Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#17401) 7 válasza ollie (#17399) üzenetére


7
addikt

Abból sem.

(#17402) Rabbitf_24 válasza 7 (#17401) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Akkor még mindig nem értem az [itt] idézett levelet... :B

Meg persze azt se, hogy mi volt ez a gubanc a loginnal, ami miatt 3 nap pihenőn voltam...

[ Szerkesztve ]

(#17403) Spet


Spet
addikt

"2012 its almost there" csak a Cargo - The quest for gravity játéknál megy How to youtube video ha valaki még meg akarja csinálni.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#17404) Carlie válasza ollie (#17384) üzenetére


Carlie
csendes tag

Köszi a válaszokat. Még egyenlőre nem tudom mi a jobb. Írni a supportnak és felhívni a figyelmüket, hogy lehet egy problémás kulcsom, vagy várni és lehet, hogy semmi nem lesz belőle. :F

(#17405) ollie válasza Rabbitf_24 (#17402) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit nem értesz? Kértél te (vagy valaki más) egy account emlékeztetőt.

***

(#17406) Rabbitf_24 válasza ollie (#17405) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Mivel én nem kértem, és elvileg más nem lehet ezen a id-n ezért nem értem...

(#17407) Youri válasza Rabbitf_24 (#17406) üzenetére


Youri
veterán

Nem lehetséges, hogy a ticketed miatt küldték?

RTX ON

(#17408) scorpy02 válasza Carlie (#17404) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Akitől vetted, neki a profiljában vannak visszajelzések írva róla? Mert ha esetleg sok a negatív jellegű, akkor talán érdemes lenne a supporthoz fordulni. Lehet tudnunk, hogy kitől vetted?

(#17409) ollie válasza Rabbitf_24 (#17406) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De nem id alapján kérték az account emlékeztetőt, hanem email alapján, ez világosan le van írva az általad idézett szövegben. Szóval köze nincs az accountod nevéhez.

***

(#17410) Rabbitf_24 válasza ollie (#17409) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Akkor okés. (én fordíthattam félre.) Talán most már nem lesz vele gond.
Köszönöm a válaszokat. :K

(#17411) Carlie válasza scorpy02 (#17408) üzenetére


Carlie
csendes tag

Most nem emlékszem pontosan a felhasználónevére, mert melóban vagyok és innen nem lépek be a Steamre. A profiljában csak pozitív hozzászólások voltak (kb. 20 db), ezért is vettem meg tőle a kulcsot.

(#17412) BigBlue69 válasza Carlie (#17404) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ugyan ebben a "gondban" vagyok. Haver irt nekik ... megvárom mit kap válasznak és ha biztató irok én is.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#17413) KubanitoS válasza Carlie (#17404) üzenetére


KubanitoS
veterán

Véleményem szerint, ha sok Steames játékod van és aggódsz a fiókod miatt, akkor talán érdemes írni a Supportnak, legfeljebb eltávolítják a problémás játékot a fiókodból. Viszont ha csak pár játékod van, akkor lehet érdemes kockáztatni. Ha ki is derül, hogy problémás a CD kulcs, akkor sem biztos a ban, elképzelhető, hogy akkor is csak egyszerűen eltávolítják a játékot a Steam fiókodból.

Gondolom ezek után felesleges leírnom, hogy a jövőben tartózkodj a CD kulcs trédeléstől.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17414) Carlie válasza KubanitoS (#17413) üzenetére


Carlie
csendes tag

Igen ezek után tuti nem veszek CD kulcsot. :W

(#17415) vhunor


vhunor
őstag

Amazonon 16,99 dollár a Deus Ex: Human Revolution Standard Edition. Ha valakinek van hozzá 5 dolláros kuponja is, akkor csak 11,99 dollár. (Természetesen Steam-es játék).

(#17416) bijesz


bijesz
aktív tag

Gyerekek a kuponoknak elvileg mától kellene élnie, de nem működik, vagy megvárják a sale végét?

(#17417) TazLeacher válasza bijesz (#17416) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Magyar idő szerint Mindig este 7-kor van váltás.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17418) bijesz válasza TazLeacher (#17417) üzenetére


bijesz
aktív tag

Azt én is tudom, hogy akció váltás akkor van, de a kuponon ez van:
"Valid January 2nd, 2012 through March 1st, 2012)"

Márpedig már January 2nd, 2012 a dátum, szóval élnie kellene.

(#17419) Nordic válasza bijesz (#17418) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ezt már egyszer kivesézték, az USA helyi ideje számít(12:00), ami nálunk este 7 óra az időeltolódás miatt.

(#17420) Youri válasza bijesz (#17418) üzenetére


Youri
veterán

Sőt, Szamoában már mindjárt 3-a van, mekkora szemét ez a Valve, hogy nem élnek már a kuponok!!!4!!44! Minden, ami az akcióváltással kapcsolatos a Valve-nál, magyar idő szerint este 7-kor következik be...

Abba most nem vagyok biztos, hogy melyik időzónát hasznája a valve, de úgy emlékszem, hogy helyi idő szerint de 10-kor van váltás

És nem véletlen, hogy a mai akciók nincsenek 4 órával kitolva, mint az eddigiek.

