Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-06 22:56:53

LOGOUT.hu

Ezt a topik azért került létrehozásra, hogy a fórumon megforduló elektroműszerészek és tápokkal hivatásszerűen foglalkozó szakemberek megoszthassák értékes tapasztalatukat és szakmai, valamint magánvéleményüket az ebben a témában kevésbé járatos fórumtársaikkal.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5042) D@ni88


D@ni88
addikt

Hali, egyik ismerősöm vett egy Corsair 550VX-es tápot egy P4es géphez. Tudom fölösleg, de későbbi fejlesztésekhez jól jönne (új konfig).
Tehát rádugtunk mindent úgyahogy kell. 24pinesből csak 20 pint mivel 20 pines az alaplap (P4P800S-X), a kiegészítő 8 pinesből meg 4 pint. meg természetesen a leírásnak megfelelően a power és reset vezetékeket. Eddig minden jó és szép.
Az előző tápnál már az állapotjelző led is villogott, mivel táp problémára gondolt ezért vette ugye az új tápot.
Összeszerelés után rádugtuk ráadtuk az áramot, és szépen egyenletesen világított a led. Csakhogy elindulás után nemsokkal a déli híd elkezdett füstölni.
Nem egy gépet raktam már össze, de nem értem mi baja lehet.
Külföldi fórumokon valami ATX 2.0-s szabványt emlegettek a 550VX és a p4es lapok kapcsolatánál hogy annak meg kéne lennie. De erről az asus oldalán semmi sincs.
Várom az ötleteket mi lehetett a gond :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.