Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#18901) olly


olly
aktív tag

Én is ki (akartam) próbálni az androidos steam-et.. de azt írta nekem is hogy nem vagyok a beta-ban :\ most olvastam egyik fórumtársunk írta hogy ő megkaptam a tárgytárolójába a steam mobilt.. azt szeretném kérdezni hogy azt hogya lehet kapni? illetve, honnan tudom hogy bekerültem-e a beta-ba?

(#18902) Bluerainbow válasza croli (#18883) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Van trükk amivel ki lehet játszani:
Win7-en a c program data mappában(rejtett mappa) van egy TAGES nevü mappa. Ott vannak a gépre telepitett játékok licensz fájljai. Azt minden rendszertelepités elött mensd el majd másold vissza és nem kell ujra regisztrálni a játékot.
Én igy használom egy ideje a Riddick-et , meg a Risen-t is.
Gondolom a többi Tages védelemmel elátott játéknál is müködik. Egy probát mindenképp megér.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#18903) Hunork


Hunork
veterán

Üdv játékosok!

Eghy kérdés: Ha a Fallout New Vegas nekem dobozos verzió, akkor a Steam-ről lehet letölteni DLC-ket, vagy csak ha az alapjáték is onnan lett letöltve? Mert szoktak jó eksönök lenni e tekintetben. ha valaki tudja a választ, kérem írjon!
Köszönöm!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18904) phenomHUN válasza Hunork (#18903) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Sajnos kell az alapjáték is ahhoz, hogy Steam-en meg tudd venni a DLC-ket :(

(#18905) Hunork válasza phenomHUN (#18904) üzenetére


Hunork
veterán

Értem... :U Alapjáték van, de dobozos. A kérdés, hogy erre le lehet-e tölteni a Steamről a DLC-ket, vagy csak akkor, ha az alapjáték is Steam-es?

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18906) ollie válasza phenomHUN (#18904) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Írta, hogy neki megvan az alapjáték.

(#18905) Hunork: mi az, hogy neked a New Vegas-od nem Steam-es? Abból csak Steam-es létezik, akár dobozos, akár nem.

[ Szerkesztve ]

***

(#18907) phenomHUN válasza Hunork (#18905) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Értem, hogy az alapjáték már megvan. Úgy akartam mondani, hogy az alapjátéknak is meg kell lennie Steamen (dobozost is be tudod regelni).

MÁS:
A Batman Arkham City megvan Steamen. Az lenne a probléma, hogy kilépés után nem menti el a játékállásomat. A Windows Live -et kellene leszedni ahhoz, hogy működjön a mentésrendszer? Honnan tudnám letölteni a Batmanhez valót?

[ Szerkesztve ]

(#18908) Hunork válasza ollie (#18906) üzenetére


Hunork
veterán

Bocs, nem írtam, még nincs meg, szállítás alatt van. Akkor már vágom, Steam-es regisztráció, mint a többinél (HL2, DNF, APB...), és utána mehet az eksönös DLC.
Most már tiszta, úgy látszik, péntek este van és fáradok...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18909) croli válasza Bluerainbow (#18902) üzenetére


croli
aktív tag

Ooohhh... kösz :R Ha ez valóban működik kipróbálom... (Most jelenleg egy Tages-es játék sincs a gépen)

Hunork
Lényeg a lényeg hogy Steam-en be kell legyen regélve a játék és akkor bírod hozzá használni a DLC-ket (Megvásárolni megtudod úgyis hogy nincs alapjáték hozzá, csak éppen használni nem fogod tudni!)
Én is így vagyok Just Cause 2-vel igaz az alapból Steam-es de ahogy írták a te játékod is az lesz.

[ Szerkesztve ]

(#18910) csaba951 válasza croli (#18885) üzenetére


csaba951
veterán

Keresd meg a supportot, ők majd segítenek neked!

What should I do if my CD key says it is invalid, too many activations, or I need a replacement?

To Proceed please Submit a Ticket with the following information:

The game that is having this issue
Your current CD Key
The exact error or error message which you are seeing
Any resolution steps you have already tried

Once this ticket has been received, you will receive additional steps for key replacement. You will need to log into your Atari account, or Register a free Atari account to create your ticket. This can be done at the top of the webpage.

