Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) fudi2002 válasza Anonymus23 (#24999) üzenetére


fudi2002
veterán

Pláne, kevertem. Gondoltam nyomok egy 2x golan, 2x belstone (armor on kill) és eme térdvédő buildet. Köszi, majd figyelem akkor azt.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#25002) Anonymus23 válasza fudi2002 (#25001) üzenetére


Anonymus23
veterán

Foundry Bulwark is jó lehet ha tankot akarsz összerakni, nem feltétlenül kell hozzá a raid only mellény/táska. Egy jó Adrenalin Rushos táska + valamilyen fegyveredhez igazodó (akár Intimidate) mellény, és elég komolyan tölt vissza sebzésre.

;) - The Power of the Light Side

(#25003) Garsza válasza Anonymus23 (#25002) üzenetére


Garsza
veterán

Foudri, mementó, Intimidate, Liberti, Texnician, nagy kazán lemez, technician hive -ja. Szinte halhatatlan. És még sebzés is elég jó.
Ilyesmi

[ Szerkesztve ]

(#25004) Zen_Ronin


Zen_Ronin
tag

Sziasztok!
Memento-ra a DZ-n kívül van valahol esély?
Nem szeretem PVP-t. :Y

(#25005) Elims válasza Zen_Ronin (#25004) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Persze.Ha jól emlékszem summit-on kell megcsinálni vmit.
Hasonló mint a capacitor,summit-on 8 dolgot kell tejesíteni a challange-ek(?) közül.
Memento-t is vhogy így lehet.
Ha rosszat írok remélem kijavítanak. :-)

[ Szerkesztve ]

(#25006) Garsza válasza Zen_Ronin (#25004) üzenetére


Garsza
veterán

Ha már megvan valakinek, akkor annak eshet sima lootként. Én mentem egy ismerőssel Sumiton kb. 15 perc alatt kiesett neki.

Engem pedig a Scorpio érdekelne. Ugye az valamelyik season bizonyos szint elérése után adta. Na most ha valaki így nem szedte ki, annál is részét képezi a lootnak? Eshet bárhol? Vagy csak olyannak esik akinek már megvan?

(#25007) Zebu válasza Garsza (#25006) üzenetére


Zebu
addikt

gyere szaladjunk a summiton együtt és ha dobja akkor odaadom. Nekem már volt több is belőle.

(#25008) Garsza válasza Zebu (#25007) üzenetére


Garsza
veterán

Kevés időm van a játékra, 1 2 óra naponta max. Úgyhogy nem szívese rabolom mások idejét ez miatt. De dobj egy uplay nevet és ha látlak hogy elérhető vagy majd kereslek. Vagy vegyél fel te Garsza néven vagyok.

(#25009) Zebu válasza Garsza (#25008) üzenetére


Zebu
addikt

Okec, általában 6-8 között bent vagyok egy cimbivel valami gyors futásra :) ProfZebu néven megtalálsz.

(#25010) flash- válasza Zebu (#24987) üzenetére


flash-
veterán

Hát ezzel a nego szettel lemegy 1 millióra (vagy nagyon picit alá) az armor.
nektek?
ti 1 milla armorral melyik szinten tudjátok tolni solo illetve küldit(4es csoportban?) amin nem estek keltek folyamatosan, hanem max 1-2 halál/mission..??

emlékszem a divison 1-el az volt az általános taktika hogy jóval többet kellett fedezékezni, úgy tapasztaltam ezzel a szettel is hasonlóan kell játszani, nagyon fedezékcentrikusan kell haladni,de jól lehet sebezni.(ellenben azzal amikor feltornássza az ember,1,5 millára az armort ott már annyira nem fontos mindig fedezékezni)

vagy milyen tippeket vetettetek ti be védekezésre még az armoron kívül? talán kötelező lenne a protection from elites utilitik a ruhákba? (vagy milyen más utilitket ajánlanátok a ruhákba?)
egyébként jól gondolm hogy a health jelentőssége csak onnantól van amikor leszedik rólad az armort?tehát tökmindegy hogy melyiket növeljük, nem leszünk védettebbek, ? vagyis nem is fontos a health ot növelni elég az armort ha jól sejtem?

