Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) bombibmw


bombibmw
veterán

Az miért van, hogy megcsinálom a strongholdokat és nem teszi complete-ra?
A másik meg az, hogy kiírja, hogy tier 3-ba tesz, mégis maradok tier 2-ben?

(#6202) norti válasza pzstm (#6200) üzenetére


norti
addikt

Lehet. Nekem 2,5% crit chance-t egy 14%-os 3%-ra kalibrált át.

(#6203) RazoR


RazoR
veterán

Ha valakinek maradt még uplay pontja váltsátok be még ma!!!

(#6204) TommyS_27 válasza norti (#6202) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Brand setenként más a capje a tulajdonságoknak. Valahol az élet lehet maxos valahol az armor sp stb.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6205) xyvalaki


xyvalaki
aktív tag

Az elit sebzésnek és az SMG sebzésnek mennyi a maximuma?

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#6206) TommyS_27 válasza xyvalaki (#6205) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Elit sebzésből nekem 127%-ot sikerült összehozni. De sztem még 30% van benne.Minden ruhán hard hitting van, fegyvereken szintén DMG to elite modok.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6207) Anonymus23 válasza pzstm (#6200) üzenetére


Anonymus23
veterán

Pl a vzarmo által berakott képen jobb oldalt felül van egy rész, ott egy elég nagy grafikán mutatja is:

;) - The Power of the Light Side

(#6208) tiger10


tiger10
tag

Sziasztok!

Kalapácsot hol, vagy hogyan tudnék szerezni? Campus-ba kéne leadni. :R

(#6209) pzstm válasza Anonymus23 (#6207) üzenetére


pzstm
titán

Ilyen kis elteresnel ok lenne, csak azt hittem nagyobbnal is kb atlagol mondjuk :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6210) xyvalaki válasza TommyS_27 (#6206) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Az szép! Én a felénél tartok. Az SMG 31%.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#6211) velizare válasza pzstm (#6197) üzenetére


velizare
nagyúr

minden ilyen bónuszt csak egy bizonyos (jellemzően kicsi) lépésenként enged növelni. ez a fajta használata a rekalibráló asztalnak hasonlít a div1 optimalizációjára, csak itt nem div tech kell hozzá, hanem egy olyan tárgy, amin nagyobb a bónusz (és még rohadt sok nyersanyag), és csak egy lépést tudsz növelni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6212) szallasi007 válasza tiger10 (#6208) üzenetére


szallasi007
őstag

Kalapács van a játékban? 😲😲😲😲

(#6213) -=Jam=- válasza velizare (#6211) üzenetére


-=Jam=-
őstag

És tényleg, én azt hittem ez valami hard cap a brand miatt :Y Egyre nagyobbakkal tényleg lehet szépen felfele tornázni az értéket. Nem tudom, hogy a nyersanyag szükséglet nő-e, mert pont elfogyott, előtte meg nem figyeltem.

(#6214) Nagus


Nagus
senior tag

A másodlagos küldetésekből még van hátra 6db, hogy 100%-ot mutasson a játék a fővel egyezően. Viszont ezek nem látszódnak nálam a mapon. Tudja valaki, hogy miképpen lehet láthatóvá tenni?

(#6215) xyvalaki válasza velizare (#6211) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Így elég sok lootot kell gyűjtögetni, mire olyan adottságot kap az ember amire szüksége van
:))

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#6216) D4M13N válasza szallasi007 (#6212) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Igen, kis trophy elvileg

(#6217) #75376384 válasza szallasi007 (#6212) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ha le kell adni akkor valószínűleg valami project miatt kell. Gondolom ilyen lootolható biszbaszt kérnek tőle, amit táskák, dobozok és hasonlók ürítésével lehet szerezni.

(#6218) TXT válasza Habugi (#6199) üzenetére


TXT
őstag

Ez segit esetleg azon, hogy a lapozofajl beallitas ellenere is ugy “laggol” a jatek idonkent, hogy szinte jatszhatatlan? :U Termeszetesen nem net problema es mas jatek tokeletesen futott eddig is es most is ezen kivul...

Razor: Van valami ertelmes/hasznos cucc, amire el lehet kolteni az Uplay pontokat? Az optikai nem erdekel, csak aminek ertelme is van.

