Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) L.L.


L.L.
senior tag

Csak hogy legyen egy S6 S8 kép is. Mindkettő teljes fényerőn, és szemből. Döntve már nem ennyire rózsaszín az S6.

(#1402) ithomas válasza Keksz03 (#1397) üzenetére


ithomas
őstag

Videó nem jó?
Nekem is Alcantara van, de szerintem csak a sötét szürke az ami tényleg illik a teledonhoz.
Nem egy nagy vastag gumi/műanyag darab, mint a spigen és társai, nagyon stabil fogást biztosít, és ami a lényeg, ez szép és illik a készülékhez.
Egy hátránya azért van, a szöszök könnyen ráragadnak.

Real eyes realize real lies!

(#1403) Fehercsoki válasza L.L. (#1401) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

Ez a rózsaszínes kép szerintem nem normális, nekem az S6 Edge nem ilyen.

(#1404) L.L. válasza Fehercsoki (#1403) üzenetére


L.L.
senior tag

A valóságban nem ennyire szörnyű. Ebből a szögből viszont nagyjából kiegyenlítődik.

(#1405) no more válasza Fehercsoki (#1403) üzenetére


no more
addikt

Az első szériás S6-ok kijelzője brutál rózsaszínes volt. Ezért nem szabad első szériásat venni semmiből, mert előfordulhatnak hibás darabok (ahogy vannak is bőven, nem csak Samunál ofkórsz).

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1406) Dreadloord válasza no more (#1405) üzenetére


Dreadloord
senior tag

+ olyankor kb. 30%-al felül vannak árazva. Nyáron gyártói garival 200-alatt lehet majd s8-at venni

(#1407) no more válasza Dreadloord (#1406) üzenetére


no more
addikt

Mert most drága? Egy alap előfizuval Telekomnál 214 körüli az S8 és 240 körüli az S8+. Míg egy alap iPhone 6S még mindig 200-ról indul ugyanazzal az előfizuval, a hetes 236, a 7Plus pedig 280-ról... :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1408) Keksz03 válasza ithomas (#1402) üzenetére


Keksz03
senior tag

Nézegettem videókat mondjuk nekem full fekete az S8 úgyh a fekete Alcantarát venném rá!

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#1409) joey04 válasza ForRedGlory (#1351) üzenetére


joey04
titán

egy egyedi amoledes hibát hoztál fel, de sebaj még ez is sántít: a beégés jóval hamarabb jelentkezik mint egy 1 év ha olyan a felhasználási mód. ha nem olyan, akkor meg 5 év után sem. az igazi felsőkategóriában 70 körül spórolsz, itt az S8+ esetében is nagyobb lesz a különbség, most még új. Én i7 pluson 75k-t spóroltam... A plusz 1 év gyári garancia sem ér nekem 60-70k-t, pláne hogy MINDENHOL a szívás megy, legyen szó samuról, sonyról, almáról, stb. Hozzáteszem soha egy készülékemmel sem volt probléma, így az évek alatt már több felsőkategóriás telefon árát megspóroltam így.

1349: nem feltétlen csak a partnerora értettem, hanem általánosan a gsm boltokra.

-----

ez már mindenkinek: ettől függetlenül nem kell győzködni egymást, én készséggel elismerem, hogy valakinek megéri a plusz kiadást a biztonság, az extra garancia, de ez fordítva is elvárható, hogy ha valaki hoz egy példát, hogy 300 helyett 240-250 egy adott telefon,akkor ne legyen úgy beállítva, mintha az ott vett készülék a korlátozottabb garancia miatt valami selejt lenne. Igenis ugyanazt a készüléket kapja meg minden földi jóval, jóval olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1410) ForRedGlory válasza joey04 (#1409) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Sztem felesleges a bolti garancia es olcsobb ar elonyeit feszegetned... ott bukik a mutatvanyod, hogy amikor majd el akarod adni, nem mindegy hogy 2 honap GSM gari van rajta, vagy 14 honap gyari... Eleve joval olcsobban fog elmenni, mint gyari garival, igy a vasarlaskor sporolt osszeg nagy resze eluszik az eladaskor es csak szutyok GSM garanciad van hozza... azt meg hagyjuk, hogy mi mikor eg be...

