Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39851) ollie válasza TrollBalint (#39849) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

17 éve dolgozok a szoftverfejlesztés teületén, de ilyennel még nem találkoztam. Ez nem normális, és nem professzionális. Óriási presztizs (és ez által anyagi) veszteséget okozhat egy ilyen egy ügyfélnek, így ha egy fejlesztő ilyet csinál, az azonnal repül egy normális cégnél.

***

(#39852) Nikaré válasza ollie (#39851) üzenetére


Nikaré
őstag

Gondolom repült/ek is!
Ilyen "poén" után különösebb indok nélkül simán meneszteném a vicces fiúkat l/lányokat.
Presztízs veszteség mellett még más veszteségeket is okoztak ezek a jó fej fejlesztők.

(#39853) TrollBalint válasza pictigjis (#39850) üzenetére


TrollBalint
addikt

így már értem, mire gondolsz és igen, aláírom, hogy nem nem feltétlen azt jelenti, még ha a cikk író szerint az is a legvalószínűbb és szerintem is egy elképzelhető dolog. És igen, lehet támadás is. És abban is egyetértek veled, hogy úgysem az igazat fogják bevallani, hanem ami a legkevésbé "fáj" nekik. Mind anyagilag, mind presztizsben.

ollie: ha nem is kirúgás, de valami komoly fejmosást én is kiadnék a fejlesztőnek, ebben egyetértünk.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#39854) Major Lion válasza dredjudge84 (#39845) üzenetére


Major Lion
senior tag

Mert ott nagyobb biztonsagban lesz?

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#39855) kisZ2


kisZ2
csendes tag

Egy infó, hogy a visa kártya pin kódját akartam módosítani, de se az otp se az erste ATM-nél nem lehetett. Harmadikra viszont szerencsém volt egy raiffeisen automatánál működött a pin módosítás a visa kártyára. Nem tudom még milyen bank atm-nél működhet (k&h, takarék)?

(#39856) dredjudge84 válasza Major Lion (#39854) üzenetére


dredjudge84
őstag

Ott még legalább nem lehetett ilyenekről olvasni.

(#39857) Noxy válasza dredjudge84 (#39856) üzenetére


Noxy
veterán

Amiről nem tudsz, attól még lehet. :K :)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#39858) Major Lion válasza dredjudge84 (#39856) üzenetére


Major Lion
senior tag

Ez am a biztositek :U
Mellesleg ok is Litvaniaban vannak bejegyezve…

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#39859) wrox


wrox
senior tag

Sziasztok,
új vagyok a Revolutnál, nekem eléggé megtetszett, gondoltuk kipróbáljuk a meghívósdit és meghivtam egyik ismerősömet, rendben meg is csinálta a követelményeket, viszont nem számolja a 3 vásárlást neki, amit virtuális kártyával csinált. A többin zöld pipa van.
Lehetséges, hogy később beszámolja? A gond csak az, hogy 12 óra van még hátra.
Hol lehet reklamálni? Már ha lehet egyáltalán :D

(#39860) Drenadar válasza wrox (#39859) üzenetére


Drenadar
veterán

természetesen a supportnál chatben.
de biztos a feltételeknek megfelelően vásárolt? Mikor mi csináltuk a meghívottamnál ott azonnal látszódott, hogy teljesűlt a vásárlás. feltöltés meg pár dolog nem játszik ott.

(#39861) axioma válasza wrox (#39859) üzenetére


axioma
veterán

Van olyan penzkoltes ami nem jo, pl. toltottem fel szrt-hez lottora penzt, na az nem vasarlas mert szerencsejatek. Gondolom ezer Ft az megvolt per alkalom, az a masik kitetel.

(#39862) Gubu0101 válasza zerodot (#39831) üzenetére


Gubu0101
veterán

Most probaltam revo euros szamlarol raiffeisen euros szamlara,mastercard kartyara feltolteni es sikerult :D Nem kerult semmibe a tranzakcio es 15 perc alatt rajta is volt :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#39863) wrox válasza Drenadar (#39860) üzenetére


wrox
senior tag

Keresgéltem a csetet, d enem talltam semmit. egy helyen volt írva, hogy nem elérhető.
Boltban fizetett, telefonon virtuális kártyával, minimum 1500 ft volt tranzakciónként.

[ Szerkesztve ]

(#39864) Drenadar válasza wrox (#39863) üzenetére


Drenadar
veterán

virtuális kártyával

MI? a fizikai kártya számmal kell vásárolni! akármekkora hülyeség, de ha tényleg csinált egy virtuális kártyát akkor EZ a baj.

a rendes fizikai kártyát adja hozzá a telefon tárcájához és úgy vásároljon.
én sima kajarendeléssel csináltam meg a 3 vásárlást pl.

