Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) Bird válasza arnikusz (#7300) üzenetére


Bird
addikt

A borz és a teki kombó meglehetősen hatásos, ezt alátámasztom én is. :R

A gyógyítós chem launcher nagyon op, nem lennék meglepve, ha azt is a közeljövőben nerfelnék a cd és a stack tekintetében....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7302) #75376384 válasza arnikusz (#7300) üzenetére


#75376384
törölt tag

nekem 2 db badger tuff cucc biztositja csak a healt, minden más talent dps-re van pörgetve, így a hive + chem launcher kombó elengedhetetlen. amúgy mást úgy se tudnék mondani, ami szerintem használható lenne.

[ Szerkesztve ]

(#7303) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Van egy nagyon jó kis oldal, nem teljes még az adatbázis, de nagyon jól lehet használni build építésre.

Az összefoglalóban még az eredeti linken az excel táblázat elérése van: Hasznos infók/Cheat sheetek, infók, táblázatok/Encyclopedia (excel), de azon belül már nincsenek infók, hanem egy link ehhez a nagyon jó kis oldalhoz:
SHD Technology

Ahogy néztem van már benne adat feltöltve nem kevés, bár szerintem azok jellemzően még T4-es adatok, de szerintem fel lesznek töltve a T5-ösökkel is, de legalább már azok kiderülnek belőle, hogy mely szetteken milyen attribútumok lehetnek konkrétan (pl CHC, CHD, Helath, Armor stb), bár mint ahogy írtam szerintem nem mindenhol jók a megadott max értékek (pl van olyan tok a táskámban, amin 20k+ HP van, míg itt 14k-t írnak mint max +HP), de build építésre kifejezetten jól használható.

;) - The Power of the Light Side

(#7304) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#7303) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az Arialdi tokon lehet 20k feletti Health pl., tegnap végre kaptam is egyet, erre nincs rajta talent, hogy rohadna el :DDD

(#7305) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#7304) üzenetére


Anonymus23
veterán

Airaldi tokok közül (3 fajta van) csak egyen lehet tálent (Hera Pouch-Holster Combo), az is csak Utility (Capacitive / Destructive / Fill'er up), szóval itt nem sokat veszítettél ;]

Lassan teljesen összeáll a táblázatom, lehetne jó kis geareket építeni, de a kismillió változó miatt egyszerűen nincs hozzá kedvem... :(

;) - The Power of the Light Side

(#7306) Kiscsőke válasza Anonymus23 (#7305) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Már várom, őszintén mondva én feladtam, hogy teljeskörű táblázatot csináljak. Egyszerűen nincs rá időm.

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#7307) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#7305) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Van olyan, ami 20k health és surgical 8% chc talent, olyan kell pvp-re. De amúgy annyi változó van valóban, hogy lehetetlen kifarmolni a tökéletes cuccot, vagy mire sikerül már rég nem az a jó a sok változás miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7308) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Nekem most így áll a szett,de váltogatom,cserélgetem ha netán van jobb :)

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7309) arnikusz válasza -=Jam=- (#7307) üzenetére


arnikusz
veterán

Ezért is adtam fel az SMG-buildet, maradt az Elitsebzős AR PVE küldetésekre, minden egyébre meg ott van az Demolotionist-LMG.

Raidről tudunk-e már olyan infót, ha valaki solo azokat összerakja-e tudom lutri a random, de ez van.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7310) -=Jam=- válasza arnikusz (#7309) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nyilván lesz ott is matchmake, csúnya lenne ha nem :)

(#7311) velizare


velizare
nagyúr

macro fegyver talent rangsor videó
ha mótvá, akkó bocsika

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7312) TommyS_27 válasza John Marston (#7296) üzenetére


TommyS_27
senior tag

:D nagyon jót nevettem!

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7313) arnikusz válasza -=Jam=- (#7310) üzenetére


arnikusz
veterán

Will there be matchmaking for raids in the new game.

JokerUnique

yes, raids will have matchmaking.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7314) Dani79


Dani79
tag

Na fegyver talentek kész vannak + chatterbox

(#7315) Anonymus23 válasza Gubu0101 (#7308) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hu bakker, a 13,5k sebzés mellett az a 3,5 CHC az rohadt kevés szerintem.
Olyan 30% CHC mellett nekem van olyan P416, aminek ~20k körül van a base dmg-e.
Van egy C-TAR is, amin allegro van, ha bekapcsol a Chatterbox tálent (elég sűrűn ;] ) akkor olyan ~1200-as RPM-el darál a C-TAR.

