Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) Mr.Silkó válasza EnterR (#30998) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Attól, hogy nekem nincs jó véleményem erről a tokról, neked még tetszhet élőben. Ha bemész egy SES-be, kibontják neked, és meg tudod "tapizni", rá tudod próbálni a készülékre. Egyébként első ránézésre és kézbe fogásra klassz a tok, csak amint zsebre vágod, összeszed minden koszt és port, és rettenetesen tapad a farmerzsebben.

(#31002) Tujmos válasza Mr.Silkó (#31001) üzenetére


Tujmos
tag

az tuti, hogy betapad a zsebbe. mielőtt beülök a kocsiba ki kell vennem a zsebemből, mert ülve már elég nehéz :DD

nem tudom, hogy volt e már ilyen mindenfekete téma, mondjuk én nem ezt a témát raktam fel, mert fizetős, hanem egy másik teljesen fekete témát
nem gondoltam volna, hogy zöldhajnalban fent van még valaki

(#31003) Zsozsoka 74 válasza Mr.Silkó (#31001) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Én zsebmágnesnek nevezném ;)

Egy számomra fontos kérdés ahhoz aki ért hozzá.
Régebben bejelentjeztem ID fiókkal az Apple - hőz /hez...
Volt kis időre egy ip6s-em és egy éve külföldről a hotmail - emet használva próbálnának telefonokat, kiegészítőket vásárolni a nevemben.
Eddig nem sikerült nekik de mostmár bosszantó hogy kéthavonta érkeznek ilyen típusú mail - ek.
Valaki tudna segíteni hogy tudom ezeket tiltani?
Különböző mail címekről érkeznek, persze tovább küldtem az Apple - nek ezeket és vizsgálat alatt van, eredménytelenül mert nem kapok róla értesítést hogy tudtak - e kezdeni vele valamit.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#31004) bigdigit válasza Zsozsoka 74 (#31003) üzenetére


bigdigit
addikt

Nekem sose volt semmi apple cuccom de folyamatosan kapok valami apple maileket két hónapja. Szerintem valami vírus.

(#31005) TOZ válasza Tujmos (#31002) üzenetére


TOZ
addikt

Fennt-e?
Most fejezem be a munkát, ami miatt fel kellett kelnem

(#31006) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Eddigi legjobb!
S8

[ Szerkesztve ]

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#31007) siege5 válasza DefJamHUN (#31006) üzenetére


siege5
aktív tag

Nálam mondjuk pont ez ami a sarkalatos pont, hogy a hasonló versenytársakhoz képest gyengébbek titulálják az akksit, pedig eléggé igénybe venném, így az fontos lenne.
Árban meg pár helyen egész elérhető / megfontolandó lett az ára az eddigiekhez képest.

(#31008) DaveHutt válasza SeatZola (#30997) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem ment el az eszed, sokunknak fontos az egykezes hasznákat, és ebbe csak az S8 fér bele. Kivéve, ha óriás vagy.

(#31009) #67656192 válasza SeatZola (#30997) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ezt az utat járom én is. Másodszor váltom le a pluszt simára. Mindkettő mellett vannak érvek, de néha, napközben idegesít a nagy . Néha még a sima s8-cat is cserélném mégkisebbre. :)

[ Szerkesztve ]

(#31010) SeatZola válasza #67656192 (#31009) üzenetére


SeatZola
őstag

Igen, ugyan ez a szitu. Sőt úgy hatványozott a dolog, hogy az S8-at szinte alig használom, mert majdnem mindig nálam a Tab S3 és azt használom netezésre.

Rappi

(#31011) DefJamHUN válasza siege5 (#31007) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Itthon voltam, szinte csak wifin hasznaltam, de viszont kitartoan! Ha dolgozom 2-2,5 a kijelzo napvegere es hasznalatban sincs, de a lefedettseg kritikan aluli es keresi illetve probalja fenttartani, en ennek a szamlajara irom ott az akkuidot!
( Atlagban egyebekent, (a munkahelyemen kivul :D) a 3,4 -4 orat hozza! )

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#31012) EnterR válasza Mr.Silkó (#31001) üzenetére


EnterR
veterán

Igazából csak az a baj, hogy ha összeszed mindent. Nillkin hard tokot vettem eddig mindenre de gondoltam kipróbálok mást is. Ez az említett tok.

PSN ID: marquuard

(#31013) GaborGh


GaborGh
őstag

Xprotector Hibrid 3D fóliával kapcsolatban valakinek tapasztalat?

