Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#18151) Amantius válasza DeFranco (#18150) üzenetére


Amantius
senior tag

Azt hittem az szándékos, hogy eltűnnek az akadályok, kímélve a játékos idegrendszerét, ha már nem csináltak gyors utazást. Sajnos ez valóban odaver, a Claptrap-ban sincs, elég gyökér ötlet volt.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#18152) Sonja válasza wesker24 (#18148) üzenetére


Sonja
veterán

Én csak 35-ös lettem egy végigjátszás alatt. :O :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18153) Nordic válasza DeFranco (#18150) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azt meg hogy? :F

(#18154) Angelo69


Angelo69
senior tag

Valaki vásárolt Cod MW1-et mostanában?
Szeretnék multit indítani, de mindig kilép hibával.
Korábban írta valaki, hogy kulcs problémaja volt vele...
Ez lehet megoldás szerintetek?

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#18155) DeFranco válasza Nordic (#18153) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Steam lehet online, az nem érdekes, elindítod a játékot, és ott single playert indítasz, nem on-line gamet. Nekem az után kezdte el csinálni az akadálymentesítést, miután először megöltem knoxx-ot, és először jutottam be az armoryba.

(#18156) Ilsyde válasza albert8 (#18146) üzenetére


Ilsyde
őstag

Felettébb szórakoztató, aranyos TPS. Csak - szokás szerint - halott a multiplayer.

(#18157) ollie válasza DeFranco (#18155) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az direkt van így úgy emlékszem. Ha végigmész azon az akadályos részen, utána már eltünteti, hogy ne legyen olyan zavaró. Akkor kerül vissza, ha kilépsz a játékból.

***

(#18158) BandiHUN válasza Ilsyde (#18156) üzenetére


BandiHUN
veterán

Énnekem megvan régen már,talán a nyári vagy a valentine,stb.akcióban vettem meg még tavaly.Multi akkor még volt,DE pofátlanul csaltak,főleg oroszok,borzalmas killszámmal,szinte lelőhetetlenül,én ott is hagytam abba.Szerintem kábé nincs csalásvédelem,lehet azért is halt ki a multi.
Senkinek nem javaslom még ingyen se.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18159) BandiHUN válasza Nordic (#18149) üzenetére


BandiHUN
veterán

Playtrough 2-ben,lvl50en,amikor kijött a Knoxx,mi nekiálltunk 4en!,én se vagyok kezdő,a többiek sem voltak azok,és az első roadblock-nál eltöltöttünk HÁROMNEGYED ÓRÁT,és NEM tudtuk megcsinálni. :Y
El kellett mennünk lezavarni egy tápoló kört,hogy 53-54esek legyünk,úgy sikerült csak.
Egyébként érthető is,a playtrough 1 úgy van méretezve,hogy már olyan 30as szinttel végig lehet menni a játékon,35+-on már rém könnyű,és a dlc-k is úgy vannak skálázva.Viszont PT2-ben már maxos karakter kellett,plusz a levelt is azzal a dlc-vel emelték,50esen kezdtünk,de ilyen 52-53as ellenek jöttek szembe,alig lőtt rád elektromos puskával és ugrott a sima játékból szerzett maxos shield. ;]
Egyébként amúgysem ajánlatos szerintem a pt2 előtt belenézni a DLC-kbe,hogy ne legyen ilyen anomália+el is rontja a dolgot,ha az ember túlfejleszt a dlc-ben,és aztán meg megunja a kis ellenfeleket az alapban.PT2.5ben,2x-is végigjátszás után meg kifejezetten élvezetes lesz a 3 "sztoris" DLC,erős és változatos ellen,dobálják a jó cuccokat,stb...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18160) m1sk4r


m1sk4r
aktív tag

Ezt próbáljátok ki:

Q.U.B.E.

Van demója is, a játékmenet a Portalhoz hasonló.

Aurea mediocritas

(#18161) BandiHUN válasza m1sk4r (#18160) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jól néz ki,de szerintem sok érte még...de lesz ez majd akcióban is.
Még a Portal 2-t is végig kéne játszani...bár aki azokat végigvitte,és kell hasonló,teljességgel bevállalhatja szerintem.Én fel is dobtam wishlistre...

