Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#18501) Niczo válasza NFL#13 (#18500) üzenetére


Niczo
senior tag

A Mafia-t valóban akárhányszor lehet telepíteni, inkább az EA játékaival szívhat az ember, főleg hogy steamen soknál nincs odaírva semmilyen plusz DRM, viszont az EA honlapján megtalálható azokhoz is a revoke tool.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#18502) lordjancso


lordjancso
senior tag

Hali!
Megvettem a Dead Space első részét a Steam akcióban.
Valaki leírná pontosan, hogyan tudom kibányászni a kódot és hozzáadni az Origin accountomhoz?
Köszi!

Szerk: És a szintén Steam-en vásárolt Crysis, Crysis Warhead és Crysis Wars játékokat is be tudnám regelni?

[ Szerkesztve ]

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#18503) ollie válasza lordjancso (#18502) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Le kell töltened és telepítened kell (talán el is kell indítani), majd a registryben lehet megtalálni a kulcsot (rákeresel, hogy dead space).

Csak a Warhead-et, ahhoz meg ott is jár a Wars ingyen.

[ Szerkesztve ]

***

(#18504) lordjancso válasza ollie (#18503) üzenetére


lordjancso
senior tag

Igen, azt gondoltam, hogy a registry-ben kell megkeresni, csak hát van kismillió találat és egyesével végignézni eléggé időigényes. Ezért gondoltam, hogy valaki megmondja a pontos helyét a registry-ben.
Megpróbáltam aktíválni a Crysis és a Crysis Warhead serialokat, de nem ette meg az Origin. Miért lehet ez?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#18505) FehérHolló válasza lordjancso (#18504) üzenetére


FehérHolló
veterán

[link]

Skynet is real. It's called Google.

(#18506) lordjancso válasza FehérHolló (#18505) üzenetére


lordjancso
senior tag

Oké, megvan a kód.
Elindítom az Origint, Redeem Product Code, beírom a kódot, Next.
Megtalálja hogy Dead Space, kiválasztom hogy az orosz, brit, magyar, cseh, lengyel verziót szeretném aktíválni. Next.
Azt mondja hogy aktíválja és látom az email címem. Next.
Majd visszadob a kód beírása részhez, hogy hiba történt:
An error has occurred while trying to process your request. Please contact Origin Help. FAQ
Mi lehet a gond?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#18507) Spet


Spet
addikt

Na, hogy mellékesen ne maradjon, ki a történetem végül happy endel végződött. A steam is csak azt tudta mondani amit ti a hl2 exex prblémával kapcsolatban, aztán mondom próba cseresznye kipróbálok még egy dolgot. A kivételek közé raktam a vírusirtóban mind2 hl2 exe-t (TF2, CS:S mappájában lévőt) és gond nélkül elindultak a játékok végre. Szóval ha valakinek hasonló gondjai vannak tegye a kivételek közé a hl2 exe-t

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#18508) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Trine 2 mennyire hosszú? Megéri a mostani árát is :F

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18509) orkester válasza lordjancso (#18506) üzenetére


orkester
senior tag

Itt vagy itt próbáld meg.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#18510) lordjancso válasza orkester (#18509) üzenetére


lordjancso
senior tag

Hmm.. Ezzel sikerült, de az Origin kliensben nem. Fura..
És a Crysis-ra nincs ötleted? Mert a Crysis kódjaimat sem a kliens, sem ez az oldal nem eszi meg.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#18511) Amantius válasza VGYke (#18496) üzenetére


Amantius
senior tag

Ilyennel még nem találkoztam, de a magyarítást kizárhatod, én is használom.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#18512) Youri válasza lordjancso (#18510) üzenetére


Youri
veterán

azt max az ea support tudja neked rátenni

RTX ON

(#18513) Niczo válasza Youri (#18512) üzenetére


Niczo
senior tag

Nekem a sima Crysis-t is sikerült beregizni, talán itt: [link]
(ha nem akkor az orkester általi linkeken, már nem tudom melyiken sikerült)

Most látom hova írok, az Origin topik 1.hsz-e ajánlott olvasmány a kérdezőnek :K

Alien83: nem dobozos, steames

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#18514) Alien83 válasza Niczo (#18513) üzenetére


Alien83
senior tag

Dobozos?

