Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) Niccooo


Niccooo
újonc

Bocsi, hogy megint értetlenkedek... :)

Ezt írja ki minden egyes küldetésnél, strongholdnál és egyéb dolognál...az én session-be haverommal elértük a wt5-t, az övé még cska wt1 ez lehet a probléma?
Köszi a segítségeteket!

(#29002) Niccooo


Niccooo
újonc

[ Szerkesztve ]

(#29003) arnikusz válasza Niccooo (#29002) üzenetére


arnikusz
veterán

Nem a Haver sessionjába voltál, azaz ő hívott be magához, vagy rácsatlakoztál?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#29004) Niccooo


Niccooo
újonc

A kép ott készült, de előtte az enyémben voltunk és ott is ugyan ezt írta...

(#29005) NoOne1976 válasza Elims (#29000) üzenetére


NoOne1976
őstag

Miért ne játszana egyedül? Azért ez nem horribilis szám egy majdnem 4 éve megjelent játék esetében, ha mással nem játszik. Nekem is összejött 2700 óra úgy is, hogy tavaly év elején abbahagytam, mikor úgy nézett ki, hogy teljesen vége a játéknak. Azóta csak vissza-vissza nézek, expertise megjelenésekor toltam komolyabban.

(#29006) sony309 válasza NoOne1976 (#29005) üzenetére


sony309
őstag

Azért a 6000 az több mint a kétszerese, mint ami neked van.

Azt mondod, hogy nem sok a 6000? :Y

S3x, hifi & rock and roll

(#29007) zenekes válasza arnikusz (#28995) üzenetére


zenekes
csendes tag

Gondolom itt már lejött,hogy mit kell(ene) látni...

(#29008) persil válasza sony309 (#29006) üzenetére


persil
nagyúr

4 ev alatt durvan 35 ezer orad "van". Ebbol 6 ezret toltott az illeto jatekkal.

Nyilvan nem keves, de azert nem is olyan hu de elkepesztohihetetlenborzaszto. Csak erre utalt NoOne.

Napi ~4 ora jatek. Ebben benne van, hogy hetvegen asszony a csaladjanal, gyerekek a szomszed kolykeivel, a baba epp alszik, stb. Egy-egy vegigjatszott hetvege mellett siman benne van, hogy neha be sem kapcsolod a gepet.

Ennyi ido legtobbunknel osszejon, legfeljebb nem egy, hanem mondjuk harom-ot-tiz jatekra oszlik el a 4 ev alatt.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#29009) sony309 válasza persil (#29008) üzenetére


sony309
őstag

Rendben, akkor nem sok a 6000 óra és 41000 SHD szint! :DD

Mindezt úgy,hogy nem tudjuk, hány játékban van még "órája"!

S3x, hifi & rock and roll

(#29010) persil válasza sony309 (#29009) üzenetére


persil
nagyúr

De sok, csak nem egy lehetetlen valami. Olvasd at, amit irtam. Ennyi jatek "barkinek" osszejon 4 ev alatt.
Nyilvan, ha mellette mas jatekban is volt meg plusz 6 ezer oraja, akkor az mar szemoldok felhuzos kezd lenni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#29011) sony309 válasza persil (#29010) üzenetére


sony309
őstag

De nem tudjuk, hogy más játékban mennyi van?!
Lehetetlennek nem lehetetlen, mert ő megcsinálta.

Ha egyszer olvasok el egy hozzászólást, abból is megértem, nem kell elolvasnom többször.

Befejeztem.

S3x, hifi & rock and roll

(#29012) NoOne1976 válasza sony309 (#29006) üzenetére


NoOne1976
őstag

Én nem mondtam, hogy nem sok. Azt írtam, nem lehetetlen. A kettő nem ugyanazt jelenti. Nekem is család mellett jött össze a 2000+. (Amikor ők lefeküdtek, én játszottam, ugyanígy egy-egy alkalommal, mikor egyedül voltam.) És igen, az is rengeteg idő. Egy dolog biztos, nem szabad átszámolni... :D

(#29013) bombibmw válasza granini (#28990) üzenetére


bombibmw
veterán

PETEE78

Kb. 3 éve nem játszottam és az akkori karakterrel próbálok valamit kezdeni.
Tök egyedül megyek, ha időm engedi.
Majd rámegyek a szettekre.
Köszi szépen!

