Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) Ateszpapa válasza Szellem. (#2250) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, az nálam is jelen van.
Majd javítják ezt is, engem nem zavar. :)

Elvileg a tiéd is független.
Biztosítást kötöttél rá?

[ Szerkesztve ]

(#2252) tomboy0013 válasza Szellem. (#2241) üzenetére


tomboy0013
veterán

Melyik szolgáltató? Milyen előfizu?

(#2253) Szellem. válasza Ateszpapa (#2251) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Engem sem zavar különösebben, csak leírtam, hogy megvan.
Biztosítást azt nem kötöttem rá. nekem nem volt rá szükségem. Tokban hordom, leejteni nem ejtettem le telefon már nagyon régen. Ha meg garanciális a hiba, akkor azt meg javítják.
Lopás meg nem érdekel, mert vigyázok rá és a lakásbiztosításomban van ilyen beépítve.

Ja, igen és független! A SES-ben elmondtam a haveromnak, hogy mennyiért vettem és hogy független, egyből leizzadt, meg megmerevedett az arca. :)

(#2252) tomboy0013: T és az előfizum meg a Mobil XL és 4giga net! De, ez nem mond semmit, mert több előfizu van a családban, meg vannak összevont kedvezmények, egy valag platina pont, stb.

[ Szerkesztve ]

(#2254) Ateszpapa válasza Szellem. (#2253) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Gratula hozzá. :)
Szerintem jelenleg a Telekomtól éri meg kihozni a készüléket akár dominó csomagban is.
40 ezerrel olcsóbb mint a SES-ben vagy MM-ban.
Ki tudja még meddig, főleg, hogy függetlenek...

[ Szerkesztve ]

(#2255) Tamás34 válasza Freezee (#2242) üzenetére


Tamás34
senior tag

Értem én, de felül, ahol nem ívelt a képernyő ott is rózsaszín kis sáv volt, nem csak a két szélén ahol ívelt, de tök mindegy már, visszavittem már és nyugodtan alszom, várom a Note 7-et! :B [link]

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#2256) Szellem. válasza Ateszpapa (#2254) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönöm!

Igen, jelenleg valóban a Telekomtól éri meg a legjobban elhozni. Független és ha szerencséje van az embernek, akkor ahogy én is fél áron el lehet hozni, de minimum 40k-val olcsóbban. Nagyon durva.

Azt meg nem is írtam, hogy vettem hozzá egy 64 gigás ScanDiks 4K-s memóriakártyát és kereken 2k volt. De az origi ára 12 a Telekomnál. Ugyan ez csak Samsungban a SES-ben 19990. Nem mindegy, és a ScaDiskre 30 év garancia van!

(#2255) Tamás34: Nem biztos, hogy ide ezt behozzák. Ha meg igen, akkor az elképzelhető, hogy akkora lesz, mikorra a Note 8 megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#2257) gilfoyle


gilfoyle
őstag

DEX-et vett már valaki?

(#2258) babosmiki válasza gilfoyle (#2257) üzenetére


babosmiki
addikt

Én ma próbálgattam Győrben a SES-ben, igen pozitív! Nagyon gyors minden, és egyszerű átlátható a rendszer. Szerintem hétköznapi felhasználásra netezés, levelezés, videózás és egyszerűbb programok futtatására tökéletesen megfelel asztali gép helyett! Ha az S8-at választom akkor biztosan lesz DEX-em is, mert a windows-os szarakodást már utálom... :(((

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2259) TTTotya válasza Ádám16 (#2017) üzenetére


TTTotya
senior tag

Előkerestem a régi Nillkin Magic Disk II-t. (Még Nexus 5-höz vettem)
Baromi lassú. 2 A-s adapterrel is majd 3 óra egy feltöltés. A gyári vezeték nélküli gyorstöltő mennyi idő alatt löki tele?

