Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#18101) m1sk4r válasza Alien83 (#18100) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

"Third party DRM: Steam
This game requires a free Steam account to play."

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#18102) Amantius válasza Alien83 (#18100) üzenetére


Amantius
senior tag

Csak kulcs nem volt hozzá. Én véletlenül a visszatérítést kértem, pedig meg akartam venni. Nem akarok bekavarni, hogy most mégis megveszem, de nem tudom meddig szuttyognak a visszatérítéssel. Ez vajon 14-éig akciós?

Nagy gáz, kis szerencse!

(#18103) Alien83 válasza Amantius (#18102) üzenetére


Alien83
senior tag

Nem néztem meddig kerülhet ennyibe.

(#18104) csaba951 válasza Asbee (#18093) üzenetére


csaba951
veterán

Dirt3 (VGA) kupon

Egyrészt a kuponon rajta van, hogy 2011.12.31-ig érvényes. Négy nappal ezelőtt 2012.01.02. volt. Szóval már lekésted a határidőt.

Másrészt, nekem november végén 4 munkanap volt mire megcsinálták. Meg is lepődtem, mert volt aki panaszkodott, hogy 1 vagy akár 2 hétig sem kapott semmilyen választ. Viszont az is igaz, hogy 2 munkanap után kaptam egy e-mail, hogy megkezdték az ügy kivizsgálását, az eredményről majd később értesítenek.

Valóban nem Steam keyt küldenek, hanem e-mailben kapsz egy új kódot. Ezzel már működik a kuponon lévő weboldal, ami a tényleges Steam key-t adja.

Más. Most van nVidia VGA kupon akció, Batman: Arkham City játékra. Az a kupon meddig érvényes?

[ Szerkesztve ]

(#18105) ollie válasza Amantius (#18099) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs, ez csak multi játék, mint mondjuk a CSS. Bár utóbbiba vannak botok, ebben nem tudom, hogy vannak-e.

***

(#18106) Amantius válasza ollie (#18105) üzenetére


Amantius
senior tag

Csak mert nem akarom feleslegesen aktiválni, hátha más szívesebben használná.

Reggel, melóba futva (én hülye) megvettem a játékot. Feljött egy zöld oldal (miért nem piros, biztos jobban figyelek) valami rizsával, amire kutyafuttában rákattintottam, hogy gyerünk má vazze, mennem kell! Utána böktem egy visszát a böngészőben és akkor látom, hogy ott közölték, hogy most nincs kulcs, de majd lesz, megvárhatom, vagy a visszatérítést kérem. Persze ekkor már a visszatérítés aktiválódott, meg sem jelent nálam a játék. Hát így állok most.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#18107) Alien83 válasza Amantius (#18106) üzenetére


Alien83
senior tag

Most akkor te vettél ilyen Fear kulcsot?

(#18108) Amantius válasza Alien83 (#18107) üzenetére


Amantius
senior tag

Na, csak bekavartam, nem akartam duplát, de lemaradt, hogy a 18106 hozzászólásom második felét, neked intéztem a FEAR 3-mal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#18109) ollie válasza Alien83 (#18107) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én vettem, és 2-3 nap után küldték a kulcsot, mert épp ki voltak fogva. A kulcs ma jött meg, és a Steam szépen el is fogadta.

***

(#18110) Alien83 válasza Amantius (#18108) üzenetére


Alien83
senior tag

Értem.

18109:

Jah ok így már, csak nekem a GMG eddig ugy ment mindig mint a steam amit árult azt csak a GMG profilba irhattad be, vagyis automatán párosította hogy jobbanszóljak.

Nem tudtam hogy itt kulcsárusítás is van.

[ Szerkesztve ]

(#18111) polonic válasza Alien83 (#18107) üzenetére


polonic
félisten

Én most vettem FEAR 3 kulcsot.
Meg akartam szerezni, ha már megvan az eddigi összes, annak ellenére, hogy nem feltétlenül írnak jókat róla.
Köszi egyébként. Ennek viszonylag jó ára van, ennyit megér.

Most látom, hogy ennek a greenmangamingnek is van egy kliense. Még jó, hogy ehhez a játékhoz nem kell.

(#18112) Alien83 válasza polonic (#18111) üzenetére


Alien83
senior tag

Igen van, azért a Fear 3 szerintem pont az a játék amit tévessen húznak le, nekem sokkal jobban tetszik mint egy +90 score-os Space Marine.

