Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) D4M13N válasza johndoo1000 (#6450) üzenetére


D4M13N
aktív tag

KB olyasmi mint a level up, csak itt nem lvl 35 leszel már, hanem a cuccaid adottságai, értékei javulnak, ahogy egyre magasabb lesz gearscore(Jobbik esetben). Illetve itt megváltozik a játék, stronghold ok, erősebb enemyk, black tusk, mint új frakció abuzálja a jónépet, új blueprintek és még sok minden.

[ Szerkesztve ]

(#6452) johndoo1000 válasza D4M13N (#6451) üzenetére


johndoo1000
tag

Értem, de miért kezdem mindig 2 Tier-ben ? ez hogy van? minden esetben fel kell magad küzdeni a Tier 4-ig ? és mitől függ ? ha kilépek akkor megyek vissza Tier 2-be, vagy valami mástól függ ?
ELőre is köszi

(#6453) D4M13N válasza johndoo1000 (#6452) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Tier 1 és tier 2 esetében vannak a stronghold ok, ahhoz hogy feljebb lépj, teljesíteni kell valamelyik strongholdot. De a strongholdhoz meg kell két pirossal jelzett mission is hogy mehess, illetve a cuccaidnak is el kell érni egy adott gearscore szintet. Ez azért van, hogy ha GS200-zal bemennél pl egy strongholdba, az első lágy fuvallattól meghalnál, azaz a missionök felkészítenek lootban mint a várható enemyk erősségében a Strongholdra. Ha kész akkor kövi tier jö. Itt ismét lootolás piros mission stronghold. Ennyi. Viszont ha haverhoz belépsz, aki tier4ben van és kidobja neked a cuccokat amiket ő kap, akkor jelentős előnyhöz jutsz. Pl. Mi havernak szórtuk T4ben a 450es cuccokat, így ha nem volt kivel tolni egyedül is lenyomta a tierváltást t2ről t4re.

(#6454) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Azért ezen elég korrekt élet van...

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6455) johndoo1000 válasza D4M13N (#6453) üzenetére


johndoo1000
tag

Ezt még meg is értem, de ha már 440-es vagyok, akkor miért kell a Tier 2-től kezdenem? kicsit unalmas mindig végig tolni a T2-T3-at. ezt nem lehet elkerülni ?

(#6456) D4M13N válasza johndoo1000 (#6455) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Na ezt passzolom. Valszeg bug. Nyiss neki egy ticketet. Mintha lett volna itt a fórumon akinek ez volt a hibája, mint neked.

(#6457) Hublot válasza TommyS_27 (#6454) üzenetére


Hublot
senior tag

Ma ketten bementünk dz-be próbálgatni a pvp szetteket.
Jött ránk 4 ruszki csapatban. Befosott mind kb 8x🤣😂

Jó lesz ez tommy de hozzá kell szokni a fedezékhez. Óriási hátrányban van aki rárohan a másikra.
1 hit sniper viszont megöli a pvp-t.

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#6458) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Thank you bro! it's very usefull :D

C-TAR és P416 G3. mai occupied DZ dobta :)

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6459) Nagus


Nagus
senior tag

Midenkinek 5.-e lesz a wt5 vagy csak az ultimate és goldosoknak, és a standard az 7 nappal később?

#6448 Valahogy nem látom a patch noteban azt, hogy nerfelve lett a ruha loot esélye. Megjelenéstől 1200-ból nyitottam 90 kozmetikai elemet utcán, a patch óta volt kb 800 új nyitásom amiből nem esett semmi.

[ Szerkesztve ]

(#6460) johndoo1000


johndoo1000
tag

Sziasztok,

a problémám az, hogy akárhányszor kilépek a játékból, mindig Tier 2.ben találom magam, hiába hogy már 440-es felszerelésem van.
Valaki tudja, hogy mi lehet a baj ?

(#6461) Madoc válasza johndoo1000 (#6460) üzenetére


Madoc
veterán

És minden alkalommal megcsinálod a saját térképeden a tier lépéshez szükséges strongholdot?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6462) johndoo1000 válasza Madoc (#6461) üzenetére


johndoo1000
tag

szia,. mivel máshogy nem tudok Tier 4-be lépni igen, bár már egy kicsit unalmas :)

(#6463) Kiscsőke válasza johndoo1000 (#6462) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Egyedül szoktad csinálni a strongholdot?

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#6464) norti válasza Nagus (#6459) üzenetére


norti
addikt

Mindenkinek, ez még nem DLC tartalom.

(#6465) johndoo1000 válasza Kiscsőke (#6463) üzenetére


johndoo1000
tag

van hogy egyedül van hogy csatlakozok. De amint belépek a játékba és megnyitom a térképet nekem mindig Tier 2 vel kezd.