Nekem így vannak a tálentek:
Maszk: Hard hitting (+37% Elitsebzéssel)
Mellény: Berserk
Tok: Hard hitting
Táska: Hard hitting + Hardened
Kesztyű: Clutch (e helyett mondjuk egy Hard hitting többet ér)
Térdvédő: Hard hitting + Patience

;) - The Power of the Light Side

(#7316) HKorn


HKorn
addikt

Control pointok ládái hogy frissülnek? Tegnap végigjártam összes zöldet újra és valamelyikben újra nyithatóak lettek a ládák (kivéve a nagy láda), valamelyikben meg nem.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#7317) -=Jam=- válasza HKorn (#7316) üzenetére


-=Jam=-
őstag

24 óra elvileg.

(#7318) GAbre


GAbre
veterán

Gondoltam megcsinálom azokat a titkos side mission-öket.
De nekem már az első nem működik.Nincs itt amanda weekes. :S
Erre még nem is mentem.

Avatar

(#7319) fuvi válasza Anonymus23 (#7315) üzenetére


fuvi
senior tag

Mi köze a Base dmg-nek a CHC-hez?

(#7320) -=Jam=- válasza fuvi (#7319) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Hát elég sok :) A CHC meg CHD a base damage-re számolódik. A 13,5k alapsebzés is kevés és ha csak 3,5 CHC jön rá, akkor ott nem lesz sebzés :DDD

(#7321) Anonymus23 válasza fuvi (#7319) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát talán még annyi, hogy alacsony base dmg fegyvert akkor használunk jellemzően ha nagy az RPM (itt megvan) ÉS magas a CHC és a CHD (pl mint a PvP-ben a Vector), na most itt a CHC az kb semmi, így meg nem lesz sebzése mert eleve alacsony a sebzés, és még nem is nagyon fog kritelni.

Ezért volt nagyon über anno a DeadEye a Div1-ben a 100%-os CHC-jával.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#7322) #75376384 válasza Gubu0101 (#7308) üzenetére


#75376384
törölt tag

Valamelyik nap linkeltél egy tökéletes(hez közeli) p416ot. Miért nem azt használod? Véletlen betörted/eladtad? :D Egyébként szerintem ar/lmg buildhez survivalist jobb. Egy f2000 alapból kb lézer szint, ha rárakod a megfelelő modokat, csak emiatt nem éri meg sniperes spec. Nem beszélve a jelen pillanatban elég gagyi sign fegyverről. Más bónuszt nem tudok elképzelni, ami miatt érdemes lenne azt a kasztot választani.

(#7323) TommyS_27 válasza fuvi (#7319) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nem mind1 hogy mennyi alapsebzésnek a hány százalékával lősz nagyobbat. Hiába van nagy CHC

pl:

100-as alapsebzéssel és 50% crit dmg-el lősz 150-es kritet
50-es alapsebzéssel és 150% crit dmg-el lősz 125-ös kritet

Viszont ugye nem csak kritet lő az ember igy törekedni kell egy egészséges balancera. (Ki kell számolni)

Ugyanez vonatkozik az elitsebzésre is.

Hiába van 200% elitsebzésed ha az alapsebzésed kicsi. Itt is érdemes inkább magasabb alapsebzést csinálni mert nem csak elitek vannak hanem piros és lila mobok is amikre nem vonatkozik az elit sebzés.

De itt egy calculator számolgassatok :)

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7324) fuvi válasza -=Jam=- (#7320) üzenetére


fuvi
senior tag

és (#7321) Anonymus23
minden a Base dmg-ből jön, nem? (skilleken kivül). az RPMet értem, hogy köze van hozzá, azzal próbálják balance-olni a dps-t. de tökmind1 mennyi a critem ha e kettő szorzata egy fos :D ha 60% chc jön rá, akkor is egy fos.

(#7325) TTomax


TTomax
nagyúr

Uhh de mellédumáltok.A base damage egy dolog,annak is van egy szórása,a CHC a crit chance határozza meg hány találatból mennyi lesz kritikus, a CHD meg meg azt mutatja meg hogy ez a kritikus sebzés mennyi pluszt hoz kritikus találat esetén.Egy átlagos base damageal is lehet hozni magas damageot ha magas a CHC meg a CHD.A CHD általában 50%körül szokott lenni ami azt jelenti hogy ha 2-3Kval kisebb egy fegyver alapsebzése akkor a CHD krit találat esetén ennek a fele.Persze mindent el lehet vinni egy irányba,lehet magas CHC,és CHD-t csak akkor egy csomó értelmes tálenttól el is búcsúzhatsz,ami azt jelenti hogy a karakter átmegy glasscannonba,amíg lö jó,de gyorsan fekszik vagy folyamat fedezékben vagy és helaleled magad.Egy AR buildre egy 30% CHC egy 50% CHDvel már igen erősnek mondható,nem minden a sebzés,söt szerintem sokkal fontosabb hogy túlélj....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7326) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
A kettővel ezelőtti frissítés óta laggol a játék és játszhatatlan.
Valakinek valami megoldás esetleg?
Köszi!

