Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) Ákkk válasza Soockit (#2799) üzenetére


Ákkk
addikt

Ez a biztonságos mappa. simán felrakod előtte a proramot azt becsatolod azon keresztűl nem tudsz telepíteni.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#2802) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Tegnap beszédében egy S8+-t. Eddig teljes mértékben meg vagyok vele elégedve.

(#2803) thebear007 válasza boksz (#2774) üzenetére


thebear007
aktív tag

Ha nem ragaszkodsz a Bixbyhez felteszed a Bixbybyie nevű progit, abban programozható a gomb, és be kapcsolható olyan funkció, hogy bármilyen alkalmazás teljes képernyős legyen. A bixby is fut, ha balra lapozol.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#2804) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

nekem xeh gyári függetlenre érkezett ma egy ~400 megaás update

(#2805) zack válasza bulikavagyok (#2790) üzenetére


zack
nagyúr

Elb@szta. Nem kellett volna semmit mondani, meg kérdezni, csak elállni a vásárlástól. Mert így hogy hibás, és tudnak róla, javítani fogják.
Extreme Digital igazi kötsög ha garanciáztatniuk kell valamit. Csak fenyegetőzéssel lehet náluk bármit is elérni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2806) wong kok wah válasza Bagoly81 (#2804) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Nekem is most jött meg a frissítés (szintén XEH).

(#2807) bigkokas válasza sagit (#2602) üzenetére


bigkokas
tag

És csak innen lehet rendelni.?? Érdekelne engen is..

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#2808) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

Eddig le volt tiltva nekem a bixby, kb rögön az elején rányomta a bixbye nevű progit.
Aztán ma nem tudom milyen megfontolásból töröltem, és elkezdtem a bixby-t nyomkodni!

EMBEREK!! ez a Bixby vision nagyon jó cucc :D tárgy felismerés, szöveg másolás, fordítás.....

Eszem ágában sincs már tiltani:D

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#2809) bigdigit válasza zack (#2805) üzenetére


bigdigit
addikt

Speedshop hasonló sz@r társaság.Én pont így jártam.

(#2810) tothl


tothl
addikt

Sziasztok !

Akik elégedettek a kijelzővel, megnéznék, hogy a tárcsázóba a *#15987* -t beírva előbukkanó menüben hányas érték van beállítva ?

(#2811) zack válasza bigdigit (#2809) üzenetére


zack
nagyúr

Tudom. Ők sem korrektek garanciában.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2812) LaciGSM válasza tothl (#2810) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Reddish : -2 . semmi gondom a kijelzővel.... szép fehér

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#2813) ithomas válasza LaciGSM (#2808) üzenetére


ithomas
őstag

Én is tegnap nyomogattam, de a képfelismerés szerintem egy nagy kaka.
A gyári dokkolójába tett samsung!!! gear s2-t képtelen volt felsimerni. :O
Egy üveg tequilara meg 20-as betűmérettel volt ráírva, hogy tequila, és mindenféle üveget kiadott csak tequilat nem...nemhogy a márkát nem ismerte fel, még ital fajtáját sem.
Ez így ebben a formában egy nagy nulla.

Real eyes realize real lies!

(#2814) Soockit válasza ECHO2235 (#2800) üzenetére


Soockit
aktív tag

Csak azért kérdeztem, mert ha felrakok egy programot akkor az két helyen lesz meg. A védtelen helyen és a Knoxban is. Ezért lenne értelme, hogy csak a Biztonságos mappába instalálsz valamit egyből ha ott is akarod használni. Most azt csináltam, hogy letöltöttem a programot, beraktam a Biztonságos mappába, majd leszedtem, a Biztonságos mappában a másolat ugyan úgy ott van.

(#2815) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Voda S8+ G955F re is ma jött az AQDG frissítés

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#2816) ECHO2235 válasza tothl (#2810) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

-2

[ Szerkesztve ]

(#2817) Leslie1966 válasza zack (#2805) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Így igaz, a fogyasztóvédelmet kell emlegetni, akkor gördülékennyé válnak a dolgok. :DD

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#2818) KoNZoLik@ válasza tothl (#2810) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

-2, viszont ha rányomok a 6-os lehetőségre még fehérebb lesz:)
Amúgy nekem *#15987# jött elő a menü!

