Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#18051) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Hasznos lista, tovabbi hasonlo kerdesek elkerulese vegett:

hivatalos digitalis aruhazak:

Amazon
Direct2Drive (atkoltoznek ide)
DLGamer
Gamersgate
Games on Demand
Gamesplanet
Gametap
Getgames
Good Old Games
Green House
Impulse
Origin
Steam

nem hivatalos digitalis aruhazak:

CD Key Warehouse
CDKeyshere
CJS CD Keys (DVD-t is elkuldik ha fizeted a postat)
Direct2Play
Directgamekeys
G2play
Gamebuyers
GameKeyDistrict
Keys4me
MMOOPS
Onlinecdkeyseller
Onlinekeystore

(#18052) ProEvoFan válasza Ilsyde (#18051) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor ez mehetne az első hozzászólásba:)Hiszen ezekben a boltokban árulnak steam játékokat is.

(#18053) Szajo válasza Ilsyde (#18051) üzenetére


Szajo
őstag

Tudsz olyat, ahol k**va olcsó a BF3? 3-4 max 5ezer?

(#18054) ollie válasza Ilsyde (#18051) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért még jópár kimaradt a hivatalosak közül.

***

(#18055) bijesz válasza ollie (#18054) üzenetére


bijesz
aktív tag

GreenManGaming pl

(#18056) Ilsyde válasza ProEvoFan (#18052) üzenetére


Ilsyde
őstag

Olvassa egyaltalan valaki az elso hozzaszolast? Nem hiszem :P

@ollie hja, sikerult kihagynom negy hivatalosat:

Green Man Gaming
Humble Indie Bundle
Indie Bundle
Indie Royale

Biztosan van meg, csak nekem most nem ugrik be tobb. Neked?
Lehet nem is rossz egy listaba szedni vegre mindet.

(#18057) Alien83 válasza Ilsyde (#18056) üzenetére


Alien83
senior tag

amugy megsugom a titkot. ezzel a packal várjatok 3 napot, és a végén vegyétek mikor lejebb megy a dollár árfolyam.... :))

(#18058) ollie válasza Ilsyde (#18056) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amiről még tudok

THQ store
UBIstore
Activision store
Battle.net
GameStop
Metaboli
GAME.co.uk
Xfire Game Store
Games On Demand / Games for Windows Live

***

(#18059) Ilsyde válasza Alien83 (#18057) üzenetére


Ilsyde
őstag

Az indie royale-os? Szerintem idovel dragulni fog. Meg sajna eleg ratyi lett :( A Nuclear Dawn alapbol megvolt mert anno elorendeltem. Alapotlet kivalo, a kivitelezes mar kevesbe, raadasul halott a jatek. Vannak nala sokkal jobbak amik ugyan regebbiek, de megis tobben jatszanak vele. Mert sokkal jobbak :D
Magic Marker nem rossz mondjuk. Csak nem mindenkinek er meg ennyit. Az utolso ketto meg Kongregate-es szint.

@ollie naja, jogos hogy minden kiadoet ide lehetne akkor mar sorolni. Van peldaul Capcom Store is, ott vettem nehany aprobb akciojatekot.
Games on Demand-ot irtam. Metaboli megy Mo.-on is? Xfire Store ugyanaz mint a Gamesplanet ha minden igaz.

Huhh, annyi bolt van mint az allat. Ezert szeretek retail boltban DVD-ket vasarolni, legalabb minden egy helyen van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18060) ollie válasza Ilsyde (#18059) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Apropó, van egy tradelhető Nuclear Dawn-om, ha már úgyis olyan nagy fan vagy, nem cseréled el valamire? :DDD

Ja, a Magic Marker tényleg meglepően jó játék.

