Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32951) almi


almi
senior tag

Sziasztok!

Valaki esetleg szokott Revolut-ra tölteni Raiffaisen kártyával?
Egy ideje nem tudok topup-olni, mert amint rámegyek, hogy Add money securely, rögtön kapom a Something went wrong-ot.
A háttérben megjelenik a Rafi auth felülete, de azt már nem tudom előszedni.
A topup kb. 10 percig pending, majd jön a push noti 3DS hibáról.

Ez mitől lehet?
Köszi!
Üdv.,
almi

(#32952) stingy2 válasza almi (#32951) üzenetére


stingy2
senior tag

2-3 naponta töltök Rafi kártyáról, legutóbb ma délelőtt. Nem volt gond.

INTJ

(#32953) st6969 válasza almi (#32951) üzenetére


st6969
őstag

Szia,
ebben a percben topup-oltam. Minden rendben volt.

(#32954) almi válasza st6969 (#32953) üzenetére


almi
senior tag

Köszi az infókat!
Egyelőre nem tudom, hogy mi lehet a gáz. Auto topup tökéletesen működik, csak az ad-hoc feltöltés nem.
Esetleg a Revolut bankhoz nem való csatlakozás lehet a háttérben?

(#32955) st6969 válasza almi (#32954) üzenetére


st6969
őstag

Nem tartom valószínűnek. Bár én csatlakoztam. Le van frissítve a Revolut és a Rafi app is?

(#32956) Serpiko válasza almi (#32951) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam megy rendesen a feltöltés Rafi kártyát használok kb. fél éve. Nem csatlakoztam a Bankhoz.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#32957) stingy2 válasza almi (#32954) üzenetére


stingy2
senior tag

Én sem csatlakoztam, és megy.

INTJ

(#32958) koko52 válasza almi (#32954) üzenetére


koko52
veterán

Én sem csatlakoztam, sőt adószámot sem adtam meg hónapok óta és semmiben nem korlátoznak.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#32959) ANOka


ANOka
őstag

Üdv!

Régóta van Revolut-om, de eddig az alábbiakra csak elvétve/sehogy sem használtam:

- Mennyi a havi limit, amit más bankkártyáról (pl. K&H/CIB) rátölthetek?
- Mennyi a havi limit, ami az egyik Revolut felhasználó a másiknak - a Revolut-on belül - ingyenesen átutalhat? (Azonos pénznemben, váltás nélkül.)

(#32960) UberMutant válasza ANOka (#32959) üzenetére


UberMutant
őstag

1. titkos, de szerintem nagyobb a limit, mint amennyi pénzed van. ha éppen nem engedi, próbélkozz kisebb összeggel.
2. korlátlan, de megkérdezhetik, kinek küldöd és miért.

(#32961) zsola400


zsola400
aktív tag

Új funkció jelent meg bétán

(#32962) kmarci25 válasza zsola400 (#32961) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem nem bétán is van.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#32963) adamch4


adamch4
tag

Sziasztok!
Korábban használtam az auto topup funkciót, most viszont a beállításnál üres kép fogad. A régi OTP kártyámmal flottul működött. Esetleg a kártyacsere lehet az oka vagy valami elkerülte a figyelmemet?

Ahol nincs alternatíva, ott az igazságból hiányzik valami.

(#32964) z67


z67
őstag

Mennyi idő mostanság egy Junior kártya postázása? Tartok tőle, hogy már a másodikat lopják el, ugyanis a pótlás sem jött meg 15-e óta :(

(#32965) zsola400 válasza adamch4 (#32963) üzenetére


zsola400
aktív tag

Kártyacsere miatt lehet, nálam is a csere után 5-6 alkalommal a cvv kódot is kérte utána az auto topup is megjelent.

