Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) ForRedGlory válasza Skynet258 (#2098) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lattalak multkor. Epp a kukaban kerestel valamit. ;]

(#2102) ithomas válasza bulikavagyok (#2084) üzenetére


ithomas
őstag

Viszont a gyári füles komoly csalódás. A 20 dolláros (vagy annyi se) Piston Hybrid-em mindenben jobb kb.

Fogadjunk, hogy elektronikus zenét hallgatsz. :)
Ezzel a 2 fülessel pont van öszehasonlítási alapom, és azt kell hogy mondjam, hogy a Hybrid egyedül egy dologban jó, a mély tatományban.
Se közép, se magas, egyáltalán semmi nincs benne , ami egy normális hangszeres zenéhez kell.
A gyári AKG meg kúrva jó ebben, részletes, van normális magas és középtartomány, viszont a mélyek sajnos visszafogottak.
A kettő együtt lenne jó, de sokkal inkább egy kiegyensúlyozott AKG , mint egy Piston, ami mélyben szétcsapja az arcod, de ezen kívül kb minden más tartomány értékelhetetlen...

Real eyes realize real lies!

(#2103) ParadoxonX


ParadoxonX
csendes tag

Ez a Dex amúgy jó ötlet, de tényleg Android szinten kellene támogatni. Olyat el tudok képzelni hogy a pixel 2/3-nál egy hasonló dokkoloval Chrome Os fusson.

(#2104) stemplar07 válasza ParadoxonX (#2103) üzenetére


stemplar07
őstag

Ma kipróbáltam , élőben a Samsung stor ban a dexet , működik ... egész gyors , jó 5let .
más : A gyári kijelzőfólia egész jól felfekszik , tűrhető a tapintása, és csak addig ér le ,hogy a gyári tokok ne nyomják fel , 2 db. 2990 ft , ha van idejük fel is rakják ügyesen ( Alle)

[ Szerkesztve ]

(#2105) bulikavagyok válasza ithomas (#2102) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Fogadjunk, hogy elektronikus zenét hallgatsz. " - Azt is. :B De kb 60% hip-hop, 20% elektronikus és a maradék rock, pop, jazz, funky, klezmer stb.
A hangzás nyilván egyéni preferencia kérdése, de nekem sokkal jobban bejön a Hybrid. Az igaz, h basszus orientált füles, de az értékelhetetlentől nagyon távol áll a többi tartományban is. :B

Viszont azt biztosan állíthatom, h az S8 jobban szól ugyanazzal a fülessel, mint az S7.

Más: Végre találtam egy videót a kedvenceim közt amit fel lehet húzni 1440p-ig -bár automatikusan ez is 720p-ről indul. :F

[ Szerkesztve ]

(#2106) homerb válasza Sn00k (#2094) üzenetére


homerb
csendes tag

Ki lehet kapcsolni a bixby-t. Package disabled pro a megoldás rá!

(#2107) Red Bull fan válasza ithomas (#2102) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

Osztom.

(#2108) Skynet258 válasza ForRedGlory (#2101) üzenetére


Skynet258
veterán

Kidobtak pár S8-at azt gubiztam.

Lehet holnap veszek egy S8-at, hogy írhassak ide. Vagy S8+. De akkora dög. Áhh nem tudom. :O :D

https://geekpulse.hu

(#2110) sagit válasza homerb (#2106) üzenetére


sagit
addikt

Nincs még lista hogy mi tiltható?

Skynet258 : nem a méret a baj nékem s7 utan az s8+-on, nem széles,elérem az egész billt, sokkal jobban kezelhető mint vártam. Ez is ugyanolyan csúszós mint az előd, nekem kell rá tok. A méretet 1 nap alatt megszoktam.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2111) bulikavagyok válasza duvi (#2109) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezek egész jók, köszi! :R

(#2112) leslien válasza Skynet258 (#2108) üzenetére


leslien
nagyúr

S8+ mindenképp....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2113) wong kok wah válasza duvi (#2089) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Az én telóm gyári független XEH. Nem csak a t-mobilos fw -el van gond.