[ Szerkesztve ]

(#1411) joey04 válasza ForRedGlory (#1410) üzenetére


joey04
titán

pont nem. az aprón alig fog látszódni a különbség, vagy ha igen, akkor szenvedhetsz mire eladod. persze majd 70k-val drágábban adom el használtan, csak mert gyári gari van rajta... :) ráadásul te áron alul szoktad eladni a cuccokat, mindegy milyen gari van rajta, így tőled pláne nem fogadom el ezt érvnek. a beégés meg felhasználási mód függvénye. ha egy adott felhasználás mellett nem ég be 4-5 hónapig, akkor változatlan körülmények között 4-5 év múlva sem fog.

látom mélyen megérintett a vöröses kijelzővel kapcsolatos véleményem. tartsd magad inkább ahhoz amihez 4-5 éve és ne szólj hozzám ha csak így megy. vagy majd én kezdem. na pá.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1412) jacis válasza L.L. (#1404) üzenetére


jacis
nagyúr

Mennyit fejlődött két év alatt az S széria. Nagyon tetszik az S8.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1413) babosmiki válasza ForRedGlory (#1410) üzenetére


babosmiki
addikt

Ezt én is cáfolom! Még sosem adtam el átlag ár alatt mobilt, mert kevesebb garija volt..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1414) KoNZoLik@ válasza ForRedGlory (#1410) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1
Bizony ám!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 814 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1415) Sanci789


Sanci789
aktív tag

2 napja használom én is. Csak ennyit mondanék: szerelem :B Ha valaki filózik, hogy lecserélje-e erre a jelenlegi telóját, az ne filózzon tovább.

A játékok "lefolynak" a képernyőről, annyira jól néznek ki teljes képernyős módban. És az akksi is sokáig bírja.

A gyári szilikon tok brutál minőségi. Mintha nem is szilikon lenne. Ez már más mint anno az S2/S4-es korszakban.

(#1416) ForRedGlory válasza joey04 (#1411) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mire fel ez a fellengzos duma? A sajat esetedet nem kellene altalanosnak venni, mint ahogy az enyemet sem. Apropo, en azert adom el picit aron alul a dolgaimat, mert nem erdekel annyira az arres, hogy hetekig hirdetgessek valamit.

Azt meg plane nem ertem, miert akarod megmagyarazni, hogy annyira jo befektetes a GSM garancia, amikor tobb ponton is bizonytalan a biznisz es az esetleges javitas koruli ugyintezes.

Attol, hogy neked semmi gondod nem volt meg telefonnal, nem jelenti, hogy nem is lesz. Aztan meg majd visszaterunk ra, hogy sikerult javitani 1 ev utan ingyen...

Hol is irtam en azt, hogy amikor eladod a telefont, akkor 70k-val dragabban megy el, mint bolti garanciaval? Azt irtam, hogy ket telefon eseteben nem fogod eladni ugyanannyiert normalis esetben 2 ho bolti gari mellett a telefont, mint 14 honap gyarival. Ezen mi nem ertheto? Neha talal az ember egy balekot es megveszi aron felul, de az is egyedi eset, nem altalanos, ezert nem is irhato fel a bolti garancia es olcsobb vetalar elonyenek...

Esz ervek ellen vitazni, meg tipikusan rad vall. Megmagyarazod azt is, amit nem lehet. Beegni meg barmikor be tud a kijelzo, nem csak az elso evben. Egyszeruen beragad valami ejjel es reggelig vilagit a kijelzo. Nem attol fugg, hogy elso evben van vagy nem. Plusz a kijelzonek nem csak beeges gondja lehet, csak egy pelda volt...

Az meg hogy mit irtal a pinkesedesre nem erdekel, nem is olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#1417) geri005 válasza ForRedGlory (#1416) üzenetére


geri005
tag

Kifejteném miért értek egyet veled, de már így is nagyon offba mentetek.