(#7327) Bird válasza bombibmw (#7326) üzenetére


Bird
addikt

Ha zöld grafikus kártyád van, akkor ismert driver probléma lesz. Állítólag gőzerővel dolgoznak uborkáék az nvidiával közösen a megoldáson....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7328) TTomax válasza TommyS_27 (#7323) üzenetére


TTomax
nagyúr

De nincs ekkor szórás a fegyverek között,nincs 50%-os eltérés az alapsebzések között jó az inkább 20%-nak is.Sőt a matek is hibás amit felvázoltál,50es alapsebzéssel 50es CHDvel a krited csak 75 lesz...

Tehát..
100-as alapsebzéssel és 50% crit dmg-el lősz 150-es kritet
80-as alapsebzéssel és 50% crit dmg-el lősz 120-es kritet

És akkor adjuk hozzá a CHC-t ami mondjuk 30%,tehát durván minden harmadik lövésed lesz krit...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7329) TommyS_27 válasza TTomax (#7325) üzenetére


TommyS_27
senior tag

CHC a crit chance határozza meg hány találatból mennyi lesz kritikus

Ez igy nem pontos! Ez csak esély és nem garancia

Tegyük fel 60% CHC-d van az nem jelenti azt, hogy 10-ből 6* kritelsz!

És akkor adjuk hozzá a CHC-t ami mondjuk 30%,tehát durván minden harmadik lövésed lesz krit...

Szerencsén is múlik, a chc csak az esélyed növeli! Nem garantált!

Sőt a matek is hibás amit felvázoltál,50es alapsebzéssel 50es CHDvel a krited csak 75 lesz...

nem hibás a matek, olvasd el mégegyszer 50-es alapsebzéssel és 150% crit dmg-el lősz 125-ös kritet

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7330) Gubu0101 válasza #75376384 (#7322) üzenetére


Gubu0101
veterán

Itt van,vissza raktam,tesztelgettem pár fegyvert,de eddig ez a leg jobb "nekem"

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7331) TTomax válasza bombibmw (#7326) üzenetére


TTomax
nagyúr

Limitáld az fpst,DX12ben játsz,Nálam 90re van limitálva,és igy 75-90között ugrál,nincs olyan cpu amivel ne csinálná,a játék konstans 100% cpu használatot generál,illetve foglal le magának akkor is ha nem kell neki.Próbálj meg mindent bezárni a háttérben,böngésző se legyen nyitva,illetve az in-game dolgokat is kapcsold ki,még a uplay overlayt is!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7332) TTomax válasza TommyS_27 (#7329) üzenetére


TTomax
nagyúr

Elég nagy baj az,ha nem azért van,söt ez az egész rendszer úgy ahogy van hibás, a kritikus találat attól kritikus hogy hol találod el egy normális játékban..ha 50% CHCnél átlagban nem minden második találatom kritikus,akkor mi francról beszélünk?Akkor mit határoz meg ez a szám?Attól hogy chance,még egy konkrét érték nem? :(((

Ha random kapok crit találatot akkor az egésznek nem sok jelentősége van,akkor az elit sebzés és az all weapon sebzés ,meg a specifikus fegyver sokkal fontosabb merthogy az van mindig,nem egy random szám mert arra buildet nem lehet építeni...söt hmmm.. "buildépités"... ja összerakok valamit abból ami esett,hagyjuk már... a kedvencem amikor egész napi lila shoti esik lila páncél modokkal...persze ha crafting működne...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7333) TommyS_27 válasza TTomax (#7332) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Igen konkrét érték. Az esélyed növeli a critre x %-al, de attól még nem garantálja fixen a kritet. 0% chc-val is lőhetsz critet. Nyilván ritkábban mintha max 60%-al mennél. Próbálgasd lőtéren :)

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7334) Gubu0101 válasza Anonymus23 (#7321) üzenetére


