Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#17601) Szajo válasza Alien83 (#17599) üzenetére


Szajo
őstag

Értem köszi, remélem nem bannolnak mert az angol tudásom nuku,és még írni sem tudok nekik magyarázatot :S :S

(#17602) ProEvoFan válasza BalaNce87 (#17575) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egy accont + haverok, és szerencse:)Kb ennyi:)

(#17578) Alien83
Nem volt több, egy accountról jöttek a játékok. :((( :P
Nem vagyok én farmer.
Amit csináltam egy új accot, azt nem is magamnak szántam, és azon csak 7 db szén jött, amit craftotlam.Egy kupon lett az eredménye...

[ Szerkesztve ]

(#17603) BandiHUN válasza djculture (#17600) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ok,csak vegyél fel...de csak akkor,ha tényleg használva lesz :)
Nem kell érte semmi,de annyi alap,hogy ne csak egy listaszaporító legyen.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#17604) Alien83 válasza ProEvoFan (#17602) üzenetére


Alien83
senior tag

Igen ez mondjuk igaz a végén már a szenekért nem lehetett szinte kapni semmit, volt hogy 60 szenet adtak volna egy játékért.

Nem kell feltétlen 300 account hogy jó üzleteket köss.
Reméljük csak megalapozott és valós csalókat bannoltak.

Meg persze sok csaló szépen megoldotta, ahogy hallom.
Szeneket kért előre gift-ért!
És a gift utána elmaradt, méghozzá azért mert csak egy printscreen-el bizonyitotta létezését, amit egy forumból szépen kiszedett, mert xy tag betett fotót a cuccairól.

Hálisten elkerültek az ilyenek. És itt a megmondhatója a felhasználóknak hogy én teljesítettem mindent,, és nem vertem át senkit.
Ami azt illeti, azért nem is gyűjtöttem a szeneket, mert én abba a hitben voltma hogy csak 1 ember nyerhet.

Aztán most közölték velem hogy 1151 mert 4 menetben sorsolnak majd.

1 aki mindent visz
50 aki a wishlist 10 elsőt
100 aki a wishlist 5 elsőt
és állítólag 1000 ember kap Valve complett packot.

[ Szerkesztve ]

(#17605) Szajo válasza Alien83 (#17604) üzenetére


Szajo
őstag

Miért, már bannolták akit akartak? Mert én megvagyok, de remélem az egy IPről való itthoni 3account nem fog bezavarni :D Mert tesóméról átadtam a szeneket ráadásul, na mindegy majd látjuk, csak nem tán. :R

(#17606) ProEvoFan válasza Alien83 (#17604) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

2 accountért biztos nem banolnak.Az a Valve szégyene lenne, főleg hogy van rajta 5db játék:)

(#17607) Agyzuzo válasza BandiHUN (#17603) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha még megvan esetleg én is szívesen veszem, nagy Róma-buzi vagyok. :D
(Ebbe még a római jog is beletartozik :DDD)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#17608) ollie válasza Szajo (#17598) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az nem csalás. A csalás a több tucat accountnál kezdődik.

***

(#17609) djculture válasza BandiHUN (#17603) üzenetére


djculture
félisten

Oké :R Két tremulous meccs között nemárt némi nyugisabb cucc:D

[ Szerkesztve ]

(#17610) Alien83 válasza Szajo (#17605) üzenetére


Alien83
senior tag

Uramisten ne parázz már. :P
3 account, szerintem 50 is lehetett volna, ha nem ugy csinálod hogy jozsi1-2-3-50. És veszed fel magad barátlistára.
Nyugi, talán 10 ember ha kapott ilyen bann-t 10 hétre és elvették a trade cuccait.

Én kb 10 embernek kuponért cserébe csináltam acsikat, itt egy gépen léptem be és nem csak most régebben is, csak nem kuponért.
Egy IP nem számít...:)

17606:

Hát tutira nem mivel 40 játékom van kb megvett és kigazdálkodtam 2-őt még ingyen.
Asszem furán néznék én is meg a steam support is ha bannt kapnék. :)

Sógornak 3 játék van.Ez a másik account.