[ Szerkesztve ]

***

(#18061) maross válasza Alien83 (#18057) üzenetére


maross
veterán

4 dollaron akar 40 forintot is sporolhattok, ha turelmesek vagytok, es a csillagok egyuttallasa is kedvezo !!

ilsyde: par honap kihagyas es humblizas meg indiezes utan ismet felmentem a kongregate-re. Sokkal de sokkal jobban lekotnek azok a jatekok, mint amit itt penzert vettem.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#18062) djculture válasza Alien83 (#18057) üzenetére


djculture
félisten

Forint rekord irammal romlik úgyhogy erre én nem számítanék. 3 nap alatt a számtech alkatrészek is vagy 10% al drágábbak lettek

(#18063) Youri válasza Alien83 (#18057) üzenetére


Youri
veterán

lejebb megy a dollár árfolyam

spekuláns vagy? :DDD

RTX ON

(#18064) Alien83 válasza djculture (#18062) üzenetére


Alien83
senior tag

majd figyeld meg. :)

(#18065) Ilsyde válasza ollie (#18060) üzenetére


Ilsyde
őstag

De nem vagyok fan! Barom voltam mert elorendeltem, ennyi! Ne bantsatok!! *szipp* :D

Egyebkent imadom az ilyen RTS/FPS jellegu jatekokat - csapatmunka, kasztok, kepessegek, epuletek - csak eppenseggel senki nem probalkozik mar veluk. A Team Fortress 2 meg nagyon nagyon primitiv, rettentoen unalmasnak tartom. Marmint egy jo kis Tremulous, Savage, Natural Selection vagy Quake Wars-hoz kepest.

Sok szerencset a trade-hez :P Section 8 Prejudice meg mindig nincs? Azzal sem jatszik senki mert nem CoD-nak vagy BF-nek hivjak es nem a Valve csinalta :D

@maross bezony, a Kongregatenel mar nagyon minosegi jatekok vannak. Sokszor jobbak, mint a Steamen meg indie bundleben talalhato fizetosek.

(#18066) bijesz válasza Alien83 (#18064) üzenetére


bijesz
aktív tag

OK, de beáll majd jó esetben 200 körülre akkor max 50Ft/dollárt nyer az ember az 200 forint nyereség, de annyival valszeg fel is megy a bundle ára, mert itt ugye emelkedni szokott a minimál ár.

(#18067) Alien83 válasza bijesz (#18066) üzenetére


Alien83
senior tag

Jah nem tudtam hogy emelkedik...:D

(#18068) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Sziasztok.

A Steam profilomhoz felvettem két nem Steam-es játékot.

Van arra lehetőség, hogy lecseréljem és ne csak a parancsikon apró képe jelenlen meg a Steam-en belül?

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#18069) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Olyan kérdésem lenne, hogy megvettem én a Mass Effect 2-t a steamen, és most úgy gondoltam, regisztrálom az Originen is, biztos ami tuti.

Igen ám, de csak a játéklistámban van a steam kliensben, ahogy megvettem, úgy, nem telepítettem még fel. Van annak valami következménye, ha kinyerem a CD-kulcsot a steames változatból telepítés előtt, és azt etetem meg az Originnel, vagy mindegy a sorrend? Arra gondolok, hogy esetleg foglaltnak jelzi steamen, vagy ilyesmi.

Ha ez így működik, akkor csak a game key-t kell felvinnem az originre, vagy a megkapott cerberus network keyt is kell/érdemes valamiért ott is regisztrálni?

(#18070) Alien83 válasza CarajoEsp (#18068) üzenetére


Alien83
senior tag

Pontossan hogy érted, steam kliensben ikon cserét szeretnél?

(#18071) CarajoEsp válasza Alien83 (#18070) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Felvettem a Witcher 2-t, ami nem Steam-es játék, így a Könyvtáramban csak a kis Ikon képe jelenik meg. Ezt szeretném, ha lehet lecserélni, pusztán esztétikai okokból.:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#18072) Alien83 válasza CarajoEsp (#18071) üzenetére


Alien83
senior tag

Nem sajnos (eddigi tudomásom szerint nem), csak feltelepited és kiteszed az ikont, nah azt lehet.
Bent steam kliensben csak modot tudsz váltani.

Lista módban nincsenek ikonok, a másik módban kis téglalapok lesznek a 3.ban meg nemtudom. :)

A játék lista felett vannak kis ikonok 3-4 darab azokat válthatod.

[ Szerkesztve ]

(#18073) #52815360


#52815360
törölt tag

Végre AoE3. Már csak a black & white 2 + kiegészitő kellene.