(#6466) RazoR


RazoR
veterán

“a két legvitatottabb elemet fogják korrigálni. Egyrészt a skill modok terén sokkal kevesebb képességpont kell, hogy hozzáférjünk egy-egy módosításhoz, amire azért van szükség, mert sokszor embertelen volt a követelmény.

A fegyver modok tekintetében is komolyabb rework érkezik, merthogy eddig ugyebár úgy működött a szisztéma, hogy minden mod tartalmazott valamiféle negatív hatást is, így mondjuk, ha felszereltünk egy tárat a stukkerünkre, akkor lehet, több lőszer volt benne, de például rontott a kritikus sebzésen.

Ezt azzal hivatottak orvosolni, hogy hamarosan megjelennek azok a modok, amik nem raknak negatív hatást a fegyverre.“

(#6467) arnikusz válasza Anonymus23 (#6414) üzenetére


arnikusz
veterán

Átmentem Survivalistba, így mókás a pontgyűjtés. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6468) XeeN válasza johndoo1000 (#6465) üzenetére


XeeN
senior tag

A strongholdok előfeltételeit is megcsináltad, (2/db invaded story mission) vagy randomokkal azonnal nekiugrottál a strongholdnak?

(#6469) #75376384 válasza RazoR (#6466) üzenetére


#75376384
törölt tag

Szerintem a fegyvermodok teljesen rendben voltak. Végre nem az volt, hogy minden slotra felpakolta az ember a legjobbat, hanem lehetett és kellett is variálni, hogy az igazodjon a buildhez. Persze a sírás megint célt ért.

(#6470) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Azoktól kérdezném, akik konzolon játszanak azon belül is PS4-en.
Milyen a felhozatal a buildeket illetően? Ott is azok a buildek terjedtek el mind PvE-re mind PvP-re mint PC-n? Arra gondolok itt, hogy irányítás miatt van bármi féle változás?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#6471) johndoo1000 válasza XeeN (#6468) üzenetére


johndoo1000
tag

Természetesen, már többször is. :) Vagyis minden egyes belépéskor újra megcsinálom a két missiont majd a strongholdot, már az egyiket Hardon is, de a következő belépéskor megint Tier2-ben találom magam :)), már behunyt szemmel tolom az egészet :)

(#6472) XeeN válasza johndoo1000 (#6471) üzenetére


XeeN
senior tag

Ez elég bosszantó lehet. (Azért kérdeztem mert mi belefutottunk ebbe, de mint kiderült, a cimbi kihagyta a két küldit előtte és ez okozta a galibát.)

(#6473) Bird válasza Ra's al Ghul (#6470) üzenetére


Bird
addikt

Multiplatform játék, minden ua. mint pcn.... ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6474) Habugi


Habugi
addikt

Valaki vezessen már be a topicban tomboló CTAR fétis okába és mibenlétébe pls..

Vita nélkül jó fegyó, T4-be lépés után cirka 5-6 napig le sem tettem, aztán esett egy normálisabb Custom P416 G3 és azóta.. :N

RPM-ben 150el kevesebb mint a CTAR ha mindenkettő extended táras & allegrós, az alap dmg-e viszont közel a másfélszerese.
Emellett azonos modokkal stabilabb, kevésbé drasztikusan esik az optimálja, stb.

Shooting Rangebe érdemes lejárni, főleg ha az embernek van mindkettő. :)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6475) RazoR válasza #75376384 (#6469) üzenetére


RazoR
veterán

Fog itt még sok minden változni a sírás miatt... :U

(#6476) Hublot válasza RazoR (#6475) üzenetére


Hublot
senior tag

Pedig maradhatna minden így pve fronton. :K
PVP viszont gyengíteni kellene a snipert mert egy lövés egy játékos megöli a játékot. Gondold el 4v4-be mindenki sniper csúzlival kempingezik nagy játék lenne. :(

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#6477) #75376384 válasza Hublot (#6476) üzenetére


#75376384
törölt tag

Azért a pve se tökéletes.
A hive még mindig bugos.
Illetve van pár mob, ami már rosszabb mint anno az lmb shotgunosok voltak.
A hyena smg-s és pajzsos sebzés-találati százalék-facetank arányai kicsit elcsúsztak. Ugyanez igaz a shotis “tech” srácra. A gránátosok 100%-os accuracy-ja is egy vicc.
A sharpshooter fegyver páncélsebzése röhej, míg a gránátvető indokolatlanul erős.
Én nem bánom, ha valami nehéz, de a fent említett dolgok már inkább frusztrálóak, mint sem nehezek.