(#1418) zola96 válasza geri005 (#1417) üzenetére


zola96
senior tag

+1
Privibe is lehet veszekedni..:D

(#1419) RaveForce válasza Dreadloord (#1406) üzenetére


RaveForce
veterán

Jah elofizetessel.. De ugy mar most is...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#1420) RaveForce válasza joey04 (#1411) üzenetére


RaveForce
veterán

A gsm boltos hitvitaba nem szallnek be, de "ha egy adott felhasználás mellett nem ég be 4-5 hónapig, akkor változatlan körülmények között 4-5 év múlva sem fog."
Na ez nagy butasag volt :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#1421) yoshimitsu81


yoshimitsu81
tag

Nem értem, ha a telekomnél kártyafüggetlenül lehet kapni a telefont jóval olcsóbban, akkor miért nem azt írta be a tesztelő, vagy legalább megemlíthette volna és az érték ár arányt jobbra írhatta volna. Mert mi értelme máshol venni, ha kártyafüggetlen? Dominóval 234 és 261.

[ Szerkesztve ]

(#1422) RaveForce válasza yoshimitsu81 (#1421) üzenetére


RaveForce
veterán

Csak az elso szallitmany. Kesobbieket mar zarni fogjak! ;)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#1423) Sazsóti válasza Sanci789 (#1415) üzenetére


Sazsóti
tag

A navigációs sáv elrejthető?
Ok, videónál nem látható.
Netezésnél zavaró nagyon.

Ha már ekkora kijelzőm, semmilyen szarság ne foglalja el a helyet, tök feleslegesen.Az más, ha én előakakarom hívni.

Szóval elrejthető?

[ Szerkesztve ]

(#1424) LucentTwo válasza Sazsóti (#1423) üzenetére


LucentTwo
tag

Igen szerencsére elrejthető teljesen, játékoknál és videózásnál, ahogy mondod is, ha alulról húzol egyet akkor jön elő. Ezért + pont nekik.

Ja hogy te netezésnél voltál rá kíváncsi. Ott sztem sajna nem legalábbis én nem találtam ilyesmi lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#1425) torok6


torok6
aktív tag

Sziasztok! 1-2héten belül szeretnék venni egy galaxy s8-at s6-rol váltanék. Azt szeretném megkérdezni hogy üzem időben milyen az s8 a s6-hoz képest?

(#1426) Deck válasza joey04 (#1409) üzenetére


Deck
titán

1 év alatt napi szinten 8-9 óra sot, és nincs beégésem az S7-en. Nem kímélem. Melóm miatt és mivel otthon is ezt használom, gép helyett.

PS5

(#1427) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Srácok a független XEH g950f s8 mit ír ki XEH/XEH/XEH ?

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1428) Freezee válasza LaciGSM (#1386) üzenetére


Freezee
senior tag

Egy képet rakhatnál róla illetve honnan vetted?

Valaki tud olyan billentyűzetet amin rajta vannak a magyar ékezetes betűk is? Mert a samsungén csak az angol van és kényelmetlen hogy állandóan csúsztatgatni kell az ékezethez

(#1429) csako válasza Freezee (#1428) üzenetére


csako
veterán

Swype

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1430) kerxy válasza WiZARD (#1375) üzenetére


kerxy
senior tag

Akkor neked volt mákod a pólus médiában... :)

(#1431) zola96 válasza RaveForce (#1422) üzenetére


zola96
senior tag

Ezt honnan veszed? Nem sok értelme van ennek a logikának.

(#1432) zola96 válasza OCTAMD (#1427) üzenetére


zola96
senior tag

Nekem xeh xeh smp

(#1433) Freezee válasza csako (#1429) üzenetére


Freezee
senior tag

Ohh elnézést azt felejtettem ki hogy simán "gépelek" nem swipeolok soha, az az első amit kikapcsolok egy telon. Tehát most valami "könnyű magyar billentyűzet" van felrakva ami majdnem jó , de nem lehet testreszabni és állandóan ott a számsor a tetején ami meg nem kellene csak váltás után + állandóan ha beütök speciális karakter visszaugrik a sima abc re...

nekem XEH/XEH/XEH

[ Szerkesztve ]

(#1434) OCTAMD válasza zola96 (#1432) üzenetére


OCTAMD
őstag

smp???

az mi lehetett?Hol vetted?XEH romot már te tetted fel?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1435) RaveForce válasza zola96 (#1431) üzenetére


RaveForce
veterán

Ez nem logika. Hanem belsos info. Egyebkent mar szamtalanszor volt erre pelda!