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#17421) TazLeacher válasza bijesz (#17418) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mi értelme lenne az USA idő szerinti éjféli akcióváltásnak? Értem én, hogy a nap éjfélkor kezdődik, de azért nem az vonz tömegeket. Ebből a szempontból a mi esete 7 óránk a tökéletes szerintem. A melósok/sulisok otthon vannak már, nem alszanak...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17422) TommyX_


TommyX_
őstag

Azt valaki tudja esetleg, ha az orosz steamről veszek játékot, akkor bannolhatják-e az accountot?

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#17423) ittakary válasza TommyX_ (#17422) üzenetére


ittakary
nagyúr

Igen, mivel a régiókorlát megkerülése a célod.

(#17424) TommyX_ válasza ittakary (#17423) üzenetére


TommyX_
őstag

Ez nagy kár, pedig csábító lett volna a Payday 1500 ft körüli ára. :O
Azért kösz az infót.

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#17425) TazLeacher válasza TommyX_ (#17422) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha valaki megveszi neked és giftben átküldi, akkor nincs gond.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17426) .tnm válasza Nordic (#17419) üzenetére


.tnm
addikt

nem tudom, hogy déli, vagy éjféli 12:00-ról beszélsz, de már az egész világon másodika van. _elvileg_ érvényeseknek kéne lennie a kuponoknak. csak az néhány cím esetében rohadt jó ajánlat lenne.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#17427) Wolverine válasza .tnm (#17426) üzenetére


Wolverine
félisten

A Steam nyugati parti idő szerint számol, és ott épp hajnali 4 óra van - ilyenkor nem melóznak ilyesmikkel. Helyi idő szerint 10:00-kor váltanak mindig, ami magyar idő szerint 19:00 - felesleges azon rugózni, hogy "de hát már másodika van!", mert ha így vesszük, akkor az akciók időtartamának sem lenne szabad tovább tartania, mint magyar idő szerint reggel 7...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17428) Youri válasza .tnm (#17426) üzenetére


Youri
veterán

ha nem érted, akkor nincs mit tenni...

RTX ON

(#17429) csaba951 válasza TommyX_ (#17422) üzenetére


csaba951
veterán

Orosz Steam-ről való vásárlás feltétele: orosz bankkártya, orosz ip cím (és lehetőleg orosz lakcím). Ha ez nincs meg akkor azonnal letiltják az egész fiókodat! Nagy szerencsével vissza lehet kapni, de ennek tényleg kicsi az esélye.

Kedvenc történetem a finn testvérpár, ahol a báty elment (hivatalosan) dolgozni Oroszországba. Mind a ketten tudták a felhasználónevet, jelszót. A Haloweeni leárazásban vett a báty 2-3 akciós játékot. 12 órán belül le volt tiltva a fiók! :) Végül nagy nehezen visszakapták, de ez volt az utolsó dobásuk.

Orosz Steamről úgy tudsz vásárolni, ha szerzel egy megbízható orosz barátot, és ő megveszi neked gift-ben az akciós játékot. Persze azért rátesz valamennyit. Na, ezt nem tiltja a Steam. Viszont volt már olyan akinek az akciós időszakban lett hirtelen 50-100 új barátja. Na, ez a fiók is letiltásra került. Ezért nem is írom meg, hogy hol találsz gyorsan orosz barátot. :)

Más. Teljesen világos, hogy az év végi akcióban még nem érvényesek a kuponok. És több mint valószínű, hogy játékonként maximum 1 kupont lehet majd felhasználni.

[ Szerkesztve ]

(#17430) ollie válasza bijesz (#17418) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már miért kellene? Amerikában eleve később kezdődik a január 2., ráadásul Steam-nél reggel váltanak.

Más.

Van 7 szenem. Szerintetek kraftoljak vagy maradjanak a sorsolásra? :DDD

[ Szerkesztve ]

***

(#17431) tupacamaru válasza ollie (#17430) üzenetére


tupacamaru
veterán

Craftolj és szerezz egy szenet a sorsolásra. ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17432) DeFranco válasza ollie (#17430) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Maradj a sorsolásra. Nincs már olyan játék a kalapban, ami neked kellene... :DDD

(#17433) #19617792 válasza DeFranco (#17432) üzenetére


#19617792
törölt tag

és ne lenne meg neki :DDD

btw, én most a Terraria-t vettem 2.5€-ért, jó game, ennyiért még szép, hogy megvettem. :DDD gyorsan, egy ismerősnek is megvettem giftként, nehogy lecsússzunk az akcióról. tegnap elkezdtük multiban nyomni még egy haverral, hárman, kb. este tizenegytől ma hajnal fél négyig. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17434) albert8 válasza ollie (#17430) üzenetére


albert8
addikt

Jól értem, hogy csak szénnel rendelkezük játszhatnak?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17435) HS 2142 válasza albert8 (#17434) üzenetére


