Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#17201) Agyzuzo válasza Amantius (#17196) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Sokan dicsérték, én is beszereztem, nem tűnik rossznak tényleg. :) Nem ilyen Portal-szerű csak platformos kiadásban?

Ollie: köszi!

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#17202) -volume+ válasza Kareszovics (#17198) üzenetére


-volume+
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm megtaláltam!
De nem enged be valamiért,kiírja hogy x várakozó,x játékos van
és ennyi! :(

(#17203) kovsol válasza -volume+ (#17202) üzenetére


kovsol
titán

200 pénzed megvan ?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#17204) Amantius válasza Agyzuzo (#17201) üzenetére


Amantius
senior tag

Inkább HL2 féle gravifegyver.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#17205) -volume+ válasza kovsol (#17203) üzenetére


-volume+
csendes tag

Óóó! tényleg hát annyi még nincs.
THX!
:R

(#17206) BandiHUN válasza Youri (#17155) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ez kétélű dolog...Amíg a Valve számára nem nagy veszteséggel fent tudja tartani,hogy az élelmesebbje használjon több accot,addig neki ez lényegében nyereség...mert remekül mutat a statisztikában,a farmoló accon is van akármilyen fizetős játék vagy vásárolt pl.tf2-es cucc,arról nem is beszélve,amikor valaki nem csak az alap dolgokat csinálja meg a pótaccokkal,mint a steam guard,a facebook link,hanem minden pl.megcsinálja a free játékos könnyebb acsikat.
Innentől ez remek statisztika ám nekik!És gondolom a Humble Bumdle dolgai sem VÉLETLENÜL adnak steamképes kulcsot,mert ha nem lenne benne a steam keze is,nem lehetne így.A HumbliBumbli 95%-a nem ér egy petákot sem,valljuk be.Gondolom fillérekért vették amúgyis meg a készítőktől...a legtöbbjénél jobb ingyenes flash játékok is vannak...pár cím ér max valamit,de el kell adni a szemetet is,meg is van az ok a keyjel.Tehát ebből mindketten csak győztesen jönnek ki.És szerintem a bónuszban elköltött pénzekből,stb.a sok kicsi alapon jóval több jön mindenkinek össze,mint amibe a feldobott ingyen gémek kerülnek,a kupon meg ha úgy vesszük,átb...ás,mert ha valami kellett,megvehetted jobb akcióban,1-2 kivétellel.
Ja meg remek trükk,hogy március 1-ig érvényes a kupon,és csak a jelenleg is meglevő játékokra az adott kiadótól...ergó másik poén,a húsvéti diliházig ki is vezethetik.Esetlegesen a trade rendszerben még jó lehet,mert fognak venni azért még sokan a 2 hónap alatt gémet ilyennel,mert pl.esetleg félnek,hogy amit most nem vettek meg,nem lesz 50%+ akcióban.
És innentől be is zárul a kör,élénkül a trade,a multiaccok fennmaradnak,max átállítják őket tf2 idlére a delikvensek,palimadarak meg mindig lesznek,akik beugranak a tf2-be,mert ingyenes,ha nem akar pénzt költeni idlézik,hogy kuponra valót szerezzen,stbstb...
És olyan embereket,GYEREKEKET is bevonnak,akik tényleg nem tudnak csak pár €-t betenni a rendszerbe,azt is így trükközve,de mondjuk külömben sosem lenne steam user...
Innentől 2-3€ költése kuponnal is több,mint a semmi.
Oka van itt mindennek,okos emberek egytől egyig,de nem kell azt gondolni,hogy nem a pénzünk kell így vagy úgy,bőségesen pluszos a rendszer,hiába járnak jól páran,de minden örömnek megfizeti valaki az árát,mégha nem is konkrétan pénzben...
És ezért nem is lesz soha gond a steam többszörös acc,amíg tulajdonképp fizetsz minden accodért,mert ingyen nem ad előnyt.Kiskapu,ami inkább mondható "prémium" szolgáltatásnak.Egy 50accos széngyűjtő is otthagy a rendszerben egy teljesárú játéknyi pénzt...és ráadásul tök érdektelen hány db-ból húzzák ki azt a pár szerencsést,tulajdonképp az userek maguk vágják a fát maguk alatt,mert hiába lesz 50 szened,millió embernek lesz annyi,tehát minél többen trükköznek,annál kevésbé éri meg.A pénzt meg beleteszik a dologba ugye.Aki meg 1 szenet hagy,az úgyse reménykedik/foglalkozik az egésszel.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#17207) Zolás