[ Szerkesztve ]

(#17611) Szajo válasza Alien83 (#17610) üzenetére


Szajo
őstag

Értem köszi, most megnyugodtam :D Egyébként azt hittem az ilyenek örök bannt kapnak! :D

(#17612) Alien83 válasza Szajo (#17611) üzenetére


Alien83
senior tag

Hát nem hinném, mert a trade, meg mindent amit csinálnak igazából nem csalás, szószerint, hanem trükk, amolyan kiskapu.
De 10 hét és elvesznek mindent a tárolóból azért az se semmi, vvan aki 160 játékot vett össze!!!!!
Nem szene volt 160 hanem 160 játék!
És ez a 160 csak a tárolóban, bár nehéz bizonyítani hogy meiket vette meiket nem, mert nem mind a tároló az ami az akcioból van ha 5 éve vett magának tarcsiba akcios valamit, az is most ott a tároloba van.

Ezért a szént nézik szerintem ott is tévedhetnek.
Inkább szén+barátlista és játék+barátlista.

Játékoknál ha sok van akkor a rendszerben van számla a vásárolt játékokkal.
illetve mint én lementem vagy lementi az illető a számlát egy PDF-be ha meg lenyomják ok nélkül bemutatja a számlákat!

[ Szerkesztve ]

(#17613) Amantius


Amantius
senior tag

Az idei (tavalyi) karácsonykor szerényen nyomtam, ami betudható az őszi és a Télapó akcióknak is (Portal 2, TDU 2, Homefront), illetve ami akcióban volt és érdekelt, már megvolt. Legtöbbet nyáron költöttem. Végül a Shank-et és a DeathSpanket sem vettem meg, húsvétig elleszek.

Armed and Dangerous: 2,39 EUR
Rochard: 4,99 EUR
Trials 2: Second Edition: 2,49 EUR
Rush: 1,52 EUR
Lara Croft GOL: 3,74 EUR + DLC-k 2,25 EUR
Fable III: 9,99 EUR + DLC-k 3 EUR

Játékokban nem vagyok szerencsés (igaz, nem is játszom), azért nyertem egy ARES-t és egy Rocks of Ages-t. Egyik sem az én műfajom, így mindkettőt "elajándékoztam". Azért az idézőjel, mert az ajándékozott, önzetlenül megdobott pár szénnel, köszönöm neki..

Nagy gáz, kis szerencse!

(#17614) ollie válasza Alien83 (#17612) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

5 éve nem volt még tároló, az kb fél év óta létezik.

***

(#17615) Szajo válasza ollie (#17614) üzenetére


Szajo
őstag

De a játékot amolyan "meghívó" fülben vagy hol meglehetett nézni és bármikor elküldeni... nekem kb félévig volt 3játék fel nem használva és akkor még nem tároló volt hanem nem emlékszem már de valami vendégkártyák/ajándékok megnézése és ott volt egy ilyen kisebb gagyibb lista!

Más: Nem tudtok olcsó (bárhonnan bárhol nem muszáj doboz) Assassin's Creed Revalations játékot? OLCSÓ (7-8e ALATT) hátha... Lehet külföldi oldal is van PayPalom, vagy esetleg oldalakat is linkelgethettek, ahol szokott akció lenni! Én meg nézelődök hátha valamikor :)

[ Szerkesztve ]

(#17616) Alien83 válasza Szajo (#17615) üzenetére


Alien83
senior tag

Pontossan!

Más nével szerepelt. amire ollie gondol az a TRADE azaz a csere funkció...nem összekeverendő a 2 dolog.
Eddig is volt egy amolyan tárhelyl, vsak ajándékoknak nevezték mert csakis giftelni lehetett, vagy jóváírni a könyvtárba.

Nem is vagyok szemtelen. :)

My wishlist:

Metro Last Night
Darksiders 2
Sniper: Ghost Warrior 2
Bioshock Infinite
Postal 3
stb...:)

[ Szerkesztve ]

(#17617) zseko válasza Szajo (#17605) üzenetére


zseko
veterán

Ugyan, én is csináltam az acsikat öcsémén, meg a sógornőm accountján is. Plusz havernak is megcsináltam gyorsan tegnap délelőtt az ingyeneseket, a legelsővel (nézz be a tárolóba) nyert is rögtön egy HL2-t... a többi 1 kupon + 4 szén. Mind egy IP-ről ment (mivel közös a net), és majdnem minden jó cucc jött hozzám :D egy-egy szenet hagytam azért rajtuk. Szerintem úgyis nézik azt is, hogy mikori regesek az accountok, sógornőmé a 'legfiatalabb' de az is kb. halloweeni. Mivel most az ajándékba vett cuccokkal együtt 77.64€-t költöttem qrvára mérges lennék ha azért bannolnának mert közös ip-t használunk. Ám szerintem úgyse így lesz, én pl. egy játékot sem vettem az acsik miatt. Én azt csinálnám, hogy a feltűnően hasonló és tíznél több accountokat + a 'gazdájukat' bannolnám.