[ Szerkesztve ]

(#2260) bigdigit


bigdigit
addikt

Mivel leakartam menteni a telefon dolgait pc-re feldobta, rá a smart switchet. Egyből jelzett új szoftver elérhető pedig előtte ota-n azt írta nincs újabb.3360mb ha jól emlékszem.8+

[ Szerkesztve ]

(#2261) stemplar07


stemplar07
őstag

A Clear Cover tok valóban a leg kevéssé rontja el a dizájnt , mutatós, de csúszik .. egy valamit megtehettek volna , hogy a két oldalát a toknak enyhén recésítik .. sokkal biztosabb lenne a fogása .

Nova Launcher prime , még mindig jobb mint a saját UI, hiába tettek bele sok ficsört , és gördülékenyebb , jobban testre szabhatóbb ( vagy nagyom megszoktam ) a Screen Off and Lock -al a duplakopp-os lezárás is működik, nem kell nyomogatni a fizikai gombokat.. ( aki lg- LG ről jött annak ez különösen fontos :D ) TeslaUnread for Nova Launcher -el pedig az összes értesítés jelzése számmal , színekkel beállítható . Az egész beállítás elmenthető sd-re . Az edge része is működik a Nován .

[ Szerkesztve ]

(#2262) OCTAMD válasza bigdigit (#2260) üzenetére


OCTAMD
őstag

AQDG az új.
AQDD cserélődik le a napokban

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#2263) wong kok wah válasza OCTAMD (#2262) üzenetére


wong kok wah
senior tag

(#2264) OCTAMD válasza wong kok wah (#2263) üzenetére


OCTAMD
őstag

Vissza márciusba? :)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#2265) wong kok wah válasza OCTAMD (#2264) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Lehet a QDD névjegyzék bug miatt úgy gondolják, hogy a régebbi fw jobb és előredátumozták? Vagy csak egyszerűen a smart switchnél van bug.

(#2266) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Vkinek sikerült aktiválnia a 100 gigás OneDrive bónusz tárhelyet? 2 éve aktiváltam amit az S6-hoz "kaptam", de tavaly az S7-tel már nem sikerült se meghosszabbítani, se kibővíteni. Most járt le 2 hete a 2 év tehát jól jönne újabb 2, de az S8 már fel sem ajánlja. A Galaxy Apps-ban látom, h még tart a promóció, de a Onedrive nem ajánlja fel sehol, pedig a tavalyi esetből tanulva már direkt új regisztrációval léptem be először.
Ötlet vkinek? :R

(#2267) Soulfly842 válasza #08176384 (#2249) üzenetére


Soulfly842
addikt

Azért nem teljesen mindegy, főleg Telekomosoknak :)

A VoLTE csak a Telekomos frissítéssel fog menni, mással nem! :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2268) torok6


torok6
aktív tag

Sziasztok! Van itt valaki aki Somogy megyébe vette a galaxy s8 telefont? Egyszerűen egy telekom üzletben sem lehet megvenni.

(#2269) lasse001


lasse001
senior tag

A Smart Swichen jön le az új szoftver. G955FXXU1AQCA
Gyár XEH

(#2270) Szellem. válasza lasse001 (#2269) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez fura, mert nálam AQDD. Visszalépés lenne?

(#2271) lasse001 válasza Szellem. (#2270) üzenetére


lasse001
senior tag

Én onnan jövök. Utána biztos frissül erre.

[ Szerkesztve ]

(#2272) L.L.


L.L.
senior tag

A gyári billentyűzet nálatok hibátlan? Nálam néha, ha pl. ha böngészőt megnyitok, és a címsorra bökve amint feljön a billentyűzet, hiába kezdenék pötyögni, egy pár másodpercig nem reagál az érintésre. A bosszantó, hogy párom S6 készülékén a nougat óta ugyanilyen, és azóta sincs javítás. Illetve ami még zavar, hogy néha picit gondolkodik a gyári alkalmazások megnyitásakor, (tárcsázó, üzenetek, app drawer fel-le húzás lagg), igaz ez már lehet csak kukacoskodás, de azért na. Itt van mellette a családban egy huawei P10, és azért azon sokkal fluidabb a rendszer. Remélem ezek az apróságok, javítva lesznek, amennyiben tényleg nem csak nálam jelentkezik.

