Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) poli27


poli27
veterán


Ma kb 1,5 óra navigáció volt benne ha nem több... nagyon cool eddig :)

[ Szerkesztve ]

(#2752) kellcucc válasza RaveForce (#2748) üzenetére


kellcucc
aktív tag

Egyedül tegnap jött elő egy problémám: felraktam a gépre a lassított videót és akadozva játszotta le a VLC. Lehet más programot kellett volna hozzá használnom, de mondjuk 4-ből 1-et tökéletesen lejátszott..

(#2753) ECHO2235 válasza KoNZoLik@ (#2750) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

pöpec, bizony, főleg ekkora kijelzőn :)
mondjuk, automata fényerő nekem is off, kb 50% környékén van a fényerő, felbontás pedig fhd+-on :)
rendkívül megvagyok eddig elégedve a telóval :)
maradjon is így, nálatok is! :)

(#2754) viera válasza Ateszpapa (#2735) üzenetére


viera
őstag

Igen,elég sok.De én a szemüveggel vagyok így.
Gondolkodtam a Dex-en is a töltő helyett de azt nem biztos,hogy kihasználnám.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#2755) ECHO2235 válasza KoNZoLik@ (#2750) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

ezekszerint amúgy mindegy h fhd+ vagy WQHD+-ba van?
mármint nem befolyásolja az akksi időt? vagy minimálisan

(#2756) #67656192 válasza ECHO2235 (#2747) üzenetére


#67656192
törölt tag

Hozza azt amit az s7e.

(#2757) viera válasza #67656192 (#2756) üzenetére


viera
őstag

Igen,én is így érzem.
Lehet a sima S8 nem bírta volna ki nálam nap végéig.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#2758) ithomas


ithomas
őstag

Valaki használja az eszköz biztonsaganal az Intel security - t? Van ennek bármi értelme ha mokolt apk-kat nem rakok fel?

Real eyes realize real lies!

(#2759) zack válasza w333 (#2731) üzenetére


zack
nagyúr

Én 60000p tettem a Note5-tel a Waze-be. :U Sehol sincs beégve. 1 éves. Pedig egy Budapest-Nagykaizsa-Letenye-Budapest nem 30 perc. Vagy egy Budapest-Pécs-Budapest. Ha ennyi idő alatt beég, akkor ez a kijelző kuka. Mi lesz fél év múlva? :U

szerk: Ennek a felesleges hangulatkeltésnek mi értelme? :((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2760) KoNZoLik@ válasza ECHO2235 (#2755) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Próbáltam így is úgy is és semmi különbséget nem tapasztaltam üzemidőben:)
Nekem a fényerő ráadásul majdnem fullon van:)

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2761) ForRedGlory válasza zack (#2759) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Elolvastad a többi kommentet is? :U

(#2762) Szellem. válasza L.L. (#2720) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszi!!!

(#2763) KoNZoLik@ válasza ForRedGlory (#2761) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az utolsó mondatában úgy néz ki, hogy igen:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2764) #67656192 válasza ForRedGlory (#2761) üzenetére


#67656192
törölt tag

Én fél év alatt be tudtam égetni az értesítősávot az s7-be. Cserélték a kijelzőt.
Rosszul nem jártam mert kerettel együtt cserélték, ráadásul megsérülhetett levételkor a hátlap is ezért abból is új lett, szinte új telefont kaptam vissza.
Ha valaki sokat böngészik akkor célszerű olyan böngészőt használni ami teljes nézetben eltünteti az értesítősávot . Az opera annak idején nem tudta, azóta tudja de visszatértem a dolphinhoz.
Másoknál is előfordult(pl kasya), hogy a waze beégett.

[ Szerkesztve ]

(#2765) mchawer válasza petya2012 (#2653) üzenetére


mchawer
tag

Mindent mindenről át tudsz vinni a Smart Switch appal. Kábelen, gépről, vagy wireless is :) Bárhogy.

