Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#98921) lorcsi válasza -Tsaba- (#98919) üzenetére


lorcsi
veterán

Tok hangulatos es a kiegeszito cuccok nagyon jo arban vannak :K
szerintem jofej is

(#98922) tisn válasza lorcsi (#98921) üzenetére


tisn
addikt

kedvenc sztorim, amikor a***nak (tulaj) elszakadt a papucsa, es egy fadarab segitsegevel hekkelte meg, es ugy szambazott (santikalt) a kondiban :)

(#98923) ritkaság válasza -Tsaba- (#98919) üzenetére


ritkaság
tag

Igazad van, még nem jártam ott. A fényképeket elnézve, olyan lehet, mint ahol együtt edzettünk 40 évvel ezelőtt. Úgyhogy maradok a Globalban. :R

(#98924) hodigy válasza garga01 (#98912) üzenetére


hodigy
csendes tag

Lidl-nél a kattogás nagy valószínűséggel a bevásárlókocsikhoz berendezkedett kéregetők ellen van, amióta van a hang eltűntek onnan.

Írj emailt, a privátot sokszor nem látom...

(#98925) macilaci78 válasza hodigy (#98924) üzenetére


macilaci78
nagyúr

WTF? :F Budapesten is be lehetne vezetni, pár közterületen is hasznát látnánk.

lorcsi: én az előtető alá beszálló madarak távoltartására tippeltem.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#98926) lorcsi válasza hodigy (#98924) üzenetére


lorcsi
veterán

azt hittem a hang a rágcsálók ellen van :F

(#98927) garga01 válasza lorcsi (#98926) üzenetére


garga01
őstag

Én is arra gondoltam először :D De amilyen idegesítő, simán valid amit hodigy írt..

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#98928) SirRasor válasza garga01 (#98912) üzenetére


SirRasor
őstag

Legközelebb ha megyek a Lidlibe, kérem az üzletvezetőt és hivatalos panaszt vetetek fel a kattogás miatt: felhallatszik a lakásba és baromi idegesítő.
Viszont napelemes cucc lehet, mert akkor erős a kattogás, ha tűz a nap. Minél sötétebb van, annál kevésbé lehet hallani, de azért éjszaka is van hangja.

MÁS
Huawei Watch GT 3 Pro Ceramic - Garanciális - 115k

Make Love not war!

(#98929) tisn válasza SirRasor (#98928) üzenetére


tisn
addikt

csapd szet bezbollutovel :)

(#98930) szabzoltan1


szabzoltan1
csendes tag

Sziasztok.

Van egy hüvej fríbádsz 4i fűlhalgatom. A bal oldali a tokban nem használva néhány nap alatt 0%ra merül.
Lehet ezt a hibát javitani és ha igen hol?

(#98931) macilaci78 válasza szabzoltan1 (#98930) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem egy Mi Airbuds valami csinálja ezt. A bal oldalt egyszerűen nem tölti. Korábban is csinálta, eddig elég volt alkoholos fültisztító pálcikával megtakarítani.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#98932) szabzoltan1 válasza macilaci78 (#98931) üzenetére


szabzoltan1
csendes tag

Nekem egyszerűen lemerül. :W
Neha amikor kinyitom a tokot, akkor feltölti max 80-90% ig, de mivel ritkán használom, igy kicsit idegesítő.
Ezért gondoltam, hogy meg kellene javittatni.

(#98933) SirRasor


SirRasor
őstag

Digi 1000-es csomagban vagyok, de még nem Wifi 6-os routerrel és kéne 5G. Tudja valaki hogy költségnövekedés nélkül lehet-e modemet cseréltetni?
Írtam nekik emailt; azt mondják menjek be személyesen :W Arra most pont nincs idő. Szimpla kérdésre szimpla választ vártam...

Make Love not war!

(#98934) garga01 válasza SirRasor (#98933) üzenetére


garga01
őstag

Vegyél egy normális sajátot, 1000x jobban jársz mint a Huawei/ZTE hulladékkal amit adnak. Modem módra jó, routerként meg felejtős.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#98935) SirRasor válasza garga01 (#98934) üzenetére


SirRasor
őstag

Igazából a mostani 2,4 GHz-s ZTE-vel sincs semmi baj, csak a nyers letöltési sebesség nem valami combos és laptopot is etetnék róla, meg majd egy asztali gépet is.
Amúgy a lefedettségre sincs panasz. 1+2-es panel közepére raktam és minden szobában megvan a 4 guriga (20 MHz channel width).

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#98936) garga01 válasza SirRasor (#98935) üzenetére


garga01
őstag

Ha nincs baja a modemnek, ingyen nem valószínű h cserélik (max ha csomagot váltasz). Minél több eszköz van/lesz a szolga cuccon, annál nagyobb eséllyel térdel le nagyobb (routolt) adatforgalomnál.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#98937) SirRasor válasza garga01 (#98936) üzenetére


SirRasor
őstag

Ahogy nézem a hirdetményt, az nem +1 cucc, hanem abba megy az optika.

Make Love not war!

(#98938) macilaci78 válasza garga01 (#98936) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azt lehet mondani, hogy folyton eldobálja a hálózatot, melegszik, zúg, cicereg...
Nem szoktak ezzel foglalkozni, hogy csak tápot adnak, cserélig az egész hóbelevancot.

Ha azt mondják, menjek be személyesen, akkor már az eszközzel a hónom alatt mennék.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#98939) garga01 válasza SirRasor (#98937) üzenetére


garga01
őstag

Passz, nem tudom ennyire. Én a saját router híve vagyok, amióta nem a PC-re van közvetlen dugva a modem, kb. 2006 óta :D
A munkatársak közül a Digiseknél jellemzőnek annál van gond a nettel, aki a szolga eszközt használja routerként.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#98940) -Tsaba- válasza lorcsi (#98921) üzenetére


-Tsaba-
tag

Kiegészítőket valóban jó árban adja Árpi, meg rendes is, én is szoktam ott venni ezt azt (mondjuk a hirdetései elég kezdetlegesek). De azért eléggé durva hogy 20-30 évvel ezelőtt is kb így nézett ki a terem, eszközök még hagyján (abból nincs hiány), de ezek az omladozó/málló falak, meg poros ősrégi padlószőnyeg. Kipróbáltam egy edzés erejéig, de többet nincs kedvem...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.