Aki beálította a világító szélek funkciót annak működik?
Nekem semmi sem villog amikor üzit kapok csak a led!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2819) tothl válasza KoNZoLik@ (#2818) üzenetére


tothl
addikt

JA igen elírtam.. :D

(#2820) WiZARD


WiZARD
addikt

Nekem is megjött a frissítés, a színekkel kapcsolatban szerintem lófaszt se ér.
Csak az adaptiv mód színeit változtató részt tették át máshova, illetve lett egy fehéregyensúly változtató csúszka.(illetve a szélek változtatása az vonatkozik mindre)
Lényegében semmi se változott, a "kalibrált" módok színei változatlanok.

(bár nekem nem volt gondom a színekkel eddig se. Ha nagyon akarom, akkkor hajszálnyi pirosat bele lehet magyarázni, de ha nem merül fel a téma, akkor nem mondom)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2821) L.L. válasza tothl (#2810) üzenetére


L.L.
senior tag

-6, de összehasonlítva több kiállított példánnyal, az enyém hófehér. Ez a szám egyébként mit jelöl?

(#2822) Parallaxis válasza Leslie1966 (#2817) üzenetére


Parallaxis
addikt

a fogyasztóvédelmet kell emlegetni

Azt emlegetheted, már nincs ilyen szervezet...
A területileg illetékes önkormányzatnál tehetsz panaszt, de jó eséllyel elhajtanak.

(#2823) tothl válasza L.L. (#2821) üzenetére


tothl
addikt

Próbáld ki a többi értéket is, kiváncsi vagyok a tapasztalatodra, különös tekintettel arra, hogy a betekintési szög függvényében hogy változik a kép a 0 -2 -4 és -6 értékekkel......

(#2824) L.L. válasza tothl (#2823) üzenetére


L.L.
senior tag

Igen, rózsaszínesedik, de csak minimálisan.

[ Szerkesztve ]

(#2825) lasse001 válasza tothl (#2810) üzenetére


lasse001
senior tag

-3

(#2826) tothl válasza lasse001 (#2825) üzenetére


tothl
addikt

De akkor te már az új szoftveren vagy... megnövelték kicsit az értékeket.

(#2827) ForRedGlory válasza WiZARD (#2820) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Telekomos telefonod van?

(#2828) tothl válasza WiZARD (#2820) üzenetére


tothl
addikt

Van ott alul egy lehetőség a kijelző szélek kalibrációjára...

(#2829) lasse001 válasza tothl (#2826) üzenetére


lasse001
senior tag

Igen . Ma jött a frissítés. A szélét találtam kicsit rózsaszínnek. De már nem látom.

(#2830) tothl válasza lasse001 (#2829) üzenetére


tothl
addikt

csuszkat hasznaltad ?

(#2831) Greg Vinous válasza bulikavagyok (#2795) üzenetére


Greg Vinous
tag

Elindítottam egy Samsung terméktámogatási chat-et, egyszer már volt hibám és szinte azonnal megoldották itt, gondoltam teszek egy próbát a névjegyzék görgetési hibával kapcsolatban.
Azt írták, hogy tudnak a hibáról és dolgoznak rajta, várhatóan a következő fejlesztési csomagban benne lesz.

Így azért annyira nem zavar a hiba, ha tudom, hogy nem kell együtt éljek vele hónapokig. :C

(#2832) lasse001 válasza tothl (#2830) üzenetére


lasse001
senior tag

Nem. A szélek kalibrálását indítottam el

(#2833) Gubu0101 válasza KoNZoLik@ (#2818) üzenetére


Gubu0101
veterán

Kijelzővel lefele rakd le a telót és úgy világít majd,üzinél nem tudom,hívásnál biztos.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2834) lasse001 válasza Gubu0101 (#2833) üzenetére


lasse001
senior tag

Felfelé fordítva is futkározik sms és email érkezésekor.

