Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) Anonymus23 válasza arnikusz (#7850) üzenetére


Anonymus23
veterán

De ezek már voltak a Ghost javítás előtt is, csak akkor még azt hittem, hogy a szuper gearem miatt nem tudom őket még karcolni sem.

(#7849) Madoc
Akkor csak farkasszemet nézek velük, hátha.
Mint Achmed: "Silent! I kill you!"
:DDD

(#7852) Kolbi_30
Akkor ez érdekes lesz, mivel a normál fegyverrel karcolni is alig lehet őket, mire a signature-t előveszi ezek már a map másik végében vannak.
Mondjuk egy skin miatt biztos nem fogom végigkergetni őket az egész mapon... :(

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#7852) Kolbi_30 válasza Anonymus23 (#7847) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Igen le. Egy skint dob mind a 12.eleg jók

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#7853) velizare válasza norti (#7833) üzenetére


velizare
nagyúr

szia,

köszi a lehetőséget, de Anonymus23ék is felkínáltak egy helyet, és őket választottam. remélem nincs harag!

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7854) Madoc válasza Kolbi_30 (#7852) üzenetére


Madoc
veterán

Te szerintem kevered ezt a 12 maszkos hunterrel.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#7855) norti válasza velizare (#7853) üzenetére


norti
addikt

Dehogyis :)

(#7856) Kolbi_30 válasza Madoc (#7854) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Lehet

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#7857) arnikusz válasza Anonymus23 (#7851) üzenetére


arnikusz
veterán

Signature fegyverrel a Gránátvetővel kell odasasszézni és betolni a maszkjába és fekszik.

Más tegnap bementem 2 Skirmish menetre a csapatban 3 Demo 1 Sniper - darálás vala.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7858) Anonymus23 válasza arnikusz (#7857) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ahogy Madoc írta, szerintem van itt egy kis keveredés a 12 maszk és random megjelenő Flash hunterekkel kapcsolatban.
A maszkok már régen megvannak, ezek a Flash hunterek meg túl fürgék ahhoz, hogy ha futsz utána és elkezdesz célozva lőni, akkor úgy otthagynak a poros álláson, hogy tényleg csak annyit látsz, hogy merre ment.

;) - The Power of the Light Side

(#7859) arnikusz válasza Anonymus23 (#7858) üzenetére


arnikusz
veterán

Akkor lesz később még velük valami, emlékezzünk vissza arra a mellékküldetésre amikor először találkozik Hunterrel az Agent és nem tudja kivégezni mert lesokkolja és eltünik.
Erre gondolok: [link]
Meg azt se feledjük, hogy szó volt helikopteren érkező Hunterekről a Raid kapcsán.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7860) Anonymus23 válasza arnikusz (#7859) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ezt tedd azért legközelebb spoilerbe, hátha van olyan aki szeret meglepődni :K

;) - The Power of the Light Side

(#7861) Hublot


Hublot
senior tag

Kezdődik! :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#7862) akoska07 válasza Hublot (#7861) üzenetére


akoska07
nagyúr

[link] :K

De legalább szóban kemény volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7863) -=Jam=- válasza arnikusz (#7859) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Mi lelőttük anno, úgy 15 perc alatt :DDD

(#7864) akoska07 válasza Hublot (#7861) üzenetére


akoska07
nagyúr

Egyébként dmg glitch ismét működik,ugyanúgy,mint Div1-ben.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7865) velizare válasza akoska07 (#7864) üzenetére


velizare
nagyúr

ewww... :(

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7866) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Ahogy elnézem van valami glitch a clanXP-hez is :F

Ugyanannak a gyereknek a barátlistámról:
Clan XP

PvE XP

PvP XP

;) - The Power of the Light Side

(#7867) Gubu0101 válasza arnikusz (#7859) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ez csak egy rávezetés arra,hogy vannak vadászni való hunterek,főleg így a játék legelején mikor bedobja,szerintem csak sima célzás.
Amúgy ha vissza emlékszel/szünk a Monumentnél 3 sírnál kell tisztelegni és csak egy szellemet vadászunk le.
Én most kerestem egy Huntert és dobja 2. karakternél is,nyilván a ivory miatt,most neki kezdek ismét vadászgatni őket :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7868) cikasz válasza cikasz (#7826) üzenetére


cikasz
őstag

Minden sírásom így jöjjön be! Tegnap esett is a nyaklánc ;]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#7869) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#7866) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A CXP az a klánban lévő összes ember közös XP-je, 1 milliárd simán lehet ha sokan vannak.

(#7870) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#7869) üzenetére


Anonymus23
veterán

De akkor a klánon belül mindenkinek egyformát kellene mutatnia, nálunk meg mindenkinek más szám van a neve mellett a listán.
Egyébként ezt néztem azonnal én is, hogy nálunk a klánon belül kinek mi van a neve mellett.

