R

(#6707) ripla válasza LeonAran (#6704) üzenetére


ripla
őstag

Ez nekem sem volt tiszta, kösz. :)

(#6708) Gubu0101 válasza Edem05 (#6706) üzenetére


Gubu0101
veterán

15 perc :)

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6709) Lefty


Lefty
addikt

500-as cuccok hol esnek? Vagy ez hogy van, mert akarmit csinalok max ilyen 456 koruliek jonnek. Most 450 vagyok.

(#6710) Gubu0101


Gubu0101
veterán

És egy jó hír legyen legalább,javították az elérhetetlen shd ládikát,most már hozzá lehet jutni :D
Elmentem most kipróbálni,és nyithatóvá tették az ajtókat :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6711) LeonAran válasza Lefty (#6709) üzenetére


LeonAran
tag

Az arusoknál vehetsz nagyobbat. Mindent fegyél fel ami magasabb gear score-ral rendelkezik. És akkor egyre nagyobbakat fogsz kapni.

Uplay: Repityu15

(#6712) vvega30


vvega30
senior tag

Nekem hiányzik 5 shd pont.Ez nyilván egy mellék küldi lesz de nem találtam sehol:(
Van valami listánk arról, hogy ezek hol találhatóak? Vagy random az egész?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#6713) Gubu0101 válasza vvega30 (#6712) üzenetére


Gubu0101
veterán

Itt csak nyomj a Hide All-ra mert így mindent mutat.Lentebb megfogod találni az SHD tech szöveget,rányomsz és már mutatja is a térképen.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6714) Polllen válasza Habugi (#6696) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nálam az alap az LMG + rifle (vagy marksman rifle, ha van éppen jó SVD), de a táskában ott van egy AR, Sub-machinegun, shoti. Ha elfogyna a lőszer, váltok.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6715) sittes79 válasza LeonAran (#6711) üzenetére


sittes79
addikt

Hja ez tok szopás 450 körül szépen össze válogattam a kis buildre valomat, azóta nem sok értelmes esett, de akkor cseréljek le gear, csak azért, hogy magasabb essen amúgy ahogy nézem a +armoron kívül nem nagyon adnak jobb értékeket, a setek meg konkrétan semmire valók, ez valahogy sovány eddig szerintem, de várjuk a nyári updatet :)

(#6716) #75376384 válasza Gubu0101 (#6710) üzenetére


#75376384
törölt tag

eddig se volt elérhetetlen. ha az ember azon a területen vette fel a bounty-t akkor esély volt rá, hogy a gép beadja ezt a helyszint.

(#6717) arnikusz


arnikusz
veterán

Mi lehet a kínja? :F
490-es ben craftoltam, majd betrörtem, minden alapanyag megvan, a GS 476, craft asztal felfejlesztve a Blueprintet hogy fejleszteném? Gyűjtsem újra össze az SMG 3 komponenst, de az csak 490 -est eredményezne. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6718) Gubu0101 válasza #75376384 (#6716) üzenetére


Gubu0101
veterán

Voltam pár Bounty küldetésen,de egyszer se vitt oda,most már nem kell kínlódni 2 perc alatt megvan :D
Viszont a titkos küldim még mindig be van ragadva,áram lehúz de semmi,remélem idén még javítják ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6719) Bird válasza arnikusz (#6717) üzenetére


Bird
addikt

Nem lesz 500, 490 a max gs amit letudsz abbol a fegyobol kraftolni...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6720) John Marston válasza arnikusz (#6717) üzenetére


John Marston
kezdő

Szia, hiányzik a Chatti, mert betörted. Én a Mercit törtem be, adta a két exotic alkatrészt, 500GS Chatti kész.

(#6721) norti válasza #75376384 (#6716) üzenetére


norti
addikt

Igen, ez kb. olyan megoldás volt, mint a one-shot a Ghost maszkra... :P

(#6722) ZeroCola válasza velizare (#6702) üzenetére


ZeroCola
lelkes újonc

#6699...

(#6723) arnikusz válasza John Marston (#6720) üzenetére


arnikusz
veterán

Köszönöm, akkor kell 3 Hyena kulcs a 3 SMG alkatrészhez.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6724) LeonAran válasza Bird (#6719) üzenetére


LeonAran
tag

Nekem 500-as.
Kellett hozzá egy legalább 250-es Chatterbox + egzo alapanyag, amihez betortem az egzo riflet

Uplay: Repityu15

(#6725) John Marston válasza arnikusz (#6723) üzenetére


John Marston
kezdő

#6724 +1

Kell egy új Chatterbox. Mi is megszívtuk, Div1 több ezer óráit el lehet felejteni, ez nem egy nyári, washingtoni DLC, ez a Division 2. :)

[ Szerkesztve ]

(#6726) Bird válasza LeonAran (#6724) üzenetére


Bird
addikt

Szívatnak rendesen úgy látom...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6727) ripla


ripla
őstag

Amúgy az SHD pontok kellenek lvl30 után is? Mert nekem már csak olyanokra adna, amihez lvl30 kell (ami még nincs meg), de ezen felül van nálam azt hiszem 44 pont.

(#6728) regener válasza ripla (#6727) üzenetére


regener
veterán

Skillek alternatíváira tudod elkölteni 5/skill arányban.

(#6729) warcat válasza sittes79 (#6715) üzenetére


warcat
veterán

Nem kell hordani a cuccokat, elég, ha ott van a tatyóban a nagy ilvl.Én még mindig jórészt a 450-es szetben vagyok.