(#32966) vmarci21 válasza kmarci25 (#32962) üzenetére


vmarci21
tag

Igen elérhető lett bétán kívül is: Szállásfoglalás fintech megoldásként - Magyarországon is elérhetővé vált a Revolut Stays

>> into.hu - https://into.hu <<:::>> Webfejlesztés: https://intomedia.hu <<

(#32967) adamch4 válasza zsola400 (#32965) üzenetére


adamch4
tag

Rendben, köszi! Kb. már a tizedik feltöltésnél járok, CVV kódot szerencsére nem kér, ellenben az OTP jóváhagyást igen (talán ez is közrejátszhat, ezt viszont nem tudtam eddig kikapcsolni). Várok.

Ahol nincs alternatíva, ott az igazságból hiányzik valami.

(#32968) qdak válasza adamch4 (#32967) üzenetére


qdak
addikt

Tőlem mindig kér CVV-t + OTP jóváhagyást :F

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#32969) almi válasza koko52 (#32958) üzenetére


almi
senior tag

Köszönöm a válaszokat!

Töröltem és felvettem újra a kártyát az alkalmazásban, azóta megy a feltöltés..
Egyébként kb. egy éve használom ezzel a kártyával, szóval nem tudom, hogy mi történhetett.
Lényeg, hogy működik :)

(#32970) DonThomasino


DonThomasino
veterán

A free csomaghoz már nem 1 hanem 2 virtuális kártya tartozik alapból ?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#32971) adamch4 válasza qdak (#32968) üzenetére


adamch4
tag

Most utánanéztem: augusztus közepétől pontosan hét alkalommal töltöttem fel az új kártyáról, nem tudom mióta nem kéri a CVV-t.

Ahol nincs alternatíva, ott az igazságból hiányzik valami.

(#32972) qdak válasza adamch4 (#32971) üzenetére


qdak
addikt

Én még friss vagyok, lehet azért :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#32973) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Sziasztok, van tapasztalata valakinek azzal, hogy PayPal-ról tudok-e USD-t utalni a Revolut USD számlámra?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32974) ACE- válasza l.skywalker (#32973) üzenetére


ACE-
addikt

itt is nem

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#32975) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,
Revolutról magyar folyószámlára mennyi idő most jellemzően az utalás?

(#32976) zsamiatt válasza Peter.70 (#32975) üzenetére


zsamiatt
őstag

én a tapasztalatok alapján 2-4 munkanappal kalkulálnék.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#32977) emeritus válasza Peter.70 (#32975) üzenetére


emeritus
tag

Néhány saját tapasztalat: hét közepén reggel indítva az utalást általában aznap odaér. Hétvégi - péntek délutáni - indítás inkább szerdára, mint keddre várható.

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#32978) Peter.70 válasza emeritus (#32977) üzenetére


Peter.70
őstag

és zsamiatt: köszönöm szépen

(#32979) celf


celf
őstag

Sziasztok! USD utalás Revolutról milyen fee-vel jár? SWIFT lenne Binance-re.

(#32980) celf


celf
őstag

Csak nekem teljesen halott a Revolut? app is mire betölt miután ellenőrzi az ujjlemnyomatom, megőszülök. pedig gyors a telefonom. szerintem le van terhelve a rendszer.

(#32981) Peter.70 válasza celf (#32980) üzenetére


Peter.70
őstag

Nálam se megy :W

(#32982) sopruk válasza celf (#32980) üzenetére


sopruk
aktív tag

Nálam is jó lassan indul el...
Biztos mindenki az új egyedi kártya tervezést próbálgatja :) , mert azt nem tudja betölteni...

(#32983) Peter.70 válasza sopruk (#32982) üzenetére


Peter.70
őstag

Én a belépő sms kódot nem kapom meg

(#32984) emeritus válasza celf (#32979) üzenetére


emeritus
tag

Elküldés jóváhagyása előtt kiírja a fizetendő összeget. ("Payments sent via SWIFT1000 Ft if the payment is in US dollars or 2000 Ft if it is in another currency. This means any payment where you send a payment to a country which is not in the national currency of that country. We'll let you know in the Revolut app if any charges apply, before you make the transfer.")