(#6478) xyvalaki válasza XeeN (#6468) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Azt hiszem nekem is a kedvencem lesz a Survivalist.

BOCSI, EZ ARNIKUSZNAK MENT VOLNA.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#6479) Hublot


Hublot
senior tag

Balancing Changes
With “Invasion: Battle for D.C.” we will also have the first balancing pass

Keep in mind, it is very early in the lifecycle so this is a first step in balancing to address some peaks.

There is also a lot of talk about PVP – this update will not focus specifically on PVP balance, this is something for a later date – but some of the small changes will, of course, impact PVP.

The Sniper M700 and the Rifle MK17 will get a damage reduction.

Crit Damage and Headshot Damage will be lowered across all existing gear, so if you have equipment with these stats on it, they will be different when you log in on Friday.

“Safeguard Talent” (extra healing) will get an internal cooldown so that it can’t be up all the time

Demolitionist Talent “Crisis Response” (when armor breaks you replenish your ammo) will also get an internal cooldown.

Látják a problémát ők is. 1 hit sniper megöli a pvp-t. :K

[ Szerkesztve ]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#6480) arnikusz válasza xyvalaki (#6478) üzenetére


arnikusz
veterán

A számszeríja felejtős, de az elítsebzés+ AR-sebzés gut. Tegnap 1 óra alatt projektek teljesítése, CP-foglalása, 3 Bounty lett 3 field láda azaz 9 pont.
Tier 5-re fejlesztve a craftingot majd megcsinálom az AR mellé a Chatterboxot.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6481) Dani79 válasza Hublot (#6479) üzenetére


Dani79
tag

Igazából csak pvpben kellene nerfelni, pveben szerintem rendben vannak

(#6482) Kiscsőke válasza arnikusz (#6480) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Én ezzel kezdtem, nagyon jó a + gránát amit ad a felszereléshez, és azzal együtt a számszeríj elég erős területi sebzést képes bevinni!
Azt ne felejtsük el, hogy támogató healer lenne a karakter, nem damage.
Sokkal gyorsabban fel tudtam húzni mint a másik kettőt, ezzel valahogy gyorsabban jönnek a pontok, és több lőszer is esik hozzá harc közben.

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#6483) arnikusz válasza Kiscsőke (#6482) üzenetére


arnikusz
veterán

A lőszer tényleg hullik rendesen. Mondjuk egy lila páncélos rohanó örültet szépen felrobbant. :)

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6484) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

A specek bonusza mindig aktív, vagy csak ha azon a specen vagyok. Konkrétan a lmg,smg rifle damage...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#6485) Bird válasza Egonyolc (#6484) üzenetére


Bird
addikt

Akkor jár, ha adott speccel játszol természetesen.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6486) mettek


mettek
addikt

Sziasztok. 2 napja kezdtem bele pc-n. 11es szinten vagyok. Láttam hogy hyenas kulcsokat a déli alagutakban találok. A kérdésem ezzel kapcsolatban hogy ezeknek a nyitását hagyjam a végére 30-as szintre? Mert azt olvastam hogy szint szerint dobja a lootot a láda.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#6487) arnikusz válasza mettek (#6486) üzenetére


arnikusz
veterán

Szia !

Hagyd meg 30 után, mert pl. a Chatterbox SMG-hez a 3 alkatrészhez és a blueprinthez kell 4 kulcs, lásd összefoglaló.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6488) bizoonik válasza #75376384 (#6477) üzenetére


bizoonik
tag

Továbbá az is egy baj, hogy nagyon sokszor mögéd spawn-olnak a mobok, ráadásul elitek, és olyan irdatlan sebzést kapsz tőlük közelről, hogy nem lehet kivédeni. Az infinite spawn loopokról ne is beszéljünk, amikor egy kereszteződésben leállsz harcolni, majd arra jön egy elite őrjárat, mire azokat leküzdöd észrevesz valaki és jön rád a black tusk, ha azokkal is megvagy jön még egy elite konvoj is majd előről. :W

(#6489) velizare válasza Kiscsőke (#6482) üzenetére


velizare
nagyúr

ha a survivalist a támogató/healer, akkor rossz helyen van nála a + ar damage és a damage vs elites.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6490) duvi válasza velizare (#6489) üzenetére


