Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) janeszgol válasza bigdigit (#1948) üzenetére


janeszgol
félisten

De te kéz alól vetted. Szolgáltatónál vetted? Csak azért kérdezem, mert hivatalosan nem adhatja el (bár a Telekom külön kezeli a szolgáltatást és külön a készüléket), illetve mivel ő vette, ergo az övé a telefon, ha szolgáltatós, függetlenül attól, hogy előfizus vagy feltöltős konstrukcióban vásárolta. Több infót plz. :R
Biztos lehetsz benne, hogy szervizbe küldték.

Amiért ilyen véleményen vagyok. Mi van, ha a próba alatt a készülék beázik? elég ha párásodik. Ez nem jön ki azonnal. A bolt visszaveszi, újként eladja (nem hülye), te megkapod, pár hét után meg meghal. Szerviz, hopp ez beázott, gari nincs.
Félre értés ne essék, én szeretem, ha kibontják a telefont vásárlás előtt. Kértem is a vodás hölgyet, hogy itt bontsa fel kapcsolja be, nézzük meg. De ez a boltban van, nem ázhat be. Működött, megvettem, happy end. De ha visszás telefont kapok? Pláne egy ilyen vízálló csodánál. "Úgy is vissza adom, lemerítem, lássam." Ha beázik, az vagy szériahiba miatt lehet vagy sérült előtte. Te megkapod, megszívtad. A bolt nem hiszem, hogy minden egyes 14 naposban visszaadott készüléket bemutat a szerviznek.
Ezért lenen jó, hogy a vételár ár kb 60-70%-át kapná csak vissza a delikvens. Mindjárt megfontoltabbak lennének az emberek.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1952) moleculez


moleculez
veterán

B@szhattok bármilyen garit, sokkal jobb biztosítást kötni rá. Tudom, nevetséges még leírni is, de amikor rommá törik egy leejtéstől, akkor is fedezve van a (negyedmillás!!) teló. Sokkal rugalmasabban kezelik az ügyeket, a garanciáztatás, arról szól, hogy hogyan bújjanak ki alóla, mivel ez tiszta kiadás, és bukó. A biztosító meg ebből él.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#1953) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Az AKG füles, hogy teljesít egyébként? Bár nehezen hiszem, hogy a jól bevált LG HBS 750 fülesemet kiváltja a Bluetooth hiánya miatt...

A Harman-JBL felvásárlás meglátszik egyébként a hangszóróin is? Azok jobbak lettek az S7-hez képest?

(#1954) bigdigit válasza janeszgol (#1951) üzenetére


bigdigit
addikt

Gyorsüzletben vásárolt telefonról beszélünk.Ahol nincs rablánc és hivatalos gari van.

(#1955) Soulfly842 válasza w333 (#1112) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ez nagyon nagy, hogy így megkérdezi, hogy szeretné-e az ember telepíteni a Telekomos alkalmazásokat... :)

Ilyenre még nem is volt példa a telekom mobil portfóliójában... :)

(#1956) julius75 válasza janeszgol (#1945) üzenetére


julius75
aktív tag

Vicces vagy ám tudod ugye....

(#1957) janeszgol válasza julius75 (#1956) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez a baj, hogy szerinted ez vicces. Kívánom, hogy emiatt bukjál egyszer ezen és jót röhögünk.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1958) julius75 válasza janeszgol (#1957) üzenetére


julius75
aktív tag

Szerintem nézesd meg magad, mielőtt szövődmények lépnek fel.
Kívángatni a hozzád közelállóknak kívánj, engem pedig hanyagolj ezzel a stílussal!

(#1959) julius75 válasza leslien (#1943) üzenetére


julius75
aktív tag

Mert nem csak Telekommal használnám.

(#1960) Ateszpapa válasza Soulfly842 (#1953) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szerintem jó hangja van.
Tuti nem rendelek Piston hármat kínából. :)

Végre egy jó füles amit érdemes használni.
FLAC formátumú zenéket hallgatok.

(#1961) janeszgol válasza julius75 (#1958) üzenetére


janeszgol
félisten

De te bármilyen stílust megengedsz magadnak. Szép. A 75-ös szám a nickedben biztos nem a korod.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1962) madgie


madgie
titán

Szerintem ezt a stílust hanyagolni kéne, nem kocsmában vagyunk.

(#1963) julius75 válasza janeszgol (#1961) üzenetére


julius75
aktív tag

Olvass vissza, nem én kezdtem.
Te találtál meg, én csak válaszoltam, amilyen az adjon Isten.....

madgie: köszönjük, egyéb észrevétel?

(#1964) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Szerintem a Telekomtól éri meg a legjobban megvenni, hisz függetlenül adják.
Vagy dominóval vagy listaáron aki nem akar hűséget vállalni rá.

Nem tudom meddig lesz 40 ezerrel olcsóbb mint a SESben.

