Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) warcat válasza GAbre (#7250) üzenetére


warcat
veterán

Exotic komponens csak másik exotic cucc szétszedéséből esik.

Választható opcióid:
-pestilence lmg-t farmolsz, random dobják a dark zone főnökök
-lekraftolsz egy másik exo-t (liberty)
-ha még nincs,akkor csinálsz egy altot, annak odaadod az smg-t a nagyládán keresztül, ami közös, ezután elvileg újra esnek hyena ládákból az smg darabok. Újra összerakod.

EA: It's in the crate!

(#7252) Nagus


Nagus
senior tag

Mi a tököm ez a sok nerf DZ-ben? Tízesével jönnek rám a drónok, meg a pulzus izék amik 1 másodperc alatt megölnek... 2 petchel ezelőtt még simán landmarkoztam most meg visszafelé lehet csak szintet lépni...

(#7253) arnikusz válasza Nagus (#7252) üzenetére


arnikusz
veterán

Nem Occupied DZ-ben voltál ott veszettek

Tidal Basil BSA component jön a strongholdból invadeded kívül.
A Theatherbe kéne az apácának.
Köszönöm

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7254) arnikusz


arnikusz
veterán

LMG build való nekem, a Chatterbox helyett a Lulubel , vagy Sweet dreems shoti kell, de a Craft asztal Tier 5 bug miatt nem enged craftolni az M60-hoz kellene az utolsó talentje.
A Death mask volt bugos nálam azt nem adta, most meglett, de nincs 8 Ivory Kulcs.

Itt meg a Nun található, ha van BSAV sample.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7255) GAbre válasza arnikusz (#7254) üzenetére


GAbre
veterán

Adtam neki sample-t.
Semmi reward,nálad se?

Avatar

(#7256) arnikusz válasza GAbre (#7255) üzenetére


arnikusz
veterán

Menj még vissza és kapcsolgasd fel a kis àlló képernyőket ad egy kulcsot a loot szobàhoz

A nővér a Theatherbe kerül és ott is kér kulcsot, de ezt a Basil Strongholdból kapod, amit gondolom a héten megcsináltál.
Így vàrni kell a következő invadedre, szerintem. Még nem láttam, hogy a Theatherben is adtak volna kulcsot

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7257) GAbre válasza arnikusz (#7256) üzenetére


GAbre
veterán

Köszönöm.
Most nézem,tök ugyanazért a set darabokért törtem magam,mint ami múlt heti projekt is volt?! :S
Ennek mi értelme.... :F

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#7258) arnikusz válasza GAbre (#7257) üzenetére


arnikusz
veterán

Én nem foglalkozok a projektekkel, max. a Heti DZ, inkább Boutny, meg szabad koborlás.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7259) Habugi válasza GAbre (#7257) üzenetére


Habugi
addikt

Kipróbáltad amiket írtam DX12 @ CTD kapcsán és történt bármi változás vagy sem?!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7260) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Assault Rifle buildet szeretnék össze ranki és hát most össze jött kisebb nagyobb sikerrel viszont nem nagyon érezném életképesnek. Mit kéne változtatni rajta, hogy használható legyen?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#7261) Polllen válasza Ra's al Ghul (#7260) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem az AR build lelke a CHC, CHD, elite sebzés. Úgy látom, ezek nem nagyon vannak nálad.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7262) Habugi válasza Ra's al Ghul (#7260) üzenetére


Habugi
addikt

Ilyesmit javaslok:

Tegnap klános missönözésen esett pár alkalmas cseredarab, szóval már nem annyira mélygyász a Health, ~40K alja volt eddig.
Egy normálisabb AR kéne még mert elég ergya alapsebzéses darabokat kapok. :o

Fontosabb talentek:

Strained (AR)
Berserk (Chest) <-- jövőhéten várható nerf.. :DDD
Clutch (Gloves)
Safeguard (Backpack)

Utóbbi helyére perpill inkább egy 2xpasszív talentes darabot keresek, DTE marad és a SG helyére megnéznék egy 20% Health-et.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7263) Dani79 válasza Ra's al Ghul (#7260) üzenetére


Dani79
tag

Tessék egy AR build, Challenge easyway


itt pedig a másik chest berserk nélküli, ez szűk helyeken ahol sokan jönnek jobb

[ Szerkesztve ]