[ Szerkesztve ]

(#6219) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Kalibrási Segédlet Magyarul!

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6220) arnikusz válasza D4M13N (#6216) üzenetére


arnikusz
veterán

Linkeld már be azt a projektet amihez kell. Illetve a zôld bilincssel jelzett küldetéseket probáld az adott területen.

Láma kérdés, ha megvan pl a Demolltionistel minden karakterpontod és nem váltasz másikra és továbbra is gyülnek a pontok azt mire használod fel.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6221) Hublot válasza TommyS_27 (#6219) üzenetére


Hublot
senior tag

Te ez a játék érzi ha az ember jó pvp szettet szeretne összerakni mert kurv@ra nem esik semmi használható. :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#6222) TommyS_27 válasza Hublot (#6221) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nekem kész lett a clutch-os smg build! Meg az 1 hit sniper is. Mindkettő OP.
Van egy AR-es meg egy Rifle buildem is PVP-re amik jók. De nemsokára kuka úgyis mind.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6223) Hublot válasza TommyS_27 (#6222) üzenetére


Hublot
senior tag

Mázlista. :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#6224) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#6222) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azért annyiból nem kuka, hogy legalább kiestek hozzá a jó cuccok. Ezt már "csak" reprodukálni kell T5ben, és jó lesz addig amíg nem nerfelik :)

;) - The Power of the Light Side

(#6225) TommyS_27 válasza Hublot (#6223) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Orrvérzésig farmoltam! :D meg tudod most nálam van a loothekk! :DD

#6224
Persze arra jó, hogy a talenteket át tudom majd rakni! Meg kitapasztaltam mit mivel hogyan. Gyakorolni jó volt ez a tier4. Élesben már nem lesz nagy show gearelődni!

Ja igen napi jó tanács! Tier5 előtt kraftoljatok le minden kieget! Mert T5 után több alapanyag kell majd a craftolásukhoz!

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6226) norti válasza Nagus (#6214) üzenetére


norti
addikt

Itt van 5 db titkos mellékküldetés részletesen, ha ezzel sem lesz meg, akkor még talán a drone commanderes?

(#6227) Habugi válasza TXT (#6218) üzenetére


Habugi
addikt

Fogalmam sincs.
Ugye mivel nem lehet a megszokott módon prioritást állítani neki az EAC miatt ezért még tapasztalat sincs vele a neten, kvázi minél több ember próbálja ki ezt a módszert bármiért és/hogy innentől mindig High prioritással fusson, majd jelez vissza mit vagy mit nem tapasztalt, annál hamarabb lehet majd megválaszolni ezt a kérdést.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6228) velizare válasza xyvalaki (#6215) üzenetére


velizare
nagyúr

igen. esett egy teljesen használhatatlan vért, amin van 35% elitsebzés. a többi meg ilyen 10-20%kal potyog.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6229) pzstm


pzstm
titán

elolvastam a leakelt Raid infókat....hát B**DMEEEEG! :DDD
Division2 / Dark Hours Raid mechanics

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6230) Anonymus23 válasza velizare (#6228) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem egy maxos maszk esett, lehet nem véletlenül 465 a GS-e ;]
Csak ezen önmagában van 54% elitsebzés :K

Jó lenne tudni a határértékeket, hogy melyik gear itemen mik lehetnek milyen értékekkel...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#6231) TTomax


TTomax
nagyúr

Már megyek is érte...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6232) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#6230) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nekem másik brandből van hasonló. De olyan is van amin az érték nagyobb viszont hiányzik a hard hitting.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6233) ripla


ripla
őstag

Találtam egy nőt az egyik csatornában, adott egy side questet, egy 1944-es térképet kellett megkeresni, jutalomként adott egy második VH-s katonai szettet. :D

(#6234) LÁZ válasza ripla (#6233) üzenetére


LÁZ
addikt

gondolom random a hely, de kb merre volt :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6235) ripla válasza LÁZ (#6234) üzenetére


ripla
őstag

Foggy Bottom nevű terület.
Ez a szett. :D

(#6236) TTomax


TTomax
nagyúr

A chatterbox szintjét nem lehet 440röl megemelni?Most ez komoly?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6237) #75376384 válasza Anonymus23 (#6230) üzenetére


#75376384
törölt tag

Nekem van egy 42%-os is. Plusz jön még a talent és így együtt 57% csak a maszkból és a brand is jó (+5% acc)

(#6238) TommyS_27 válasza TTomax (#6236) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Tier5-ben kellett volna lekraftolni :) amúgy lesz blueprint a bázison. Tier 5-re lehet majd upgradelni!

