Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32651) máyköl válasza Oliverda (#32650) üzenetére


máyköl
veterán

Köszönöm :R

(#32652) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

A revon átváltott kriptóval fizethetek a neten?....persze ott ahol kriptót kérnek alapból

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#32653) .tnm


.tnm
addikt

Sziasztok,

Másnak megy a topup? Gránit bankos kártyával próbálok feltölteni pénzt, de elakad a folyamat a jóváhagyásnál. Rendszeresen töltöm fel erről a kártyáról, szóval most próbálom kiszűrni, hogy a revolut-nál van a baj, vagy a banknál. :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#32654) sopruk válasza .tnm (#32653) üzenetére


sopruk
aktív tag

Kipróbáltam.
Szintén Gránit kártyával topup és rendben működött...

Amúgy érdekes hogy az elmúlt pár hétben néhány alkalommal a Gránit appban kellett jóváhagyni a topup-ot. Aztán legutóbb sem, meg most sem kérte...

Nem tudom számít-e, de egyik app sem a legfrissebb nálam:
Revolut 8.23.1
Gránit 6.8.409

(#32656) Kikike válasza .tnm (#32653) üzenetére


Kikike
tag

Nekem napok óta nem megy, csak utalni tudok. Van egy ismerősöm akit kérdeztem (szintén Gránit), neki sem működik .

(#32657) almi


almi
senior tag

Sziasztok!

Járt valaki úgy mostanában, hogy a küldés után pár nappal revertálódott egy transfer, különösebb ok nélkül?
80k-t küldtem HUF-ban, Revolut usernek a múlt hét végén és most egyszer csak jött egy revert, details nélkül.
Mikor fordulhat elő ilyen?

Köszi!
Üdv.,
almi

(#32658) razorbenke92 válasza almi (#32657) üzenetére

Szia!

Ha a Revolut úgy látja, hogy a küldő (tehát te) nem vagy a címzett telefonkönyvében, akkor neki el kell fogadnia a küldött pénzt. Ha nem teszi meg, akkor visszakapod.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#32659) almi válasza razorbenke92 (#32658) üzenetére


almi
senior tag

Köszi, valószínű ez történt, mert ID alapján vettem fel én is a usert.

(#32660) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Sziasztok!

Ha feltöltöttem a forintot a kártyámra, azt átváltottam EUR-ra és úgy utaltam.
Akkor meg lehet nézni valahogy hogy milyen árfolyamon váltotta?
Ki tudom számolni, de hátha van pontosabb és gyorsabb módja is.

PSN: sirarcheer

(#32661) nutfile válasza xy.zsolt (#32652) üzenetére


nutfile
aktív tag

tudtommal a revoluton igazából nem veszed meg, csak úgy számolnak el veled, mintha.
ezért nem fogod tudni sem kiutalni, sem fizetni vele.

(#32662) Fifi válasza sirarcheer (#32660) üzenetére


Fifi
őstag

Persze, a tranzakciótörténetben kikeresed az adott tételt és ráböksz.
Ekkor látod minden részletét.

(#32663) .tnm válasza Kikike (#32656) üzenetére


.tnm
addikt

Felhívtam a bankot, tudnak a problémáról; már felvették a kapcsolatot a Revolut-tal.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#32664) Okean


Okean
tag

Vissza lehet valahogy varázsolni a Revoluttól érkező push üzeneteket? Kaptam egy purpose of transaction érdeklődést a supporttól, de amire újra meg akartam volna nyitni eltűnt az egész beszélgetés.

(#32665) Kikike válasza .tnm (#32663) üzenetére


Kikike
tag

Ez jó hír, köszönöm, hogy megosztottad velem\velünk. :R

(#32666) Fifi válasza Okean (#32664) üzenetére


Fifi
őstag

Jobb fent a harang ikon?

(#32667) ÁrPi2 válasza zsola400 (#32563) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Ez jó, szóval Visa és MC is működhet...

Én is ezen a 8.22.1 verzión maradtam még.
Kipróbálta-e már valaki aki kriptózik:
Eddig nem volt Binance (bank)kártyám (Visát adnak), de kíváncsi lennék sikerülne-e Revolutról eur (vagy akár usd???) ez az új " kártyáraküldés". (az itteni pozitív Visa kártyás tapasztalatok alapján...

(#32668) kp78 válasza ÁrPi2 (#32667) üzenetére


kp78
addikt

A kártyára pénzküldés nálam 8.22.1-en már nem működik, hiába van ott a menüben... 😒
Tegnap próbáltam...