Viszont jelenleg úgy tűnik, 500-hoz elérve nem kapsz fixen mindig 500-as cuccokat, hacsak nem bug jelenleg...

És úgy tűnik,hogy nem.
[link]

[link]

EA: It's in the crate!

(#6730) ripla válasza regener (#6728) üzenetére


ripla
őstag

Ok, köszi. :)

(#6731) szallasi007 válasza pottyoske197 (#6705) üzenetére


szallasi007
őstag

Az a baj azzal amit írsz hogy pl nekem rohadt mód nincs időm napi 1 óránál többet azzal foglalkozni hogy mit érdemes összerakni és mit nem az adott fegyverre. Én azért vettem meg a játékot hogy a kis barátaimmal jól szórakozzak.
Ezektől az Exo cuccok kraftolásától is a tököm ki van. A maszkokról ne is beszéljünk. Ha nem járnék ide konkrétan nekem fogalmam nem lenne egy csomó dologról.
Nem áll rá az agyam, szopok én melóba eleget a fél/egy évre előre tervezgetéssel nincs nekem arra sem időm sem kedvem hogy egy játékot tanulmányozzak.
Az hogy nektek van és leírjátok ide mit hogy érdemes az hatalmas köszi, de szerintem többen vannak azok akiknek fingjuk nincs hogy mi merre hány méter és nem ismerik ezt az oldalt. :R

[ Szerkesztve ]

(#6732) 용 Bob


용 Bob
senior tag

DZ west/solo első challange boss drop :DDD

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6733) alibiman


alibiman
aktív tag

Sziasztok! A tegnapi patkolás óta sehol nem dob lőszert a gránátvetőhöz. Előtte meg volt bőven. Valami 5let?

(#6734) Bird válasza 용 Bob (#6732) üzenetére


Bird
addikt

Gz!!!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6735) Dani79 válasza alibiman (#6733) üzenetére


Dani79
tag

Szerintem nagyon visszavettek a droprateből mert alig esik nekem is 2 hard 1 challenge mission után esett 3 azaz három darab

(#6736) alibiman válasza Dani79 (#6735) üzenetére


alibiman
aktív tag

Akkor lehet, hogy ezt egy picit túltolták.

(#6737) warcat válasza Dani79 (#6735) üzenetére


warcat
veterán

Csak szimplán bugos, mert semmi értelme nincs míg fel lehet tölteni specváltással a bázison.
É nem is láttam esni soloban patch óta

EA: It's in the crate!

(#6738) norti


norti
addikt

The Division 2: Weekly Vendor Reset

This is the latest vendor reset information. It contains all items on sale and is updated every week.

Goodbye NYC, Hello DC
This reddit post summarizes the reasons why we are discontinuing The Division 1 resets to focus on The Division 2 exclusively. It also reflects on almost 3 years of doing the vendor resets. Please give it a read.

Work in Progress
This is a work in progress. I’m doing a new design and layout for TD2 and it should be implemented next week. The damage calculation is till being worked on so we can use percentiles again to make it easier to see the weapon damage regardless of gear.

Ja, most látom, az összefoglalóban már benne is van :)

[ Szerkesztve ]

(#6739) alibiman válasza Dani79 (#6735) üzenetére


alibiman
aktív tag

Most lett valahogy 6 db úgy, hogy 1x láttam kidobva, a többi 4 nemtom hogyan lett.

(#6740) Gubu0101 válasza alibiman (#6733) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ez nekem is feltűnt :U Lenyomok egy fél missiot mire dob egy spec lőszert :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6741) #75376384 válasza Gubu0101 (#6740) üzenetére


#75376384
törölt tag

az egész jó arány. mi lenyomtunk három invaded challenge küldit és egyet se kaptam. :D

(#6742) alibiman válasza #75376384 (#6741) üzenetére


alibiman
aktív tag

Majd reszelnek rajta még, oszt jó lesz. :-)

(#6743) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

5.56 extended magból most csak az van ami csak 10 lőszert ad? vagy ha másik azt hol találom?

(#6744) pzstm válasza DiamondBack (#6743) üzenetére


pzstm
titán

patch notesban láttam +20-ast is, nem tudom hol esik blueprintje, gondolom control point Lvl3-4

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6745) xyvalaki válasza John Marston (#6725) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Az elég gyengus.

Más kérdés: ha végezzem Tidallal, akkor mik adnak zöldet?

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#6746) arnikusz válasza xyvalaki (#6745) üzenetére


arnikusz
veterán

Black Tusk Bossok random emellett a Black Tusk küldik amik a Capitol strongholdot nyitják és a Capitol is. Eddig ezekből kaptam biztosan.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6747) xyvalaki válasza arnikusz (#6746) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Köszi

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#6748) arnikusz válasza xyvalaki (#6747) üzenetére


arnikusz
veterán

A Black Tusk boutyk is adhatnak. A Patriotból már van 3 különböző így odapakoltam a Survivalistot hogy húzom 2 Fenris meg 1Overlord mellé. A fent i missiok 5 spec pontot adnak.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6749) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Na, ha már az exo lmg linket bedobtam, itt a sniper parts összeszedése is. Sajna még nem lehet összerakni teljesen, de parts esik.
[Nemesis exotic sniper MMR videó part 1]

(#6750) TommyS_27 válasza xyvalaki (#6745) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nekem sima piros mob is dobott.

https://www.twitch.tv/ltommys

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.