esetleg van olyan mod skiill bármi ami minden egyes lövésnél (találatnál) ad vissza nekünk armort?

sebzés:
a dmg jelenleg 94 ezer, a chc 57%, a chd 88%
ez mennyire jó? :F
130 óra játék után itt tartok

amúgy:
nekem már nem ír kis semmi tier-t a játék, gondolom másnak se ha már végigcsilánljuk a kieget is..
viszont lehet a nehézséget állítani: a global settingssel.(hard,chellenging, heroic.)
na álltottam.challenging-en még egy piros is hip hop lekap.
ez így általános dolog? pedig ha tolok egy küldit, azért challenging-en elég jól birom face to face is elitekkel...
így nem igazán áll össze most hogy ez wtf?
továbbá egy két küldinél írja hogy legendary szint kell a napi jutalomhoz.na én ilyet viszont nem tudok választani.ezt se értem...
hát ezeket szeretném kérdezni :)
köszi előre is

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25011) Anonymus23 válasza flash- (#25010) üzenetére


Anonymus23
veterán

Meg van már a kieg ugye?
Akkor hagyd a Nego-t, van ettől élhetőbb szett kezdőknek, aminél nagyobb a túlélés esélye és dmg-ben sem rossz, pl a Hunter's Fury / Scorpio / Memento szett.
A Negoval meg kell tanulni játszani, mert akkor hasznos ha jól tudod alkalmazni. A későbbiekben már simán megy vele Heroicon is a játék, akár GlassCannon-ban is, de hozzá kell szokni.

Mondtad, hogy játszottunk együtt Div1-ben, ott mi volt játékban a nicked?

;) - The Power of the Light Side

(#25012) Anonymus23 válasza Elims (#25005) üzenetére


Anonymus23
veterán

:N Rosszul írtad

A Memento nem DZ only, valamelyik korábbi (talán a 3.) Seasonben lehetett megszerezni az egyik lvl jutalma volt, onnantól kezdve meg ugye bárhonnan eshet, nem kell érte semmit sem csinálni.

Amire te gondolsz, az a Ridgeway's Pride mellény, amihez össze kell szedni az 5 alkatrészt (0-20, 21-40, 41-60, 61-80, 81-100 lvlv-en a nyitható ládákból) plusz a hozzátartozó projekteket meg kell csinálni a bluepritnért. Ez nem akkora meta mint a Memento, nem feltétlenül éri meg érte farmolni, de ha Summiton van az ember, akkor úgyis kapja hozzá a dolgokat.

A Capacitorért meg 5 challanget kell teljesíteni :K

;) - The Power of the Light Side

(#25013) Zebu válasza flash- (#25010) üzenetére


Zebu
addikt

nekem egész jól megy ezzel a nego memento kombóval és a liberty pisztollyal. Tegnap heroic invaded sikerült halál nélkül egyedül és megcsináltam pár summit szintet is. még nem optimális, lehetne rajta javitani, de móka. CHC 55 körül van, chd olyan 130.

(#25014) flash- válasza Anonymus23 (#25011) üzenetére


flash-
veterán

nekem bejön a nego, szerintem könnyű hasznáni, megjelölöm az első kettőt, és lövöm a 3-ikat(erősebbet hagyva 3-iknak )
illetve ha egyik fedezékbe van a másik kettő közül valamelyiket lövöm szóval mindig van kit lőni.
inkább kis finomhangolás kellene, mint mondtam 994-es armor nem biztos hogy jó,inkább az érdekelne merre érdemes elindulni a "védelem" építkezésével

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25015) Anonymus23 válasza flash- (#25014) üzenetére