HR24.hu

(#17618) Alien83 válasza Szajo (#17615) üzenetére


Alien83
senior tag

http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/assassin-s-creed-revelations/10451796.html

ez kb mostani magas font mellett 9400-9600ft.

Valami iszonyatos ez a valuta 360-380kb a font. úristen, tavaly 300 és volt hogy alatta volt...emberek ez kemény!

17619:

Nemtudom, de wishlist-re tehetők, ha wishlistet akarnak nyomatok én nem kell félteni engem.
Sniper Ghost Warrior 2 hires lett mert a Crysis 2 motorját használja majd.
+
Az ac játékok amik pont hogy megérik az árukat 3.4 rész a multival is rátette az I-re a pontot.
+itt árulják olcsón, 25 font csak az a baj hogy 370 kb a font, 300-al 7500 lenne.

[ Szerkesztve ]

(#17619) Szajo válasza Alien83 (#17616) üzenetére


Szajo
őstag

Sniper Ghost Warrior 2? Olyan is lesz? Apropó ezek mikor jönnek ki? :D

Zseko: Hát jah, így utólag belegondolva szerintem is megválogatják, kit bannolnak!

Szerk(ACR): Még 9600Ft is sok érte szerintem, annyit azért nem költenék rá! :D Na nem tudom hátha lesz valahol olcsóbban! 5-6ezerért már érdekelhetne! De annyiért hol lehet? (Nem hiszem, hogy bárhol is árulják ennyiért, de azért gondoltam megpróbálom, hátha valaki tud valami okosságot itt, és akkor BUYING :D)

[ Szerkesztve ]

(#17620) ollie válasza Szajo (#17615) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na de nem vehettél játékot külön oda, oda csak akkor került, ha rögtön elküldted valakinek ajándékba. Akkor persze ott maradt, ha az illető nem használta fel.

***

(#17621) Alien83 válasza Szajo (#17619) üzenetére


Alien83
senior tag

HUH

mégsem jó, most irták hogy csak elérhető játékokat kapsz meg a wishlistről...áááá :)

(#17622) Zamery válasza oidka (#17444) üzenetére


Zamery
senior tag

Privát ment!

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#17623) ittakary válasza Szajo (#17619) üzenetére


ittakary
nagyúr

Lesz hat :) CryEngine3 fog alatta dolgozni...

(#17624) Sundesz válasza Alien83 (#17599) üzenetére


Sundesz
őstag

Ezt már meg is vetted, vagy csak megrendelted?

Én kb 55-60 feladatot teljesítettem, ebből termett (persze nem egy accon):

SPAZ (craftoltam)
Trine
FEAR Complete Pack
TF2 Ebenezer sapi
TF2 BMOC sapi
Valve Complete Pack (Trine + 2 sapit cseréltem rá)
kupon (simán)
kupon (7x craftolás)

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#17625) Alien83 válasza Sundesz (#17624) üzenetére


Alien83
senior tag

Megrendeltem, max nem kapom meg, de nem fizetek előre, futár hozza majd.
Ha maradt kis arcade játékod, van kuponom érte ha kell.

Megtetszett ez a Yeti-s játék. Az nagyon kellene.

[ Szerkesztve ]

(#17626) Franklin


Franklin
addikt

Ajánlom, hogy mindenki nézze át a Wishlist-jét, nehogy 10-nél kevesebb játék legyen rajta.

Az akciók miatt biztos sokan vettek olyan játékot, ami rajta volt a listán és az ilyenkor törlődik.

Sok szerencsét mindenkinek! :-)

(#17627) Winne válasza Winne (#17552) üzenetére


Winne
nagyúr

:)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17628) Alien83


Alien83
senior tag

Barátlistámon tudom azt csinálni hogy csoportokba szedem az ismerősöket ha igen akkor kérem jelezzétek hogy mely módon. Köszönöm. :)

(#17629) Djuree


Djuree
félisten

mikor van a sorsolás? kb. 10 szenet meghagytam, hátha nyerek :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17630) sith7 válasza Djuree (#17629) üzenetére


sith7
nagyúr

Ma

(#17631) Tom6 válasza Alien83 (#17628) üzenetére


Tom6
aktív tag

A barátod nevén jobb klikk és címkézés. :K

(#17632) cserkosz


cserkosz
tag

Sziasztok
Vásároltam a Steam-en és az lenne a kérdésem ,hogy a vásárolt játékoknak hol találom a mentéseit, mert Win.-t akarok telepíteni.