Gubu0101
veterán

De legalább nekem az ajtó is vérzik ;]
Amúgy nem is vagyok ráállva a minél jobb szettekre,próbáltam az elit sebzést feltolni néha ha bóklászok DZben,meg a challenge missziókra.A mesterlövésszel meg azért vagyok mert már csak azt kell kimaxolni.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7335) Anonymus23 válasza fuvi (#7324) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem értelek, mi a gondod azzal amit leírtam?
Ha van egy gyenge sebzésű fegyvered, mellé még a CHC is 3,5%, ami kb a béka segge kategória, akkor amikor lősz egyet, akkor a játék eldönti, hogy az krit lesz avagy sem, na most arra, hogy krit lesz, arra van 3,5% esélyed. Ebben persze benne van, hogy minden lövésed kritelni fog, mert akkora mákod van, vagy valamit glithcelsz.
De a végeredmény szempontjából a balanszolt sebzés a jó, de ha 2 fontos tényező már eleve alacsony (base dmg + CHC) akkor abból semmi jó sem jön ki.

Ennyit írtam le és most is tartom.

A CHD-t a többiek hozták ide be, azt nem is írtam, mivel a Div2-ben nem igazán látom át, mennyi CHD már az ami jó, mivel nincsenek meg hozzá az adatok, nem utolsó sorban sok tálent dob a CHD-hoz hozzá (pl fegyver tálent ami nagyon jó 5% armor veszteségenként 10% CHD - Strained), de CHC-t nem tudsz konstans módon, vagy ennyire direkt módon emelni.
Sokkal fontosabb a magasabb CHC + Base dmg egy ilyen tálenttel, semmint magas CHD krit esély nélkül.

Egyébként meg a CHD az nem loot és fegyver függő jellemzően (jó a modok miatt akár igen), de egy magasabb alapsebzésű fegyver simán kompenzál 10-20% CHD-t, mivel ugyanannál a fegyverenél akár 30% eltérés is lehet az alacsony és magas sebzés között.

;) - The Power of the Light Side

(#7336) Bird válasza Gubu0101 (#7334) üzenetére


Bird
addikt

Ez a ragyogásból van és a telent neve őserév. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7337) bombibmw válasza Bird (#7327) üzenetére


bombibmw
veterán

(#7331) TTomax

Köszi, megpróbálom megoldani.

(#7338) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#7333) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hagyjad, csak mellédumálsz :DDD ;]
:C :R

;) - The Power of the Light Side

(#7339) fuvi válasza TommyS_27 (#7323) üzenetére


fuvi
senior tag

értem hogy a DPShez van köze a CHC-nak, de a fegyver alapsebzését nem befolyásolja. ha kicsi dmg-t köpött ki az RNG a fegyverre, akkor így jártál, farmolhatsz nagyobbat.

(#7340) -=Jam=- válasza TTomax (#7332) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Konkrét szám, de nem azt jelenti, hogy egy tárból akkor te fixen 60%-nyi lőszert krittel fogsz bevinni. Ez olyan, mint egy pénzfeldobás, 50-50%, hogy fej vagy írás lesz, de ha 10-szer feldobod, lehet 10-szer fej lesz érted... Nagyon sok dobálás után közelíteni fog az 50-50-hez. Na ugyanez a CHC is. Minden egyes lövésnek annyi %-a van kritelni, de simán lehet egy hosszabb sorozat, amikor egyet se ad be, meg lehet az is, hogy hirtelen sokat bead.

(#7339) fuvi: Persze, hogy nem befolyásolja a alapsebzést, az alapsebzés befolyásolja a krites sebzést. És ha csak 3,5% a krit esély, akkor amúgy is b@szhatja az ember :DDD

(#7341) vzarmo: :P

[ Szerkesztve ]

(#7341) #75376384 válasza TTomax (#7332) üzenetére


#75376384
törölt tag

50% esélynél egy nagyobb mintát megnézve egyre jobban fogsz közelíteni a “minden második krit” felé. Ez nem azt jelenti, hogy minden második lövésed krit lesz. Szerintem ezt a statot hosszútávon kell nézni és úgy is kell kezelni. Nem szabad mindent a chc és utána a chd alá rendelni. Mivel ebben a részben úgymond sokkal több áldozatot követel, mint korábban.

Megelőztek. Affene. Pedig olyan jó lett volna egyszer nem csak ragelni és panaszkodni. :D

[ Szerkesztve ]

(#7342) Anonymus23 válasza Gubu0101 (#7334) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem ez a lényeg, csak szemet szúrt a 3,5% CHC.