(#1965) Soulfly842 válasza julius75 (#1963) üzenetére


Soulfly842
addikt

Én adtam érdemleges választ is, de úgy látom, hogy ezt ignoráltad és inkább a fórumtrollmotor mozgat meg :)

Ezt természetesen nem rád értem, hanem a kontextuális "Egész"-re. Legyen az indikátor, detonátor, vagy bármilyen más TOR :D

[ Szerkesztve ]

(#1966) bulikavagyok válasza julius75 (#1963) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És janeszgol: Ezt privátba, pls! És használjátok az "Off topik" gombot.
Köszönöm!

(#1967) madgie válasza julius75 (#1963) üzenetére


madgie
titán

Egyéb észrevétel: van. A 14 napos visszaküldés törvény adta lehetőség. Azon lehet vitázni, mennyire erkölcsös emiatt egy telekomos telefont visszaküldeni, mert talán mégis függő lesz, de ez van, aki él vele, az él vele. Megteheti, teljesen törvényes.

Másrészt viszont tényleg nem a kocsmában vagytok, meg lehet ezt normális hangnemben beszélni. Vagy privátban anyázni. Itt senkit nem érdekel a hiszti.

[ Szerkesztve ]

(#1968) julius75 válasza Soulfly842 (#1965) üzenetére


julius75
aktív tag

Tökéletesen igazad van, elnézést kérek, és köszönöm.

Sajnos rossz irányba indultam, a segítő szándékot kellett volna csak figyelembe venni,
a többit pedig lesz@rni, de tényleg inkább hagyjuk.

(#1970) Parallaxis válasza Soulfly842 (#1949) üzenetére


Parallaxis
addikt

rádobom hirtelen a dexre és profin kezelem a nagyobb excel fájlokat is.... :) Hmm... nem lesz ez rossz...

Mondjuk azért kíváncsi leszek erre, mert az mobilos Office-ok egyike sem arról híres, hogy hibátlanul kezeli a nagyobb állományokat.

(#1971) thebear007 válasza bigdigit (#1948) üzenetére


thebear007
aktív tag

Mivel nem te vetted, meg kell nézni a samu és a bolt ászf-t is, hogy hogyan viszonyulnak az átruházott jogokhoz.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#1972) janeszgol válasza thebear007 (#1971) üzenetére


janeszgol
félisten

Mivel függetlent vett, gondolom a szokásos: a 14 naposhoz kell az eredeti tulaj, a szervizhez nem. Legalábbis nem hallottam még olyat, hogy kukacoskodtak volna ezen, ha minden más rendben van.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1973) leslien válasza julius75 (#1959) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor vegyél független és tuti sz lesz..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1974) #67656192 válasza bulikavagyok (#1969) üzenetére


#67656192
törölt tag

Biztos voltam benne.
Az érdekelne, hogy akinek rózsaszín a kijelzője annak a szervizmenüben is rózsaszín?

(#1975) L.L. válasza #67656192 (#1974) üzenetére


L.L.
senior tag

Az a baj, hogy én nem tudom eldönteni, hogy rózsaszín e egyáltalán. Szemből nézve egyáltalán nem, picit döntve halványan rózsaszínesedik, majd tovább döntve megint nem. A szervíz menüben ugyanilyen. A feleségem nem nagyon látja, már hülyének is érzem kicsit magam. Illetve azt vettem észre, nem mindegy milyen fényerőn van épp a készülék, a rószaszínesedés szempontjából. Viszont adaptív módon kívűl, az összesben pirosas a kijelző, (bár ez lehet mindenkinél ilyen).

[ Szerkesztve ]

(#1976) #67656192 válasza L.L. (#1975) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ha szemből nézve homogén fehér akkor az jó.

(#1977) L.L. válasza #67656192 (#1976) üzenetére


L.L.
senior tag

Igen, most már én is így gondolom, de azért kiváncsiságból össze fogom hasonlítani pár kállított példánnyal.

(#1978) #67656192 válasza L.L. (#1977) üzenetére


#67656192
törölt tag

Én még csak jövő héten megyek érte de az eddigi (s6-s7-s7e) tapasztalatom ez.

(#1979) WiZARD


WiZARD
addikt

ez a kijelzővédő üveg egész ígéretesnek tűnik...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1980) L.L. válasza #67656192 (#1978) üzenetére


L.L.
senior tag

Igen, nekem is. Ráadásul nekem, a párom S6-a rózsaszínesebbnek tűnik, egymás mellé rakva.

WiZARD: Nekem ez az edge fólia felrakás nagyon nem megy, épp most sikerült a gyári fóliacsomagban található 2. darabot is kukáznom. Azt hiszem el kell látogassak a Westendbe, csak azt nem tudom, hogy a mobileoutfitters vállal e már S8-at.

[ Szerkesztve ]

(#1981) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok
azt szeretném kérdezni,hogy 27000 HUF-ot megér a S8 és a S8+ közötti különbség??
tök ugyanaz a 2 teló csak a akksi és a kijelzőméret az eltérés??

(#1982) buvartacsko

igazad van végülis,egyébként jó a teló-akinek már van??