Én is megvenném de még 1800 ft is egyenlőre sok, én legjobban azokat a gémeket vásárlom elsősorban amiket warezban letóltam már és fontossági listámon előrébb áll.
Majd ezt is megveszem de várok egy cseppikét jobb akcióra, lesz ez még Meedia Markt-ban a 990Ft-os kosárban is. :)

És igen ez a brutálsok kliens.

Nem elég a Steam - Origin - Windows Live (ez részben kivétel mert a játékba és a steam-be beépülve nem egésszen egyedülálló kliens)
És itt a GMG-nek a Capsule.

meg még vannak mások is. De a Capsule is egy szuper kliens szerintem, az Origin-hez áll közel.
És használok 5. ként Onlive-ot, az meg ugye egy egyedülálló kliens, nincs párja egyenlőre.
Oda van 1 dollárért Batman AC!!!!

[ Szerkesztve ]

(#18113) djculture válasza Alien83 (#18112) üzenetére


djculture
félisten

3000 ért láttam már nemtudom melyikbe, de már bevásároltam így hagytam a fenébe. Meg memóriát rendeltem inkább mert megy föl az ára mint a veszett fene:) Ezek a hülye kliensek meg zabálják a memóriát.

[ Szerkesztve ]

(#18114) Alien83 válasza djculture (#18113) üzenetére


Alien83
senior tag

:)
hát nekem 4gb van nem vettem észre hogy zabálják, tudtommal max 40-50mb lehet az erőforrásigényük...de ezt csak saccolom lehet kevesebb. :)

[ Szerkesztve ]

(#18115) djculture válasza Alien83 (#18114) üzenetére


djculture
félisten

Én már erősen kifutottam a négyböl párszor, most is töltök egy játékot steam exe majd 200 megát eszik:) Hétfő óta majd 1000ft lett drágább egy sima 4 gigás 1333 as modul, ugyhogy mondom nem várok a fejlesztéssel:)

[ Szerkesztve ]

(#18116) errorcode06


errorcode06
őstag

Age of Empires III Complete Collection 50% kedvezménnyel 18,49€-ért.
Mi a fene, jöhetne az első meg a második része is :)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#18117) Alien83 válasza djculture (#18115) üzenetére


Alien83
senior tag

Nekem 4GB DDR2 800 :) Eddig nem volt soha gond, pedig legalább ennyi megy mindig (winamp, Steam, X-fire, Onlive, Origin, böngésző, TC)

Steam.exe = 84K

[ Szerkesztve ]

(#18118) Agyzuzo válasza Alien83 (#18117) üzenetére


Agyzuzo
addikt

84k? Akkor azzal még a jó öreg DOS is megbírkózna. ;]

Szerk.: Nekem most épp 60 mega körül eszik, pedig töltök le vagy 7 játékot.

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#18119) errorcode06 válasza Agyzuzo (#18118) üzenetére


errorcode06
őstag

Érdekes, van hogy nem csinálok semmit, és csak úgy magától felmegy 120megára.
Ez miért lehet?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#18120) polonic válasza errorcode06 (#18119) üzenetére


polonic
félisten

Fene tudja. Nálam is elő szokott fordulni.

(#18121) Alien83 válasza Agyzuzo (#18118) üzenetére


Alien83
senior tag

:)

84k vagyis 84000-et eszik, amit kilobájt-ban jelez a feladatkezelő, vagyis aki ért hozzá tudja hogy ez 84mb ram. :)

(#18122) Amantius válasza errorcode06 (#18119) üzenetére


Amantius
senior tag

Valahol olvastam (lehet, hogy itt), hogy ha van felfüggesztett letöltésed, akkor az is csinálhat ilyeneket. Vagy az a processzoridő volt? Baz, nem emlékszem. Mondjuk engem nem zavar.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#18123) dbius válasza errorcode06 (#18119) üzenetére


dbius
veterán

Én most indítottam el a klienst, nem töltök semmit, csak a háttérben fut, most 177 megánál tart a kliens.