;) - The Power of the Light Side

(#7871) Hublot


Hublot
senior tag

R.I.P Division 2 pvp :( [link]

Remélem kezdenek vele valamit mert pillanatok alatt vége lesz a játéknak. :U

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#7872) velizare


velizare
nagyúr

Egy mesterlövész átlagos napja:

Azt mondják, hogy a tac50em használhatatlan, pedig nem is az, hanem egy nagyon szép, antenna dekoráció, amely álcázza rádiós szerepemet.
És egyébként is, a másik hosszú antennám most már végre sebezni is tud, köszi Massive!

Egy szűk folyosóra érkezve hátramaradok, így a csapatom élvezheti a +10% fejlövéses sebzés buffot. Belenézve a szkópba, minden, amit látok, az három, előttem táncoló hátizsák. visszaváltok lassú tapsolásra, hogy a csapatom továbbra is élvezhesse a fejlövéses sebzés buffot.

Átugrottam a matchmakingre, és kaptam néhány gépfegyveres srácot. A küldi hátralévő részében a szkópot használva még szebb és nagyobb betűkkel olvashatom a SUPPRESSED feliratot.

Belépve egy új terembe a küldiben, mindenki kidobálta a gyújtólövegeket, fürkész aknákat, gyújtógránátokat, füstbombákat, én szart se látok, a küldi játszhatatlan.

Újra matchmaking, kifogtam egy skilles játékost, aki cc mániás, hozzáadva 100%nyi bizonytalanságot még az egyébként is zavaró hiénatánchoz, 7/5 lövés mellé, elraktam a távcsövest, leheveredtem, és néztem az előadást.

Néhány ellenség túl gyenge, még addig sem tudnak ellenállni a csapattársaimnak, amíg megtöltöm a puskámat.

A csapattársaim a terem túlsó végében ugrálnak, amikor a másik oldalon egy magányos npc elkerüli a figyelmüket. Igen, végre én is lőhetek valamire, töltés befejezve, szkóppal becserkészve. Abban a pillanatban, ahogy meghúzom a ravaszt, az egyik csapattárs feje bukkan fel a célkeresztben.

Utolsó terem, a boss is lejött. A fejét kidugja, és nyugton marad. Végre én is csilloghatok! Szkópot fel, hajrá! A célpont tiszta, ujjammal lassan meghúzom az elsütőbillentyűt. Ekkor valaki rámdob egy gránátot, a képernyő rázkódik, és elvétem a lövést.

redditről

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7873) velizare válasza Hublot (#7871) üzenetére


velizare
nagyúr

don't fos, ez több, mint egy hónapos videó. ;]

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7874) Hublot válasza velizare (#7873) üzenetére


Hublot
senior tag

Ok. :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#7876) Kolbi_30 válasza velizare (#7872) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nálam jól megy. Lyukasztom a koponyakat,bár tény hogy assault, fegyoval gyorsabb

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#7877) #75376384 válasza duvi (#7875) üzenetére


#75376384
törölt tag

Azért sajnálom, hogy a blueprint helyzetet nem cp farmolással oldják meg. Technikailag biztos egyszerűbb nekik új projekteket létrehozni, mint átpakolni őket egy másik pool-ba.

(#7878) norti válasza #75376384 (#7877) üzenetére


norti
addikt

Legalább nem lesz dögunalom, ha nem csak CP farmolásból esik.

(#7879) #75376384 válasza norti (#7878) üzenetére


#75376384
törölt tag

Majd, ha párat bepakol a random olyan projektek mögé, ahol talentes cuccot kell adakozni akkor térjünk erre vissza. :D
Emlékszem az első adakozós projektet másfél hétig csináltam, mert nem adott devasting talentes cuccot.
Eddigi tapasztalatok alapján inkább farmolnék csapatban 4-es szintű pontokat, mint a randomra bízzam a dolgot.

(#7880) Gubu0101


Gubu0101
veterán

2 órás karbantartás lesz 9:30-tól (kivételesen) :))

Tegnap egy missio alatt 2 egzo cucc is áhh :B :D

Hyena láda.

Boss.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7881) RazoR


RazoR
veterán

Ezt a World Tier váltást jobban is kitalálhatták volna, ez a kötelező GS miatt a szedett-vedett cuccokban való Strongholdozás mókás.... :U

[ Szerkesztve ]

(#7882) Anonymus23 válasza RazoR (#7881) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha nem akarsz vele sokat kínlódni, akkor szólj, és megyünk pár küldetést, és ami esik 500-as gear azt odaadjuk, és akkor nem kell kínlódni a felesleges gearelődéssel, és hamar fel lehet menni T5-be, ahol már "van(?)" értelme farmolni.

