Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3119) Volfram42


Volfram42
senior tag

Torzonborz az én választásom is, persze ha elvállalja. Eve-ben jól elvoltunk.

A magyar nevet én sem támogatom, főleg nem az ilyen Álmoselődondkond corp. és társait.
Persze én magam teljesen alkalmatlan vagyok bármilyen név kitalálására sajnos. Nem egyszer fordult elő, hogy tovább tartott a névválasztás, mint a karaktergenerálás pedig azzal el szoktam bíbelődni. Ezért már a női karaktereimnek is Volfram a nevük azt kész. :)

Drenadar: Én ezért is szerettem mindig a kisebb baráti azaz összeszokott társulásokat. Ott a vezető inkább csak jelképes, mert úgy is a közösség szelleme hajtja a dolgokat, ha valaki meg hülyeséget csinál le lehet korholni anélkül, hogy megsértődne és ez mindenkire vonatkozik nincs az, hogy beszóltál a főnöknek? ...... Persze nem olyan hatékony, mint egy nagy klán és nem is azzaé van a bajom, hogy nem vagyok képes parancsokat végrehajtani csak valahogy más a szájízem. Persze ez magánvélemény.

A lényeg örülök, hogy összejött már most ez a kis társaság, mert legalább szokjuk egymást. Ahogy elnéztem nem is nagyon voltak itt trollkodások és egyéb őrjöngések. Apropó kezd beindulni az sg fórum is kíváncsi vagyok ott is ilyen jó hangulat alakul-e ki.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.