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#2766) MasterChief


MasterChief
csendes tag

Pénteken a hivatalos megjelenéskor én is beszereztem egy S8+ -t a helyi Telekom szaküzletből. Független, nem rózsaszín, nem akad a görgetés, 6-8 óra screentime-ot simán hozza, én nagyon elégedett vagyok.
Vettem hozzá egy Samsung LED Cover-t is. Nem vagyok a felpattintós tokok híve, mert szerintem elveszik a telefon prémium érzetét, de a készülékhez kedvezményesen adták 7K-ért, hát gondoltam teszek egy próbát. És meglepően funkcionálisnak bizonyult. Nem kell bekapcsolnom a kijelzőt, hogy lássam az időt, vagy felvegyem a hívásokat, elég a LED kijelzőn simítanom. A kontaktjaimhoz egyedi ikonokat is rendelhetek amik megjelennek amikor hívnak. Mivel a hívásokhoz sem kell kinyitnom a fedőt, így a fülemmel sem dzsuvázom össze a kijelzőt, és még a készüléket is védi. Nagyon praktikus.

Képek

(#2767) KoNZoLik@ válasza MasterChief (#2766) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Horizon ott figyel háttérképnek, király :C
Épp most néztem meg a streamelt videóimat ezen a telefonon amit a Ps4Proval csináltam, hát beszarás :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2768) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok!

Valaki tudna egy gyári független (XEH) készülékről egy Info képernyőt postolni nekem? (akár privátba)

A "szolgáltatói szofter" rész érdekelne, mert most sikerült átvarázsolni TMH-ról XEH-ra, de a szolgáltatói szoftvernél kíváncsi lennék mit ír egy alapból XEH-s telefonnál, miert nálam XEH/XEH/TMH.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#2769) ckaresz122 válasza MasterChief (#2766) üzenetére


ckaresz122
tag

Te vagy a 2. aki azt írja NEM AKAD A GÖRGETÉS.
Soha nem írtam ilyet, hogy akad!!!
Mikor scrollozás után elemeled az újjad a kijelzőről, akko NÉHA elugrik kicsit (néha nagyot) a scroll. Mikor emelem el az újjam akkor is érzékel minimális mozgást és arra reagál helytelenül. 3db S8+-on előidéztem ma egy bevásárlóközpontban + ugye az enyémen vettem észre.
NEM AKAD tehát a görgetés.!!!

[ Szerkesztve ]

(#2770) stemplar07 válasza heidrich (#2768) üzenetére


stemplar07
őstag

XEH/XEH/XEH ezt írja :-)

(#2771) mchawer válasza leslien (#2610) üzenetére


mchawer
tag

ScreenShot a tenyér élével képernyőn elhúzás és lőn képernyőkép. Ez a legegyszerűbb.

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#2772) stemplar07


stemplar07
őstag

[link]

Odin ,,értők,,
Aki esetleg az XEH XXU1AQDG -t felrakja és a mellékelt Odin tutoriált megnézi kb 9:50 környékén kihangsúlyozzák hogy a csc ne a HOME.csc, hanem a csc.oxm- et kell betallózni . Ez miért van így ?
Köszi ha valaki választ adna :-)

ps. egyébként az edge szélek állítása valóban működik ,az új FW-ben, de ha valakinek jó a szeme , azért nem tökély ..( de ez már szőrszál hasogatás kategória ..) hozzá teszem , hogy pl. az LG készülékek , pl V20 esetén pedig kékes , ha a kék fény szűrőt rátettem , akkor pedig homogén sárga lett ...

[ Szerkesztve ]

(#2773) stemplar07 válasza stemplar07 (#2772) üzenetére


stemplar07
őstag

Megnézve még egyszer: a home.csc nem csinál teljes resetet , az oxm pedig teljes resetet .. ha jól értem .

(#2774) boksz válasza manokaki (#2705) üzenetére


boksz
senior tag

Hogy tudod teljes képernyőre állítani a gyári Samsung böngészőt?
Nekem alul ottmarad a sáv !