HS 2142
őstag

A szén tombolajegyként funkcionál, tehát minél több szened van annál nagyobb az esély nyerni valamit. Ha nincs szén esély sincs.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17436) ollie válasza DeFranco (#17432) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez igaz, de ha mondjuk esne egy Valve Complete pack, azt elcserélhetném valami értelmes játékra. :)

Bár lehet, hogy nagyobb eséllyel nyerek a sorsoláson. :DDD

***

(#17437) .tnm válasza Youri (#17428) üzenetére


.tnm
addikt

értem amit írtok, de attól még vitatkozhatok vele. szerintem a steam pontatlanul fogalmaz itt is és az akció érvényességénél is. ez van.

mondok egy másik példát: BME-n az előadások mindig x:15kor kezdődnek. (azaz a "8-kor kezdődő előadás" valóságban 8:15-kor kezd). viszont amikor a zh-k (nem az előadás idejében), vagy vizsgák zajlanak, akkor legtöbbször csak azt adják meg, hogy X órakor kezdődik. ez a tanárok egyik felébnél azt jelenti, hogy x:10-kor még sehol nincs és x:15-kor kezd ültetni, a másik felénél, ha 8:05-kor beesel, akkor már egy pontatlan barom vagy, aki megzavarja a többieket is.

a tesco-s kupon-ra is rányomják (apróbetűvel), ha valami csak este 8-tól érvényes aznap, pedig ott még időzóna eltolódás sincs.

az akcióknál igaz ugyan, hogy még mindig az van kiírva, hogy jan. 1.-ig érvényes ajánlatok, de itt legalább van mellette egy számláló, ami egyértelműsíti, a kuponokon nincs. pl. meddig lesznek érvényesek a kuponok? február 29 24:00 (PST), március 1 10:00 (PST az eddigi logika szerint ennek kéne lennie), vagy március 1 24:00 (PST)?

USA-ban, ahol még a macskamikrózásért is perelnek, csodálkozom, hogy senki nem akart még hasznot húzni ebből a pontatlanságból

(#17429) csaba951

És több mint valószínű, hogy játékonként maximum 1 kupont lehet majd felhasználni.

Például ez le van írva pontosan. Egyszerre egy kupon használható. Tény.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#17438) ollie válasza .tnm (#17437) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem fogalmaz pofátlanul. Direkt az volt a cél, hogy az akció lejárta után legyenek érvényesek a kuponok, ezt soha nem titkolták. Az érvényességi idő teljesen világos az amerikaiaknak, arra sajnos nem gondoltak, hogy van olyan nem amerikai akit ez megkavarhat.

***

(#17439) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Steamen regelhető Alpha Protocol (5 EUR) és Lara Croft (3,74 EUR) a greenmangamingen. Akinek van felhasználható creditje a korábban kiosztott ingyenes gyöngyszemekből, az jól járhat.

Khm...

[ Szerkesztve ]

(#17440) .tnm válasza ollie (#17438) üzenetére


.tnm
addikt

Hé! Pontatlant írtam mindenhol, nem pofátlant. :) És szerintem egy friss reges, amcsi gyereknek se egyértelmű, hogy pl. a kuponjának az érvényessége mikor jár le (lásd előző hsz-em), eleve, hogy melyik időzónát kell néznie.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#17441) bijesz válasza TazLeacher (#17421) üzenetére


bijesz
aktív tag

Értem amit írtok, de ebben az esetben a kuponon a felirat nem helyes.

Ennek kellene lennie:
"Valid January 2nd, 2012 12:00 pm through March 1st, 2012"

(#17442) oidka


oidka
tag

tuda valaki kuldeni egy tf2 guest passt?

(#17443) rt06 válasza oidka (#17442) üzenetére


rt06
veterán

mihez? a jatek ingyenesen letoltheto

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#17444) oidka válasza rt06 (#17443) üzenetére


oidka
tag

cserehez kellene. csak premium accal lehet cserelni. a guest pass pedig 2 napig premiumma teszi. ugy tudom ingyen dobaljak a csomagokhoz szal csak van valakinek felesleges :)

(#17445) rt06 válasza oidka (#17444) üzenetére


rt06
veterán

igy mar ertem, kosz a felvilagositast

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#17446) $p@rr0w válasza DeFranco (#17382) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Én se az tuti...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#17447) Talisman


Talisman
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Esetleg akad olyan illető akinek nincs még meg a portal2 és befelezne velem 1 2pack-t? :U

Adelante tormenta!

(#17448) Amantius


Amantius
senior tag

Szerintetek? Shank, vagy DeathSpank?

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#17449) ProEvoFan válasza Amantius (#17448) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

DeathSpank, mert a következő Humble pakkban biztos elérhető lesz a Humble 4. pakk, amiben benne volt a Shank:)
Persze ha az átlagért veszed meg a pakkot.

[ Szerkesztve ]

(#17450) Amantius válasza ProEvoFan (#17449) üzenetére


Amantius
senior tag

Tényleg! A Shank miatt meg is vettem volna a packot, csak akkor kezdődött a karácsonyi akció, el is felejtettem az egészet. Kössz!

Most nézem, megvehetném most is. Na most legyek okos.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.