(#2114) #67656192 válasza leslien (#2112) üzenetére


#67656192
törölt tag

+1
Viszont a kisebb s8 tagadhatatlanul a világ legkisebb 5,8" telefonja, nem sokkal rosszabb üzemidővel.
Megértem azokat is akik azt veszik, vannak érvek mellette. Én amikor megláttam a pluszt, egyből döntöttem, nem is volt kérdés. Kicsit hosszabb mint az s7e de nem zavaró. Az egész úgy ahogy van pont jo méret nekem, legalábbis a amíg a demo darabot fogdostam.
Jövő héten szerintem lesz egy sima is, van egy lejárt redem, kap egyet anya is.

(#2115) PeteePeti válasza duvi (#2109) üzenetére


PeteePeti
őstag

[link]

Ez is nagyon látványos! 8k is elérhető, de 1080 és 1440-ben is nagyon szép! Igaz nem akciófilm,de ettől még hangulatos! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2116) WiZARD válasza #67656192 (#2114) üzenetére


WiZARD
addikt

Ez az 5.8 amugy jo nagy "atveres", mert csomo alkalmazasnal kb akkora a hasznos kijelzo terulet, mint egy 5" alatti telefonban. (Ahol a szelesseg korlatoz)

ez a kijelzo vedo tovabbra is kozel tokeletesnek tunik. Valahol van video a leszedesol is, siman lejon.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2117) #67656192 válasza WiZARD (#2116) üzenetére


#67656192
törölt tag

Szokni kell a nyújtott kijelzőt a kisebbnél az biztos, de nem rossz. Ugyanez a +nál nem érezhető, ott meg a hordozhatóság a kompromisszum.
A tökéletes megoldás mégis inkább a sima s8 szerintem, ott kapod meg a kompakt külső méret mellett a legnagyobb kijelzőt. Én is a +-t vettem de mindkettőt jónak tartom.

(#2118) gilfoyle válasza #67656192 (#2117) üzenetére


gilfoyle
őstag

Nekem is a nagyobb kijelző tetszene jobban, de méretileg a 8-as számomra kényelmesebb, annak ellenére, hogy a Mate 9-cel (és korábban a Lumia 640XL-lel) se volt semmi bajom.
A kijelzőméret és telefonméret arányában a 8 elég jó kompromisszum.

(#2119) Tamás34


Tamás34
senior tag

Mától lehetne megrendelni a telefonokat! Valami nagy gabesz lehet a Telekom-nál, vagyis a készülékkel, mert nem lehet megrendelni, az enyémnek is tegnap kellett volna megjönnie és semmi, síri csend! :U Tudd erről valaki valamit?

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#2120) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Kis segítséget szeretnék kérni! Vettem a telefonhoz egy eredeti clear view cover tokot! Ha a fedelet le hajtom ki kapcsol egy idő után az AOD! Ez normális vagy be lehet állítani azt, hogy folyamatosan ott legyen? :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2121) bulikavagyok válasza Tamás34 (#2119) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Már elérhető. A készülékkel nincs semmi "gebasz". :B

[ Szerkesztve ]

(#2122) WiZARD válasza #67656192 (#2117) üzenetére


WiZARD
addikt

Mate 8-rol valtottam +ra, es SOKKAL kisebbnek erzem hasznalat kozben ezt. Egyszeruen alig van ami kihasznalja a nagyobb "magassagot".
Ha lesz Note8 normalis keparannyal (illetve inkabb csak nagyobb szelesseggel), vagy barmi egyeb jo telefon, akkor szinte tuti valtok, mert zavar hogy ez ilyen kicsi.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2123) Tamás34 válasza WiZARD (#2122) üzenetére


Tamás34
senior tag

Kicsi? :Y Basszus, pont én is Mate 8-ról váltanék, nekem kissé széles volt a Mate 8, remélem nálam nem lesz probléma, videókon annyira nem tűnt kisebbnek!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#2124) Shamat válasza PeteePeti (#2120) üzenetére


Shamat
aktív tag

Beállítások - Kijelző - Maradjon kikap. a képer. kikapcsolása esetleg?