Anonymus23
veterán

A 88% CHD miatt azon még elég sok hangolás szükséges, ne értsd félre, ez nem lebecsülés, hanem egyszerűen tolni kell még a játékot, mert elég sok hiányzik még az órából is, illetve a statokból is hiányozhat még. Én jellemzően ebben tolom ha freeroam és Nego, de minden loadout hely ki van használva ezen a karakteren:

Ettől vannak sokkal biztonságosabb szettek a játékban, vannak amivel gyorsabban meg lehet csinálni egy speedrunt, de freeroam (szóló) játékra nálam ez jön be legjobban. Meg ahogy a többiek is linkeltek YT videókat, a nego is sokféleképpen összerakható.

;) - The Power of the Light Side

(#25016) flash- válasza Anonymus23 (#25015) üzenetére


flash-
veterán

köszi! igen, tisztába vagyok vele még nagyon az elején vagyok :) azért is jöttem a hülye kérdéseimmel :)
köszi ez segítség volt,
öngyógyitásra a chem launchert használom, ez a drónos jobb?
sokakat látok vele

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25017) Anonymus23 válasza flash- (#25016) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igazából annyiban más, hogy automata a heal, követ, de egyszerre kevesebbet gyógyít mint a chem launcher, viszont a drón majdnem 4 percig aktív.
És ezzel a chem gyengeségei is fel vannak sorolva, "kevesebb" az ammo, 1 töltet (ezen a szetten) 27,3 sec a cooldown, külön kell tápolnod magad stb. stb.

;) - The Power of the Light Side

(#25018) fudi2002


fudi2002
veterán

Tudja vki hol lehet érdemben bugot lejelenteni? El szeretném küldeni a fejlesztőket a b@dös p@csába. Teljesen nem normális, hogy azért fizettem, hogy 5p alatt 2 percenként kidobáljon ez a szar, pláne úgy hogy ezt 1 hónapja csinálja.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#25019) qukesz válasza fudi2002 (#25018) üzenetére


qukesz
senior tag

Sajnos ezt már elb.ták. Engem is ki dobált és végül arra jutottam hogy az Uplay kliensbe a játékbeli fedőréteget kikapcsoltam és nem futottom az MSI AFTERBURNER-T.
KB ennyire jutottam.
De inkább nem is játszok vele :DDD

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#25020) regener válasza fudi2002 (#25018) üzenetére


regener
veterán

Sehol, ezer éves témák vannak erről (is) Ubi fórumon.

(#25021) flash-


flash-
veterán

Még ami felmerült hogy mely specializáció az ajánlott dps-nego(AR) es buildhez?
Demolitionist van de valahogy nem az igazi, sokszor hiába célzom be vele pontosan a nagyobb boss-t, mellémegy kicsit (elé vagy mögé) és nem sebez.. (elpattan? Nem tudom..) hatóköre se az igazi

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25022) Elims válasza fudi2002 (#25018) üzenetére


Elims
veterán

Ez egy nagyon mocskos dolog..Ha csak 1€-t adtál a játékért akkor is lehúztak.Egy az egyben "Szevasz tesó,buszra kéne." a helyzet.

(#25023) fudi2002 válasza Elims (#25022) üzenetére


fudi2002
veterán

Vettem már pár játékot, azért ilyen hibával még nem találkoztam. De nem is ez bosszant, hanem hogy jól működött, egy frissítéssel elszartak vmit és azóta volt vagy 5 frissítés és semmi javulás, de inkább romlás.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#25024) arnikusz válasza Elims (#25022) üzenetére


arnikusz
veterán

A következő fizetős tartalomig ne várjatok kb. semmit a crash és egyéb problémák javítása terén. A román team dolgozik ezzel meg senki hozzáértő nem foglalkozik.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#25025) Elims válasza fudi2002 (#25023) üzenetére


Elims
veterán

Igen,olvasom a többieket is. :-/ Nekem szerencsére semmi gond nincs (konzolon).
Én biztos,hogy írnék az ügyfélszolgálatnak.Elhiszem,hogy a reddit-en,meg az ubi fórumon ki van tárgyalva már rég,de én magam írnék a support-nak,hogy kezdjenek vele vmit vagy mondják meg -ne tanácsot adjanak-,mit telepítsek/töröljek a gépről,hogy menjen gond nélkül.