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#32985) e.vid válasza celf (#32980) üzenetére


e.vid
senior tag

A fizetés sem ment vele, kétszer is elutasított az Auchanben.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#32986) spike70


spike70
tag

Sziasztok.
Ha Ausztriából utalnának nekem eurót, elég ezeket megadnom?
Név.
IBAN LT51.......
BIC REVOLT21.
Vagy kell más is? Magyar regem van.

(#32987) C64


C64
őstag

Sziasztok. Hol lehet hivatalos panaszt benyújtani a revolut ellen? Tehát nem náluk, hanem ellenük?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#32988) Oliverda válasza C64 (#32987) üzenetére


Oliverda
félisten

[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32989) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,
A revolut kártya PIN kódját hol lehet meg találni? Gondolom nem ugyanaz, mint amit az alkalmazásba való bejelentkezésnél kell megadni

Magtaláltam

[ Szerkesztve ]

(#32990) koxkids válasza Peter.70 (#32989) üzenetére


koxkids
őstag

Szia!
Appon belül kártyák, fizikai kártya majd PIN kód megjelenítése ;)

(#32991) qdak válasza Peter.70 (#32983) üzenetére


qdak
addikt

Sztem telekom hiba is lehetett (mármint ha ti is oda tartoztok), hívni tudtam, sms több helyre próbáltam nem ment átt órákig, tekert, hogy küldés...
Kártyával tudtam fizetni.
App is befagyott, de kb 10-15 perc után nálam okés lett, de az első feltöltés sms-ét nem kaptam meg, egy másik telekomos telefonra.
Mikor már minden működött, az sms-ek a másik telefonon még órákig küldés státuszban voltak, fogadni sem tudtam...szerencsére a saját 10-15p után múködött mikor az App helyre ált.
Hát érdekes...
föleg, hogy pl parkolni sem tudtam volna...

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#32992) DamianB


DamianB
őstag

Sziasztok !

Gyors segítséget szeretnék kérni Gránit bank eurós számláról történő beutalásnak van díja ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#32993) Oliverda válasza DamianB (#32992) üzenetére


Oliverda
félisten

A Gránitnak fizetned kell érte. Olcsóbb és gyorsabb a kártyás feltöltés.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32994) DamianB válasza Oliverda (#32993) üzenetére


DamianB
őstag

De nincs eurós kártyám , az eurós számlára csak a fizetésem jön innen szeretnék revolutra utalni. Ezek szerint akkor itt mindenképpen fizetni kell. :(

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#32995) Somatom válasza Oliverda (#32993) üzenetére


Somatom
veterán

Amikor itteni ajánlásra náluk jártam, még nem tudtak Eurós számlához kártyát adni. Rövid ismerkedésünk volt. Maradtam Erste -s.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#32996) Oliverda válasza Somatom (#32995) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor devizaszámlára el kell felejteni a Gránitot (is). A Raiffeisen 0 forintos havidíjért ad devizaszámlát, ha pedig kérsz kártyát is, valami 3000 forint körüli összeget kell fizetned évente.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32997) Somatom válasza Oliverda (#32996) üzenetére


Somatom
veterán

Jobb megoldást találtam. Nem számolom, hogy mennyibe vannak az Erste számláim és így nem cseszi az agyam. :) A használatukkal meg nincs baj, máshol se lenne jobb.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#32998) Eleskanyar


Eleskanyar
friss újonc

Sziasztok, k&h kártyáról már hónapok óta nem enged napi kb 40 ezer ft-nél többet feltölteni, párom raiffeisen euro számlás kártyáról ugyanez a saját Revolutjával, napi 100 eurot enged kb kartyas fizetéssel. Korlátlan minden limit a kártyáinkon. Nektek is van ilyen tapasztalatotok? Esetleg megoldás rá?
A bank ügyfélszolgálatok hülyének tettetik magukat..

(#32999) zsola400 válasza Eleskanyar (#32998) üzenetére


zsola400
aktív tag

A Revolut kártyát használjátok rendesen, vásárlásra is?

(#33000) DamianB válasza Oliverda (#32996) üzenetére


DamianB
őstag

Kar hogy nem fél évvel ezelőtt beszélgetünk . :(

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.