(#18515) Youri válasza Niczo (#18513) üzenetére


Youri
veterán

ismerem az oldalakat,de nem jártam sose sikerrel

RTX ON

(#18516) Niczo válasza Youri (#18515) üzenetére


Niczo
senior tag

Én már néhányszor próbálkoztam és sokszor sikerült is. A ME1 és BF2 voltak amiket szintén elfogadott valamelyik linken, de mégse jelent meg a kliensben, viszont ezek után a kódokra azt írja hogy már használatba vannak, ami logikus is (ez ügyben még várom a kedves magyar support reagálását a levelemre).
A Crysis-on én is csodálkoztam hogy sikerült, főleg hogy úgy emlékeztem már előtte mindhárom linket végigpróbáltam. Lehet úgy is volt, és érdemes többször is próbálkozni :F

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#18517) cskamacska


cskamacska
addikt

Nem szoktam ilyeneket írni, de ez most kikívánkozik: rettenetesen-borzasztóan-kimondhatatlanul nagyon tetszik az az ajándék Portal 2. :R
2-ai csomagbontás óta halogattam a kipróbálást, de tegnap alig tudtam abbahagyni. :B

QUBE-hoz is volt mostanában szerencsém, mint 3D logikai feladványok sorozata teljesen rendben van, de mint "játék"(interactive fiction) azért bőven elmarad a Portal játékoktól.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#18518) SenorGrande válasza Ilsyde (#18491) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én nagyon kivagyok a Super MNC-től. Nagyon nem tetszik. Sem az új karakterek, sem a mapok. Csak ugye az MNC meg kihalt. . . (Bár mostanában nem néztem.) És ráadásul Free2Play lesz, mikrotranzakciós. . . :(

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#18519) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mafia 2 - 5 EUR

Ha valakinek még nem lenne meg...

***

(#18520) KubanitoS válasza SenorGrande (#18518) üzenetére


KubanitoS
veterán

MNC-n már a F2P sem tud segíteni sztem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#18521) Rabbitf_24 válasza ollie (#18519) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

buta kérdés, de regelhető Steamen?

HS2142: köszi. :R Így még jobb vétel...

[ Szerkesztve ]

(#18522) HS 2142 válasza Rabbitf_24 (#18521) üzenetére


HS 2142
őstag

Igen, regisztrálható.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#18523) ollie válasza Rabbitf_24 (#18521) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel, Steam-es topikba írtam, meg ha ráböksz a linkre, ott ki is van írva, hogy Steam szükséges hozzá, így egyet tudok érteni a kijelentéseddel. :P

***

(#18524) Rabbitf_24 válasza ollie (#18523) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Bocs, de a céges szűrő letiltja ezeket az oldalakat, azért kérdeztem.... :P :R

(#18525) chungee


chungee
addikt

Sikerült beregelnem a Dead Space 1-et az Origira :C

[ Szerkesztve ]

(#18526) Alien83 válasza chungee (#18525) üzenetére


Alien83
senior tag

grat. :)

(#18527) TazLeacher válasza chungee (#18525) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Megmondod, hogy hol a kulcs? Nem találtam... :(

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18528) ollie válasza TazLeacher (#18527) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A registryben keresd.

***

(#18529) TazLeacher válasza ollie (#18528) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ott nem találtam... :B

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18530) chungee válasza TazLeacher (#18527) üzenetére


chungee
addikt

Én is nagy nehezen akadtam rá. Nem tudom mit csináltam, hogy előjött. De ezt a 2 lépést biztos

- jobb klikk (steam kliensben) a gémre, játék regisztrálása
- játék elindítása

Utána előjön a registry-ben: computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432node

(#18531) viktor82 válasza ollie (#18519) üzenetére


viktor82
őstag

Köszi,nekem még nem volt meg ,5e nagyon megért! :R

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#18532) cskamacska válasza KubanitoS (#18520) üzenetére


cskamacska
addikt

Azért bámulatos mennyi csak multiban játszható indie játékot adnak ki, és milyen gyorsan meg is bukik a nagyobbik részük, pár hónap után a kutya sem játszik velük.

Breach is milyen ígéretesen indult(újabb Battlefieldeken kívül nem nagyon erőltetik a kompetitív épületrombolást), de villámgyorsan a süllyesztőbe került. Még jó hogy nem csaptam le rá, mert már a második hónapban sem tudtam volna vele játszani. :(

Tripwire meg olyan fura helyzetbe került a játékaival, hogy a 2009-es Killin Floor-t most kb kétszer annyian játsszák mint egy évvel ezelőtt, a 2011 augusztusi színes-szagos Red Orchestra folytatás meg a kezdéskori felhasználóinak kb a tizedét tudhatja magáénak. :Y

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#18533) FehérHolló válasza TazLeacher (#18529) üzenetére


FehérHolló
veterán

[link] - még 50-es bontásban is ezen az oldalon van.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#18534) m1sk4r válasza ollie (#18519) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

A Digital Deluxe Edition csak Steamen érhető el?