(#32669) devilzero


devilzero
tag

Sziasztok!
Revolut fiókomra OTP-s kártyáról Apple Pay-jel szeretek pénzt rárakni.
Mit ne mondja eléggé sporadikus jelenségbe bukok:
- Maximum 150.000 Ft-ot enged rárakni
- Van hogy azt is csak kettő részletben
- Utána pedig pár napig nem enged rárakni Apple Pay-jel pénzt, csak ha megadom a kártyaadataimat
- Nézem, hogy a Wallet alkalmazásban várakozó státuszban vannak a befizetett összegek, de ez nem befolyásoló tényező, mert már nincsen és mégsem tudok rárakni
Valaki találkozott már hasonlóval? Miért lehet ez? Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#32670) Oliverda válasza devilzero (#32669) üzenetére


Oliverda
félisten

Limitálva van. Hozzá kell adni a kártyát, ha többet akarsz egyszerre feltölteni, vagy utald át a pénzt.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32671) zsola400 válasza kp78 (#32668) üzenetére


zsola400
aktív tag

Ma próbáltam én is 8.22.1 vel, nekem sem ment már. Valószínűleg nem éri meg nekik, Unicredit app-ban néztem és €-ban volt az elszámolás, az 1000ft küldésre 2,79€ volt.

(#32672) lehella


lehella
senior tag

Sziasztok,
Kis tapasztalat: Egyiptom Dahab, National Bank Egypt ingyen adott ki egyiptomi fontot. Forintból vonta le.

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#32673) bigdady válasza sopruk (#32654) üzenetére


bigdady
nagyúr

Tanulja és ahol sokszor vasárolsz nem kéri idővel

(#32674) Indiant


Indiant
addikt

Junior kártya mennyibe kerül?

(#32675) bigdady válasza Indiant (#32674) üzenetére


bigdady
nagyúr

Egy gyerek ingyenes

(#32676) boheman89


boheman89
újonc

Üdv!

Mióta van átváltási díj? Ez csak hétvégén van vagy változott?

premium csomag

(#32677) Neck válasza boheman89 (#32676) üzenetére


Neck
veterán

Hétvégén mindig is volt. Hétköznap kell váltani.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#32678) razorbenke92 válasza boheman89 (#32676) üzenetére

Ha jól tudom, a díj nem változott, csak a költség lett egyértelműen feltűntetve - az árfolyamban elrejtés helyett.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#32679) #16695808 válasza razorbenke92 (#32678) üzenetére


#16695808
törölt tag

Végre így tiszta legalább

(#32680) Andralin


Andralin
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni, hol lehetne utána nézni, hogy Szaúd-Arábiában milyen bank ATM-jeit érdemes használni Revoluttal? A FreeATM táblázatban sajnos nincs róla semmi infó.

(#32681) huan válasza emeritus (#32560) üzenetére


huan
őstag

Sziasztok. Sajnos nincs autotopup lehetőség. Megszűnt? Kártyát cserélt az Erste, de azóta már volt vagy 30 topup és a cvc-t sem kéri már.

(#32682) szvl


szvl
tag

Email-t küldött a Revolut, amiben azt írják, hogy az egyik virtuális kártyámat 60 nap múlva megszüntetik, és másik virtuális kártyát készítenek számomra helyette. Ezt a virtuális kártyát úgy másfél éve betettem Google Pay alá, azóta nap mint nap azzal fizetek telefonon keresztül. Akkor, hogy ezt meg tudjam tenni ideiglenesen beállítottam egy angliai címet, megigényeltem a virtuális kártyát, amit betehettem Google Pay alá, majd visszaállítottam a címemet a valódira.
Kapott még valaki hasonló email-t? Vajon a címes trükközés miatt lettem tagja a "kiválasztott ügyfélkörnek"?

Az email szövege:
Ügyfélkörünk kiválasztott tagjainak egy vadonatúj virtuális betéti kártyát adunk. A kártyának új a száma, és szélesebb körben fogadják el a kereskedők. Biztosan szeretni fogod!
Az új virtuális kártyát egy héten belül bocsátjuk ki neked. Amint kiadjuk az új kártyát, push értesítést küldünk.

A meglévő (***** végződésű) virtuális kártyád még 60 napig működni fog, utána megszűnik. Ne aggódj, a kártya megszüntetése előtt jó előre értesítést küldünk. Ha más Revolut-kártyáid is vannak, azok változatlanul működnek tovább.

[ Szerkesztve ]

(#32683) gixxergabi válasza szvl (#32682) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Nekem paypal alá volt berakva (trükközés nélküli), ugyanígy kaptam helyette másikat. no problem...