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6239) TTomax válasza TommyS_27 (#6238) üzenetére


TTomax
nagyúr

Na de a tier 4 az 450cap nem??? :((( le lehet ezt craftolni tier 5 ben is nem?Most megnézem a blueprint megvan-e még,ha nem frászt kapok...Most nézem crafted...és akkor mi van?Többet nem tudom lecraftolni?

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6240) arnikusz válasza norti (#6226) üzenetére


arnikusz
veterán

Ez különösen ajánlott:

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6241) TTomax válasza arnikusz (#6240) üzenetére


TTomax
nagyúr

-20% reload speed...tuti egyenlő a halállal challengen...6.4s, addig feldarabolnak...én inkább ezt raktam rá...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6242) 용 Bob válasza TTomax (#6239) üzenetére


용 Bob
senior tag

Megtudod venni a fehérház vendorban az Upgrade blueprint-jét. Asszem 850 dodó. Azzal fogod tudni tier5-höz igazítni.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6243) norti válasza TTomax (#6239) üzenetére


norti
addikt

Minden kraftolható cucc max. 440 GS, ha ez így marad T5-ben is, akkor 490 lesz a max. és kraftolni továbbra sem fogja megérni, ugyanúgy, mint az első részben (max. ~450-490 között)...

[ Szerkesztve ]

(#6244) TTomax válasza 용 Bob (#6242) üzenetére


TTomax
nagyúr

Na ez jó hír!

(#6243) norti

Azért nagyon kár,hogy ebben nem tudtak előrelépni,akkor ugyanaz van mint az első részben.Ha találsz akkor jó,ha nem akkor sz@rni bele... :(

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6245) TommyS_27 válasza TTomax (#6241) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Kell hozzá a Sweet Dreams shoti másodlagosnak és bukfenc után a tár 1% újratölti!
LMG mellé kötelező! Sajnos a drop rateje nagyon alacsony! :/

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6246) arnikusz válasza TTomax (#6241) üzenetére


arnikusz
veterán

Van olyanom is, Challengen elsődleges a Vector az M60 a lomhákhoz kell , egyenlőre így állok, de majd Tier 5 ben lesz szettépítés. Igen tudom a Vector egyik talentne nem él, de az 51es tár okés sàrga elitek ellen is.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6247) TTomax válasza TommyS_27 (#6245) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ezt a talentot én még nem is láttam,nem hogy LMGn de egy fegyveren sem... :DDD

Én kimondottam LMG buildre hajtok, [link]mert PVP nem érdekel,bár oda is van jó build.[link]Egyszerűen csak szeretem lövöldözni,már az első részben is LMG buildem volt,az a fajta amivel fél óráig lösz,agrozod a mobokat addig a többiek tudnak szépen mozogni... amolyan tank féle,persze erre pajzs lenne való,de az már az első részeben sem működött....

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6248) norti válasza TTomax (#6244) üzenetére


norti
addikt

Ezzel akarják elkerülni, hogy mindenki lekraftolja a saját god buildjét. Ez van.

(#6249) TTomax válasza norti (#6248) üzenetére


TTomax
nagyúr

Akkor vegyék ki az egész craftot úgy ahogy van,semmi,de az égvilágon semmi értelme...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6250) arnikusz válasza norti (#6248) üzenetére


arnikusz
veterán

Nálam eddig nem is a küldetésekből, hanem a csatornákból ládákból és Outcast frakció ládákból esett a használható cucc, naponta 3 outcast ládát fixen nyitok van 23 kulcs csak ettől a frakciótól.
Tier 5 után hosszú idő lesz míg összeáll a megfelelő build, vagy szerencse dolga.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.