(#29014) arnikusz válasza sony309 (#29009) üzenetére


arnikusz
veterán

Megsúgom Clantárs csak ezzel a gammával játszik. Simán meg lehet csinálni a megfelelö játékstílussal csapatban direktívákkal stb.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#29015) Anonymus23 válasza sony309 (#29009) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem kevés. De persze nem egyformák a lehetőségek, így nehéz kívűlről megítélni az ilyet.
Én viszonylag sok időt játszottam vele, ügyes játékos de ebben a 41k SHD-ban azért van (vagyis inkább volt) bőven Summit lvl10, de ő olyan, hogy inkább SHD-t farmolt, semmint törölt volna egy karaktert, szal minden fejlesztés, proficiency, expertise az mind játékkal lett nála elérve, nem volt "extra" 3 órás SHD beletolva semmibe sem, se 8 perces karaktertörlős exo komponens.
Szal ismerve a hátterét és hogy hogyan is érte ezt a szintet el, én kicsit másképp látom. De általában mindazokat is akik ilyenekbe tolják bele a fölös idejüket :K

;) - The Power of the Light Side

(#29016) Anonymus23 válasza bombibmw (#29013) üzenetére


Anonymus23
veterán

WONY előtt vagy után hagytad abba?
3 éve még nem volt WONY, de ha utána nem sokkal, akkor azért van bőven mit csinálni a játékban. Ha előtte, akkor meg főleg :DDD
Én személyesen a Negot-t preferálom glass cannonnal + Fox térdessel, challangek meg minden egyéb helyzetre persze vannak buildek, de ezzel még mindig csúnyán lehet aprítani.
Már ha nem vág ki a játék ;] :(((

;) - The Power of the Light Side

(#29017) arnikusz


arnikusz
veterán

PTS Season 11 jan. 12. este 18:00. élesítik és pénteken játszható.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#29018) HdRew


HdRew
őstag

Sziasztok!

Holsterhez, kneepadhez hol találok resource-t az optimizationhöz?

Amikor rámegyek az optimizationre, akkor a 4 resource-ból 3 oké, de 1 fullosan 0-án van mindkettőn. (Jobbról a második, mindkettőnél)

Köszi szépen a segítséget!

(#29019) PETEE78 válasza Anonymus23 (#29016) üzenetére


PETEE78
senior tag

Érdekes volt a napokban... napi 5-10x kivágott egymás után, nem használtam geforce experience-t, mondván azt se szereti a játék. Aztán kipróbáltam, és totál megszűnt a probléma azóta.... De régebben meg ugye pont uninstall kellett, hogy ne dobáljon ki.
Nem értem, de nem baj, hülyén halok meg summiton :D

You are being revived

(#29020) arnikusz válasza PETEE78 (#29019) üzenetére


arnikusz
veterán

Mivel hátul heggesztik a PTS-t az se fog segíteni az elkövetkező időszakban. :)

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#29021) Puma K


Puma K
veterán

Steam-en akcióban elérhető a játék:


katt a képre és nyílik a Steam oldala

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29022) VTom válasza bombibmw (#29013) üzenetére


VTom
veterán

Na isze', PS+ extrában ingyenes a Div2, elkezdtem 3 év után, be is szippantott.
Gondoltam beszagolok a topikjába, erre Arnikusz, Anonymus, Bombi..
Mintha el sem mentem volna az első rész topikjából :D
Szevasztok!