(#7264) GAbre válasza Habugi (#7259) üzenetére


GAbre
veterán

Szia.
Köszönöm leírást.
Sajnos még mindig dobálja az fps-t.
Talán 1 fokkal jobb,de időközben másik vga,és új driver is érkezett.
De amúgy nálam eleddig is ezzel a tulajdonságokkal futott.
Csak priority amit tudtam állítani plusban.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#7265) #75376384


#75376384
törölt tag

A rejtett mellékküldetéseket (mármint azokat, amiket a városban található karakterektől kapunk) bármikor megkaphatjuk vagy kitétel a 30-as szint?

(#7266) norti válasza #75376384 (#7265) üzenetére


norti
addikt

Én WT5-ben csináltam meg hármat közülük, szóval igen.

[ Szerkesztve ]

(#7267) kiserik válasza Ra's al Ghul (#7260) üzenetére


kiserik
senior tag

Kérdés, hogy csapatban vagy soloban játszol inkább. Ha solo, vagy esetleg nem olyan profi és tapasztalt játékos, akkor érdemes Berserk helyett az orrszarvús talentet választani. Próbáld meg a chc-t feltornászni 15-19% környékére, pl a fegyverre mehet a lézer irányék (5% chc). Talán ez egyszerűbb, addig míg esetleg összejön egy jó clutch kesztyű és 35-40% chc. Ha orrszarvús, akkor a Vital talentnek nem sok értelme van, mehet helyette más. Majd este lefotózom az enyémet, ha érdekel.

(#7268) Habugi válasza GAbre (#7264) üzenetére


Habugi
addikt

Engem elsősorban az érdekel(t), miszerint CTD van-e, ugyanis az elég gyakran visszatérő panaszaid fő tárgya ez volt.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7269) fuvi


fuvi
senior tag

sikerult felig meddig osszeraknom egy Unstoppable Force/Compensated/Safeguard/Patience geart, szar maskkal (keves elite dmg), egy hard hitting/hardened hianyzik, 270k armor/48k hp, P416 Optimist/Allegro, es nagyon beteg

(#7270) GAbre válasza Habugi (#7268) üzenetére


GAbre
veterán

Nem vagyok otthon a "szakzsargonban",ezért írtam,h fps dropom igen van még.(ez a legnagyobb bajom,az,h becrashel,azt elfogadtam bétában is)
A ctd nem tudom minek a rövidítése.
Sajnos nekem semmi nem használt,rivatuner off/on.
Pagefile manual/auto.
És amit találtam neten,ahogy írtam,azt próbáltam.

Avatar

(#7271) arnikusz válasza fuvi (#7269) üzenetére


arnikusz
veterán

Muti-é. Mindent a szemnek. :)

Gabre ezen a rosszcsonton 90% elitsebzés van és természetesen Survivalisten használom.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7272) fuvi válasza arnikusz (#7271) üzenetére


fuvi
senior tag

hianyzik meg 2 passziv talent, es a maszk egy fos...

[ Szerkesztve ]

(#7273) regener válasza GAbre (#7270) üzenetére


regener
veterán

Crash To Desktop

Aki képet dob be legyen szíves használni a spoiler taget ahogy sokan teszik, mobilnetet megeszi szépen :D

[ Szerkesztve ]

(#7274) feri1014 válasza regener (#7273) üzenetére


feri1014
senior tag

Spoiler tag mögött is ugyan úgy letölti a képet. Anno ez valahol volt téma a fórumon.

(#7275) regener válasza feri1014 (#7274) üzenetére


regener
veterán

Ezesetben nem szóltam :D

(#7276) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Nem tudom ki hogy érzékeli, de irdatlan mennyiségű hiba van most a játékban. Heroic küldi nem elég nehéz. Még ki van egészítve beragadó hive-al, fedezékbe szorulással....dedicated fegyverről nem vált elsődlegesre....beragadó hangot már megszoktam...fedezék mögé szoruló hullák, amit lövök, de már nem kéne..stb :o :o
Ez amúgy rohadt gáz szerintem ennyi idővel az indulás után.