Aurea mediocritas

(#18535) cskamacska válasza FehérHolló (#18533) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem meg direkt szivatod egy olyan likkel, ahol be van linkelve az a link, ahol a linkre kattintva bejövő fórum topik 30 hozzászólásából ki lehet bogarászni mi is a lényeg. :P

Ami pediglen az lenne: amiután az ember letöltötte a játékot Steamről(adott esetben letöltés elindítása után nem sokkal is működhet), előveszi hűséges regeditjét, és a rendszerleíró adatbázisból 32 bites rendszereknél a HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Electronic Arts \ EA Games \ Dead Space \ ergc alól, 64 bites rendszereknél HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Wow6432Node \ Electronic Arts \ EA Games \ Dead Space \ ergc alól kivadássza a default bejegyzés értékénél eldugott Dead Space kulcsát.
Ezen kulcsot pedig az EA https://activate.ea.com/applyentitlement.do címén elérhető beváltós oldalán lehet felhasználni.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#18536) ollie válasza cskamacska (#18532) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert egyszerűbb leprogramozni a multihoz szükséges kódot, mint AI-t írni.

Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen csapat alapú játékhoz nem kell különösebb sztori meg pályaszerkesztés.

A RO2 népszerűségének vesztése amúgy azért érdekes, mert a karácsonyi ajándéközön alkalmával az volt az egyik legjobban keresett játék a trade fórumokon. Olyannyira, hogy én nagyjából 100-150 eurónyi játékot kaptam egy példányért

(#18534) m1sk4r: nem tudom, de akárhol veszed, mindenképpen Steam-en kell regisztrálni

[ Szerkesztve ]

***

(#18537) chatran válasza Scholes9 (#18508) üzenetére


chatran
őstag

Én kb 15 órája játszom vele, de sokat szöszöltem az üvegcsék gyűjtögetésével. Ha csak végigrohansz rajta, a játékidő jóval rövidebb. Steamen kb négyezer Ft-ba kerül, ezért talán érdemesebb megvenni a dobozos változatot, amihez mindenféle extrák járnak.
Nem bántam meg, hogy megvettem, szebb, színesebb, változatosabb mint az előző rész. Az sem utolsó szempont, hogy ehhez már hivatalosan is van magyar felirat. Egy directinput-os gamepad-del (rumblepad2) meg csodásan játszható.

(#18538) NFL#13 válasza ollie (#18536) üzenetére


NFL#13
tag

Karácsonykor megugrott kicsit a játékosszám, ami azóta sem nagyon változott(de ki tudja meddig). Sajnos úgy adták ki a játékot ,hogy nem volt teljesen kész még, ezzel pedig nagyon-nagy bakot lőttek. Már csak a nagy fanok tartanak ki mellette(és az újak). Azért a millió hibától eltekintve még mindig ez a játék viszi a pálmát a mostani FPS piacon, főleg ebben témában. Szerintem egy átfogó javítás kéne, utána egy ingyen hétvége, és min 75% off. Mert enélkül bedől az egész és még egyszer megtizedelődik a játékostábor ,mint az első hónap után. 100-150 ember meg már kevés az üdvösséghez. Ja és csak úgy érdekességképpen.PL Az MW"3"-ban 100-ad annyi munka nincs, mint ebben vagy bármelyik társában és mégis az döntöget rekordokat. Közben meg egy HL2-es modder csapat az mw2-ből 2 hét alatt megcsinálta volna(a megfelelő háttérrel)

[ Szerkesztve ]

(#18539) Agyzuzo válasza ollie (#18536) üzenetére


Agyzuzo
addikt

"...nagyjából 100-150 eurónyi játékot kaptam egy példányért."

Ebben az esetben nem lett volna egyszerűbb nekik is megvenni? Nem értem. :F

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#18540) ollie válasza Agyzuzo (#18539) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom nem akart költeni, mert vagy nem volt pénze, vagy nem kellettek neki a játékok, amiket adott. Igazából az egész inventoryját odaadta cserébe.

***

(#18541) KubanitoS válasza cskamacska (#18532) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem egyszerű a recept. Ha a játék jól sikerül, akkor fognak játszani az emberek és nem az fogja érdekelni őket, hogy ez most indie fejlesztés , vagy sem. A Battlefield, a Cod és a CS sorozat mellett szerintem az összes "katonás-fegyveres-egymástlőjük" multi játék már a megjelenése előtt halálra van ítélve. Valami különlegeset, vagy egyedit kell alkotni a sikerhez. Jól példázza ezt az általad is említett Killing Floor. Véleményem szerint ez annak köszönheti sikerét, hogy olyan multiplayer móddal tud szolgálni, amilyennel egy játék sem és ezt nagyon magas színvonalon teszi. Az egyedüli játék amelyet valamilyen szinten a konkurensének lehet nevezni, az az L4D 1-2, de ez is nagy túlzás.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#18542) Sundesz válasza ollie (#18519) üzenetére


Sundesz
őstag

Nem lehet paypal-al vásárolni? Nekem nem engedi.