[ Szerkesztve ]

(#2273) Freezee válasza L.L. (#2272) üzenetére


Freezee
senior tag

Nem használom a gyári billentyűt mert nincs ékezet benne így arról nem tudok nyilatkozni. Gyári alkalmazások nálam nyílnak egyből most. Aztán 1 év múlva ki tudja mennyire lesz gyors :D

(#2274) Freezee válasza bulikavagyok (#2266) üzenetére


Freezee
senior tag

Hmm ez engem is nagyon érdekelne mert jól jönne most 30GB....

(#2275) Bossi válasza L.L. (#2272) üzenetére


Bossi
őstag

Hát a tárcsázás az nálam is ilyen, engem is bosszant azért ezen a készüléken ne legyen már hasonló újratöltés/lagg....
Egyébként a tárcsázó az valahogy a Samsungnak szinte minden S szérián ilyen volt S7 kivételével nem is értem. :(

[ Szerkesztve ]

(#2276) #08176384 válasza lasse001 (#2269) üzenetére


#08176384
törölt tag

Az igen:) Akkor a tegnapi "red tint" javítást is javították.:)) Ez újabb verzió.

(#2277) bulikavagyok válasza Freezee (#2274) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hétfőn felhívom Samuékat, mert nekem is nagyon jól jönne. :B Már egyszer beszéltem velük -amikor az előző 2 évem lejárt-, akkor azt javasolták, h csináljak új regisztrációt. Most viszont így sem megy. :F

(#2278) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

S8 próba kép automata mód.

(#2279) Szellem. válasza Ateszpapa (#2278) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Brutàl szèp kèpek!😀

(#2280) stemplar07 válasza lasse001 (#2269) üzenetére


stemplar07
őstag

S8 ? Vagy 8+ ? jó lenne ha odarínátok :) jah már látom 955F akkor az 8+ okok
nekem a 8 nem frissül

[ Szerkesztve ]

(#2281) Ákkk válasza bulikavagyok (#2277) üzenetére


Ákkk
addikt

S7-hez még igen de S8- hoz már nem jár....

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#2282) Ateszpapa válasza Szellem. (#2279) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Bocsi, másik topikba akartam rakni. Benéztem.

Köszi! :)

(#2283) thebear007 válasza bulikavagyok (#2266) üzenetére


thebear007
aktív tag

Nekem 15gb-t ajándékot a Google drive dobott belépéskor.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#2284) viera


viera
őstag

Tegnap óta használom a telót,nekem nagyon tetszik.Egy kicsit mondjuk fura még az S7 Edge-hez képest mert hosszabb.A sima S8-nak jobb a fogása,de akkuba gyengébb.Nem biztos,hogy azzal kibírnék egy napot.Akinek Telekom-tól van a teló,azokhoz lenne kérdésem.Az elején kérdezte,hogy melyik T-s alkalmazást szeretném telepíteni?Nekem csak egy kellett a többit hagytam.De most ott van mindig az értesítő sávon az ikon "Szolgáltatói alkalmazások" szöveggel.Ezt el lehet valahogy tüntetni vagy csak akkor ha telepítem mindet?

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#2285) fRooStzzZ válasza Ateszpapa (#2278) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

24.en en is lottem..
Igaz ez nem olyan szep :D meg nem is S8. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2286) will5 válasza torok6 (#2268) üzenetére


will5
tag

Én pénteken hoztam el egy orchid gray-t a Kaposvári T-pontból. Fekete és levendula volt nekik. Mondjuk érdekes volt, mert kérdeztem, hogy van-e, mondták van de nem tudnak eladni mert nincs az árlistán, majd megnézte az árlistát még egyszer, rajta volt és közölte hogy OK akkor tud adni. :)

(#2287) tomboy0013 válasza fRooStzzZ (#2285) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ez szerintem sokkal természetesebbnek hat mint az S8-as kép.