[ Szerkesztve ]

(#1982) buvartacsko válasza petya2012 (#1981) üzenetére


buvartacsko
addikt

szerintem neked kell tudnod, hogy szükséged van-e a nagyobb kijelzőre.. :U

update

szerintem ha kicsit visszaolvasnál pár oldalt akkor erre is megtalálnád a választ. :U

[ Szerkesztve ]

(#1983) KoNZoLik@ válasza petya2012 (#1981) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen csak az az eltérés!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1984) zazenke válasza WiZARD (#1979) üzenetére


zazenke
őstag

15 korul van az ára plusz áfa ha megfognak. Szóval 20 ezer. Nem sok egy kicsit érte?

(#1985) ithomas válasza WiZARD (#1979) üzenetére


ithomas
őstag

Nagyon beteg :)
Ez aztán már készlet.

Real eyes realize real lies!

(#1986) WiZARD válasza zazenke (#1984) üzenetére


WiZARD
addikt

Nem kevés, bár jelenleg jobban zavar, hogy nem is szállítanak ide...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1987) LaciGSM válasza WiZARD (#1979) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Kíváncsi lennék hogy távolítják el ezt az üveget ha szükséges!
A videó szerint UV-s ragasztóval teszed fel, gyakorlatilag azt csak lemelegíteni lehet, minta a gyári üveget bontanád..

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#1988) WiZARD válasza LaciGSM (#1987) üzenetére


WiZARD
addikt

Igen ez egy jó kérdés, amazonon az eladó azt írja, hogy le lehet szedni.
Talán itt lesz némi info/tapasztalat pár nap múlva.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1989) Skynet258 válasza WiZARD (#1979) üzenetére


Skynet258
veterán

Jó ég ennyit szarakodni a felrakással... átlag körlmények között simán alászáll pár porszem, és az UV lámpás kötés miatt felszedni sem egyszerű (tényleg, hogy jön ez majd le vajon?) :U

https://geekpulse.hu

(#1990) ForRedGlory válasza Skynet258 (#1989) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kijelzovel egyutt szedheto le. ;]

(#1991) Skynet258 válasza ForRedGlory (#1990) üzenetére


Skynet258
veterán

Ja, akkor minden ok. :R :D

https://geekpulse.hu

(#1992) WiZARD válasza Skynet258 (#1989) üzenetére


WiZARD
addikt

Amennyire szar/kompromisszumos minden egyéb fólia, én kezdek ott tartani, hogy vagy ez, vagy nem lesz fólia.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1993) sagit


sagit
addikt

Sziasztok

Ez a topik lesz az s8+ topikja? Lényegtelen is végülis még holnapig, csak érdekelt melyik lesz a szakmai.

Sima S7-ről váltok holnap, valami tokot vennék rá instant hogy ne csesszem össze. Kinek mi jött eddig be? Valami flippes jöhetne. Fólia van már bármi értékelhető?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1994) wong kok wah válasza sagit (#1993) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Van hozzá gyári fólia. Egy kicsit keskenynek találom. Lehetne 1-1mm-el szélesebb, nem megy le teljesen a kijelző széléig.

(#1995) w333 válasza sagit (#1993) üzenetére


w333
félisten

Igen ez a topik az S8 és S8+ is ... szerencsére nincs különválasztva ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1996) bigdigit


bigdigit
addikt

Mivel nagy a csönd róla gondolom senkinek nem érkezett meg az ígért csoda javítocsomag kijelző ügyben. Nekem sajnos ma sem jött meg a csere készülék. Egy darab sincs gyorsboltban. Holnap után pedig hivatalos rajt lesz.

(#1997) sagit válasza wong kok wah (#1994) üzenetére


sagit
addikt

Hírtelen nem találtam amazonon abból olyat ami megjön hétvégére, kipróbálom ezt plusz ezt a tokot.

w333: nem is lett volna sok értelme

Kijelzőnél hol jön elő ez a pirosodás? Vagy annyira gáz hogy egyből észre fogom venni? Mert akkor egyből a boltban hagyom.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1998) wong kok wah válasza sagit (#1997) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Bestmarkban vettem a fóliát, raktárrol...

(#1999) sagit válasza wong kok wah (#1998) üzenetére


sagit
addikt

Amazon játszik nekem, nem otthon lakom és 45 km-es körzetben nincs nagy műszaki bolt itt a hegyen :DDD
Ha nem jó a fólia akkor meg fogja tenni addig ameddig megjön a gyári vagy ameddig eljutok Salzburgba

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2000) bigdigit válasza sagit (#1997) üzenetére


bigdigit
addikt

Szerintem alapból 2 fajta pirosodásról van szó.Van az ,hogy adaptív színbeállításnál ha teljesen fel van húzva a piros szín fehér alapon rózsaszín a képernyő illetve ezen kívül is lehet a hajlított részeken elszíneződés vagy fehér alapot nézve döntögetve a telefont lesz olyan helyzet amikor kiszúrod valahol más a színe.
Szóval ha alaból fullon van a piros szín és nem tűnik fel semmi különös már elég jó a helyzet a többihez képest.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.