Apropó sorsolás:mikorra várható,avagy már lement és senkinek semmi?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18162) Agyzuzo válasza m1sk4r (#18160) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ezt neztem en is, nalam kerult is be a wishlistbe, maj -75%-os akcioban bezsakolodik. :D
En most a Rochard-dal jatszom, nagyon hangulatos jatek, ajanlom mindwnkinek. Akciosan az 5 eurt maximalisan megerte. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#18163) BalaNce87 válasza BandiHUN (#18158) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nekem még tavaly előtt nyárról van meg és csalókkal egyszer nem találkoztam, inkább azért halt ki mert nem volt rendes szerver eleinte, csak lobby és ilyen 300-400-as pingel kellet játszani ezért én se erőltettem beleuntam ebbe, majd jött hozzá dedikált szerver update és azóta korrektek a pingek van rendes európai szerver. Összességébe jó kis játéknak mondanám, kis fejlesztésű és ennek ellenére korrekt, a támogatás nem volt az igazi eleinte de legalább próbálkoztak.

[ Szerkesztve ]

(#18164) errorcode06 válasza BandiHUN (#18161) üzenetére


errorcode06
őstag

Ha esetleg Co-op partnert keresel, én itt vagyok. (még el sem kezdtem)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#18165) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Megvan ki nyerte meg az összes Steam játékot.

Profil: http://steamcommunity.com/id/psychomantis
E-mail: http://uppix.com/f-13258984801364f07a303000ec783.png
Inventory : http://uppix.com/f-13258996894924f07a700000ec786.png

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#18166) albert8 válasza KubanitoS (#18165) üzenetére


albert8
addikt

Ennek milyen nyelven van aprofilja? :F

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#18167) Воланд válasza KubanitoS (#18165) üzenetére


Воланд
titán

hmm, 2235 jatek van steamen?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18168) errorcode06 válasza KubanitoS (#18165) üzenetére


errorcode06
őstag

milyen meglepő hogy amcsi...

Szerk.: Nem olvastam el végig a nyereménylistát és a szabályzatot, de akkor most a DLC-ket is megkapja a játékokhoz?

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#18169) ObamaHD válasza KubanitoS (#18165) üzenetére


ObamaHD
csendes tag

Szerencsés ember :D

[URL=http://steamprofile.com][IMG]http://badges.steamprofile.com/profile/default/steam/76561198010382668.png[/URL]

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/obamahd, PSN:OHD86

(#18170) maross válasza KubanitoS (#18165) üzenetére


maross
veterán

Játékidő: 20.6 óra az elmúlt 2 hétben. Nem viszi tulzasba a srac :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#18171) Alien83 válasza KubanitoS (#18165) üzenetére


Alien83
senior tag

Előtte meg tele volt gift meg trade-ekkel?
Látom megint isten a szegényeknek adakozott.
A sok tárhelyben lévő cuccát gondolom már átnyomatta egy second account-ra....
Innen is üdvözletem.
Irigy nem vagyok de egy nincstelen magyar is kaphatta volna!!!

(#18172) Alien83


Alien83
senior tag

Tőbbi díjjnak is van lista hogy ki kapta? a wishlist-hez?

[ Szerkesztve ]

(#18173) KubanitoS válasza Alien83 (#18171) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az e-mailben le van írva van, hogy a már meglévő játékait megkapta giftként, hogy továbbadhassa másoknak.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#18174) v!ct0y válasza Alien83 (#18171) üzenetére


v!ct0y
veterán

Egy nincstelen magyar mit kezdene ezzel ?

(#18175) Alien83 válasza KubanitoS (#18173) üzenetére


Alien83
senior tag

Jah akkor sorry.

18174:

Nem egy gödörlakóra gondolok, hanem akinek knb 4-5 játéka van max.
Jó persze tudom naivan hangzik, de lehet valami beteg (nem szellemileg) kissrác kapta volna, akinek nagy dolgot jelentett volna.