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#1436) RaveForce válasza csako (#1429) üzenetére


RaveForce
veterán

A swype gyarilag resze a samsung billzetnek mar hosszu evek ota, meglepodnek ha most kivettek volna :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#1437) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Westendben megneztem a SES-bem es azok nem pirultak. Gyerek nezett, amikor melle tettem a sajatom, de nem kerdezte meg, hogy segithet-e. Jol is tette. :DDD

A MediaMarktban kirakott pedig szinten pirult eleg rendesen.

(#1438) #08176384 válasza OCTAMD (#1427) üzenetére


#08176384
törölt tag

Az enyém is ugyanilyen és független. A harmadik a TMH az első aktív cs kód jelöli. Recovery alatt ha xeh kód látod, akkor a magyar független szoftvert fogod folyamatosan kapni. Amennyibem TMH a kód, akkor a telekomosat. Van lehetőség cs cserére egy trükkel: Fel kell rakni pl egy Dél Amerikai független szoftvert, majd jöhet vissza az XEH firmware, de fontos, hogy legyen magyar sim a telefonban. Utána az első indítás után felajánlja, hogy reset és csodák csodája beáll a recoveryben is XEH kód. A szoftver info ettől még mutatja a a harmadik helyen a TMH, de a független frissítések jönnek utána. Ma délelőtt próbáltam ki és működött :))

[ Szerkesztve ]

(#1439) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

A bluechip.hu hivatalos Samu lelőhely?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1440) Mcomp


Mcomp
tag

Sziasztok az lenne a kérdésem ha tényleg független az első szállítmány akkor ezt utólag tudják e függősíteni vagy nem foglalkoznak vele
Üdv

(#1441) Ateszpapa válasza Mcomp (#1440) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!
Most kaptam az infót, hogy nem foglalkoznak majd vele.
:)

(#1442) Mcomp válasza Ateszpapa (#1441) üzenetére


Mcomp
tag

Nagyon köszi szeretném értékesíteni de 20 as hálózaton szeretné a vevő használni

(#1443) csako válasza RaveForce (#1436) üzenetére


csako
veterán

Az egy dolog, hogy a része, de itt arra irányult a kérdés, hogy milyen bill. app tartalmaz magyar ékezetes betűket külön is, mert hogy a samsung gyári nem. Én pedig erről tudom egyedül (sajnos, mivel másikat keresett)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1444) zola96 válasza RaveForce (#1435) üzenetére


zola96
senior tag

Én telekomnál dolgozom és ilyenről nem hallottam...

Mcomp: utólag SL-okolni úgysem fogják.. az kicsit rosszul jönne ki..

[ Szerkesztve ]

(#1445) Mcomp válasza zola96 (#1444) üzenetére


Mcomp
tag

Azt nem tudom mit jelent az SL-okolni de akkor kissé nyugodtabban adom el teszem hozzá függőként hirdetem
De nagyon köszi

(#1446) Ádám16 válasza RaveForce (#1435) üzenetére


Ádám16
addikt

Ettől függetlenül lehet hogy egy Telekomos szoftverfrissitessel Sim-lockolják a jelenleg kártyafüggetleneket, vagy rosszul gondolom? Mintha PH!n anno olvastam volna erről példát.

(#1447) zola96 válasza Mcomp (#1445) üzenetére


zola96
senior tag

SL=SimLock

(#1448) OCTAMD válasza #08176384 (#1438) üzenetére


OCTAMD
őstag

Nekem XEH lett TMH helyett a kód,csak játszottam kicsit vele,a kártyákat cseréltem +visszaállítás +hard reset

Nem kellett más rom.

Csak ez zavar hogy XEH/XEH/TMH

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1449) kellcucc válasza RaveForce (#1422) üzenetére


kellcucc
aktív tag

Esetleg valahol a telefonon belül meg tudom nézni, hogy függő-e vagy független? Telekomos, ma hoztam el, viszont nincs itthon senkinek nano sim kártyája.

(#1450) negroo válasza OCTAMD (#1448) üzenetére


negroo
aktív tag

ebben van knock kód? Mert rootolni akarom?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.