[ Szerkesztve ]

(#2835) Gubu0101 válasza lasse001 (#2834) üzenetére


Gubu0101
veterán

Az gut.S6 Edge volt előtte ott így volt,ennél nem is néztem :U :DDD

Már látom,elég sok programot ki lehet jelölni,hogy jelezzen.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2836) Soockit


Soockit
aktív tag

Nekem ami furcsa, hogy amikor hívnak Viberen, WhatsApp-on akkor nem tudom felhívni, csak a tetején, mint egy értesítés látom, hogy hívnak, rá kell nyomnom előbb a jobb oldali képernyő oldó gomra, majd csak utána tudom felvenni. Nem néztem még át tüzetesen a beállításokat, hogy esetleg valami nincs jól beállítva.

Valakinek aki Telekomnál vásárolta a készüléket, megérkezett már neki a frissítés?

(#2837) Szellem. válasza lasse001 (#2829) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Furi, hogy Telekomosként megjött neked a szoftver, mert nálam semmi!
Hiába nyomtam rá ,meg indítottam újra a telót, semmi.

Nálam meg egy picit lehet látni a széleken a rózsaszín elváltozást, de tényleg nem vészesen, sőt ha elfordítom a kijelzőt, akkor semmi.
Viszont, a fenti kód amit a tárcsázóba kell beírni, ott nekem -2 van! Ha azt elállítom -6-ra akkor teljesen meg is szűnik!!!

(#2838) ECHO2235 válasza lasse001 (#2834) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

ez sem igaz, legalábbis nekem úgy egyáltalán nem csinált semmit a leden kívül, csak lefelé fordítva működik

(#2839) Soockit válasza Szellem. (#2837) üzenetére


Soockit
aktív tag

Én is bőszen nyomogatom a telefont, de semmi, nem jön a frissítés :(

(#2840) L.L. válasza Szellem. (#2837) üzenetére


L.L.
senior tag

Szerintem ő nem telekomos.

(#2841) lasse001 válasza Szellem. (#2837) üzenetére


lasse001
senior tag

Nem telekomos hanem Gyári XEH -es vagyok.

(#2842) 67tuareg


67tuareg
tag

A frissítéssel módosult a névjegyzékes bug! Mostmár lemegy F-ig utána meg le Z-re. Vicces! Három frissítés múlva végighúzza az egész abc-t.

(#2843) Greg Vinous válasza 67tuareg (#2842) üzenetére


Greg Vinous
tag

Én is feltettem a ma megjelent frissítést és sajnos nekem nem oldotta meg a hibát. Ez miként lehet, hogy nálad pedig javította?? :F

Jah bocsánat, nem értettem elsőre az üzidet... úgy olvastam, hogy a mai frissítéssel működik... de így már értem. Sorry :W

[ Szerkesztve ]

(#2844) stemplar07


stemplar07
őstag

az új FW-nél ha a nyomásérzékeny gombot rezzenésig nyomom, most nem old fel teljesen, az előző FW-nél teljesen feloldotta a képernyőt .. :((

(#2845) WiZARD válasza ForRedGlory (#2827) üzenetére


WiZARD
addikt

nem

(#2828) tothl - az csak a szélére jó

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2846) lasse001 válasza ECHO2235 (#2838) üzenetére


lasse001
senior tag

Csak neked :)) :

(#2847) Greg Vinous válasza lasse001 (#2846) üzenetére


Greg Vinous
tag

A kijelző, edge menübontban nekem is aktív ez a funkció, de nem igazán működik. Pedig hozzárendeltem már appokat is külön, de úgyse. :(

(#2848) Szellem. válasza tothl (#2828) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez az érték, mármint a szélek kalibrációja mit változtat?

(#2849) L.L. válasza stemplar07 (#2844) üzenetére


L.L.
senior tag

A beállításokban be van kapcsolva? Kijelző-navigációs sáv-feloldás kezdőlap gombbal.

(#2850) lasse001 válasza Greg Vinous (#2847) üzenetére


lasse001
senior tag

Hívásnál nekem sem működik. Ez sms.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.