[ Szerkesztve ]

(#18177) ObamaHD válasza Воланд (#18167) üzenetére


ObamaHD
csendes tag

Nem annyi játék hanem DLC-k el együtt, de mégse kapott meg mindent, ezt nézd ->

http://steamcommunity.com/id/techanalyst

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/obamahd, PSN:OHD86

(#18178) Wolverine


Wolverine
félisten

A Steam 2011-ben megduplázta a 2010-es eladásainak számát - vagyis zsinórban 7. éve mindig sikerült duplázni :Y

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18179) Alien83 válasza Wolverine (#18178) üzenetére


Alien83
senior tag

Ok de tudod miért gondolom, mert a kis 1-2 euros nyomorult játékokat megvettk akcióban és beregelik és multiaccount.
Nem egyenlő az AAA címek eladásával.

Szóval ez egy megtévesztő adat. Bizonyos szemszögből. :)

(#18180) ObamaHD válasza Wolverine (#18178) üzenetére


ObamaHD
csendes tag

Igen ez várható volt és továbbra egyre csak növekedni fog. Talán 2013-re az összes game steamworks-ös lesz mivel ez éri meg a legjobban manapság a játékfejlesztőknek. Kivéve a Blizzard... GFWL-nek se jósolok sok időt...

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/obamahd, PSN:OHD86

(#18181) Alien83 válasza ObamaHD (#18180) üzenetére


Alien83
senior tag

GFWL nagyon nagyosn sokáig fent lesz, mert nem a PC-s része élteti. :)
Ez csak egy mellékága. :)
Ezért is működik pl Steam-el együtt steam alatt.

(#18182) BalaNce87 válasza Alien83 (#18181) üzenetére


BalaNce87
addikt

Steam mellett igazán levehetnék egy adott játékról (pl batman) mert haszontalan/felesleges.
Alapból faxság volt pc-re behozni azt ami xboxon működik jól, erőltetik.

[ Szerkesztve ]

(#18183) Wolverine válasza ObamaHD (#18180) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem hiszem, hogy a Steam monopóliummá válna a PC-s játékok piacán.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18184) KubanitoS válasza Wolverine (#18183) üzenetére


KubanitoS
veterán

Emiatt ne aggódj, már most is az. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#18185) TazLeacher válasza BalaNce87 (#18182) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én szeretem, csak az a kár, hogy kevés játék alatt van. E miatt nincs értelme. Van 20 játék, ami alatt van, a többiben meg nincs. Sokkal több értelme van, mint mondjuk a STEAM acsiknak. Itt legalább látszik a neved mellett, hogy mennyit csináltál meg, egyfajta "rangot" ad. A STEAM acsi meg sehol nem látszik...na annak, tényleg nincs értelme. Ha külön nem keresek rá X nevére, hogy Y játékban mit teljesített, akkor lényegében sehol nem találkozom vele.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18186) KubanitoS válasza TazLeacher (#18185) üzenetére


KubanitoS
veterán

Teljesen igazad van. GFWL esetében tényleg van értelme az acsiknak, legalábbis több, mint Steam esetében. Igazából én annyira nem rühellem a GFWL szolgáltatást, igaz csak azóta, hogy nálunk is elérhető rendesen.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#18187) BalaNce87 válasza TazLeacher (#18185) üzenetére


BalaNce87
addikt

Engem meg pont a games for windows acsik nem érdekelnek meg maga a rendszer sehová se tart bevezették és úgy hagyták. Steamen meg láthatod ki mit ért el haverok közül ha arra gondoltál. Amúgy meg igen össze visszaság van hogy mihez kell mihez nem, talán még ha multi játékokhoz lenne azt megérteném rácsatalkozás haverra ilyesmi, márha van ilyen, de singlebe azért hogy legyen pár acsi majd azokat nézegessem felesleges. Amúgy nem mondanám hogy utalálom csak steam mellett egy újabb felesleges program, fizetni kell név változtatásért, nyilván nem kellenek ilyen naponta megváltoztatom a nevem emberek, de ha már pénzbe kerül akkor lenne 200-500 ft ne 3000, ami abszurd.