[ Szerkesztve ]

(#18911) croli válasza csaba951 (#18910) üzenetére


croli
aktív tag

Köszönöm a válaszokat majd nemsokára felveszem velük a kapcsolatot...
Nem hiszem hogy rossz cég lenne az Atari... 1972 óta létezik, jól bírja.

(#18912) cskamacska válasza croli (#18911) üzenetére


cskamacska
addikt

Na a név az tényleg örök, de maga a cég az már 1996-ban felvásárlódott. ;)
Ja igen, és itt az utolsó, hidegháborús Panzersről beszélünk, amit viszonylag összecsapva adtak ki, és igen rövid úton a terméktámogatást is megszüntették hozzá.. Ezen kívül minden rendben van a céggel. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#18913) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

Jé, behalt a Steam Community :)

Valaki ebben tudna segíteni?
http://prohardver.hu/tema/steam_2/hsz_18907-18907.html

(#18914) Ilsyde válasza phenomHUN (#18913) üzenetére


Ilsyde
őstag

Jah, játszani sem tudok mert azt írja hogy nem vagyok belépve (pedig be vagyok). Utálom a Steamet :(((

(#18915) polonic válasza phenomHUN (#18907) üzenetére


polonic
félisten

Nincs külön batmanhez való vagy máshoz való. Egy gfwl van, az van minden olyan játékhoz.

Nem tudom, mi történt nálad.

De a gfwl-nek települnie kellett volna nálad. Fent van az, csak nem hoztál létre profilt. Ha mégsem lenne, akkor google-be beírod és megtalálod a letöltőlinket.
Hozz létre profilt a gfwl-en az utasításoknak megfelelően vagy az xbox.com-on.

(#18916) szacsee válasza polonic (#18915) üzenetére


szacsee
nagyúr

Azután, hogy GFWL-es játékoknál 15 telepítés a limit, ha revokolod, ha nem (mivel ez nem a GFWL-re vonatkozik) ezután nagyon erősen elgondolkozom a vételükön. A játék végigjátszása miatt elvileg az ember feltelepíti 1x, újrajátszásnál 2x. Párszor nosztalgiázni, ha jó a cím, de ha vén trotty leszek és az unokámnak szeretném megmutatni, hogy mivel tolta az öreg anno, akkor nekem ne korlátozzon egy olyan rendszer, ami a vásárlók érdekei miatt jött létre.

(#18917) csaba951 válasza szacsee (#18916) üzenetére


csaba951
veterán

Szerencsére addigra biztosan nem így fog kinézni a rendszer. Sőt, már a következő Xbox kiadás után sem fog így kinézni. Valószínűleg itt is eljön az, hogy accounthoz lesznek kötve a játékok. Ezzel rögtön kicsinálják a használt játék kereskedelmet is. Kevésbé szerencsés esetben magához a géphez lesz kötve a regisztráció. Viszont ez nagyon visszaüt, ha olyan tömeges mértékben megy tönkre az első széria, mint az Xbox 360 esetében. Mert mire megyek az új cserekonzollal, ha az összes játékomat vehetem meg újra?

[ Szerkesztve ]

(#18918) $p@rr0w válasza szacsee (#18916) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Félresiklott a gondolatmeneted: nem a vásárlók érdekei miatt jöttek létre a korlátozások...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#18919) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Arra is van megoldás hogy ne kelljen mindig ujraaktiválni a gfwl rendszerében a játékokat:
Alapértelmezés szerint a c\users\felhasználonév\appdata\local\microsoft\xlive mappa tartalmazza az összes gfwl játékmentéseket letöltött dlc-ket és licenszfájlokat frissitéseket. Ezen mappárol kell biztonsági mentést késziteni rendszerujratelepités előtt , majd ugyanide visszamásolni és gond megoldva.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#18920) csaba951


csaba951
veterán

Amikor a Steam nem ért egyet saját magával...

A karácsonyi akció után cseréltem 2 db DOTA 2-t 1db Skyrim-re. Értelem szerűen az összes játék tradable volt a tranzakcióban. A Skyrim-ot nem aktiváltam, hanem hagytam, hagy álljon az Inventory-mban. Hétfőn úgy döntöttem, hogy elkezdek vele játszani. Na, akkor ért a meglepetés, hogy nincs sehol a Skyrim! Írtam a Support-nak, hogy mi a helyzet. Arra gondoltam, hogy talán valaki feltörte a fiókomat. Viszont volt még néhány játék az Inventory-ban, azok megmaradtak.

