Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#17301) BioNiCMaN válasza Jakesz (#17297) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Amennyiben a 4k filléreknek számít manapság. Az a szomorú, hogy alapjáraton drága a Steam, meg az átlagkereset pedig... És itt be is fejeztem a gondolatmenetet.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#17302) djculture válasza Jakesz (#17297) üzenetére


djculture
félisten

Teljesen réteg játék, minden féle dolog van benne csak épp semmi kiemelkedő.Ha nem a rockstar csinálta volna már rég budget lenne.

[ Szerkesztve ]

(#17303) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Batman AC megint 50%.. Ejj. :)

#17301) BioNiCMaN: Hát igen a 1$ == 1€ nem túl előnyős..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17304) Varoz válasza kovsol (#17298) üzenetére


Varoz
őstag

Én bementem egy szerverre és addig mentem, míg meg nem lett. :D
De segíthetek ha gondolod. Meg jöhet öcsém is. :D
Varoz néven megtalálsz.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17305) zseko válasza Hunork (#17286) üzenetére


zseko
veterán

én ~1150-ért (€3.75) vettem meg D2D-n. Csak épp akkor fogytak ki a kulcsból :((( pár nap múlva lesz.

Most nézem már van is.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#17306) sagem válasza Varoz (#17304) üzenetére


sagem
addikt

A dec. 31. után feloldott teljesítmények jutalma egy ingyenes Valve játék, egy kupon Valve játékhoz vagy egy Ünnepi Szén.

ehe..magyarul ez is random, de most már legalább kiírták, hogy ha kapsz is vmit, az is "csak" valvés lehet, más már nincs.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#17307) FZoleee


FZoleee
tag

Orcs must die megéri az árát?

(#17308) #41133696 válasza zseko (#17305) üzenetére


#41133696
törölt tag

Még mindig nem érkeztek meg a C2 kulcsok D2D-re? :Y

(#17309) hackeeeee válasza sagem (#17306) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Így van.

Véleményem szubjektív...

(#17310) sagem válasza FZoleee (#17307) üzenetére


sagem
addikt

Azt hiszem annak van demója, kapd le és nézd meg..:) Én megvettem még a múltkor a leértékelésben, de nekem pl. kevésbé tetszik..illetve jó-jó, csak hamar monotonná válik..szerintem.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#17311) Debilon válasza kovsol (#17298) üzenetére


Debilon
addikt

van ez a lehetőség:

L4D2 acsi

csak itt lekell tölteni egy kis pakkot is, bemásolni és magadnak indítani privát szerót

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#17312) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nyert játékoknál, hogy működik a csere? 30 napnál újabb reggel nem lehet cserélni, ugye?

Véleményem szubjektív...

(#17313) Spet


Spet
addikt

Ha megkérhetek valakit akkor venne nekem Dungeon Defendert steam-en? Holnap máris utalnám a pénz bankon kereszül. Pü-ben lehet jelentkezni, és megbeszéljük.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#17314) Digitman válasza #41133696 (#17308) üzenetére


Digitman
csendes tag

Én tegnap végre megkaptam a kódot.

(#17315) zseko válasza #41133696 (#17308) üzenetére


zseko
veterán

De, már megérkezett, legutóbb karácsonykor néztem akkor még nem volt.

HR24.hu

(#17316) ollie válasza hackeeeee (#17312) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a reg, hanem a játék a lényeg. Friss reg is cserélhet, viszont ha nyert játékot, azt 30 napig nem lehet cserélni (trade), csak ajándékozni (gift). Tehát a játék elajándékozása után is megmarad a 30 nap korlátozás rajta.

***

(#17317) sagem válasza hackeeeee (#17312) üzenetére


sagem
addikt

ha nem tudod cserélni a játékot, azt kiírja az inventoryban vmi ilyesmi formában "ezt a játékot a következő időponttól lehet cserélni"

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#17318) hackeeeee válasza ollie (#17316) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:R

Véleményem szubjektív...

(#17319) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Ha vki meg tudja oldani, hogy egy külföldi ismerőse vagy rokona megvegye a Skyrimet (ami most akciós) és elküldje nekem giftként, annak szívesen kifizetném az árát.

Köszönöm.

(#17320) csaba951 válasza Rabbitf_24 (#17319) üzenetére


csaba951
veterán

Ennyi akarsz 500-700 Ft-ot spórolni? Mert kb. ennyivel jársz csak jobban, mintha saját magad megvennéd a boltban. Biztos, hogy megéri?

(#17321) Rabbitf_24 válasza csaba951 (#17320) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Spórolnék kb 1e Ft-ot plusz nem kellene tartogatnom a lemezt...

(#17322) lordjancso


lordjancso
senior tag

Nincsenek ma achievementek? Mekkora szívás... :(

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#17323) hackeeeee válasza lordjancso (#17322) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mivel a mai már "csak" ráadásnap.

Véleményem szubjektív...