[ Szerkesztve ]

(#18124) Agyzuzo válasza Alien83 (#18121) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem, aki ért hozzá az a 84k-ra pontosan azt gondolja ami, 84000 mindenféle mértékegység nélkül, tehát lehetne kisnyúl is, ha már szőrözni akarok. :D Nyilván értettem, mire célzol. :)

errorcode06: megesik, nekem a böngésző tud horror magasságokba felszaladni (Chrome, Explorer, FireFox is, olykor 4-500 megákig, ami sztem nevetséges és indokolatlan), ilyenkor kilövöm és újraindítom.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#18125) Alien83 válasza Agyzuzo (#18124) üzenetére


Alien83
senior tag

Látod ezt mondom ez olyanoknak irtam mint pl te aki ért hozzá, és tudja mi az. :)
84000 bájt az sovány lenne, bááárcsak úgy lenne. :)
De a mostani mértékegység már kilobájtban megy mert ha egy hajszál megmozdul már kilobájtokat kezd szívni a program. :)

Vagy legalábbis simán bájtba nálam nem mér a cucc. :)

(#18126) Asbee válasza ollie (#18095) üzenetére


Asbee
veterán

Hát ezt beszívtam. :D Áll már a fiókomban egy ideje, de úgy tűnik későn találtam meg. :D

(#18127) olly


olly
aktív tag

Valaki tudna segíteni? :F
Ezt írja ki a GTA 4 amikor aktiválom a kulcsot (steam-es)
[link]
Inkább így linkelem be mint, a képet szúrjam be, mert az nagy lenne.

[ Szerkesztve ]

(#18128) djculture válasza olly (#18127) üzenetére


djculture
félisten

Mostanában ez a divat egy adott játékot megadott alkalommal lehet csak telepiteni és aktiválni. crysis warheaddal van ugyanez a hülyeség. Ilyenkor a kiadó magyarországi vagy külföldi ügyfélszolgálatán kell kisírni a resetelést.

[ Szerkesztve ]

(#18129) Alien83 válasza olly (#18127) üzenetére


Alien83
senior tag

2 lehetőség van.

1.
Ezt a kucsot már beírtad vagy más egy másik accountba ezelőtt.

2.
Ha nem, akkor hibás a kulcs.

illetve vannak limitált számú aktiválható játékok, amiket le kell törölni ha újratelepited a géped vagy elmész másik gépre, de ez GFWL-ban nem bevett szokás.

Origin-nél (MoH 10 aktiválást enged) igen illetve steam-nél például a Batman Arkham Asylum. (5 aktiválás lehetséges)

(#18130) olly válasza djculture (#18128) üzenetére


olly
aktív tag

De úgy tudom a steam-es GTA IV-nél nincs olyan, hogyha törlöm akkor deaktiválni kell a keyt, már sokszor tettem fel töröltem le és jó volt. csak mostanába ilyen sz*r. de.. áá :S

(#18131) Alien83 válasza olly (#18130) üzenetére


Alien83
senior tag

GTA 4 nem ilyen.
Meg nem mindegy hol veszed meg.
Ezt a szarságot igazábol az EA szokta használni.

18132:

az akkor durva egyik haveromnak se volt még GTA4-el ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#18132) djculture válasza olly (#18130) üzenetére


djculture
félisten

Ez pedig azt irja hogy meghaladtad a limitet evvel a kulcsal, Irj be másik kulcsot. Nem azt irja hogy érvénytelen vagy már használják ezt akulcsot.
Jó tudni hogy ilyen és én még megakartam venni dobozosba...

[ Szerkesztve ]

(#18133) Niczo válasza olly (#18130) üzenetére


Niczo
senior tag

Az Episodes from Liberty City-nél viszont 15 az aktiválási korlát, nem annál sikerült elérned? Vagy ez a sima GTA4?

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#18134) olly válasza Niczo (#18133) üzenetére


olly
aktív tag

Sima GTA IV, most találtam ilyet: [link]
Már oda jutottam, hogyha indítom a gta-t akkor írja hogy rossz lemez van behelyezve :DD

Remélem megoldva:
[link]
Leszedtem, meg csináltam ahogy írja, és ezt kaptam!
You revoked your activation successfully! :C :C
Remélem mostmár jó lesz :K

[ Szerkesztve ]

(#18135) Niczo válasza olly (#18134) üzenetére


Niczo
senior tag

Ez érdekes a steam szerint "Gépenként korlátlanul aktiválható", vagy mégsem :F

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#18136) olly válasza olly (#18134) üzenetére


olly
aktív tag

Nemsokra mentem vele... Amikor indítom a gta-t akkor végig fut az aktiválós rész, beírom a kódot, kiírja az aktválás kész... Belépek a GFWL accomba akkor meg megint ezt az üzenete dobja be... :F :F :F