(#32684) focvis válasza szvl (#32682) üzenetére


focvis
veterán

Kb. fél évvel ezelőtt nekem is kicserélték a virtuálist, semmi gond. (Előtte Visa volt, most MasterCard - lehet, hogy utóbbi kisebb jutalékot kínált a Revolutnak.)

(#32685) vnorbi válasza szvl (#32682) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Nekem is nemrég cserélték, és én sem trükköztem vele korábban a címmel. A régi prepaid MasterCard volt, az új pedig debit, ennyi a különbség.

(#32686) ddany7


ddany7
csendes tag

Sziasztok! Free accountom van, Apple pay-en keresztül töltöttem eddig is a Revolut accountomat, OTP-s Mastercard-al.
Tettem rá a héten kb. 150 ezret 2 részletben, és nem enged további feltöltést, de pontos hibaüzenetet sem ír. Van erre vonatkozóan valami limit a free accounton?
Eddig nem volt ilyen problémám, igaz ekkora összeget sem raktam rá pár napon belül még.
köszi

[ Szerkesztve ]

(#32687) kanyi51 válasza ddany7 (#32686) üzenetére


kanyi51
senior tag

Nem az OTP tilt véletlenül?

(#32688) Oliverda válasza ddany7 (#32686) üzenetére


Oliverda
félisten

[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32689) .tnm válasza Kikike (#32665) üzenetére


.tnm
addikt

Ma reggel már ment nálam. (Tegnap délelőtt még nem.)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#32690) Kikike válasza .tnm (#32689) üzenetére


Kikike
tag

Köszönöm, hogy írtál! Ki is próbáltam, nekem is működik. Ismerősnek is szólok. :)

(#32691) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Az normális hogy a Revolut-ból OTP számlára péntek 22:00-kor indított utalás ma 10:00-kor lett "elküldve a címzett bankjának" és "címzett bankja bevételezte", de eddig még nem érkezett meg oda?

4 8 15 16 23 42

(#32692) Reverting válasza tonyrulez (#32691) üzenetére


Reverting
őstag

Sajnos igen, nekem UniCredit-re 2nap volt... anno ez 1nap volt, de volt mikor par ora... mostanaban ilyen... ;]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#32693) anadroid válasza tonyrulez (#32691) üzenetére


anadroid
senior tag

Nem normális, de az utóbbi időben szokásos. Próbáld meg a Zen.com-ot, az - tapasztalatom szerint - nem tart hét végén üzemszünetet!

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#32694) tonyrulez válasza Reverting (#32692) üzenetére


tonyrulez
őstag

Akkor várok még 1 napot, köszi. Ez eddig 1 munkanap szokott lenni, hétfő reggeli érkezéssel.

4 8 15 16 23 42

(#32695) xors


xors
senior tag

Na végre működik a Gránitos kártyámról a pénz felrakás, de ahogy olvasom másnak is volt gondja vele. :Y

(#32696) viktorhu válasza szvl (#32682) üzenetére


viktorhu
veterán

Én is kaptam ilyen mailt. Sajnálom is, mert a gpay-hez gyorsan hozzáadtam, de most jön az, hogy hány helyen volt elmentve ez a kártya, aminek igazán nincs kedvem nekiállni :)

(#32697) TrollBalint válasza viktorhu (#32696) üzenetére


TrollBalint
addikt

Mikor én kaptam ezt a levelet, nem tudom hány hónapja, egy-két helyen átírtam, ami éppen eszemben volt, aztán "elfáradtam" és úgy voltam vele, majd jeleznek, ahol nem tudják levonni a pénzt ;]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#32698) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Sziasztok!

A fizikai kártya milyen pénznemet használom.
Azt ami a főszámla pénzneme, vagy automatikusan azt a pénznemet amelyik országban használom? Most jött meg a fizika kártyám, és írja, hogy vásároljak vele, a számla meg EUR-ra van állítva.

PSN: sirarcheer

(#32699) tonyrulez válasza tonyrulez (#32694) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nem nyert, 2 munkanap után sem jött meg a pénz. OTP üfsz azt mondta hogy 1-5 munkanap a Revolut utalás beérkezése. Lehet hogy a Revolut Bankra váltás miatt nőtt meg így az utalási díj? Nem először utaltam és mindig egy munkanap volt.

4 8 15 16 23 42

(#32700) pictigjis válasza tonyrulez (#32699) üzenetére


pictigjis
senior tag

már előtte is ugyanez volt, amióta a currency cloud intézi a magyar belföldi utalásokat

az, hogy bárki főszámlának használja a revolutot, továbbra is science-fiction addig, amíg nem lesz minden usernek egyedi bankszámlaszáma ÉS nem integrálják ezeket a számlákat az AFR-be

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.