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#7277) VikMorroHun válasza 용 Bob (#7276) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Küldetés közben váltottam élesztős Hive-ra, nem mutatott célkört se ehhez, se a Chem Launcherhez a játék. Kicsit zavaró volt, nem igazán tudtam támogatni a csapatot.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#7278) GAbre válasza regener (#7273) üzenetére


GAbre
veterán

Köszönöm.
Akkor senkinek nincs megoldása FPS dropra, szokás szerint :)

Avatar

(#7279) arnikusz


arnikusz
veterán

Kéne egy kis segedelem kimenteni egy exo LMG-t.
Tank you very a macskát.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7280) Polllen válasza 용 Bob (#7276) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én ma úgy buktam egy 4-s cp-t, h beragadtam egy fedezeknél...

Amúgy ez az utolsó 1-2 patch óta van így. Letoltam vagy 90 órát hiba mentesen, most meg orrba-szájba bugzik:/

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7281) Lefty


Lefty
addikt

A 10% weapon handling pontosan mit csinal? Hogy kell ezt erteni?

(#7282) arnikusz


arnikusz
veterán

Nem volt szívem otthagyni, így kijött. :D
Igazi oldschool DZ kimentés vala. És hogy mire is jó majd elválik. :))

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7283) #75376384 válasza norti (#7266) üzenetére


#75376384
törölt tag

inkább alacsonyabb szint érdekelne. most kezdtem egy új karaktert, mert a fő karakternél nem érzem, hogy játszani akarnék vele.

letoltuk ma heroic tidal-t, elvileg nehéznek kellene lennie, de ez minden volt csak nehéz nem. :D vagy lehet van különbség invaded és sima között?
plusz nekem nagy vesszőparipám a blueprint gyűjtés és valahogy azt se akarja adni.

plusz, jó pár küldetést még azzal se találtam meg.

a lényeg. ugye alacsony szinten az ember azért jobban járja a várost és az érdekelt, hogy a küldiket adó karakterek már ekkor is látszanak e? vagy fel kell tornázni lvl 30-ra és ott felkutatni őket? nem szivesen nyúlnék a nethez a pontos helyük miatt, szeretném én felfedezni a dolgokat. csak érdekelt, hogy számitsak e rájuk. :)

(#7284) RazoR válasza #75376384 (#7283) üzenetére


RazoR
veterán

Ha a random bounty-s arcokra gondolsz én párszor futottam össze velük bőven lvl 30 alatt is.

(#7286) Puma K válasza feri1014 (#7274) üzenetére


Puma K
veterán

Anno a GTA V/Online topikjában ment a problémázás a feltöltött képek miatt aztán végül le lettek szavazva a problémázók.

A közösségi, képmegosztó és vég nélkül görgethető appoknál sokkal nagyobb az adatforgalom.
De ezekhez képest egy ritkában látogatott fórumon ahol x hozzászólásonként van néhány kép az már gond.

A nagyobb részt PC-ről irkáló és így a fórumot használó emberkék alkalmazkodjanak a korlátokkal rendelkező mobilos társakhoz akik amúgy otthonról és gép mögül -ahonnan a játékot is indítják mert hogy PC-konzol címről van szó- teljes terjedelmében meg tudják-tudnák tekinteni a fórumot.

Értem én hogy rohan a világ és mindent azonnal tudni kell, de az információszerzést és feldolgozást is ütemezni kell és saját ritmus szerint működni.

Nem pedig üresjáratban bújni a mobilt és nyavalyogni, mert az amúgy alulméretezett havi adatcsomag bekorlátozza a telefonba csavarodást az embernél...

regener semmi személyes csak beütött a halántékimpulzus.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#7287) #75376384 válasza RazoR (#7284) üzenetére


#75376384
törölt tag

Nem. Hanem a rejtett side mission-t adókra. Amiket egy ilyen pajzshoz hasonló ikon jelöl a mini mapon, ha éppen a közelünkben van.

(#7288) Kiscsőke válasza arnikusz (#7282) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Hát én szétszedtem, lett belőle 2 exo alkatrész. Nagyon kicsi a dmg-e + kicsi a tűzgyorsasága, mire 20-at belelőssz vele valakibe DZ-ban addigra bedarálnak!

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#7289) norti válasza #75376384 (#7283) üzenetére


norti
addikt

Persze, azokat szinteződés közben is megtalálod, nem kell hozzá 30-asnak lenni.