Zolás
addikt

Ezt az utolsó ingyenes achit nem tudom megcsinálni. Nincs ott a fül a beállításoknál, hogy megerősitsem az emailcimem, és bekapcsoljam a steam guardot. Ilyenkor mit kell csinálni?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#17208) Zolás válasza Zolás (#17207) üzenetére


Zolás
addikt

Ehh nem müködik...

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#17209) ollie válasza Zolás (#17207) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem direkt ki van kapcsolva új accountoknál, hogy a több accounttal rendelkezők ne kapjanak minden accjukra ingyen valamit.

***

(#17210) Wolverine válasza Max_218 (#17190) üzenetére


Wolverine
félisten

A Magicka egy trükkel könnyen teljesíthető: indíts egy új játékot és a tutorial után közvetlenül (ha végigcsináltad vagy átugrottad) ne menj ki a buliról, hanem menj le a zenekarhoz a sarokba. Először vizezz be mindenkit egy QQQQQ vagy Shift+QQQQQ varázslattal, utána egy Shift+RRRRR segítségével megfagyaszthatsz mindenkit; és itt nagyon gyorsnak kell lenned, és a Shift+RQ varázslattal gyorsan ki is végezhetsz mindenkit, aki megfagyott, mielőtt kiolvadnának. Ez 10 killt jelent az achi érdekében. Ha megvagy, akkor legyél öngyilkos (DDDDD és középső klikk), majd a respawnod után mehet megint elölről.

szerk: amúgy az én akciós időszakom is lejárt; a Super Meat Boy achival nem fogok próbálkozni már, a Rusty Hearts és a Crimecraft meg nem hajlandó elindulni, mert szerintük nem adminként futtatom őket (pedig igen); a többihez, ami nincs kész, játékot kéne vennem. Így is 18 achi meglett, ami nálam kb. rekord; kaptam néhány kupont (talán a -50% FEAR Collection ér valamit...), egy craftból egy Vegas: Make It Big című játékot, egy másikból egy TF2-es mikulássapkát, és most várom, hogy hátha bekerülök a 151 szerencsés közé (lévén az 1000 db Valve Collection egyikével nem érezném magam annak, ami nekem abból kellett, azt már rég megvettem...) :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17211) Zolás válasza ollie (#17209) üzenetére


Zolás
addikt

Van három nagyon régi accountom, azért, mert ugyanaz az emailcimem, nem kapcsolhatom be a steam guardot?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#17212) fpeter07 válasza kovsol (#17203) üzenetére


fpeter07
veterán

Jó kis feladat volt nem mondom. Szerencsére sikerült 1600 pénzt összegyűjtenem. Vagy a tizedik próbára dobott be a Frostbite mapra. Azt hittem, hogy már kevés lesz a pénzem.

(#17213) djculture válasza Zolás (#17211) üzenetére


djculture
félisten

Ja egyeseknek meg van 2000000000db nagyon régi akountja amivel most farmoltak mint állat.

(#17214) bpx válasza Max_218 (#17190) üzenetére


bpx
őstag

egyszerű pedig

először levizezed őket
1 víz, shift+jobb klikk

lefagyasztod őket
5 cold cucc, shift+jobb klikk

és gyorsan megölöd őket
pl. 5 víz, shift+jobb klikk

http://www.youtube.com/watch?v=8ouBzOavDGs

(#17215) Niczo válasza Zolás (#17211) üzenetére


Niczo
senior tag

Működik az új accokon is, csak eltelhet fél óra is mire kijelzi és megadja az achit. :K
Az sem gond ha többnél ua. az email cím, nekem is így van.

ollie: ha megerősíted az email címed, autiomatikusan bekapcsolódik egy idő után, legalábbis nekem így volt.