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#29023) VTom válasza VTom (#29022) üzenetére


VTom
veterán

Ráadásul 4 év után... :(

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#29024) arnikusz


arnikusz
veterán

[link] Patch Notes PTS Season 11, ez nem sok semmia veteránoknak és nem is biztató a Year 5 -re ill. az új Játékmódra.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#29025) norti válasza Puma K (#29021) üzenetére


norti
addikt

Be is húztam, de csak nosztalgiából, meg ha már megvan az első rész is Steamen, legyen ez is ott :)

(#29026) Bird válasza arnikusz (#29024) üzenetére


Bird
addikt

Semmi ar, csak marksman. Hát az nem az én stílusom...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#29027) bombibmw válasza Anonymus23 (#29016) üzenetére


bombibmw
veterán

Most láttam csak, hogy van WONY.🙂
Én még csak 30-as vagyok.
Aprítok, de azért nem jó a karakter.
Akkor meg kell vegyem a WONY-ot még.

VTom

Szeva Tomi!
Az a baj, hogy nekem is tetszik, csak ne dobna ki olyan sokszor.
Ez kicsit lelombozó.
Néztem YT videókat.
Hát itt azért rengeteg időt kéne eltölteni normális szetthez, de az nincs.

[ Szerkesztve ]

(#29028) belaazallat válasza Puma K (#29021) üzenetére


belaazallat
addikt

Üdv! Melyik verziót érdemes megvenni?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#29029) VTom válasza bombibmw (#29027) üzenetére


VTom
veterán

Én PVE-zek csak, 8-as szintű vagyok, egyelőre nagyon élvezem, bár kontrollerrel szokni kellett.
Az első rész is időrabló volt, ezek a looterek már csak ilyenek :) emlékszem hányszor volt hajnali kettőkor, hogy Na mentem, szevasztok! Én is, jó éjt! Fél óra múlva még mindenki az inventoryban b*szakodott, meg craftolt :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#29030) Puma K válasza belaazallat (#29028) üzenetére


Puma K
veterán

Nekem a Div1 (105 óra ) és Div2 (58 óra) is addig tetszett amíg a történetet csináltam és fejlődtem. Utána az "insták" 2-3x érdekesek voltak aztán az ismétlődés miatt unalmassá vált.

A ki lőtt 2 milliót meg a most -csak írok egy értéket- 600k/sec-es dps meg egyéb számháború nem foglalkoztatott egy ilyen lövölde játéknál, mert ez a része szerintem gagyi... egy bármilyen más lövölde játékhoz képest ahol nem tudod növelni a hp-t, armor-t és a lövés erejét hanem minden fix és tényleg csak az ügyesség dönti el ki kit öl meg előbb.

A PvP része nem tudom most hol tart és vannak-e csalók, de az a számháború ellenére is izgalmas tudott lenni, de ott látványosan és nagyon hamar úgy is lesz mindig egy nagyobb hal aki néhány lövésből sebez annyit mint amennyit te egy tárból.

Összességében nem egy rossz játék és ha nem vág földhöz a 24 euró akkor vedd meg a fullos verziót. Mert jól néz ki, emészthető a történet és én imádtam hallgatni a Div1-ben is már a hangfelvételeket meg olvasgatni a történeteket ki-mit élt át és elképzelni ezt az egészet azért elég para. De ha csak valamit néha napján el akarsz indítani és x órát tolni akkor az alap is jó lehet. Aztán ha tetszik, akkor következő akcióban megveszed a kiegészítőt is.

Nekem sajnos egy jó pár éve nem sok haverom játszik már gépen különböző okok miatt (család-gyerek és más prioritások vagy nincs is játékra alkalmas laptopja-gépe meg nem is akar). Akik meg még azért játszanak azok nem sok fantáziát láttak megint csak a számháború része miatt.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29031) belaazallat válasza Puma K (#29030) üzenetére


belaazallat
addikt

Div1 -ben van 482 órám. Már végig vittem a story módot, mire megtanítottak játszani. Játszottam a Div2 beta verzióval, volt ingyenes hétvége. Csak az nem tiszta melyik vezió mit ad pluszba.

Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#29032) Anonymus23 válasza Puma K (#29030) üzenetére


Anonymus23
veterán

:F Számháború? :DDD :DDD :DDD
Ez még véletlenül sem az, mivel jellemzően nem attól fogsz tudni boldogulni, hogy milyen statokkal esik egy cuccos, hanem azt, hogy hogyan tudod a kismillió lehetőség közül hozzáigazítani a játszott buildeket a saját stílusodhoz és képességeidhez.
Namármost, ha csak az a cél, hogy kicsit puttyogtass, akkor arra tényleg ott a normal WT, el lehet vele szórakozni, és te vagy Washington és/vagy NY Chuck Norrisa (az 5 éves fiam is 2 órán keresztül elbóklászik, harcol, és egyszer sem kell felszedni).
Ha az a része nem érdekel a játéknak, hogy újabb és újabb szetteket kipróbálj, és ami bejön és nálad működik azokat esetleg kimaxold, akkor ez neked tényleg csak egy "számháború", mert nem kaptad el a lényegét, vagy legalábbis azt amire készítették ezt a játékot, és amit az új szezonok is adnak, egy kevés sztori + új szettek és fegyverek.
Ezzel amúgy nincs gond, csak helyén kezeljük már a dolgokat.

Sztori:
Valóban rá lehet írni a Div2 dobozára, hogy sztorit csak nyomokban tartalmaz, mert nem ez viszi el a hátán a játékot, hanem sokkal inkább a miliő ahol és ahogyan játszódik, és maga a játékmechanika a lootolás és a build építés. Nem egy Withcer 3 :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#29033) Anonymus23 válasza belaazallat (#29031) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha nem vág földhöz az ára, akkor mindenképpen a WONY verziót, bőven ad annyit hozzá, mint ami az ára, illetve nélküle kb csak egy 1/3 játék a Div2.
Az Ultimate verzió ad még hozzá asszem 8 miniküldetést, amiket 1-2x letolsz, de leginkább gyorsutazási pontnak lehet használni, azokra viszont nagyon jók :DDD, ez nem feltétlenül szükséges.

;) - The Power of the Light Side

(#29034) arnikusz


arnikusz
veterán

PTS Season 11:
- Habsburg Guard a.k.a. "HG" – Gear Brand Set egy szemétrevaló.
- Hotshot - Gear Set: ha Sniperkedni akar az Agent, de a Sacrum Imperium gyengus ill. mivel a scope nem 8X ezért a Perfect focus Pristine example mellénnyel nem használható, marad a Chainkiller, azonban míg a 4-es Hotshot bónuszhoz érnél szarrá lönek.
-NinjaBike hátizsák nincs PTS-n mert nincs és szvsz nem is lesz így kész.
- Prophet – Police 686 Magnum revolver -Regulus agyonveri.
- Relic – G28 Marksmen Rifle- rakhatsz rá 8X nagyobb Scope-ot és használhatnád Perfect focus mellénnyel, de itt is szarrá lönek.
PTS eltávolítva a gépről.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#29035) Bird válasza VTom (#29029) üzenetére


Bird
addikt

Sok szempontból más mint a div1. Amíg a sztori kitart addig oké és utána jönnek problémák. Mondom ezt 4000+ órával div2ben (megélve aktív klánban a raideket). Div1-ben ennek a felét éltem meg (ennyire nem is volt komplex) . Mident összevetve én mégis azt mondom, a kettő sokkal jobb, mint az egy (igaz ebben benne van az aktív első két év) .
Titeteket a nosztalgia hajt, de az ide (hosszútávon) lehet ez MÁR kevés lesz..........

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#29036) arnikusz


arnikusz
veterán

Nem lesz Season 11 PTS Phase 2.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#29037) VTom válasza Bird (#29035) üzenetére


VTom
veterán

Megjelenéskor megvettem még PC-re, akkoriban még aktívan toltam az elsőt, és nem tetszett, hogy megbonyolították az egészet, erről most is az a véleményem.

Most nem várok tőle semmit, multizni nem akarok. Egyelőre szórakoztat.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#29038) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Sziasztok,

Szeretnék lehetőséget adni, hogy a div2-vel kapcsolatban összeszedett infó-cunamit, többnyire magyarra lefordítva ti is elérhessetek egy Discord szerveren.