(#18074) cskamacska válasza Ilsyde (#18059) üzenetére


cskamacska
addikt

Nekem speciel tetszik a Nuclear Dawn, lehet ütni. :D

Viszont nem tudom melyik nála jobb játékról beszélsz amit még játszanak is, Quake Wars szegény már évek óta az Empires-al vetekszik népszerűségben(azaz ha összejön egy teli szerver, eljárják a kerneltáncot :DDD ), Savage, meg a Natural Selection, meg a többi meghaladott játék( ;] ) szintén nem a népszerűségéről híres, ott is örülnek egy teli szervernek. :P

Ehhez képest a Nuclear Dawn per pillanat 8-10 játszható szerverrel rendelkezik(meg még 6-8 ahol a maximum felénél kevesebben játszanak), és a tapasztalat azt mutatja hogy az amerikai szerverek is teljesen használhatóak, még csak euro szerverre sem kell vadászni. Azaz a játék vagy bejön, vagy nem, de legalább nem teljesen halott, mint az alternatívák. :(

Egyébként is, ha már jobb RTS/FPS/járműves gyilkolászós, akkor a Battlezone(annak is főleg a második része) az etalon nálam, csak az olyan régi már, hogy a legtöbben azt sem tudják, hogy eszik, vagy isszák. :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#18075) Alien83 válasza cskamacska (#18074) üzenetére


Alien83
senior tag

Ingyen nekem is tetszene... :U

(#18076) oidka válasza cskamacska (#18074) üzenetére


oidka
tag

azert etqw-n estefele 3 szerver mindig televan :P

(#18077) Ilsyde válasza cskamacska (#18074) üzenetére


Ilsyde
őstag

Az indie royale elott 2 szerver volt amin nem csak botok jatszottak. Ugyhogy ez a fellendules nem fog sokaig tartani.
Nem rossz a jatek de sok ziccert kihagytak es elegge kaotikus lett az egesz.

NS2-nek csak betaja van, elegge hasznalhatatlan egyelore. A Savage 2-n is van egy-ket teli EU szerver, innentol a Nuclear Dawn kilove :) Tremuloust is jatsszak, igaz eleg regi es randa mar szegenyke.

Szinte minden alternativa jobb, de egyiknek sincs mar eleg nagy jatekosbazisa. Nem tudom mennyi esely van uj FPS/RTS jatekokra, ugyis mindenki a CoD-okat meg a BF-eket veszi mert csak azt ismerik meg az ecceru.

Bar iden jon a Planetside 2, az SMNC meg Renegade X. Azokbol boven lehet valami, de lehet belepusztulnak a keves hypeba :(

Battlezone elso reszet imadom. Tavaly kitoltam megint. Nem lehet sem megunni, sem uberelni.

(#18078) jamy79 válasza Ilsyde (#18065) üzenetére


jamy79
tag

Nekem például nagyon bejön a Nuclear Dawn. :) Eddig közel 70 órát toltam vele. de még mindig nem unom. Én pont azt tapasztalom, hogy "viszonylag" elég sokan játszsnak vele. Én kb. 3 hete 3100 forintért vettem (40% kedvezménnyel) a steam-en, de elég bosszantó tud lenni, hogy most mennyivel olcsóban megvehettem volna :W .

(#18079) Alien83 válasza jamy79 (#18078) üzenetére


Alien83
senior tag

1200Ft-ért. :) Bocs nem a kést forgatom. :)

(#18080) AtHoS válasza jamy79 (#18078) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Az árakat fölösleges nézegetni. Ha neked akkor annyit megért, akkor rendben van.

Én is vettem játékot 10k magasságában, amivel még 1 percet sem játszottam, sőt van olyan is ami még telepítve sem volt. Most sokkal olcsóbban hozzá tudnék jutni, de akkor nekem megért annyit ill. más elképzeléseim voltak a szabadidőm kihasználásával kapcsolatban akkoriban, de ez közben változott, így a gamer pillanatok nagyon leszűkültek :DDD

read-only mode on the forum

(#18081) Alien83 válasza AtHoS (#18080) üzenetére


Alien83
senior tag

Ebben egyetértek, ha neked akkor annyit megért, nem kell mással foglalkozni.
Mindent ha megveszel utánad elvileg csak lejebb mehet az ára. :)

(#18082) ollie válasza CarajoEsp (#18068) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mire akarod lecserélni és mit? Az ikonokat? Azok maradnak olyanok.