Zolás: az email megerősítés kell semmi más.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#17216) ollie válasza Niczo (#17215) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor miért nincs minden accounton lehetőség a bekapcsolására?

***

(#17217) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Kérdés..

Ha van EA-s játékom, amit steam-en vettem, akkor érdemes feltenni vagy fel kell tenni az origin-t?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17218) Zolás válasza Niczo (#17215) üzenetére


Zolás
addikt

A helyzet az hogy maga az aktiváló fül nincs ott. Nem is fogja tudni kijelezni, mert nem tudom végrehajtatni a Steammel a müveletet.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#17219) ollie válasza hackeeeee (#17217) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kell feltenni az Origint, bár én EA játékokat mindig regisztrálok Originbe ha lehet, és akkor már onnan töltöm.

***

(#17220) hackeeeee válasza ollie (#17219) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tehát, amit megvettem EA-s gémet steam-en, akkor azt ott kéne letölteni? :) Maga az origin oldala kicsit érdekesen néz ki.

Steam-en ugye minden egy helyen van...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17221) Youri válasza BandiHUN (#17206) üzenetére


Youri
veterán

Igen, ilyesmire gondoltam én is, csak nem írtam le :)

RTX ON

(#17222) 7 válasza hackeeeee (#17220) üzenetére


7
addikt

Tökmindegy, hol töltöd. Steamről is lehet, Originről is. Ízlés kérdése.

(#17223) hackeeeee válasza 7 (#17222) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Értem, köszi.

Az, hogy ea.com-on a fiókomon belül nem mutatja a játékot, az gondolom nem nagyon számít.

Véleményem szubjektív...

(#17224) Niczo válasza hackeeeee (#17223) üzenetére


Niczo
senior tag

Ott nekem olyat is mutatott ami meg sincs. Lehet még nem elég kiforrott az a rendszer.
Egyébként van PH-n Origin topik is.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#17225) Asbee


Asbee
veterán

Ilyennel találkoztatok már? CS.S acsi adott egy CS:S-ot :D. Odaadtam ajándékba, aktiválták és steam szerint 2 napig használható :D, kiírja a játék mellett, hogy 2 nap maradt hátra :D.

(#17226) maross válasza Asbee (#17225) üzenetére


maross
veterán

gondolom rosszul nezted, es egy guest pass-t adott.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17227) olly


olly
aktív tag

Please Note!
If you unlock an achievement on or after 12/31 your prize will be a free Valve game, a coupon toward a Valve game, or Holiday Coal.

Ezt találtam a feladatos résznél.. Valaki tudna adni egy pontossabb fordítást, hogy mit jelent? :F

(#17228) maross válasza olly (#17227) üzenetére


maross
veterán

De, elfogytak a jatekok/kuponok, ezentul csak Valve jatekot/kupont/szenet lehet nyerni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17229) hackeeeee válasza Niczo (#17224) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ok, köf. :) Írtam oda.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17230) Wolverine válasza olly (#17227) üzenetére


Wolverine
félisten

Azt, hogy az ajándékok elfogytak, és csak Valve játék, TF2 item, Valve kupon vagy szén kapható az achikért.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17231) Chapel


Chapel
addikt

Van annak valami oka hogy a fix 3.7Mb/s letöltési sebességű netemen, folyamatosan hullámzó sebességgel jön le a játék? (átlag 2-300KB/s :W )
Tegnap megvettem az L.a Noire-t és a 11GB lassan 4 órája jön, mondanom sem kell a felénél sem tart.

Terheltek a szerverek vagy valami beállítási hiba lehet? :F
Minden más netet használó programot kilőttem,de semmi változás.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#17232) maross válasza Chapel (#17231) üzenetére


maross
veterán

tedd at a settings-ben a download-nal a servert svajcra, norvegiara, svedorszagra, amelyik szimpi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17233) Thome


Thome
addikt

Olyan kérdésem lenne, hogy a The Binding of Isaac és a Revenge of the Titans közül valamelyik VAC-os játék?