(#25026) flash- válasza fudi2002 (#25018) üzenetére


flash-
veterán

Dx12 vagy 11?
12őn sokakat kidobál, bár arra nekem megoldást jelentett az intelligent list standby cleaner
Egyébként dx11ben sose dobott ki.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25027) PETEE78 válasza fudi2002 (#25023) üzenetére


PETEE78
senior tag

lehet nem téma, de win10 nél a fókuszsegédet ki kell kapcsolni, mert előszeretettel kidobál miatta is. se riasztás se prioritást nem szabad engedélyezni

You are being revived

(#25028) Zebu válasza flash- (#25026) üzenetére


Zebu
addikt

nekem az fps cap oldotta meg.

(#25029) fudi2002


fudi2002
veterán

Köszi, végigpróbálgatom, hátha valamelyik megoldja.

UI: Közben meglestem, fókuszsegéd alapból ki van kapcsolva, dx11, amúgy 1 hetes friss windóz.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#25030) Garsza


Garsza
veterán

Scorpio shotit szeretném kifarmolni.
Azon kívül, hogy megfelelő targeted loot területen vagy sumiton beállítva vadászok rá. Tehetek még valamit az ügy érdekében hogy nőljönek az esélyeim.

Reménykedtem hogy azt is ki tudom farmolni mint a mementot kb. 20 perc volt Zoz segítségével.

(#25031) Elims


Elims
veterán

A "bakancsos" [Arnikusz szett] újra adta. :-)
Kicsit néhol imbolyogva,mert ez az újabb joystick-kal volt.Remélem ezen a héten megjön a kontrolfreak-es zsákbamacska amiben lesz erre a joy-ra is egy-egy fasza kupak.
Akkor egy kicsit pontosabb vagyok.

Szerk.: Ha sok hibát láttok benne,kérem írjatok meg egyet-kettőt,hogy min kell változtatni. :R

[ Szerkesztve ]

(#25032) arnikusz válasza Elims (#25031) üzenetére


arnikusz
veterán

Kicsit agresszívabb Rambó Style kell a pajzsot csak végszükség esetén használom, nekik rontó mire eszméinek fekszenek. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#25033) Juhasz27


Juhasz27
tag

Hali!

Srácok, valaki tudna nekem segíteni a Memento hátizsák megszerzésében?
Olyant olvasta, hogy ha valakinek megvan, annak Summit-on beadja.

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#25034) zenekes


zenekes
csendes tag

Üdv.
Microfos store-ban még 1 napig akciósak a TC játékok (pl. Demizson és kiegjei) Xbox-ra.
(pc-t nem tudom)

(#25035) Elims válasza arnikusz (#25032) üzenetére


Elims
veterán

:R
Eddig a drónnal úgy mentem.Pajzs nélkül 5-6 ellenség szedeget engem is hiába,hogy folyamatosan fogynak,így rambózva minden megölt ellenség után fel kell venni azonnal a tokent.
Most használtam 3x a pajzsot és leginkább azért használtam szinte mindig,mert írtad,hogy a pajzs +sebzést ad.Akkor elég ha csak be van rakva?