(#18069) DeFranco: szerintem akár Steam-es, akár nem, kell regisztrálnod a Cerberuson ahhoz, hogy a DLC-kkel tudj játszani. Az Originen való regisztrálás meg mindettől független, nem befolyásol semmit.

[ Szerkesztve ]

***

(#18083) ollie


ollie
MODERÁTOR

Van itt olcsó Call of Juarez The Cartell ha valakit érdekel. Steam-es. 7,5 juró.

***

(#18084) Alien83 válasza ollie (#18083) üzenetére


Alien83
senior tag

Lehet ugranék rá ha csak az 1-2 részeket probáltam volna eddig ki. :)

(#18085) CarajoEsp válasza ollie (#18082) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Annyi, hogy nem a konkrét parancsikonhoz tartozó ikont szeretném látni a Steam-en belül, hanem mondjuk valami normálisabb képet, ami a játékhoz köthető:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#18086) v!ct0y válasza ollie (#18083) üzenetére


v!ct0y
veterán

Sajnos annyit se ér.

(#18087) Rabbitf_24 válasza ollie (#18083) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Hazaérek, utánaolvasok, ha jónak találom, akkor szólok és megbeszéljük.

(#18088) djculture válasza v!ct0y (#18086) üzenetére


djculture
félisten

Ez az a rész amikor az elején autóból kell lövöldözni? Mert az tényleg ultrabrutálisan gagyi...
Már az elején röhögtem mikor akit kiválasztott az ember úgy lőtt kifele hogy átnyúlt a kasznin a teste :D Aztán meg találkoztam remegő, elakadt de azért tovább menetelő ellenfelekkel na mondom ebből elég is volt :D

(#18089) Alien83 válasza djculture (#18088) üzenetére


Alien83
senior tag

az.

(#18090) ollie válasza Rabbitf_24 (#18087) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megbeszélni? Mit?

***

(#18091) Rabbitf_24 válasza ollie (#18090) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Hát hogy megveszem-e... :D

Bocs, úgy értettem, hogy neked van meg. Sorry.... :B

[ Szerkesztve ]

(#18092) Alien83 válasza CarajoEsp (#18071) üzenetére


Alien83
senior tag

Valami ilyen miatt akrartál ikoncserét ugye?
Mert nekem is 1-2 játék ilyen kis ikonos ha 3. modba teszem a nézetet.

KÉP

[ Szerkesztve ]

(#18093) Asbee


Asbee
veterán

Bocs, hogy ide írok csak a játék végül is steamhez tartozik. Valaki aktivált már itt vga-hoz adott dirt 3 kupont, mióta képet is kell hozzá csatolni? Csak mert 4 napja már elküldtem nekik, aztán semmi. Elvileg steames key-t küldenek vissza de ilyen lassan...

(#18094) polonic válasza Asbee (#18093) üzenetére


polonic
félisten

Igen, másnak is tartott eddig. Mostanra ne is nagyon várd, mert ott is eljön a hétvége. Vájr még jövő hét közepéig. Aztán vedd fel a kapcsolatot velük.

(#18095) ollie válasza Asbee (#18093) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs rajta a kuponon, hogy csak december 31-ig érvényes?

***

(#18096) AtHoS válasza Asbee (#18093) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem steam kulcsot küldenek vissza, hanem egy másik promó kódot, amit ugyanúgy be kell majd regizni, mint a kuponon lévőt (persze itt már nem fognak kérni fényképes igazolást), aztán majd e-mail-ben érkezik a steam kulcs ezek után.

Nekem is jó pár nap eltelt mire érkezett az új kód, szóval várj türelmesen

Mod: a dátumos érvényesség még rákavarhat persze :F

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#18097) kovsol


kovsol
titán

Ez az AoE3 jobb vétel volt 2010 karácsonyán Live marketben mikor -99% os kacióban szinte ingyen osztogatták :DDD

May the Force be with you!

(#18098) dbius válasza kovsol (#18097) üzenetére


dbius
veterán

:K Be is zsebeltem én is

(#18099) Amantius válasza jamy79 (#18078) üzenetére


Amantius
senior tag

Ebben (Nuclear Dawn) egyáltalán semmilyen egyjátékos opció sincs?

Nagy gáz, kis szerencse!

(#18100) Alien83


Alien83
senior tag

Nem steam játék de jó üzlet:

Fear 3 = 6 euro

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.