(#2288) sipy888 válasza L.L. (#2272) üzenetére


sipy888
aktív tag

A tárcsázóról annyit, hogy a HTC one M7 négy éves telon gyorsabban megnyílik, gyári rammal, semmi tuning. Sense.....

[ Szerkesztve ]

(#2289) sipy888 válasza fRooStzzZ (#2285) üzenetére


sipy888
aktív tag

Ha nem S8 akkor mi?
Egyébként brutális képeket lő az S8 :)

(#2290) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Régi vacak N3 :D

(#2291) laabom


laabom
tag

Sziasztok. Ma én is meg tapiztam mindkét telefon. Note 4 ről váltanék, sokat gondolkoztam hogy meg várjam e a note 8-at, de az S-pen előnyét nem igazán használtam ki ez lassan 2 és fél éve.
Nagy a dilemma S8 vagy 8+ között. Méretben 8+ lenne közelebb hozzám. Ahogy összehasonítottam őket tényleg hogy az S8 ujjlenyomatolvasója nagyon magasan van de talán nem lenne akkora probléma. Sima 8-as olyan kis játéktelefonnak tűnt a kezemben :)

Ja és ez a "jeges szürke" hát...igen jól néz abban ki :)

Kis segítséget ha tudok elfogadok tőletek :)

(#2292) TTTotya válasza fRooStzzZ (#2285) üzenetére


TTTotya
senior tag

És ez ugyanaz a növény? :DD :DDD

#2225 jacis: Köszönöm! Neked is érkezik hamarosan?

#2231 w333: Köszi! A te tokod kívül belül ilyen puha műanyagból van? Mennyire merev?

(#2293) Szellem. válasza laabom (#2291) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem az S8+ van ès ahogy ràraktam a gyàri tokokat màr nem problèma az újjlenyomat olvasó hasznàlata. Pont oda duvom az újjam. Szerintem ne filózz rajta!A Mobilarèna tesztjei bizonyos esetekbe nem tükrözik a valósàgot, mert lehet nekik nem kènyelmes ès jó a hasznàlata de màsnak meg teljesen megfelelő!!
Az itteni hasznàlatbeli tapasztalatok a fórumtàrsaktól jobban tükrözi a valósàgot!
Pèlda: A Mate 9 PD esetèn laggokról írtak. Nekem van ilyen kèszülèkem ès teljesen smooth, semmi akadàs.

[ Szerkesztve ]

(#2294) sipy888 válasza Szellem. (#2293) üzenetére


sipy888
aktív tag

+1 gyári clear cover tok van fent, 10/10 szer elsőre eltalálom az ujjlenyomatolvasót. Egyrészt megszoktam egy hét alatt, másrészt segít a tok.

[ Szerkesztve ]

(#2295) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Nem rossz telefon...

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#2296) laabom válasza Szellem. (#2293) üzenetére


laabom
tag

Köszi. Igazából én is a 8+ felé hajlok. Milyen tokot használsz? Eddig Note 4 elötte S3-volt azokon mind bugatti bőr slimfit tokot használtam. S8 hoz még nem találtam de a Spigen tokokat is nagyon dicsérik. Igaz annál a kijelző nincs védve fóliát meg nem szeretek használni

(#2297) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Srácok aki visszaküldte az időben az s8+t(AQCA) annak eltűnt a szolgáltatói szoftveradat?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#2298) Szellem. válasza laabom (#2296) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Èn megvettem hozzà a gyàri tokok közül hàrmat. Alcantara, szilikon és a clearcovert. Mind a 3 szuper.😀

(#2299) w333 válasza TTTotya (#2292) üzenetére


w333
félisten

Inkább ilyen gumis szilikon ...amolyan Spigen féle ! :D

Pontosan ilyen csak S8 -ra :)

(egyáltalán nem merev, de nem is puha)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2300) viera válasza viera (#2284) üzenetére


viera
őstag

Erre valaki tud megoldást?

Soha ne mondd,hogy soha!!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.