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#2775) manokaki válasza boksz (#2774) üzenetére


manokaki
őstag

A Navigálosáv nekem sem tüntethető el csak az állalotsor illetve a böngésző navigálosávja !

(#2776) boksz válasza manokaki (#2775) üzenetére


boksz
senior tag

:R

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#2777) m@xsys


m@xsys
senior tag

Le tudna irni valaki, hogy a Vodas tartozek csomagba mi van benne?

(#2778) MasterChief válasza ckaresz122 (#2769) üzenetére


MasterChief
csendes tag

Értem a hibajelenséget, a videót is megnéztem. Ha tudsz az "akadásnál" jobb egyszavas jelzőt a probléma körülírására, akkor szívesen használom azt, de addig sokkal egyszerűbb úgy leírni, hogy "nem akad", mint úgy, hogy "nem ugrik el a képernyő néha scrollozásnál mikor elemelem az ujjam". Te is értetted melyik problémára gondolok, más is fogja.

(#2779) bulikavagyok válasza m@xsys (#2777) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Egy Clear Cover tok, két fólia és egy külső akku.
Starter Kit 1 Black / S8

(#2780) stemplar07 válasza bulikavagyok (#2779) üzenetére


stemplar07
őstag

inkább egy gyors töltős, akubankot adnának hozzá ... :D

(#2781) barmar


barmar
aktív tag

Sziasztok
Telekomnal új előfizetésre vett valaki? Telenornal közel 200ezret le kell tenni előlegek amit később majd visszautalnak. De pont ezért venném szolgáltatónál hogy lehessen részletre. Telekomnal el lehet hozni 0ft-ert vagy valami vallalhatobb összegért?
Köszi

(#2782) bulikavagyok válasza stemplar07 (#2780) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ajándék lónak...:D Amúgy én egy DeX Station-nek jobban örültem volna. ;]
Milyen gyors töltős "akkubankra" gondolsz? Ez nem az? -ilyet adtak hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#2783) stilo18 válasza barmar (#2781) üzenetére


stilo18
addikt

Én új előfizetőként tavaly, 135k Ft-os S7-re, 5k Ft-os csomaggal fizettem 37k körüli előleget.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#2784) bigdigit


bigdigit
addikt

Ma vettem észre összes játékom hiába keresem szokott helyén majd a google playen belül találtam meg őket. Ez most samsung fícsör én nyomkodtam el valamit vagy egy új google baromság?

(#2785) imikedapro


imikedapro
csendes tag

Sziasztok!

A napokban az értesítési LED az Április 20.-án az Extreme Digitaltól vásárolt S8-on teljesen lehalt..
Úgy értem ezt,hogy a gyári diagnosztikai menüből sem villan fel, sehonnan.
Factory reset, minden egyéb pucolás megvolt természetesen az eredmény ugyanaz - elég valószínű,hogy hardveres hiba.Egyébként óriási vicces hogy egy majdnem 3k-s telefonban egy 15 forintos LED pukkan el, de megértem ekkora kihozatalnál becsúszik nem is ez a bajom.
Tegnap voltam egy Samu szerviz ponton, ott azt mondták nekem hogy 8 napig még fel sem vesznek S8 at javításra!! A másik,hogy baromira nem szeretném, hogy egy 270 ezres telót közel 3 hét után meghámozzanak és úgy kapjam vissza szerintem ebben ti is egyetértetek, nem garantálja semmi számomra,hogy ugyanolyan minőségben kapom vissza mint ahogy a gyártósorról lejött. Meg egyébként is egy ilyen árú telefonnál ez nem elfogadható szerintem főleg nem ennyi idő után.
Lényeg: szerintetek van rá esély, hogy az E-digital egy az egyben kicseréli nekem?

(#2786) stemplar07 válasza bulikavagyok (#2782) üzenetére


stemplar07
őstag

:D de basszus erre, de ekkora csodát, hol van hogy ? mAh ? tényleg mennyi ?