[ Szerkesztve ]

(#18188) TazLeacher válasza BalaNce87 (#18187) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A STEAM dologban is ott lenne a lehetőség erre. Akár pont rendszerben (LIVE) akár kupák formájában (PSN), de valahogy jó lenne, ha jelezné. Vagy mondjuk minden játékhoz, amit STEAM-en lehetne venni legalább lenne 1 db acsi, amit azért kapsz, mert végig vitted. Hogy legalább annyi legyen, hogy XY 142 játékot játszott végig. Vagy valami...de így ebben a formában nem sok értelme van.

Steamen meg láthatod ki mit ért el haverok közül ha arra gondoltál.

Nézem a barátlistámat, semmit nem látok. Csak a nevét, meg, hogy épp mit csinál. Rámegyek a profiljára, semmit nem látok, csak az adatlapját, és hogy mivel/mennyit játszott az elmúlt 2 hétben. Külön játék szerint ki kell választani és ott megnézni a statisztikáját. Ebből a szempontból sokkal jobb a LIVE. (PS3-am van a PC mellett, de messze a legjobb a LIVE ilyen téren. Mind a STEAM, mind a PSN le van maradva szépen.) Ha pl.: LIVE-on megcsinálsz valami komolyabb acsit (pl.: GTA 4 végigjátszás), az egyből látható a többiek számára, amint ránéznek a barátlistádra, mert megugrik a pontod. Ha STEAM-en megcsinálok egy acsit, és Te nem nézel rá, hogy mit csináltam mostanában, jó eséllyel az életben nem tudod meg.

Ez egy kicsit ilyen versengés, "e-penis". De annak csak akkor van értelme, ha van kivel, és látható. Az ember normál esetben azért mondjuk büszke arra, ha megcsinálja egy játékban az összes acsit. Na, ezt a kutya nem veszi észre STEAM-en. PSN-en megjelnik a Platinum trófea, ami nem kis dolog...

A névváltoztatás meg nem nagy gond. Vannak olyan oldalak, ahol én simán fizetnék 2K-t a névváltoztatásért, de nem lehet, se így, se úgy. Mondjuk szívesen megváltoztatnám a STEAM bejelentkező nevemet is. De nem lehet, se ingyen, se pénzért.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18189) BalaNce87 válasza TazLeacher (#18188) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ha rámész a community fülre akkor ott kidobja ki mit vett, ért el, melyik játékot rakta a wishlistjére stb. Általába én azt szeretem ha játszok és a játék során kapok achievmenteket, és aztán megnézem hogy mit is csináltam, az hogy szándékosan összeállnak többen és úgy csinálják az annyira nem gyere be.

Az hogy mi a bejelentkezési neved azt senki se látja magadon kivül, így nem is látnám szükségét változtatni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#18190) TazLeacher válasza BalaNce87 (#18189) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A Resident Evil -öt 5x játszottam végig, hogy meglegyen minden. Az ugye LIVE-os. Megvan az 50/50 acsi. Na, az gizda! :B

Én meg nem nézegetem a közösségi részt, mert tele van hülyeséggel. A barátaimnak szépen tele lehet velem a hócipője, mert én pl.: elég sokat pakolgatok le/fel a kívánságlistámról. Az meg ugye a másik, hogy ott előbb-utóbb elsüllyed. A LIVE-on a neved melletti pont mindig ott marad.

De értem, neked nem jön be, én szeretem. Én kimondottan szeretem az acsivadászatot, de amíg STEAM-en ilyen, engem itt nem érdekel.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18191) ObamaHD válasza Wolverine (#18183) üzenetére


ObamaHD
csendes tag

Hát ha azt veszed a THQ, Bethesda, Eidos, Tripwire Interactive és még sorolhatnám steamworksös gameket ad ki, Ubisoft idő kérdése, az EA meg ugye az Originjével.... Hidd el, hogy a kiadók 80%-ka 2013-ra steamworks-öt fog használni.

