Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Fitzgerald válasza Peter0077 (#1048) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem nincs S8-am, nem tudtam tesztelni. Az fasza, jól hangzik.

(#1052) Peter0077 válasza Fitzgerald (#1051) üzenetére


Peter0077
csendes újonc

Mostmár nekem sincs. Ez hogy húzgáljuk ide oda a színt meg a kijelzőt állítgassuk egész nap ez nem elfogadható.

(#1053) zack válasza RaveForce (#981) üzenetére


zack
nagyúr

Purple gate (is). Ilyen se volt még. Megelőztük Kóreát. :DDD
Nem tudom mit műveltek ezek a gyárban. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1054) WiZARD


WiZARD
addikt

Nekem is megvan, MM-ből független. Viszont ami egyből meglepett, a felirat, hogy EU sim only.
Ha elutazok, akkor nem tehetek bele egy helyi simet, a független telefonomba? na ne már...

A kijelző nem piros, nem rózsaszín. (asszony szerint se)

Ami jobban zavar, hogy kicsi, majd kiderül sikerül-e megszokni ezt a nagyon keskeny kijelzőt. (8+, Mate8 után)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1055) Peter0077


Peter0077
csendes újonc

Nekem vagy egy samsung a5 2016 (kicsivel több mint 1 éves) és a páromnak mivel őt nem érdekli j3 2016.
Mind a 2 amoledes. De a fehér az azért fehér. Nem sárga nem piros nem hupilila. Fehér.
Pedig a j3 45000
Az a5 2016 : 100000ft körül volt...
Más kategória és mégsincs egyikkel sem baj

Gondoltam beújítok de ez lett a vége marad az a5. Legalább az hibátlan

(#1056) #67656192 válasza bulikavagyok (#1034) üzenetére


#67656192
törölt tag

Én voltam aki többet próbáltam :)
Ebben az esetben a szervizmenüben is látszik?
Emelt fényerőn? Vaku alatt?

(#1057) Motyi válasza Fitzgerald (#1051) üzenetére


Motyi
senior tag

Amit linkeltél az a Samsung sablon válasza amit első blikkre ki bírtak találni, hátha leszerelnek vele pár gyépést. Magyar facebook oldalukon is ez van ám:

"Minden Samsung telefon alapos tesztelésen esik át, hogy készülékeink maradéktalanul megfeleljenek magas szintű minőségi szabványainknak. A Samsung Galaxy S8 és S8+ Infinity Display Super AMOLED kijelző, amely gazdag és kifejező színeket kínál, tisztább és élénkebb vizuális élményt nyújtva a felhasználóknak. A Galaxy S8 adaptív kijelzője a környezethez optimalizálja a színskálát, a színtelítettséget és az élességet. Amennyiben szükséges, a felhasználók manuálisan maguk is beállíthatják a kijelző színskáláját, és megváltoztathatják a fehér tónusok megjelenését a Beállítások → Kiejlző → Képernyő mód → Színegyensúly menüpont alatt."

Az első mondat kifejezetten röhejes...

Hehe, samu uk facebook S8/+ post alatti hozzászólásoknál az elsők között rögtön:
"I got my new Galaxy S8+ and the screen is RED! "

[ Szerkesztve ]

(#1058) Fitzgerald válasza Peter0077 (#1055) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem is próbálod cseréltetni? Vágom hogy ilyenkor be van sózva az ember, és rettenetesen frusztráló ha valamilyen probléma miatt várni kell, de csak cserélik.

(#1059) Peter0077 válasza Motyi (#1057) üzenetére


Peter0077
csendes újonc

Igazad van!!

Nem írhatják le rögtön hogy megint elkúrtuk 😂

(#1060) #72042496 válasza WiZARD (#1054) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez nem új dolog - 5 perc telefonálás után old fel a régiózár, ezután használhatod más kontinensen is.

Azért van ez, hogy az ügyeskedéseket megelőzzék, bár nem tudom, mennyire működik hatékonyan a dolog.

(#1061) Peter0077 válasza Fitzgerald (#1058) üzenetére


Peter0077
csendes újonc

Úgy döntöttem hogy nem szeretnék kísérletezni vele. Lehet ugyanazt kaptam volna újra.
Így most várom hogy a T lezárja a visszaküldési folyamatot és rendelek valami mást mert hűséget kell hosszabbítani. Gondolhatod hogy azért ideges voltam és vagyok de idegességembe ment is vissza a fenébe.

(#1062) WiZARD válasza #72042496 (#1060) üzenetére


WiZARD
addikt

thx

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1063) soko70 válasza joefasalasso (#1043) üzenetére


soko70
aktív tag

Igen, most per pillanat telenor kártya van bent. Érdekes, pedig a számlán SL van.

(#1064) #72042496 válasza WiZARD (#1062) üzenetére


#72042496
törölt tag

yw :)

(#1065) ithomas


ithomas
őstag

A Telefon könyvnél hol a faxba lehet beállítani,hogy ne a kerszet nevek szerint legyen abc rendben, hanem a vezetéknév szerint?
LG G3-rol jöttem, ott volt a beállításokban ilyen opció,én itt az istennek nem találom...
Amúgy le vagyok nyűgözve..a G3 után más dimenzió.