(#39865) pictigjis válasza Drenadar (#39864) üzenetére


pictigjis
senior tag

a fizikai kártya számmal kell vásárolni!

ki mondta ezt neked? elég rosszul tudod...

(#39866) Drenadar válasza pictigjis (#39865) üzenetére


Drenadar
veterán

akkor jó elnézést a tévedésemért... akkor az appben a chatet kell felkeresni és érdeklődni hogy mi lehet a gond

(#39867) Gubu0101 válasza wrox (#39863) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem virtuális van hozzárendelve a google wallethez,euroval fizetek minden nap kint ldl stb boltokban,de még egyszersem terhelt rá plusz költséget.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#39868) pictigjis


pictigjis
senior tag

egy cseppet draga lett az euro a revolutnal... nyilvan hiba ez is, de kicsit sok a furcsasag... USD rendben van

[ Szerkesztve ]

(#39869) wrox válasza pictigjis (#39868) üzenetére


wrox
senior tag

Pont az előbb néztem meg én is, be is sz*rtam, hogy bezuhant a forint :D

[ Szerkesztve ]

(#39870) MasterMark válasza pictigjis (#39868) üzenetére


MasterMark
titán

Eladni meg 379-ért akarja.

Amúgy bejelentetted, vagy csak itt megy a dünnyögés?

Switch Tax

(#39871) pictigjis válasza wrox (#39869) üzenetére


pictigjis
senior tag

a másik irány is borzalom, 379 forintot adnak egy euróért. azért nem irigylem azokat, akik esetleg most vásárolnak gyanútlanul bármelyik irányban...

(#39872) pictigjis válasza MasterMark (#39870) üzenetére


pictigjis
senior tag

de kinek akarod bejelenteni, amikor a chat funkció a "programozói vidámkodás" miatt épp fel van függesztve???

(#39873) bigdady


bigdady
nagyúr

Bezzeg nem fordítva rossz az algoritmus... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39874) MasterMark válasza pictigjis (#39872) üzenetére


MasterMark
titán

[link] vagy Email: formalcomplaints@revolut.com

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#39875) pictigjis válasza MasterMark (#39874) üzenetére


pictigjis
senior tag

viszont mostanra helyre is állt

(#39876) MasterMark válasza pictigjis (#39875) üzenetére


MasterMark
titán

Vajon korrigálják azoknak akik közben váltottak?

Switch Tax

(#39877) pictigjis válasza MasterMark (#39876) üzenetére


pictigjis
senior tag

emvy ezt írta a befektetős topikban, ez alapján nem biztos. de legalább nem tartott sokáig

az amerikai inflációs adat kavart be

(#39878) dredjudge84 válasza Major Lion (#39858) üzenetére


dredjudge84
őstag

De én legalább merek nagyobb összeget is tartani fintech cégnél. :))

(#39879) kmarci25 válasza pictigjis (#39877) üzenetére


kmarci25
veterán

Tehát akkor ez nem hiba, hanem a normál működés.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#39880) pictigjis válasza kmarci25 (#39879) üzenetére


pictigjis
senior tag

azért nem feltétlenül normál működés, mert mindenhol máshol normális árfolyamokat lehetett látni, csak a revolut "pénzváltó partnerének" árfolyama szállt el

de legalább van rá magyarázat, az igaz

[ Szerkesztve ]

(#39881) kanal69


kanal69
újonc

Sziasztok! Szeretnék tanácsot, útmutatót kérni. Gyermekem kártyáját szeretném feltölteni hazai betéti kártyáról (így vásárlásnak minősülne és ingyenes lenne)
Valaki lenne kedves és leírná a lépéseit, hogy hogyan megy ez?!
Ez a "kártya hozzáadása" mennyire biztonságos? Nem tudja valaki lenyúlni a betéti kártya adatait, és visszaélni vele (pár milliós összeg is megfordul néha számlán).
Köszönöm!

(#39882) jotzo01 válasza kanal69 (#39881) üzenetére


jotzo01
tag

Csináltass egy webkártyát és arról tölts.

(#39883) zsola400 válasza jotzo01 (#39882) üzenetére


zsola400
aktív tag

Nincs minden banknál webkártya.

(#39884) zsola400 válasza kanal69 (#39881) üzenetére


zsola400
aktív tag

Nem jó ötlet a gyerek Revolutját a te kártyáddal tölteni, inkább nyiss te is Revolutot és egymásközt átküldeni a pénzt. Egyébként szerintem nyugodtan hozzáadhatod a kártyádat vagy Google Pay közbeiktatásával is töltheted, akkor viszont a Google-nál lesznek az adataid.