DEAD LIKE ME

(#2125) PeteePeti válasza Shamat (#2124) üzenetére


PeteePeti
őstag

Az sajnos nem segített, ugyanúgy ki kapcsol 5-6 másodperc után!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2126) sajo13


sajo13
senior tag

Megtapogattam a MM-ben az S8-at. Tényleg jó, hogy viszonylag vékony, könnyű megfogni annak is akinek nem lapát keze van :)
Viszont ez az 'edge' lekerekített stílus nem jött be. Ahogy fogtam a telót, néha hozzáért a tenyerem széle a kijelző széléhez (stabil fogás eredménye), és többször is előfordult, hogy nem tudtam lapozni az oldalak között, mert szerintem a kijelző széléhez való véletlen hozzáérés miatt nem reagált rendesen. Ez másnál is előfordul? Valami speciális fogás kell ezekhez az edge kijelzőkhöz?

(#2127) Loboda válasza sajo13 (#2126) üzenetére


Loboda
senior tag

Vagy felteszel egy appot amivel be lehet állítani a szélek érzékenységét!

(#2128) PeteePeti válasza sajo13 (#2126) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nem, hanem egy jó tok, ami biztosabb fogást eredményez az edge szélek meg érintése nélkül!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2129) beteg válasza WiZARD (#2122) üzenetére


beteg
őstag

Nekem is ugyan ez volt vele a bajom, ezért adtam el egyből.

Csak futni kell!

(#2130) Freezee válasza leslien (#2067) üzenetére


Freezee
senior tag

Van s8+ szép kép semmi hiba samsung e.s. Bol

(#2131) lasse001


lasse001
senior tag

Sziasztok Én is megérkeztem egy ezüst s8+ -al a Samsung Storéból. Nem piros :R a kijelző

[ Szerkesztve ]

(#2132) jacis válasza lasse001 (#2131) üzenetére


jacis
nagyúr

Gartula. Az a legszebb variáns (szerintem).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2133) sagit


sagit
addikt

Akik panaszkodnak hogy "kicsi" a kijelző a képarány miatt azok úgy jártak mint én monitor cserekor.
24" 16:10-et cseréltem 29" 21:9-re és kicsinek éreztem mert nem volt elég a magasság, el is adtam hamar. Full az én hibám volt, netes videókra hagyatkoztam, nem néztem meg élőben.

Felhasználás függő, azóta mindig ezt az olaldt használom kijelző összehasonlítgatásra, illetve ha új képarányt szeretnék kipróbálni megnézem élőbe. Az S8+-t se rendeltem elő (ellentétben az S7-tel), hanem boltban megnéztem előszőr, hogy nekem az én felhasználási szokásaimhoz megfelel-e. Én többre értékelem telefonnál a screen-to-body ratio-t, és hogy a billentyűzetet simán kezelem 1 kézzel.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2134) bulikavagyok válasza sagit (#2133) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi a linket, hasznos ez az oldal! Csináltam egy összehasonlítást amiből kiderült, h a sima S8-nak majdnem olyan széles a kijelzője mint egy 16:9-es 5.2"-os telefonnak. Érdekes, mert azt hittem, h kicsit keskenyebb mint az S7. :B

lasse001: Üdv köztünk! :)

[ Szerkesztve ]

(#2135) lasse001 válasza jacis (#2132) üzenetére


lasse001
senior tag

Egyetértek :DD

(#2136) sagit válasza bulikavagyok (#2134) üzenetére


sagit
addikt

Csalóka mert ez az oldal sík képernyőt mutat.

Az s8 keskenyebb!