(#17324) csaba951 válasza ollie (#17316) üzenetére


csaba951
veterán

Ollie ezt biztosan rosszul tudod! Mind a játékok, mind a Steam Gift-ek cserélhetőek, és cserélhetők is maradnak egy (vagy több) csere után is, ha az account 1 hónapnál régebbi.

Új accountnál a játékok (és pl. TF2 item-ek) nem cserélhetőek, 1 hónapig. Szenet viszont itt is lehet csere-berélni.

>plusz nem kellene tartogatnom a lemezt...

A dobozosnál sem kell: Sőt, ha jól emlékszem, külön küzdeni kell vele, ha a DVD-ről akarod feltenni, és nem letölteni a Steam-ről. Magát a játékot kötelező beregisztrálni a Steam-en.

[ Szerkesztve ]

(#17325) Franklin válasza lordjancso (#17322) üzenetére


Franklin
addikt

Ha lennének se mennénk velük sokra. Már úgyis csak Valve játékokat és kuponokat lehetne nyerni, meg szenet...

(#17326) SQX_Barto válasza Rabbitf_24 (#17321) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mások a prioritásaink :)
Én mini PC-ből ki fogom hagyni a DVD-t, de lesz egy noti DVD-m talonba, ha DVD-s játékot akarok (meg alapban van is pár.) Most steam akció közben is marha jól jártam a digitális játékaimmal mobilneten... Origin játékaim mind DVD-n vannak, és a poén, hogy a nyomorult Steam-es játékok nagy része is boltban olcsóbb lenne... Lásd MW3, Skrym, Rage stb...
Sokszor még az akciósnál is olcsóbbak....

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#17327) zseko


zseko
veterán

Olyankor mi van, ha vásárolni szerettem volna de elszállt 503-as hibával az ahol a paypalos oldalnak kellett volna bejönnie? Vártam egy darabig de semmi, ezért bezártam, most meg ezt írja:

Figyelem: egy korábbi tranzakciód még mindig függőben van! Rendezted a kifizetést fizetési módod szolgáltatójával? Mi még nem tudjuk biztosan, az ő válaszukat várjuk.

Ha folytatod, és bármely elemet másodszorra vásárolod meg, azt kockáztatod, hogy az összeg kétszer kerül levonásra.

Mit csinálhatok?

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#17328) lordjancso válasza Franklin (#17325) üzenetére


lordjancso
senior tag

Semmi bajom a Valve játékokkal.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#17329) kovsol válasza zseko (#17327) üzenetére


kovsol
titán

paypall már levonta ? vagy a betöltésekor volt a hiba?
ha már levonta akkor kb 20-30 perc és meglesz a tranzakciód hibamentesen, nekem is többször volt ilyen
ha a betöltésekor, akkor menj oda, hogy változtatni akarod a paymant methodot és újra válaszd a paypallt és úgy próbáld újra

May the Force be with you!

(#17330) #41133696


#41133696
törölt tag

Azt hol lehet állítani Steamben, hogy a játékokban elért steam achievement-eet a barátaim láthassák, mert ha csak én látom sok értelme nincs:D

(#17331) hackeeeee válasza #41133696 (#17330) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg látható. Sőt, nem elvileg. Látható. :K

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17332) Spet válasza Spet (#17313) üzenetére


Spet
addikt

Már nem aktuális, hála pecze kollégának, :R

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#17333) zseko válasza kovsol (#17329) üzenetére


zseko
veterán

Még nem jutott el addig. Beadja Ugye azt az ablakot, aholvá betölti a paypal oldalát, középen azzal, hogy ha nem történik semmi kattinson ide, rákattintottam de akkor sem történt semmi, majd kb. 3-4 perc után beadta a hibát.

(#17334) tupacamaru Steamen akarok vásárolni.
(kib..om ezt az egeret :W)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#17334) tupacamaru válasza zseko (#17333) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem ott is nézd meg hogy mi a helyzet ahonnan vásárolni szerettél volna.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17335) ollie válasza csaba951 (#17324) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olvasd el még egyszer mit írtam. :U

***

(#17336) BandiHUN válasza Rabbitf_24 (#17319) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ha veszed a skyrimet usából,még akkor is $44 körül jön ki adóval,stb...ez 10ezer ft kábé.
Vagyis ha veszed boltban,akkor megveheted picit kevesebbért,ha rendeled,akkor nem biztos,hogy megéri,de lesz doboz,lemez,stb...Azt viszont nem tudom,lemez kell-e hozzá,nálunk nem elérhető steamen,nem tudom,regizni lehet-e.
És ha nem lesz itt soha,akkor sosem veszel hozzá dlc-t...hacsak nem küldeted azt is giftben.
Mondjuk én a 44$-os variációt választottam...itt nem tudnék úgyse venni,rendeléssel többe lett volna.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#17337) #41133696 válasza hackeeeee (#17331) üzenetére


#41133696
törölt tag

Tényleg már látom haveromét is, köszi :R

(#17338) hackeeeee válasza #41133696 (#17337) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azért. :)

Ahogy Te látod az Övét, ugyan úgy látják a Tieid is. :)

Véleményem szubjektív...