http://steamcommunity.com/id/obamahd, PSN:OHD86

(#18192) BalaNce87 válasza TazLeacher (#18190) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én batman AA-t toltam végig nemrég újra, összes acsi meglett ahogy néztem de offline modba játszottam, igazság szerint a nevem valamiért a bátyjám nickje lett, és ezért nem szeretném azt használni. Ez még kb 2 éve volt vagy előbb, úgy rémlett tesómnak van már live accja (nem volt) és volt egy olyan rész a főaoldalon hogy gamertag, és beírtam az általa használtat megakartam keresni őt, majd végül az lett az én nickem, de hogy miféle módon kapcsolta hozzá azt a mail címemhez fogalmam sincs. Regisztrálni nem is akartam akkor, szóval tényleg nemtudom hogy jött ez össze és őszintén azóta nem csípem. Gondoltam fizetek és megváltoztatom másra, megnyugszik a lelkem :) amire van lehetőség játékon belül majd utána kell fizetni, de beírtam párat amire gondoltam, de többsége foglalt volt. Később meglett dirt2 és oda ezt használtam fel, használt mail címmel meg nem engedett új accot csinálni, így mondtam használom ezt mind1, haverok sincsenek liveon, de nem is erőltettem a felvételt. Offlineba meg akárhányszor változtathatsz nevet, igaz azt senki nem látja.

[ Szerkesztve ]

(#18193) ObamaHD válasza TazLeacher (#18188) üzenetére


ObamaHD
csendes tag

Mindent kijelez a steam. Ha a barátod vett valamit, wishlistre nyomott valamit, elért valamit, közzétett valamit. Az acsikat meg ugyanúgy összetudod hasonlítani, igaz nem minden játéknál mert elég soknál nem támogatott pc-n. És itt is megéri acsikat csinálni, sőt. Hisz agogy láthattad volt ez a Steam Winter Sale, Summer camp stb. ahol az acsikért elég szép kis jutalmakat kaptál már csak ha a mostani wintert nézed... megcsináltál a megadott játékok közül 1-et volt rá esélyed h játékot nyersz.. én 41 achievmentet teljesítettem a 80-ból vagy mennyi is volt... 3játékot nyertem: The Witcher 1-es, Day of Defeat Source, és King Arthur, igaz mindegyik megvolt de akkor is. Steam egyre jobban felfejleszti magát. És a PC-sek számára a Steam lesz az egyetlen menedékhely amely még életben tartja a PC-sek közösségét és nem a konzolokét.... Nekem is van konzolom, egy x360an de szerintem felesleges... Még fizessek is azért hogy online játszhassak. Inkább vettem egy erős gépet és boldogulok vele. Ez az én véleményem. :) Mindekinek szíve joga eldönteni h mi mellett dönt! :)

http://steamcommunity.com/id/obamahd, PSN:OHD86

(#18194) ollie válasza KubanitoS (#18165) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a durva, hogy a már meglévőket mind megkapta az inventoryba. Ha ez velem történne meg, a játékok eladása után gazdag lennék. :DDD
Na jó, egy kicsit túloztam. :)

(#18167) woland_y2k: nem, a community fülön a DLC-ket külön játéknak jelöli a Steam.

(#18171) Alien83: nem volt, olvasd el az emailt, amit kapott

(#18185) jer1cho: bárkinek megnézheted, hogy milyen achiekat ért el Steamen

[ Szerkesztve ]

***

(#18195) FehérHolló válasza ollie (#18194) üzenetére


FehérHolló
veterán

bárkinek megnézheted, hogy milyen achiekat ért el Steamen
Egészen addig, amíg látod az illető profiladatait. (Nem privát, barátja vagy, vagy publikussá tette.)

Skynet is real. It's called Google.

(#18196) ObamaHD


ObamaHD
csendes tag

Ám valaki már előrendelte a Darkness II-t ? Azon gondolkodom már pár napja :-/

http://steamcommunity.com/id/obamahd, PSN:OHD86

(#18197) Alien83 válasza ObamaHD (#18196) üzenetére


Alien83
senior tag

Ha lenne rá pénzem akkor én.
Első része megvan x360-ra eladó is egyben.