Real eyes realize real lies!

(#1066) bulikavagyok válasza #67656192 (#1056) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jaja, emlékszem. :K És ez ráadásul már nem is bemutatás után történt -ha jól emlékszem. Nincs értelme várni a vásárlással, ez később sem lesz jobb szerintem. Kell hozzá egy kis mázli, h az ember tökéletes telefont kapjon. :P

(#1067) ForRedGlory válasza Motyi (#1057) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Be is írtam a Samsung Magyarország facebook oldalára. Szerintem pont te írtál előttem oda. :D (legalábbis tippre rád gondoltam egyből)

Kicsit kiosztottam őket.

A telefonra visszatérve. Leszámítva ezt a kijelző mizériát (de rohadt irigy vagyok basszus azokra, akiknek nem pirul :D) én egyáltalán nem bántam meg. Rendkívülk jó telefon. Nem is kell ragozni.

[ Szerkesztve ]

(#1068) #72042496 válasza ithomas (#1065) üzenetére


#72042496
törölt tag

A 'Contacts' alkalmazásban keresd a beállítást, S7-nél legalábbis ebben van. (Magyarul nem tudom, hogy hívják.)

[ Szerkesztve ]

(#1069) Ricardo válasza Burt1793 (#990) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez a videó S6-on is jól néz ki :K

(#1070) Peter0077 válasza ForRedGlory (#1067) üzenetére


Peter0077
csendes újonc

Bemásolják a sablonválaszt hogy ők ellenőrizik ,magas szintű minőségellenőrzésen esik át...

Hát kinél mekkora a minőségi plafon ..
Nálam ez így 0.

(#1071) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Az lenne a tiszteletteljes kérdésem a PH Uraihoz, hogy a két S8 S8 + topicot nem lehetne valahogy összevonni? Mert most ide is irogatnak az új tulajok meg oda is...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#1072) ForRedGlory válasza WinstonWolf (#1071) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az a másik kihal rövid időn belül úgy is. :)

(#1073) Peter0077


Peter0077
csendes újonc

Most olvasom hogy másnak az értesítési ledje is piros. 😂
Ennek a telefonnak mindene bepirosodik. Reggelre vulkán vörössé változik vagy csak szégyenlős és elpirul ha hozzá érsz

(#1074) Leslie1966 válasza soko70 (#1063) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Valahol olvastam, hogy ha hálózatfüggő a telefon arra a hálózatra lesz lockolva amilyen SIM-et először beleraknak, mondjuk nehezen hiszem el de a fene tudja. A helyedben megnézném ezek után másik szolgáltató kártyájával is.

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#1075) #72042496 válasza Leslie1966 (#1074) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezt én is így tudom.

(#1076) Peter0077


Peter0077
csendes újonc

Na most viszont megyek.

Elég volt mára az idegből. Mára is volt egy tanulság. Ne rendelj elő egy új telefont vásárlói visszajelzések nélkül.
Majd az okosak meg a szolgáltatókat fogják szidni.Szép éjszakát mindenkinek.

(#1077) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Egy kis mindenes, sajnos elég tré az idő. Kutyasétáltatás közben 1-1 kép mindenféle beállítgatás nélkül.

(#1078) zazenke


zazenke
őstag

Lehet egyszer még a xiaomit fogja mindenki epekedve várni és nem a samut. a MI 6 plus már most is érdekes adatokkal jön. snapi 835 proci , 4500 as aksi, 8G ram. De gondolom a szoftvere meg csak össze van dobálva 1-2 hónap és kiderül ez is

(#1079) Intruder2k5 válasza WinstonWolf (#1071) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Erre sajnos nincs mód, de minden esetre az ottani összefoglalóba belinkeltem ezt a topikot.

(#1080) somogyib válasza ithomas (#1065) üzenetére


somogyib
őstag

Nekem nincs S8-am, de kb. itt keresd:

Névjegyzék -> "jobb felső három kis pötty" -> Beállítások -> Rendezés szempontja

(#1081) tjokai


tjokai
senior tag

Jó estét!
Elérkezett a pillanat, meghozta a futár az S8+ készüléket. Elsőre azt kell mondjam h nem rossz, bár szokni kell ezt a hosszúkás formát :K Nagyon jól kézre áll, az 5,5"-os Note 5 "extelefonom" sokkal sokkal nagyobbnak tűnik, pedig 0,7"-al kisebb. Egy valami nem tetszik az S8+ készüléken, az pedig a tükörfényes fémkeret, nekem kicsit bazári hatást kelt :F

Üdv!

(#1082) Ateszpapa válasza Leslie1966 (#1074) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem így van.
Telekomosat raktam először bele, és a UPC-s kártyát is megeszi a Telekomos telcsi.
Mondjuk ennél már nincs az oda írva, hogy /SL.
Lehet leszoktak róla, vagy csak véletlen műve?