Nekem olyan 30% körül volt még a hétvégén, de én is még fejlesztem, mivel csak 485 a GS, és nem cserélek valamit, csak ha mindenben megfelel (max 1 tekerés ugye). Lehet azóta elállítgattam, mert próbálgatom én is ezerrel.

Én ahogy megvolt az egyik specializáció, azonnal csináltam a másikat, hogy ne bukjak sok spec pontot, így viszonylag hamar meglett mind a három jelenlegi spec már korábban, és vissza tudtam állni arra, ami nekem jobban bejön.
De ezt sem én kifogásoltam :)

Lehet az ajtó olajfából van és az csak olaj :)

;) - The Power of the Light Side

(#7343) sowi válasza #75376384 (#7322) üzenetére


sowi
őstag

a gyorsa tarazas eleg jol jon a sharpshooternel szvsz, en is azert probalkozom vele tobbek kozott, meg a fejloves miatt

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7344) -=Jam=- válasza TommyS_27 (#7333) üzenetére


-=Jam=-
őstag

0%-kal mondjuk nem fogsz lőni az egészen biztos.

(#7345) fuvi válasza -=Jam=- (#7340) üzenetére


fuvi
senior tag

erre akartam kilyukadni :R

(#7346) Korcselmelet


Korcselmelet
csendes tag

Sziasztok!
Van kb 100 órám a játékban, de úgy érzem elég keveset tudok róla.
Alapvetően PVE tartalmat játszok, azt is legtöbbször egyedül, a PVP-t kerülöm, 17-es szinten vagyok DZ-ben, szóval gondolhatjátok mennyit jártam ott... :)
úgy vettem észre, leginkább az LMG-vel tudok érvényesülni a PVE harcokban, ezt érzem valamennyire, így ezzel is szeretnék tovább játszani, ehhez szeretnék tanácsokat kérni.
Melóhelyről nem tudok pontos értékeket, és item típusokat mondani, de:
- demolisher spec
- elsődleges fegyvernek M60-at használok
- másodlagos fegyverem egy Vector jelenleg
- oldalfegyver pedig valami random 500-as.
itemek a következők:

talentek:
3 Hard Hitting, (elit dmg)
1 Destructive (explo dmg)
1 Braced (While in cover, weapon handling is increased by 25%.)
1 On the Ropes - (Weapon damage is increased by 25% while all skills are on cooldown.) ez sajnos nem üzemel
kb 200k armor, és 48k health

Kérdéseim azok lennének hogy:
- LMG-re mennyire fontos a crit chance és crit dmg ?
abből elég kevés van.
- a gear, és a talent mennyire megfelelő?
- mit ajánlotok cserére, vagy kipróbálásra ?
úgy érzem az explo sebzést nem nagyon használom ki... ez nyilván a játékstílusomból is adódik.
másik pedig hogy azért elég hamar megfekszem, ha nem sikerül időbe behúzni a nyakam valami mögé, vagy hátbakapnak.
ez a gear összeállítás mennyire lenne használható ? csak ötleteltem a táblázatok előtt:

előre is köszönöm a válaszokat!

(#7347) Gubu0101 válasza Anonymus23 (#7342) üzenetére


Gubu0101
veterán

Betettem a Blade talentes kesztyűt próbából,eddig még csak pirosokat véreztetett,annyi előnye van,hogy ha kevés is marad az életéből arra ráhagyom azt elvérzék magától,addig tudom az erősebbeket szedegetni.Főleg a habos idegesít, mikor hátba spriccel :D Majd ránézek chc cuccra van e elraktározva.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7348) Nagus


Nagus
senior tag

Meglett az összes zöld komponens, és így a harmadik zöld set tervrajzai. Én naív azt reméltem, hogy simán lekraftolom, de aztán láttam, hogy ahhoz is szükség van még ugyan olyan zöld komponensekre. :DDD
A chatter első darabkáját szinte egyáltalán nem akarja nekem kidobni, pedig naponta próbálkozom a naponta összekapart kulcsokkal megvárva a 24 órás CD-t.

#7253 DZ East volt. Az NPC-k nem igazán akartak lerohanni csak ontották rám a drónokat és azt a pulzus izét ami pár másodperc alatt kinyír.

(#7349) Anonymus23 válasza Gubu0101 (#7347) üzenetére


Anonymus23
veterán

A habosra is van megoldás, a Wascally tálent legyen mondjuk a pisztolyon (3. helyen szokott lenni) és problem solved.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#7350) kiserik válasza Anonymus23 (#7349) üzenetére


kiserik
senior tag

Ez a szép ebben a játékban, hogy szinte mindenre van megoldás, de mindennek van ára is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.