Ma visszaírt a Support, hogy a kiadó kérésére visszavonták a CD kulcsomat. Mondom remek, az aktiválatlan játékoknak nincs is CD kulcsa! Meg különben is, hogy mi ez az egész? Az, hogy tradable volt, azt jelenti, hogy a Steam Store-ban lett vásárolva. A rendszer elfogadta a vásárlást. A Steam Trade szintén gond nélkül engedte a cserét. Ezek után meg szó nélkül elveszik tőlem a kiadó kérésére? Még csak az eredeti állapotot sem állítják helyre? Meg egyáltalán, ezek után, hogy bízzunk meg a Steam Trade-ben?

Most a válaszra várok.

[ Szerkesztve ]

(#18921) szacsee válasza $p@rr0w (#18918) üzenetére


szacsee
nagyúr

Mindenki érdek ember, azaz a saját érdekeit nézi és ha nem egyezik meg valami a saját érdekeivel más opció után kutakodik. Itt jön képbe az, hogy inkább a jómunkás letölti warez verzióban, kipróbálja és ha minden okés megveszi, viszont ha DRM-es a játék még mindig pár vásárló el fog gondolkodni a vételén. Ezután, ha a vásárló szempontjait kb leszarják, szerinted a vásárlójelölt nem fogja leszarni a kiadó érdekeit? :DDD

(#18922) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Csak én nem tudok belépni a STEAM fiókomba?
Vagy a probléma másnál is fenn áll.

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#18923) TazLeacher válasza DonThomasino (#18922) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Add meg a jelszót, megpróbálom én is...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18924) DonThomasino válasza TazLeacher (#18923) üzenetére


DonThomasino
veterán

Hogyne... :DDD
Egy jelszóval sokra mennél...

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#18925) TazLeacher válasza DonThomasino (#18924) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor honnan tudjam, hogy én be tudok-e lépni a STEAM fiókodba? :DDD

A probléma nálad van, rápróbáltam, semmi gond.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18926) phenomHUN válasza polonic (#18915) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Letöltöttem a GFWL-t (Marketplace-t szedte le), de nem enged belépni.. azt írja, hogy "There is a problem with your account that you need to resolve before signing in."
és a 8015403A hibakódra hivatkozik. Amúgy MSN-be simán beenged ezzel a profillal, és eddig is ezt használtam (GTA 4 -hez, és Dirt 3-hoz).

(#18922) DonThomasino: Itt megy rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#18927) DonThomasino válasza phenomHUN (#18926) üzenetére


DonThomasino
veterán

Hibás jelszó vagy felhasz.
Ha további info ra kattintok:
Your account is currently in use at another machine

Most akkor ezt ellpota vki?

MOD: Most meg jó lett. Utolsó belépsét tudok nézni vhol?
Ja be volt.

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#18928) KubanitoS válasza DonThomasino (#18927) üzenetére


KubanitoS
veterán

Úgy tűnik.

Be volt kapcsolva a Steam Guard?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#18929) phenomHUN válasza DonThomasino (#18927) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Lehetséges, bár van olyan, hogy "beragad" a Steam. Nézd meg a böngésződben a Steam profilodat (http://steamcommunity.com/id/SAJÁT STEAM ID). Ha épp online, vagy in-game, akkor tényleg belogolt valaki az accodra. Ha offline, akkor valószínű, hogy egy gép restart vagy password reset megoldja a problémát.

MOD:
Ha be volt kapcsolva Steam Guard, akkor szerintem nem lopásról volt szó.

[ Szerkesztve ]

(#18930) DonThomasino válasza phenomHUN (#18929) üzenetére


DonThomasino
veterán

Ha van steam guard akkor bármikor belép vki rögötn jön email?
Mert nekem nem jött semmi, akkor gondolom csak átmenetei hiba volt.

MOD:
Akkor így kizárható az idegen belépés...
Milyen azonosítást figyel a steam IP ?

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#18931) phenomHUN válasza phenomHUN (#18929) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Megoldottam a problémát.. nem gondoltam volna, hogy ilyen fapados a GFWL, de ezek szerint mégis. A hivatalos oldalon kellett belogoltam, majd a profil oldalamra léptem, ott adatok szerkesztése és jé, előjött egy szerződés, amit meg el kellett fogadni.. OMG
http://marketplace.xbox.com/en-GB/PC

(#18930) DonThomasino: Igen, ha idegen gépről lépnek be, akkor megy a mail címedre az 5 jegyű megerősítő kód.