(#1083) sipy888


sipy888
aktív tag

S8 silver Telekom : nem rózsaszín! :) bár oldalt és felül a lehajlitasnal lehet kicsit mégis az, de át s7 nél meg kékes...

[ Szerkesztve ]

(#1084) L.L.


L.L.
senior tag

S8 telekom fekete, nem rózsaszín.

(#1085) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

S8 Black Telekom no barbie! :)

(#1086) csutkaa


csutkaa
senior tag

S8+ silver, Telekom : nem rózsaszín! :)

(#1087) Motyi válasza ForRedGlory (#1067) üzenetére


Motyi
senior tag

Igen én voltam, felidegesített a marketing bullshit amit írtak. Nálam az lett a megoldás, hogy beszéltem a T-s kapcsolattartómmal és holnap leadom egy T-s üzletben a telót majd pár nap múlva kapok egy újat.Persze lecsekkolom majd mielőtt elhozom...

(#1088) Szellem. válasza ForRedGlory (#1067) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Egy jó pár hszt. töröltek a facebook oldalon. No comment.

(#1089) sipy888


sipy888
aktív tag

Az arcfelismeres nagyon durván jól működik. Írisz szintén

(#1090) Rodi 4.80 válasza Peter0077 (#1052) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Én úgy vettem új Ferrarit a múlt héten, hogy nekem kellett beállítani otthon a gyújtást. Nincs ezzel semmi bajom, 90 millióért ne várjon csodát az ember! Még örültem is, hogy nem ugyanazt a szart kapom mint mások

(#1091) Ateszpapa válasza sipy888 (#1089) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, az íriszt használtam, tök sötétben is elsőre beengedett.

[ Szerkesztve ]

(#1092) viera


viera
őstag

Ma végre én is láttam mindkét telót a Telekomnál. :K
NAGYON tetszik,de nekem a + már túl nagy.A sima jobban kézre áll,a hosszúkás kijelző szerintem jól néz ki.Ja és egyik sem volt rózsaszínes. :N Viszont amin most elgondolkodtam,hogy lehet mégsem a fekete lesz.Orchid Gray volt még kitéve de szerintem inkább jeges szürke lesz.
Elvileg jövő héten csütörtökön kapnak belőle.Már nagyon várom. :C

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1093) tjokai válasza viera (#1092) üzenetére


tjokai
senior tag

Nekem jeges szürke van, hidd el, élőben ez a legszebb :K

Üdv!

(#1094) sipy888 válasza tjokai (#1093) üzenetére


sipy888
aktív tag

+1 szerintem is

(#1095) Lacka89 válasza sipy888 (#1089) üzenetére


Lacka89
aktív tag

+1 nagyon bejovos eddig a telefon.. nekem orchid szinu

(#1096) homerb


homerb
csendes tag

Nekem is minden rendbe van vele, Samsungtól van.
Viszont amit nem értek, hogy miért nem rendes USB-C to USB3 átalakítót adtak...csak sima usb2...pedig rendes usb-c usb3 átalakítóval 170MB/S másolásra volt képes USB-re és vissza a belő memóriára is.
Ezt a sebességet PC-vel nem tudta produkálni, nekem TC-másolással 34-36MB/s másolt.

(#1097) komi77


komi77
senior tag

Nálunk itthon a három telóból kettő Samu és szeretjük őket. Ahogy nézem az S8-as kommenteket nagyon elszomorít ez az elszíneződés. Nagyon vártuk ezt a modellt, mert azt gondoltuk, hogy végképp megtöri az almás nyomulást. Most erre mi történik? Sajna az almás haverjaim szavai jönnek vissza - a Note 7 után megint. Ők mindig azt mondják, hogy melyik telefonhoz viszonyítanak minden mást: a szifonokhoz. Amíg nem tudnak ütőképesebb - baki nélküli megjelenés - telókat gyártani mások addig lehet, hogy igazuk lesz. Most is azt látni, hogy a cucc nagyon ott van, pörög, stb. de minden második tulaj belenyúlt az elszíneződésbe. Ennyi telót nagy gáz lenne visszahívni. :(

Szegény ember kézzel nőz.

(#1098) ForRedGlory válasza Szellem. (#1088) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem lep meg. Az enyem meg tart. :D

(#1099) Rodi 4.80 válasza ForRedGlory (#1077) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Jók a képek... Mellesleg a téglát is kilopták a falból a Marinán, ott tényleg van/lenne mit fotózni ezerdolláros telóval :DDD

(#1100) Gee_-


Gee_-
tag

Valaki ezt próbálta?
Nem tudom ez mit csinál pontosan de ezt olvastam megoldásnak.

It might not be a fix for really big problem, it's not a complete fix, but really helps if you got problem with red tint.
Go into the Settings -> Display -> Screen mode -> Colour balance
Move the Red colour bar all the way to the left side
Go into the phone and dial *#15987#
Click on number 3 and exit

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.