(#7290) Bird


Bird
addikt

Lassan összeállt nálam is pve-re, azt a 65+% ed-t kell még feljebb tornászni. Illetve ha lesz berserk nerf a héten, akkor beteszek egy orrszarvús mellényt. ;) a P416-hoz is jól jönne egy nagyobb tár, de nem panaszkodom. :R




.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7292) pzstm válasza Bird (#7290) üzenetére


pzstm
titán

nálam orrszarvús dolog nem igazán akar működni....250ezer Armorral 10-15-al nagyobb sebzést adok le max :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7293) Bird válasza pzstm (#7292) üzenetére


Bird
addikt

Kíváncsian várom azt a berserk nerfet... Lehet az orrszarvúsat meg buffolják picit és ugyanott leszünk. :D

Hard wired szettet próbálta valaki? Még egy blueprint hiányzik hozzá, mellényt és maszkot már tudnék kraftolni.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7294) arnikusz válasza pzstm (#7292) üzenetére


arnikusz
veterán

Próbáld ki a másikat ami a képen látható kesztyűn van, bár gondolkodom, hogy lecserélem az Orszarvúsra.
A Borz is szépen teljesít, de még szokni kell.
Viszont a térdvédőn a teknős helyett a 20% armor reg, vagy a szívecske inkább, hogy több életerőm legyen, de a szett még most alakítás előtt áll, csak a pörgetés eszi az elektronikát nagyon.

DZ-ben még mindig jobb a loot, de kockázatos és igen itt vannak a kis hátbatámadó majmok, de tegnap 4-en megjárták, jó az M60 120-as tárral, de lehet berakom az M249-et Allegro és Fast handddal.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7295) kiserik válasza pzstm (#7292) üzenetére


kiserik
senior tag

Ezt este meglesem, csak kell keresni nyugis mobokat hozzá.

(#7297) #75376384 válasza Bird (#7293) üzenetére


#75376384
törölt tag

azért kiváncsi leszek mit fognak kihozni az egészből. a hétvége tapasztalatai alapján egy jó csapattal szerintem simán hozható bármelyik küldetés, még bugos hive mellett is.

redditet olvasva viszont nem áll másból az egész, mint sirás minden miatt. holott tényleg annyi az egész, hogy a játék megköveteli a játékostól a környezet folyamatos figyelését is. úgy tűnik erre sokan képtelenek és csak lőni akarnak. aztán persze ha ez se megy akkor irány a net és kezdődhet a picsogás.

(#7298) Polllen válasza #75376384 (#7297) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem így sokkal élvezetesebb a játék. Van egy-két igazán nehéz rész, de ahogy írod, odafigyeléssel simán hozható.

A fedezéknél beragadás viszont nálam dealbreaker... :( Főleg, hogy indulásnál nem volt ilyen.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7299) Bird válasza #75376384 (#7297) üzenetére


Bird
addikt

Én is nagyon kíváncsi vagyok az uborkáék rakciójára.... Gondolom a berserk % értékét legalább megfelezik a többit meg ki tudja.

Az biztos, hogy randomokkal baromi nagy a szórás. Van hogy kihíváson, mint kés a vajon, máskor meg hardon a poklok pokla hiába az 500+ gs, ha a gear, meg az "összes többi" úgy sz@r ahogy van. Tipikus példája a bank küldetésnél a nagyterem és a végén a boss..... Csapatmunka nélkül kb. esélytelen....

Nekem nagyon nem tetszik az állandó könnyítgetés a sok rinya miatt. :(

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7300) arnikusz válasza #75376384 (#7297) üzenetére


arnikusz
veterán

Hive helyett átálltam a chem launcher-re, igaz nem szed fel, de a Borz Gear talenttel és a Teknőssel, meg megfelelő módokkal odafigyeléssel fedezék harccal használható, ha megfelelő sebzés társul hozzá. Végül pedig a Drón géppityú van még.

Az más kérdés, ha a random Agentek Ramboznak akkor az egészet elvitte a cica. :D

Ti tapasztaltátok a következőt:
Occupied DZ (tudom nincs normalizáció) után bemegyek sima DZ és amott a Black Tusk szépen hullik, itt meg piros Hyena boszorkány agyonver csak lesek, igaz tegnap szépen volt lagg.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.