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2137) babosmiki válasza Loboda (#2127) üzenetére


babosmiki
addikt

:Y

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2138) bulikavagyok válasza sagit (#2136) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze ez tudtam -de ennek ellenére szélesebb a kijelzője. :) Illetve itt a lehajlás már alig-alig számít. Szinte észre sem vehető, h edge kijelzője van.
És ráadásul a valóságban kézben tartva sokkal keskenyebbnek tűnik az S7-től mint az általad linkelt képen. Tényleg nagyon csalóka. :K

[ Szerkesztve ]

(#2139) SamS20


SamS20
senior tag

led visszajelzőt melyik programmal érdemes kalibrálni / állítani (root nélkül) ?

régen a lightflow-t használtam, meg is vettem még anno viszont most már vagy 3 fajta van, az egyik samsunghoz a másik az összes többihez meg kitudja még mihez....

olyan kéne ahol alkalmazásokra/jelzésekre lebontva tudom állítgatni a ledeket

(#2140) SamS20 válasza jacis (#2132) üzenetére


SamS20
senior tag

szépnek szép csak rohadtul gyűjti az ujjlenyomatot, ha meg tokot vesz rá az ember akkor meg el is tűnt félig a szépsége :/

(#2141) Ateszpapa válasza SamS20 (#2140) üzenetére


Ateszpapa
addikt

A fekete mégjobban.
Ráadásúl nagyon hamar karcolódik is a hátulja.
Már egy csúnya karc van is rajta. :(

(#2142) jacis válasza SamS20 (#2140) üzenetére


jacis
nagyúr

Én ha megveszem a 8+ -ot akkor ilyen színben szeretném és rakni akarok egy matt fóliát a hátlapra. Így megmarad a szépsége és nem lesz tele ujjlenyomattal.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2143) PeteePeti válasza jacis (#2142) üzenetére


PeteePeti
őstag

Pont a fényessége teszi széppé! Hidd el egy matt fólia sokat fog rontani ezen a vizuális élményen!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2144) babosmiki válasza jacis (#2142) üzenetére


babosmiki
addikt

Akkor inkább már egy átlátszó gyári szilikon tok. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2145) SamS20 válasza Ateszpapa (#2141) üzenetére


SamS20
senior tag

tok ?
amúgy érdekes, mert sztem ezt már annyira nem egyszerű karcolgatni :) (por, homok, egyéb elemi részecskék akármilyen GG lesz rajta akkor is karcolni fogja)

én azért döntöttem a fekete mellett mert a kijelző előlről úgyis fekete, (ha tok van rajta) max a keret látszódik ott van még eltérés a színekben. viszont nekem a fémes szín ezzel a csillogással nem jött be. (akkor már inkább matt)

(#2146) Ateszpapa válasza SamS20 (#2145) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Tokot nem rakok rá. Így szép ahogy van. Kolléga asztalán lehetett valami. No sebaj nem a kijelző. :)

(#2147) jacis válasza babosmiki (#2144) üzenetére


jacis
nagyúr

Azokat nagyon nem szeretem mert bemegy alá a kosz és folyamatosan dörzsöli a telót ha kell ha nem...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2148) PeteePeti válasza Ateszpapa (#2146) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát inkább tok, mint több tíz ezres érték vesztés karcok miatt! :)
Amúgy elég jó tokok vannak hozzá, amik nem csúfítják el! Persze szűzen a legszebb, de sok szempontból meg éri a kompromisszum, ha tokot teszel rá! Legalább is szerintem! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2149) WiZARD válasza beteg (#2129) üzenetére


WiZARD
addikt

Nagyon akartam mar vmi uj, jobb telefont, es egyelore sajnos nincs mas alternativa mint ez :(
Talan a note8, vagy ha lesz valami vallalhato Google cucc...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2150) viera válasza PeteePeti (#2148) üzenetére


viera
őstag

Én sem bírom elviselni a tokot,csak egy belebújtatósban tartottam az S7 Edge-et és sehol egy karc.Az S8-at sem fogom másban tartani,nagyon szép így a teló. :K Megrendeltem én is a Telekomtól,elvileg jövő héten szerdán kapom meg. :C

Soha ne mondd,hogy soha!!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.