(#17339) csaba951 válasza #41133696 (#17330) üzenetére


csaba951
veterán

Automatikusan látják, ha felveszed őket Steamen! :)
Persze csak akkor, ha ők is fent vannak Steamen.

Vagy most van ez a lehetőség, hogy a Wall-on megjelennek a friss achi-jaid a Facebookon. Az érdekel?

[ Szerkesztve ]

(#17340) HS 2142 válasza BandiHUN (#17336) üzenetére


HS 2142
őstag

Az hogy nálunk nem elérhető az azt jelenti, hogy a store-ból nem lehet megvenni, de a dobozos változat az úgy működik mint a többi steames játéknál.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17341) #41133696 válasza csaba951 (#17339) üzenetére


#41133696
törölt tag

A FB-al nem kapcsolom össze, egyszer kapcsoltam össze, mert feladat volt :D

(#17342) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Lenne egy olyan gondom hogy vettem ajándékba 1 játékot steamről. Orcs Must Die a neve. OTP-nél vagyok és Mastercard kártyáról vettem. A gond ottlenne hogy ugyebár bevan állítva nekem otpnél ha van bármi jóváírás vagy zárolás akkor kapjak smst.

Megveszem a játékot erre jön 1 sms hogy

Kártyás vásárlás zárolás STORNO: 858ft itt fura mert nem írja ki a jelenlegi egyenlegemet, az üzenetbe nincs feltüntetve

Majd jön még 1 sms hogy

Kártyás vásárlás zárolás: 858ft - itt viszont már kiírja az egyenlegem a kártyámon

Majd jön még 1 ugyanilyen sms mint elöbb

érti valaki ezt? vagy volt már ilyen valakinél?

iPhone 13 Pro Max

(#17343) csaba951 válasza ollie (#17335) üzenetére


csaba951
veterán

Tényleg nem igaz! Volt Steam Gift és nyert játék cserém is. Mind a kettő azonnal cserélhető tovább a csere után is. Csak az új accountokon lévő nyert játékok (giftek?) nem cserélhetőek 30 napig. Hopp, lebuktam. :D

(#17344) BandiHUN válasza HS 2142 (#17340) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem tudom,a dobozos Steames-e amúgy...nagyon nem értem,mi ez a kavarás ezzel is+Rage,stb.
Hisz az ember legálisan és sokszor OLCSÓBBAN hozzájuthat,a Rage meg még VPN-nel keyshopból is beszerezhető olcsón.
Tulajdonképp a steam magát szopatja,hogy trükközni kell.
Ha meg Steames a dobozos Skyrim,akkor megintcsak furaság...
Nem tudom,mi lehet a kavarás oka.

SMS-re:akkor van ilyen,ha túlterhelt a steam,nekem is volt már többször ilyen.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#17345) zseko válasza kovsol (#17329) üzenetére


zseko
veterán

És nem lesz belőle gondom, hogy elsőre megszakadt a tranzakció?

HR24.hu

(#17346) HS 2142 válasza BandiHUN (#17344) üzenetére


HS 2142
őstag

A ZeniMax (Bethesda és az id kiadója többek között) az ok, de szerintem már a Rage-nél sem vált be ez a megoldás, remélem, majd belátják ők is, hogy hiba volt és a dolgok visszatérnek a régi kerékvágásba. Ha az adataik alapján mást hoznak ki, akkor nem számítok tőlük túl sok jóra.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17347) kovsol válasza zseko (#17345) üzenetére


kovsol
titán

miért lenne ? paypalra még be se léptél, nem tud készer levonni, ha belépsz akkor meg látod mennyit akar levonni és ha jó akkor rányomsz és kész

May the Force be with you!

(#17348) csigacska válasza jozsi252 (#17342) üzenetére


csigacska
tag

A nagy nyári akciózásnál nekem is ez volt Fallout 3 GOTY vásárlásnál.

A Steam nem írt ki hibát semmit, kicsit sokáig dolgozott a vásárlás véglegesítésénél.
A lényeg, 1x megpróbálta levonni, de nem sikerült, arra jött egy Storno, és utána sikerült. Csak az SMS jött egy kicsit késve, rossz sorrendben.

(#17349) Amantius válasza jozsi252 (#17342) üzenetére


Amantius
senior tag

Nekem tegnap volt hasonló. Nem tudtam kártyával (OTP) fizetni, ugyan azt írta az SMS, mint neked. Mondta a hölgy, hogy mostanában több ilyen volt. Én még nem jártam így. Elbattyogtam egy automatához, ott gond nélkül leemeltem a kívánt összeget. Nem lehet, hogy az év végi adatszivárgás miatt vannak ilyen gigszerek? Mindjárt benézek az OTP-hez, bár ma utaltam, semmi információt nem akartak tudatni velem.

Nagy gáz, kis szerencse!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.