Hörcsög Powa'

(#18543) ollie válasza Sundesz (#18542) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most nem tudom hogy állnak ezzel, időnként lehet, időnként nem, de amikor lehet, általában akkor is csak egy bizonyos összeg fölött (gondolom azért, mert a PayPal kér egy bizonyos összeget a tranzakcióért cserébe). De megbízható az oldal, ez egy hivatalos viszonteladó (az Eurogamer oldal üzemelteti).

***

(#18544) Sundesz válasza ollie (#18543) üzenetére


Sundesz
őstag

Oks, köszi. Akkor megveszem.

Hörcsög Powa'

(#18545) FehérHolló válasza KubanitoS (#18541) üzenetére


FehérHolló
veterán

Miért van az, hogy a RO és a KF is UT2004 modként terjedt el először széles körben? :)

cskamacska: Igen, direkt szivatok mindenkit, aki 50 hozzászóláson belül feltett kérdéseket ismét feltesz. :K
De ezek után majd téged linkellek. :D

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#18546) ollie válasza Sundesz (#18544) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A supportjuk is jó. Egyszer a saját bankom letiltotta egy vásárlásomat náluk, amikor kétszer egymás után vásároltam ugyanazt az akciós játékot (egyiket ajándékba). Mikor reklamáltam a GetGames supportnál (először azt hittem, hogy ők tiltottak le), mondták mi a szitu, és amikor kértem, hogy engedjék megvenni a játékot az akciós áron, ami azóta lejárt, hiszen nem az én hibámból lett letiltva a vásárlás, ingyen adtak egy példányt.

(#18545) FehérHolló: mert az UT motor ingyenes, eleve arra készült, hogy moddolják, gondolom jól is moddolható

[ Szerkesztve ]

***

(#18547) FehérHolló válasza ollie (#18546) üzenetére


FehérHolló
veterán

Maga az UT2k4 játék nem volt ingyenes és csak alatta futottak. A standalone változat már fizetős volt RO-ból is. Mellesleg a motor csak nem-üzleti célokra ingyenes.
A válaszhoz viszont annyiban közel jársz, hogy volt alá egy nagyon jó, teljesen ingyenes mod támogatás és SDK.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#18548) NFL#13 válasza KubanitoS (#18541) üzenetére


NFL#13
tag

Nagyon nem értek veled egyet. A "Nagy" neveket (COD, BF, CS) nem azért veszik ,mert olyan jól sikerültek volna(persze előfordult olyan is). 70%-ban név adja el, 20%-ban meg ,hogy szomszéd Józsi is ezzel játszik,plusz 10% egyéb megfontolásból választja. Csak nézd meg a Cod "új" részét 13 éveseknek készült agyatlan céllövölde, amiben egy lényeg van ,hogy hogyan fejlődjünk a fejlődés hatására feloldott fejlesztéssel. biztos jó móka egy bizonyos korig. Ha RO2 nem különleges és egyedi ,akkor semmi, olyan hangulata van amit talán 2 játéknál tapasztaltam eddig. Pont emiatt nem olyan népszerű, mert agy is kell hozzá, nem csak futok azt lesz valami. Nem is hasonlítanám össze sem a coddal ,sem a BF-el, sem egy olyan játékkal amiben 2012-ben nem lehet még mindig célozni. Mivel szerintem teljesen külön kategória. Szóval nem mindig a jó játékokkal játszanak sokan és nem mindig azokból fogy a legtöbb. (a poén ,hogy abból fogyott a legtöbb, amivel a legkevesebbet dolgoztak :( :C )

(#18549) KubanitoS válasza NFL#13 (#18548) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mindegy, hogy egyetértesz velem, vagy sem, a lényeg ugyanaz. Rohadt sokat eladtak belőlük.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#18550) TazLeacher válasza FehérHolló (#18533) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm, de mint láthat volt, a hely nekem nem volt jó, mert 64 bites oprendszerem van...így nem csoda, hogy nem találtam...

És most jön a trükk:
Nálam nincs ercg. A Crysis alatt pl van, de a Dead Space alatt nincs... :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.