(#17633) Youri válasza cserkosz (#17632) üzenetére


Youri
veterán

Steam/Steamapps mappában vanna a dolgok. De, hogy az adott játék ment-e a Dokumentumok mappába, na azt ő dönti el sajnos.

RTX ON

(#17634) DeFranco válasza cserkosz (#17632) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Melyik játék?

(#17635) cserkosz válasza DeFranco (#17634) üzenetére


cserkosz
tag

SEGA Total War játékok több is.

(#17636) Alien83 válasza Tom6 (#17631) üzenetére


Alien83
senior tag

THX.

ezt nem hiszem el, 4 játékom maradt ugye steam akcióból meg 3 szenem!
(Far Cry 2, Dead Space 2, Trials 2 HD, Portal 2) vagyis (2-2-2-2)
És erre ma mit kapok időpontnak ma a munkaügyi hivatalba?

12.02.22

hát O_o

17637:

de az a vicces hogy így kaptam nem úgy hogy 2012 mert a füzetbe csak az évszám 2 utolsó számjegye kerül bele...:D

[ Szerkesztve ]

(#17637) Youri válasza Alien83 (#17636) üzenetére


Youri
veterán

ülj le kettes :)

RTX ON

(#17638) DeFranco válasza cserkosz (#17635) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hát, ha többről van szó, akkor guglizni kell. A GFWL-es játékoknál biztosan kell egy másik mappa is (xLive) ahhoz, hogy működjenek a mentések.

(#17639) SityiSXT válasza maross (#17532) üzenetére


SityiSXT
őstag

(#17640) ollie válasza cserkosz (#17635) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az Empire, a Napoleon és a Shogun 2 Steamworks-ös játékok, így valószínűleg a felhőbe mentenek, vagyis nem kell foglalkoznod a mentéseiddel. De azért nem árt utánanézni jobban.

***

(#17641) Djuree válasza ollie (#17640) üzenetére


Djuree
félisten

ahha, akkor ezért maradtak meg nekem a shogun2 mentések. csudálkoztam is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17642) busman


busman
addikt

Grid-nél tapasztal valaki olyan hibát,hogy a multi része gyakorlatilag mindíg internet hibával visszadob?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#17643) Alien83 válasza busman (#17642) üzenetére


Alien83
senior tag

Haver letöltötte a Far Cry 2-őt, 2 napja nem fogadja el a cd-kulcsot...:D

(#17644) djculture válasza busman (#17642) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem már annak rég nem mennek a szerverei. Valami külső progival lehet vele multizni az itteni grid fórumon is avval tolják.

(#17645) FehérHolló válasza Alien83 (#17643) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én így jártam a Crysis-szel. Az EA-val kellett felvennem a kapcsolatot, annak ellenére, hogy a Steam FAQ mást állít. Steamen azóta sincs javítva a CD-kulcsom, pedig EA elvileg szólt nekik.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#17646) Youri válasza FehérHolló (#17645) üzenetére


Youri
veterán

Én anno a Steam supportnak írtam Crysis kulcs miatt. Kb 1 hét volt, mire megoldották

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#17647) hackeeeee válasza busman (#17642) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lost connection?

Véleményem szubjektív...

(#17648) FehérHolló válasza Youri (#17646) üzenetére


FehérHolló
veterán

EA 5 perc volt miután sorra kerültem a support chat-en. (Amire elvileg a felhasználási feltételek alapján nem is jelentkezhettem volna be. :D)
Mondjuk 40 percet "álltam sorba", de addig elfoglaltam magam.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#17649) Youri válasza FehérHolló (#17648) üzenetére


Youri
veterán

Amire elvileg a felhasználási feltételek alapján nem is jelentkezhettem volna be

Miért nem? o.O

RTX ON

(#17650) FehérHolló válasza Youri (#17649) üzenetére


FehérHolló
veterán

1. Mert Steamen vettem a játékot, így Steam a hivatalos support. (Erre legalább 5 helyen emlékeztettek a folyamat során.)
2. Csak UK és US felhasználóknak engedik a support chat-et és IP korlát is van a feltételek között.

Gyakorlatilag meg nem engedik meg maguknak, hogy elégedetlen legyen egy ügyfél. Igaz, elég ékes angol szólásom van, szóval nyelvi problémák legalább nem voltak.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.