(#25036) PETEE78 válasza granini (#24805) üzenetére


PETEE78
senior tag

"bifokális 8x ACOG scope" :D :D :D

You are being revived

(#25037) PETEE78


PETEE78
senior tag

Valaki elmagyarázná kérem azmiazottmi? :DDD

You are being revived

(#25038) Elims válasza PETEE78 (#25037) üzenetére


Elims
veterán

Ilyet én is gyakran látok. :-/
Azt vettem észre,hogy ez akkor marad ott,ha a csapattársam azon a helyen elfordul(?) vagy megmozdítja a fegyverét(?) esetleg puskát cserél(?). :-/
De legalább nem annyira a bosszantó,mint a számítógépes kidobálások. 😡

(#25039) simonl


simonl
tag

Sziasztok, unalmamban elkezdtem én is egy HC karaktert.
Elértem a 30 as szintet, most jelentek meg a térképen az invaded küldetések.
Ezeket most végig kell csinálnom, hogy átmehessek New York ba és fejlődjek tovább 40 ig?
MIkor tudom WT5 re állítani a térképet?
Köszönöm a segítséget

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#25040) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Sziasztok. Technikai kérdésem lenne. Egy kolégám most állna neki a D2-nek. Én jelenleg WT5-ben vagyok. Ha ő hív meg, akkor milyen szintű ellenfelek lesznek?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#25041) arnikusz


arnikusz
veterán

A Scorpion mellé jól jön. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#25042) arnikusz válasza st3v3np3t3r (#25040) üzenetére


arnikusz
veterán

Ha Ő hív meg az Ő poketjében leszel és mindent lezúzol, ez egy gyors módja a karakter húzásnak, ha segítesz neki a küldikben stb.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#25043) Anonymus23 válasza st3v3np3t3r (#25040) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hozzád fogja szintezni őt is.
Ha úgy szeretnétek együtt játszani, hogy érdekes is legyen, akkor inkább te is indíts egy új karaktert.

;) - The Power of the Light Side

(#25044) Anonymus23 válasza simonl (#25039) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ugyanúgy végig kell tolni, mint a normál karaktert.
NY-ba WT5 (Tidal) után tudsz menni.

;) - The Power of the Light Side

(#25045) st3v3np3t3r válasza arnikusz (#25042) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

& Anonymus23

Most akkor melyik? :DDD

Ha nem létfontosságú, nem kezdeném előről az egészet :R

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#25046) Anonymus23 válasza st3v3np3t3r (#25045) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ugyanazt írtuk le, csak más oldalról megközelítve.
Ha te mész be hozzá, akkor ha jól rémlik lvl28 enemy lesz, azaz te Chuck Norris leszel, ő meg csak lövöldözik de persze messze nem akkora a dmg, mint a tied, de őt is felszintezi lvl28-ra, szóval nem fogják 1 hitelni (mindaddig, amíg egy bizonyos távolságon belül lesz hozzád).
De ha neki ez az első nekiindulás, szerintem pont a lényeget fogja elveszíteni, ha csak végigrohantok a játékon.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#25047) st3v3np3t3r válasza Anonymus23 (#25046) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Így már világos. Tehàt a magasabb szint a mérvadó

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#25048) Elims válasza arnikusz (#25041) üzenetére


Elims
veterán

Van ilyenem (is).Szerintem ugyanígy full-osan.Nem tudom,hogy miért,de eléggé adja a god roll-os dolgokat.Ha véletlenül nem ilyen god roll-os akkor minimum 2 tulajdonság van tele.
Persze jobb a scorpion,nem? :-)
A másik fegyver amit berakattál velem a rifle.Nagyon jó fegyver,ha olyan helyen van az ellenség ahova nem tudok a közelébe menni,mondjuk egy távoli sniper fent.

SimonL: Szia!
Mindegy,hogy hol leszel,de nagyon óvatos legyél szerintem. :-)

(#25049) arnikusz válasza Elims (#25048) üzenetére


arnikusz
veterán

Csak szórakozásképp, az M1A Rifle szvsz a legjobb fegyver a játékban, emlékszem még anno mikor behozták a Legendarykat ment a szögbeverés folyamatosan. :DD

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#25050) arnikusz


arnikusz
veterán

A Golden Bulletre funkodni Demo specko való. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.