;) - The Power of the Light Side

(#7883) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Az a probléma, hogy értelmetlen lett a játék mint anno az 1-ben. Minden maxos, fegyverek, szett, összes maszk, minden és nem is kellett sokat szenvedni vele. Tier 5-ben úgy potyog a cucc, hogy talicskával kell kitolni, egyszerűen értelmét vesztette az értékes loot.
A másik, hogy hiába csinálja meg az ember heroic nehézségen a küldetést, ugyan azt, vagy még rosszabbat dob mint hardon. Ezt nem is értem.
A Pvp része a DZ-ben megint csak elvérzett mert úgy kell embert vadászni a harcra, inkább mindenki elszalad vagy átmegy egy másik zónába lootolni, vagy be sem jön mert esik minden a kinti világban is de ő se sokáig mert pár óra farmolással fel lehet szerelkezni fullra. :(((

(#7884) TommyS_27 válasza Fox Mulder (#7883) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Mutasd már meg a fullos szettedet légyszives! :U

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7885) TTomax válasza Fox Mulder (#7883) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az lehet,hogy talicskával lehet kitolni a lootot,de egy bizonyos szint után ha 1% ami értelmes sokat mondok,nekem speciel már 2napja nem esett olyasmi ami csak egy picit is jobbá tudná tenni a karakterem,pedig lenne rajta még mit csiszolni.Szóval értelmét nem vesztette ,csak nem esik...Abban igazad van,hogy az invaded vagy heroic drop egy vicc.Sokszor a csatornákban bóklászva jobb item esik.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7886) Fox Mulder válasza TommyS_27 (#7884) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Bocsánat! A fullost idézőjelben kellett volna írnom. Akkor úgy mondom nekem az, én nem hasonlítgatom senkiével. Pvp és Pve alatt is megállja a helyét, lehetne jobbá tenni de nem annyival, hogy megérje 25x lenyomni a küldetéseket és napokig farmolni a Dz-t. Nincs akkora kontraszt mint az 1-ben. Szedett vedett cuccokkal is akár lehet ütőképes szettet kirakni.
Anno az 1-ben egy Ellopott jel /legnehezebb fokozaton/ előtt is 4-es csapatban ment az egyeztetés ki mit hozzon, milyen szettben stb... Most meg bemegyünk ahogy vagyunk és lefutjuk az egészet ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#7887) arnikusz válasza Fox Mulder (#7883) üzenetére


arnikusz
veterán

Ez így nem helytálló.
Fullos szettelemek nem esnek, ha összeraksz egy variációt biztos kell rá talentet, tulajdonságot rakni, hogy működjön.
Egy példa tegnap nézem a Widdz által mutatott LMG szettet amit Sniperen használ, vannak olyan szettelemeim, de nincsenek olyan talentek és tulajdonságok rajta amilyet pl. ő mutat, na ha ilyet akarok használni akkor farmolni craftolni maxolni kell.
Heroicnak nincs értelme egy sima bóklászás Bounty, kis DZ-vel és ugyanúgy esnek a cuccok, amiből válogathatsz.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7888) velizare válasza Fox Mulder (#7886) üzenetére


velizare
nagyúr

ja, csak az itteni signal lost az még csak májusban fog kijönni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7889) Anonymus23 válasza velizare (#7888) üzenetére


Anonymus23
veterán

:K
Emlékszem az első Signal Lost élményre, de akár a Falcon Lost is erős volt, amikor az ablakon nem tudtunk lejutni, és 5x kellett visszamenni lőszert újratölteni.

;) - The Power of the Light Side

(#7890) kiserik válasza Fox Mulder (#7883) üzenetére


kiserik
senior tag

PVP-re van külön dedikált játékrész. Tessék menni oda. Bár kicsit nehezebb, mint 1sec alatt agyonlőni a mobozó embereket DZ-ben.
Kihívás kell? Lehet heroicokat solozni. Az ne tántorítson el, hogy loot ügyileg nem éri meg. Úgy is fullos cuccokban vagy. Az élmény a fontos :D

(#7891) Hublot válasza TommyS_27 (#7884) üzenetére


Hublot
senior tag

"fullos" :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#7892) cikasz válasza kiserik (#7890) üzenetére


cikasz
őstag

Engem legtöbbször igy lőnek le :) De nem idegeskedem. Tegnap 5x mentem vissza ugyanoda ahol lelőttek ketten, de mivel a puskám sem emeltem fel igy megunták és elmentek :D

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#7893) kiserik válasza cikasz (#7892) üzenetére


kiserik
senior tag

Érdemes sokkoló lőszert bevinni. Ha le tudja reagálni az ember a támadást, akkor nagy meglepetésre képes :D (bár ezt biztos javítani fogják)

(#7894) cikasz válasza kiserik (#7893) üzenetére


cikasz
őstag

Nehéz lereagálni mert mindig hátulról kapom és 1sec alatt halott vagyok. :DDD

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#7899) arnikusz


arnikusz
veterán

A gyűjtögető Agenteknek Named Aug Assault Rifle, spoiler, nehogy megzavarjunk valakit is. [link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7900) qukesz


qukesz
senior tag

Remélem tegnapi magyarok nem sértődtek meg????!!! ;)

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.