(#2787) bulikavagyok válasza imikedapro (#2785) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Online rendelted, vagy csak simán besétáltál a boltba és megvetted? Mert online rendelés esetén még benne vagy a 14 napban, és indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól!

stemplar07: 5200 mAh

[ Szerkesztve ]

(#2788) imikedapro válasza bulikavagyok (#2787) üzenetére


imikedapro
csendes tag

Igen online, bár nem szeretnék elállni a vásárlástól mert pont akkor volt egy akciós áruhitel konstrukció náluk és ennek keretén belül vásároltam meg. Nyilván ez a dolog már nem él :)

(#2789) stemplar07 válasza imikedapro (#2785) üzenetére


stemplar07
őstag

hhááát egy telefont megér , némi erőteljes hangnemben :D

(#2790) bulikavagyok válasza imikedapro (#2788) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Akkor ebből szerviz lesz! Csere csak három napon belül jár -de ettől függetlenül bepróbálkozhatsz náluk. :) Esetleg próbáld meg "megfenyegetni" őket, h elállsz a vásárlástól.

[ Szerkesztve ]

(#2791) ECHO2235 válasza barmar (#2781) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

he?
minek kellene közel 200ezret lerakni a telenornál?
ilyet se hallottam még, pedig telenoros vagyok..
max kezdőrészletet

(#2792) #67656192


#67656192
törölt tag

Bixbyvel, hogy álltok?
Magam részéről pdproval ignoráltam :)

(#2793) bulikavagyok válasza #67656192 (#2792) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én használom, még szokjuk egymást! :D Bár jó lenne ha végre megjönne hozzá a hangvezérlés.
Egyébként azt észrevettétek, h a Bixby indítható lezárt kijelzőnél is -mindenféle azonosítás nélkül... :F

Szerk.: Galaxy s8+ bixby beatbox LOL
Van még: [link]

Itt a cikk: Samsung’s Bixby can entertain you with its raps

[ Szerkesztve ]

(#2794) Greg Vinous


Greg Vinous
tag

Sziasztok!

Van már valamilyen megoldás arra, hogy a névjegyzékben a betűrendi görgetésnél, csak a G betűig görget a rendszer? :F

(#2795) bulikavagyok válasza Greg Vinous (#2794) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szia,
Sajnos nincs. :N De én nem is várok rá gyors megoldást, mert az S7-esem már hónapok óta hasonló hibát produkál ugyanott (7.0 óta).

[ Szerkesztve ]

(#2796) Ákkk válasza barmar (#2781) üzenetére


Ákkk
addikt

Ha van több előfizetésed és minimum Arany társkártyád akkor simán.
Máskülönben kell.
Részletet nem kap az utcáról csak úgy besétáló ember akinek még semmi szerződése nem volt.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#2797) Soockit válasza Greg Vinous (#2794) üzenetére


Soockit
aktív tag

Más programot használsz :W :W :W

Ha szeretnék KNOX-ba közvetlenül instalálni programot Google Play-ről akkor azt írja ki a telefon, hogy

"Nincs telepíthető alkalmazés, mivel a rendszergazda még nem tett elérhetővé egyet sem."

Mi erre a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#2798) Bence004


Bence004
aktív tag

A my knox alkalmazás elérhető az s8ra ? Mert nekem csak a biztonságos mappa van fent és a my knox appot nem találom se playen se galaxy appsban, telenoros a teló nemtom hogy ez befolyásolja-e a dolgot.

(#2799) Soockit válasza Bence004 (#2798) üzenetére


Soockit
aktív tag

Lehet, hogy nem ugyanaz az app, de a titkosítási eljárás ugyan az nem? Alsó jobb sarokban ott a Knox felirat, ezért gondoltam!

(#2800) ECHO2235 válasza Bence004 (#2798) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

beállítások - zárolt képernyő és védelem - legalul valami mást keresnél eszköz biztonsága.
erre gondolsz? ott a knox

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.