[ Szerkesztve ]

(#39885) Gubu0101 válasza Gubu0101 (#39862) üzenetére


Gubu0101
veterán

Annyit javitok,hogy elso kartyara utalasnal nem vont,viszont most tesomnak is kuldtem kartyara es neki mar 0,18€ lefogott mm az en kontomra.Vegul is nem egy szornyu osszeg,bar nem sokat kuldtem.Majd figyelgetem.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#39886) Simulacrum válasza wrox (#39859) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nem tudom nálad mi lehet, de nálam is ez volt és majdnem pontosan 2 napba telt mire elfogadta és pipálta a meghívónál ezt a részt is (igaz vasárnap voltak a vásárlások). A lényeg, hogy a sok vásárlásból csak egynél nem volt függőben a fizetés a tranzakciók listájában egy kis óra az ikonok jobb alsó sarkában. Amikor ezek eltűntek akkor kapta meg a pipát a mi esetünkben a meghívó és a jóváírást is. Jah és fizettem egyszer használatos és állandó virtuális kártyával is, a fizikai még meg se jött.

(#39887) junkhead


junkhead
aktív tag

Korábban írtam Beva cca 1000 usd-t utal,írtátok Otp 3 ezer ft vesz le, es ha továbbutalom Revolutra Revo semmit.
Ehhez képest BudaCash 1, Otp 7.65 Usd-t vett le otp számlara utalaskor.
A revolut viszont 25 usd közvetítői díjat vont le.
Miért?

Amúgy otp ésre revolut számlán 2nap alatt jóváírták.

(#39888) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Külföldről küldenének nekem 500 eurót (webes felületen), de hibaüzenetet kapnak: [kép]
Mi lehet a gond?

(#39889) MasterMark válasza Ereshkigal (#39888) üzenetére


MasterMark
titán

Oda van írva a képre. Kicsi a limited hozzá.

Switch Tax

(#39890) Ereshkigal válasza MasterMark (#39889) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Mármint azé, aki küldte volna? De ez egy sima kártyás vásárlás a részéről, nem? Account se kell neki hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#39891) MasterMark válasza Ereshkigal (#39890) üzenetére


MasterMark
titán

Nem, hanem a tiéd. Ha nem használod aktívan a profilod, akkor nem enged rögtön nagy összeget így befizetni hozzád.

Switch Tax

(#39892) Ereshkigal válasza MasterMark (#39891) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Wow, ilyenről nem hallottam még. Nincs nagy forgalmam rajta, havi kb. 100e Ft megy rá.
Köszi az infót.

(#39893) MasterMark válasza Ereshkigal (#39892) üzenetére


MasterMark
titán

De használod is, vagy csak ráteszed a pénzt? Mert azt amúgy nem mondanám kevésnek se.

Próbáltad kevesebb összeggel is ezt a befizetést?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#39894) Ereshkigal válasza MasterMark (#39893) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ja, el szokott fogyni róla a pénz.

Ezt nekem fizették volna be Németországban. Nem próbálkoztak mással.

(#39895) dugynok


dugynok
senior tag

Sziasztok!

Utazok Horvàtorszàgba, hol tudom megnézni, hogy hol tudok kuna-t kivenni ingyenesen atm-ből? Prémium csomagban vagyok.
Köszönöm

(#39896) kapasz válasza dugynok (#39895) üzenetére


kapasz
tag

1-2 hónapja a HPB (hrvatska posta banka) és az Agram Banka még nem számolt fel díjat, de ez bármikor megváltozhat.

(#39897) FerNandor


FerNandor
őstag

Sziasztok,
csak egy gyors kérdés, aztán, ha pozitív, akkor majd részletesen utánaolvasok mindennek.
Lehet olyat, hogy külföldi oldalon eladok valamit, amiért euroban fizetnek nekem PayPalra és onnan átküldöm mondjuk revolutra, ahonnan pl ausztriában egy ATM-ből euroban veszem fel a pénzt és így csak valami "minimális" díjak merülnek csak fel?

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#39898) pictigjis válasza FerNandor (#39897) üzenetére


pictigjis
senior tag

magyar paypal-regisztrációd van? mert akkor baromi egyszerű a válasz: NEM

(#39899) FerNandor válasza pictigjis (#39898) üzenetére


FerNandor
őstag

Nem emlékszem már. Azt hol látom?
Amúgy, ha jól rémlik, volt már, hogy EUR vagy USD érkezett és úgy is szerepelt az egyenlegnél, hogy X EUR.
Amúgy az EUR-t is át tudom rakni primary currencyre.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#39900) pictigjis válasza FerNandor (#39899) üzenetére


pictigjis
senior tag

tök mindegy, mit választasz elsődleges currencynek, ha magyar regisztrációd van, kizárólag forintos számlára tudsz forintot kiutalni

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.