;]

[ Szerkesztve ]

(#17234) Chapel válasza maross (#17232) üzenetére


Chapel
addikt

Svájc és máris beállt 1.3-1.5 MB/s-re, nagyon szépen köszönöm a gyors választ!
:R

szerk:sőt megy feljebb is :)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#17235) Asbee válasza maross (#17226) üzenetére


Asbee
veterán

Tényleg azt nem is néztem :D. Akkor valószínű azt kaptam.

(#17236) zseko válasza Wolverine (#17210) üzenetére


zseko
veterán

Végigszenvedtem és kaptam egy naaagy... semmit.
(-50% Valve kupon, de az egyenlő a semmivel)

HR24.hu

(#17237) Kassadin válasza hackeeeee (#17164) üzenetére


Kassadin
addikt

Trine, World of Goo, Braid, Overlord, Hitman Blood Money például. ;)

(#17238) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Most craftoltam össze 35 szenet. Lett belőle 5 kupon. :(

[ Szerkesztve ]

(#17239) Niczo


Niczo
senior tag

mr_b-nek hálás köszönet a HL1-ért :R

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#17240) DeFranco


DeFranco
nagyúr

(Sniper Ghost Warrior ingyen a Greenmangamingen. Elvileg teljesen össze vannak szakadva, de ha kitartó vagy, be lehet zsákolni. Nekem sikerült)

[ Szerkesztve ]

(#17241) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Lesz még steam akció szerintetek?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#17242) hackeeeee válasza Vasinger! (#17238) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Várhatóvolt..

Vagy kupon, vagy valami valve játék.

(#17237) Kassadin: Trine és Grid lett belőle. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17243) Doki16 válasza DonThomasino (#17241) üzenetére


Doki16
addikt

Nem. Már csak legjobban fogyó játékokból válogatás lesz hétkor.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#17244) DonThomasino válasza Doki16 (#17243) üzenetére


DonThomasino
veterán

Lehet tudni mi várható?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#17245) viktor82


viktor82
őstag

Üdv mindenkinek
Lenne egy lámai de nagyon aggasztó kérdésem valaki csak tudna nekem ebben segiteni
Tegnap megvásároltam steamen a cod4-et le is jött szépen viszont a multit nem tudom játszani mert key hivatkozásra nem indul,multi player beállitásokban a key bizony hiányzik és nem tudom mit kezdeni,hogy lehet az hogy asteam nem adot hozzá kulcsot,a játék mapában ott van hogy lunch multiplayer,de nem veszem semmi hasznát,taácsot tudna nekem adni mi tévő legyek? :O

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#17246) -kdM- válasza viktor82 (#17245) üzenetére


-kdM-
senior tag

library-ben jobb klikk a játékon -> view key

(#17247) Vasinger! válasza hackeeeee (#17242) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát de érted, mit kezdjek vele. Nyerni úgy sem fogok a nyereményjátékon, szén már senkinek nem kellett semmiért se, de egy kib@szott Valvés játéknak is örültem volna már.

(#17248) hackeeeee válasza Vasinger! (#17247) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez is igaz..

Csak mondhatni eléggé lecsökkent a kiadható játékok száma, ugye így főként kupont osztogatnak...

Kíváncsi vagyok, ma még lesz-e valami, holnap estig...

(#17245) viktor82: A játék "adatlapján" amit a könyvtáradból nézel, ott van, hogy cdkulcs, viszont indításkor írja is elvileg, hogy a játékhoz tartozó cdkulcs...stb.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17249) viktor82 válasza -kdM- (#17246) üzenetére


viktor82
őstag

Sajna nincs ilyen lehetőség! :(

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#17250) #41133696


#41133696
törölt tag

Ehh... Trine 3 óra játék idővel össze jött az acsi... 1 szén :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.