A discord szerver célja nem a társaság gyűjtése, hanem megosztani, főleg újakkal vagy casual játékosokkal a játékról milliónyi infót.
Akit érdekel, az csatlakozzon, 11 szobaa lesz, ahol lehet infót kérni/adni, megjegyzést javaslatot tenni, kötekedők lesajnálók kérjük kíméljenek, aki mégis csak ezért lépne be, az hamar permabant kap (csak miheztartás végett ;]), érdemes benézni, max ha nem érdekel, van leave gomb is :D

https://discord.gg/mwtqPkmuX7

;) - The Power of the Light Side

(#29039) norti válasza Anonymus23 (#29038) üzenetére


norti
addikt

WOW, szép munka! :C

Beléptem, olvasgatok, bár nem ígérem, hogy aktív leszek, de lehet valamikor majd visszatérek a D2-höz is (jelenleg ami belefér az időmbe, az néha a Destiny 2), mert még nem maxoltam ki a és továbbra is érdekel. Annak ellenére, hogy bár ez is jó szórakozás volt, de hangulatában az elsőt nem lehet überelni :))

(#29040) Elims


Elims
veterán

"WOW, szép munka!"

Valóban nagyon szép!! :-)
:R

"Örülünk neki"
Ennek tényleg.

:R

Hihetetlen sok idő rámegy egy Ilyen patika írásra!!
:R :R :R

(#29041) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#29038) üzenetére


Anonymus23
veterán

Persze 1, azaz egy szoba van vélemény megosztásra, sajnos a mostani billentyűzetem pár billentyűje elkezdett duplázni/kihagyni. (újra kell majd forrasztani, sajnos amit kinéztem és jó lett volna minden tekinteben (méret + világítás + brown kapcsolós) azt már nem lehet kapni :(

norti & Elims
Főleg az egyik klánvezetőnknek van nagyon sok munkája benne, páran több mindenben "besegítettünk", de az oroszlánrészt azt L4C1_HUN "követte" el, csak úgy önszorgalomból :R :R :C :C neki!

Szerintem a Div2 majdnem minden tekintetben jobb mint a Div1, a hangulatot nem adja úgy vissza, de szinte minden másban veri. Illetve ugye ha nem lenne a folyamatos crash, és tennének bele tartalmakat. Én most mással tolom, de vissza-vissza nézek minden héten, ha másért nem, az exo ládákat kivenni :B

;) - The Power of the Light Side

(#29042) sony309


sony309
őstag

Üdv mindenkinek!

Oh Carol fegyver csak decemberben volt elérhető?

S3x, hifi & rock and roll

(#29043) Bird válasza sony309 (#29042) üzenetére


Bird
addikt

Úgy, úgy... A téli szünet feature volt. Majd jövőre legközelebb (ha lesz még div2)
:R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#29044) HdRew válasza sony309 (#29042) üzenetére


HdRew
őstag

nekem esett egy Oh Carol ma este.

(#29045) sony309 válasza HdRew (#29044) üzenetére


sony309
őstag

Hol és merre, kitől és hogyan?

S3x, hifi & rock and roll

(#29046) HdRew válasza sony309 (#29045) üzenetére


HdRew
őstag

Valami random helyen az utcán, amikor mentem egy control point-ot kipucolni. (Valami npc-t megöltem érte és dobta..)

Játékban megnéztem, tényleg azt kaptam, nem csak képzelődtem.

(#29047) sony309 válasza HdRew (#29046) üzenetére


sony309
őstag

Köszi!

S3x, hifi & rock and roll

(#29048) sony309 válasza Bird (#29043) üzenetére


sony309
őstag

Január 31-ig elérhető.

S3x, hifi & rock and roll

(#29049) HdRew válasza sony309 (#29047) üzenetére


HdRew
őstag

Nincs mit!

Egyébként mivel (újra)kezdő Division-ös vagyok, miért kell az Oh Carol? Nehogy véletlenül az asztalba pakoljam. :DDD

(#29050) sony309 válasza HdRew (#29049) üzenetére


sony309
őstag

Az Oh Carol talentje nincs feltöltve a könyvtáramba és ezt akarom pótolni.

S3x, hifi & rock and roll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.