(#18137) Amantius


Amantius
senior tag

Ez a Q.U.B.E. jöhetett volna előbb egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#18138) errorcode06


errorcode06
őstag

Apropó! A Postal 3 nem tudjátok mikortól elérhető steamen?
Azért idegesít mert már ruszki torrenteken fentvan.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#18139) Alien83 válasza Niczo (#18135) üzenetére


Alien83
senior tag

eddig én is így tudtam, volt már pár emberkéhez szerencsém akiknek help-eltem, még GTA-nél ilyen hibát nem halottam, sem azt hogy aktiválási limit létezne, de lehet a GTA4 + 2 DLC-nél már van limit.
Sőtt továbbmegyek a GFWL patettán nem találkoztam még ilyen játékkal, eddig csak steam meg origin-be.

(#18140) dbius válasza olly (#18136) üzenetére


dbius
veterán

Nem másik gépre volt feltelepítve korábban a játék? (más hardverkiépítésű gépen?)

(#18141) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Azt nem értem, ha már van a rockstar social club meg live lószar, miért nem lehet permanensen bereggelni egy játékot, hogy ne kérdezgesse mindig a serialt? Elég nagy blama ez így, 10-szer felrakhatom, aztán töltsek hozzá RELOADED "patch"-et vagy mi? :W

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#18142) bijesz válasza Agyzuzo (#18141) üzenetére


bijesz
aktív tag

A GTA IV pont egy olyan játék aminek a crackelt verziója jobb mint az original.
Sokan azt használják az eredeti helyett a problémák miatt.

(#18143) Alien83 válasza bijesz (#18142) üzenetére


Alien83
senior tag

80%-ra igaz PC-n. :)

(#18144) bijesz válasza Alien83 (#18143) üzenetére


bijesz
aktív tag

OK, de a drm-t leszámítva. A GTA IV-en a crackelt verziónak a teljesítménye jobb mint az eredetié.

(#18145) Agyzuzo válasza bijesz (#18144) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Csodálatos, akkor kiírom egy lemezre a legújabb patch-et hozzá meg a törést és berakom Bonus Disc-nek a dobozába. Powered by Verbatim. ;]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#18146) albert8


albert8
addikt

Lead and Gold: Gangs of the Wild West 4,49€

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#18147) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Hát a minap végigtoltam a Borderlands-ot végre, ez megérte az árát. :K Viszont a DLC-ért már nem vagyok teljesen oda. A General Knoxxos egyenesen az agyamra megy> Többet rohangálok, mint ténylegesen harcolok, és ez rohadt unalmassá teszi... :((( Azért egy két helyre nem lett volna rossz gyors utazást rakni. Ugyanez igaz a Zombisra is, bár az mozgalmasabb volt.

[ Szerkesztve ]

(#18148) wesker24 válasza Nordic (#18147) üzenetére


wesker24
senior tag

A Borderlands DLC-k közül a Knoxx a legnehezebb oda 40-es szint alatt menni öngyilkosság

Ha végigviszed az alapjátékot eléred a max szintet ami kb lvl 37 utána még fejlödsz 3 szintet és talán már érdemes neki állni a KNoxx-nak !

Én kb lvl 45 voltam amikor a KNoxxot haverokkal CO-OPban végigvittem igen ám de ott volt egy side quest amiben egy gigantikus föbosst kell kinyirni a Crowmerax-ot amit 61-es szintig nem is tudsz teljesiteni !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#18149) Nordic válasza wesker24 (#18148) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azt most kaptam meg, mármint a főbosst. Azt viszont kicsit nem helytálló amiket a szintekről írsz. 38-as szinten kezdtem el a knoxxos DLC-t és nem volt nehéz. Egyszer haltam meg, az is azért, mert annyira ugráltam a lövedékek elől, hogy leugrottam a pályáról:DDD. Mint írtam, csak az tette dögunalmassá, hogy állandóan kocsikázni kellett. Van egy olyan érzésem a maradék 2 dlc, is ilyen lesz... :((( Inkább elkezdem másodjára a fősztorit...

[ Szerkesztve ]

(#18150) DeFranco válasza Nordic (#18149) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem szerencsére van a knoxx-ban egy glitch ha offline játékot indítok. 10-ből 8-szor eltünteti az autopálya terepakadályait, így végig lehet dzsalni egy lendülettel a célig, nem kell szakaszonként kétszer kiszállni. Úgy már azért jobban pörög. Én ott untam meg, hogy a raktárban kétszer másfél órát nyitogattam a ládákat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.