duvi
nagyúr

Plusz ott van még a shoti és pisztoly sebzésbónusz is :K

(#6491) #75376384 válasza bizoonik (#6488) üzenetére


#75376384
törölt tag

Erről már sok helyen olvastam de én személy szerint eddig egy helyen tapasztaltam ezt. A fehér ház alatti cp, ami elhelyezkedése miatt kiugróan rossz.
Máshol simán elkerülhetők az általad leírt gondok. Mind roaming mind támadás közben helyezkedni kell. A mobok se vesznek észre olyan könnyen, amikor elfutunk mellettük.
Olyan valóban van, hogy cp támadás közben elindít egy elit járőrt, de ez is kezelhető. Le kell őket lőni. :D
Ez a “mindig jön szembe valami” se annyira nagy probléma csak az emberek felnagyítják. Szerintem a játék közel se annyira nehéz, mint az első rész. Jönni fog még egy wt5 és jó pár új szett. A játékosok mégis nyafognak, hogy nem megy és nehéz. Ez pedig meg fogja ölni a játékot, ahogy az első részt is unalomba fullasztotta a végére. Holott ha sokan rászánnának kis időt és átgondolnák a játékstílusukat és úgy raknák össze a használt felszerelést a játék is jobban menne. Persze egyszerűbb felmenni reddit-re és sírni minden miatt.
Nem beszélve arról, hogy képtelenek elfogadni sokan. Nem lesz minden szir-szar build jó nehezebb szinteken.

[ Szerkesztve ]

(#6492) VikMorroHun válasza #75376384 (#6491) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Kéne egy "noobvagyok" kapcsoló a játékba, amitől minden mob automatikusan meghal, ha eltalálják, a játék pedig megdicséri az illetőt, hogy milyen ügyes volt.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#6493) mettek válasza arnikusz (#6487) üzenetére


mettek
addikt

Köszönöm. Az összefoglalót nyálazgatom. Bár sok órát tettem bele az 1. Részbe de itt sok az újdonság most meg ugye új térkép. Néha rossz hogy kevés a kezdő player így van hogy egyedül kell lenyomno egy egy küldetést. A PH clanba viszont beléptem.

AlienAforceOne néven vagyok uplayen. Akit gondolja vegyen fel.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#6494) bizoonik válasza #75376384 (#6491) üzenetére


bizoonik
tag

Remélem félreértettél, én nem szerettem volna nyafogni meg hőbörögni, pont én vagyok az az ember aki ha kell 150x is visszamegy valamit megcsinálni csak hogy meglegyen :DDD csak leírtam hogy ezzel találkoztam és engem zavart. Nyilván a játékstílusom is ilyen, hogy szeretek befészkelni valahová és onnan szétdarálni bármit, ez rögtön meg is magyarázná miért írtam a dolgot :D
Hozzá kell szoknom, én is látom hogy úgy van kialakítva az egész játékterület hogy csak oda nem bújhatsz ami mögé nem akarsz..
Build: gyűjtögetem folyamatosan a cuccokat, ha itt lesz a WT5 holnap, akkor abba is belevetem magam és annak megfelelően fogom a talenteket meg a skilleket összepakolni. 1 hónapja jött ki a játék, egyelőre szeretek céltalanul rohangálni benne és időt eltölteni. Ha nem működik a build az az én saram, de abban szerintem megegyezhetünk, hogy ez egy nehéz játék :D

:O :O :O :O :O :o :((( :( :( :( :W :W :W :W :U :O :O :O :O :O :O :O :O

[ Szerkesztve ]

(#6495) arnikusz válasza mettek (#6493) üzenetére


arnikusz
veterán

Nekem meg nem akarja felhozni, hiába keresem, így maradtam Solo, bár néha a matchmaking működik és a Challenge szintűeket úgy csinálom.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6496) VikMorroHun válasza mettek (#6493) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Kérj segítséget más ügynököktől, illetve állítsd nyitottra csak barát/privát helyett a social policyt (vagy mi a neve). Nálam már több alkalommal előfordult, hogy egyedül vágtam neki küldetéseknek, aztán menet közben mások is csatlakoztak. De ehhez kell a nyitott mód.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#6497) arnikusz válasza VikMorroHun (#6496) üzenetére


arnikusz
veterán

Két új maszk, outfitek stb. videjó.

[link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6498) TTomax


TTomax
nagyúr

Tegnap kipróbáltam ezt a buildet,nagyon adja,de nagyon észnél kell lenni.

A build a berserk/safeguardra épit,és ha túllőnek akkor nagy baj van,illetve az ammo sohasem elég... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6499) cikasz válasza #75376384 (#6477) üzenetére


cikasz
őstag

Nem beszélve arról, hogy a molotov koktélt nem tudom hány háztömb messziről is pontosan rád dobja. Már ha a fél perc alatt amig odaér szép nagy ivben, nem sétálsz arréb :D

Az ijjal is egy csomószor nem találom el az ellent pedig szépen kipirosodik a célkereszt...

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#6500) TTomax válasza cikasz (#6499) üzenetére


TTomax
nagyúr

Vagy ha nem lövöd ki útközben,nekem azért az nagyon tetszik,apróság de bejön.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.