+1: Hardverösszetételt néz, így ha új cuccot raksz a gépedbe, akkor is küld kulcsot, meg ha pl. újratelepíted a Wint, akkor is..
IP-t nem nézi.

[ Szerkesztve ]

(#18932) polonic válasza szacsee (#18916) üzenetére


polonic
félisten

A gfwl-be csak új windows telepítes után kell a kódot beírni. Ha te letörlöd a játékot, aztán később ugyanarra a win-re visszatelepíted, akkor a gfwl-be nem kell kulcsot írni.

Úgyhogy csak a fanatikus win újretelepítőknél van az a veszély, hogy elérik a 15-ös határt.

(#18933) DonThomasino válasza phenomHUN (#18931) üzenetére


DonThomasino
veterán

Most jut eszembe reggel feltettem egy új VGA driver t.
Okozhatta az a problémát?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#18934) Niczo


Niczo
senior tag

Megint bejelölt ez az AŁieň gyerek hogy legyek a kis barátja [link] :DDD
Meguntam, úgyhogy blokkoltam vele minden kommunikációt a továbbiakban ;]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#18935) Kephamos válasza Niczo (#18934) üzenetére


Kephamos
addikt

Én az ilyeneket szivatni szoktam kegyetlenül. : ;]

(#18936) Scholes9 válasza Hunork (#18905) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Persze, hogy meg lehet hozzá venni a DLC-ket, mint, ahogy olli is írta. Nekem is dobozos formában van meg, de, akkor is kell regelni Steamre és megvettem hozzá az összes, nálunk elérhető DLC-t is :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18937) Crytek


Crytek
veterán

Lehet hülye kérdés de a cdg-ba vett Withcer 2-met nem tudnám beregelni steam-re?

Next PC Upgrade: 2022

(#18938) albert8 válasza Crytek (#18937) üzenetére


albert8
addikt

NEm :(

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#18939) Youri válasza Crytek (#18937) üzenetére


Youri
veterán

vegyé oroszt, azt belehet :D

RTX ON

(#18940) chatran


chatran
őstag

Beaktiváltam Steamen a SS3 Deluxe-ot, majd kiírta a komponenseket amiket telepíteni akarok. (SS3 alap, régi SS-ek, videok, zenék, album stb). Gondoltam még nem telepítem, majd később ráér és nyomtam rá egy cancel-t.
Most az a gond, hogy csak a SS3-at rakta be a listába, a Deluxe változat többi elemét nem. Mikor elkezdtem tölteni már csak a SS3-at ajánlotta fel. Hol keressem a többi letölthető dolgot?

(#18941) csaba951 válasza chatran (#18940) üzenetére


csaba951
veterán

A bónusz anyagok általában a Library -> Tools-ba kerülnek.

Wither 2
Ez tényleg tapasztalat, hogy nem lehet beregisztrálni Steamre a Magyarországon kapható változatot? Erősen furcsállom, mert még nem találkoztam olyan kiadással amit ne lehetne beregisztrálni Steamre.

(#18942) ollie válasza chatran (#18940) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Tools fülön nézd meg.

(#18941) csaba951: Witcher 2-ből? Az a frucsa, hogy egyáltalán be lehet regisztrálni Steam-en. A hivatalos listában nincs is benne: [link]

[ Szerkesztve ]

***

(#18943) HS 2142 válasza csaba951 (#18941) üzenetére


HS 2142
őstag

Én úgy tudom a Witcher 2 nem steames.
Ollie megelőzött. :)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#18944) chatran válasza ollie (#18942) üzenetére


chatran
őstag

Kösz mindkettőtöknek. Valóban a toolsban van, SS3 Bonus Content néven.

(#18948) Wolverine válasza csaba951 (#18941) üzenetére


Wolverine
félisten

A Witcher 2 alapesetben nem Steames játék - kivéve a náluk vett példányokat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18949) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Én is kaptam Mobile Beta-t. Azt írja, hogy elküldhetem ajándékba. Nekem ez úgy jön le, mint egy meghívó (ha fel akarom használn, azt mondja, nekem már van), ha elküldöm, nekem megmarad azéért, ugye?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18950) Youri válasza Wolverine (#18948) üzenetére


Youri
veterán

meg a ruszki példányok

RTX ON

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.