Nagyon hosszú és még csak kicsit sem lineáris játék, nem beszélve a látványról. :)

(#18198) TazLeacher válasza ObamaHD (#18193) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ne nekem akard "eladni" a STEAM-et, lassan 2 éve sehonnan máshonnan nem vettem játékot... :DD

ollie: nem azt mondom, hogy nem lehet megnézni, hogy ki, mit ért el, de azt sehol nem látom, hogy mondjuk Te összesen hány acsit csináltál meg. (Van az a nemhivatalos oldal, ott egyenként rákereshetek a nevekre.).

LIVE-on ez ugye onnan látszik, hogy kinek mennyi pontja van, PSN-en meg a trófeákért "XP"-t kapsz, amivel szintet lépsz. Tehát ha rámegyek az adatlapodra, azt meg tudom nézni, hogy mondjuk a TF2-ben Te mit értél el. De azt, hogy globálisan mit/mennyit csináltál meg, sehol nem mutatja. Ahogy írtam, LIVE-ban minden barátod mellett ott a GS, ami jelzi, hogy "ő még nagyon kezdő", vagy "hú wazze, ez egy állat", ugyan ez igaz a PSN szintre is. Egyből látszik, hogy ki mit ért el. Ráadásul itt STEAM-en nincsenek súlyozva az acsik. LIVE-on 10 pontot ér a GTA első küldetése, és 100 pontot egy a 100%-os végigjátszás. Úgy, ahogy PSN-en ugyan ez Silver, vagy Gold trófea. STEAM-en ugyan úgy "1"-et ér az egy Headshot-os acsi, mint a 100 Headshot-os.

Egyetlen egy dolog van, ami a STEAM acsiban jobb. Meg lehet nézni, hogy az adott acsi a játékosok hány %-ának van meg.

Tehát, ha lehetne javasolni mondjuk STEAM fejlesztést, akkor én a STEAM rangot, ami most van, nem az alapján dönteném el, hogy ki mennyit játszott az elmúlt két hétben, hanem valahogy az acsikhoz kötném. Persze ennek egy nagyon komoly fejlesztési követelménye lenne: konkrétan minden játékhoz kellene acsi.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18199) KubanitoS válasza Wolverine (#18178) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezzel arányosan GabeN súlya is megduplázódik minden évben?

[ Módosította: ollie ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#18200) BandiHUN válasza TazLeacher (#18198) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ez már olyan dolog,hogy tulajdonképp a Steam az égegyadta világon nem díjaz benned semmit,semmiféle extrát nem kapsz se virtuálisan(pont,akármi),se a valóságban(pl.kedvezmény vagy kupon),bármennyit vásárolsz,játszol,online vagy vagy bármi egyéb,és ez gond.
Van egy semmitmondó steam minősítés(ami a fene tudja,mi,de 1-2 óra cooptól fent is van 10-en),vannak az acsik,amiket előásni is nehéz,meg nem is arányos,van,aminél 10,van,aminál meg 300 van...és szintén nem jár érte semmi.
Legyünk őszinték,a Steam tudása,fejlettsége,lehetőségei kábé 5 évvel! ezelőtti szintet érik el!!! Csak annyi a külömbség,hogy elvagyunk vele,mert egyszerű,letisztult,megszokott,és sok esetben köelező.DE ezt már egy Xfire 5 éve tudta,szebben,okosabban...
Acsira meg: olyan játékoknál is van ilyen %,amit még ki se adtak..gondolom mert tesztelik.
De a büdös életbe meg nem tudod,hogy az a stat ér-e valamit,avagy a top acsit tényleg elérte-e valakimvagy bennrekedt a tesztelési fázisból...ráadásul eleve nem tudod meg,kinek van meg,én azt se hiszem,hogy ezek reális számok egyáltalán.Tök mindegy,úgyse tudsz villogni vele/úgyse érdekel senkit,max meglátják,hogy valamiben többszáz órád van,bólintanak egyet.
De pl.én x év steam alatt sose néztem meg még senkinél,milyen acsija van...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.