(#31014) Mr.Silkó válasza EnterR (#31012) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Jó kis tok ez is, sokan használják.

Egy jótanács hozzá: ne mosd le, ha poros lesz, mert a rücskös hátlapi felület miatt nem lehet jól megtörölni, és nagyon gányul fog utána kinézni, ha megszáradt. :)

(#31015) Deck


Deck
titán

Este nem raktam töltő re a telefonom és folyamatosan ment az aod, wifi, szinkronizáció, jött email írták messengeren és 10 óra alatt merült 10%-ot. Ez elég jó :DD

PS5

(#31016) Mr.Silkó válasza Deck (#31015) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A klónok "átka". ;]

(#31017) Deck válasza Mr.Silkó (#31016) üzenetére


Deck
titán

A klónok a legjobbak mostis látszik ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#31018) Zsozsoka 74 válasza Mr.Silkó (#31016) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Egy klón tudja magáról hogy klón?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#31019) iceQ! válasza DefJamHUN (#31011) üzenetére


iceQ!
addikt

Tedd át- 2/3G-re. Nekem is botrány a térerő a melóhelyen meg itthon, így inkább 3G-n tolom. Észre sem veszem hogy neteznésnél a 3G-4G közötti különbséget.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#31020) Mr.Silkó válasza Zsozsoka 74 (#31018) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Passzolnám a kérdést! :D

(#31021) #67656192 válasza Zsozsoka 74 (#31018) üzenetére


#67656192
törölt tag

Persze, különben nem tudna jobb lenni az eredetinél.
Az enyém pl egy elszabadult mesterséges intelligencia. Mindennap az ami éppen akar lenni. Attól tartok egyszer megkívánja es s9 lesz belőle. :)

[ Szerkesztve ]

(#31022) Zitta válasza iceQ! (#31019) üzenetére


Zitta
őstag

Igen - elég botrányos a hazai 4G/LTE felhozatal.

Én otthon és munkahelyen 2G-n tolom, mert teljesen felesleges a mobilnet e wifi-s helyeken.

Viszont a 3G akkuzabál és nem is kicsit.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#31023) Mr.Silkó válasza Zitta (#31022) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

"(...) elég botrányos a hazai 4G/LTE felhozatal."

Még így is elég jó, sok más országhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#31024) Szajo válasza Mr.Silkó (#31023) üzenetére


Szajo
őstag

Még is az 5Gt fejlesztik mert az milyen gyors lesz majd...
4g is gyors csak lenne stabil :D
Ez olyan mintha lenne egy porsche-m lyukas gumikkal 15"lemezfelnin... :D

(#31025) TOZ válasza Mr.Silkó (#31023) üzenetére


TOZ
addikt

100/30at mertem mozgó autóban, 130nal az M5on, hasonlókat minap a bpi metróban. Azért ez minden csak nem szar. Svájcban vezetéken nem jön ennyi sok helyen. Nemhogy mobilon.

(#31026) Mr.Silkó válasza TOZ (#31025) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Na ezaz, mi ilyen szempontból elégedettek lehetünk. :K

(#31027) Mr.Silkó válasza Szajo (#31024) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Lehet a te vonzáskörzetedben nem olyan jó a lefedettség – persze ez függhet a szolgáltatódtól is –, de még így is jobb, mint számtalan európai, ázsiai vagy dél-/észak-amerikai országban. Én, jártamban-keltemben nagyon ritkán találkozom rossz lefedettséggel, inkább csak a nagyobb betonépületek vagy raktárak közelében tapasztalok ilyet (főváros).

Az 5G meg ugye nem csak az extra sebességet hozza majd el. :)

[ Szerkesztve ]

(#31028) bigdady válasza Zitta (#31022) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én szinte mindig 4g lógok. Semmi gond nincs

(#31029) iceQ! válasza Mr.Silkó (#31027) üzenetére


iceQ!
addikt

Úgy látom mindenki torony melett él. :D Nézzétek meg a 18. kerben, 4G (nálam legalább is) 1-2 vonal. Melóhelyen szint úgy (az is 18. ker). 3G-vel simán megy 2 napot a teló (erről képem is van :D ). Úgy hogy maradok a 3/2G-n :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#31030) bitpork válasza iceQ! (#31029) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én konkrétan 2 torony között Szegeden a belváros mellett, és csak a 8+ -szal jött meg a rendes 4G. A notesz 3nak emiatt kellett mennie, mert folyamat dobálta és ugrált 3-4G között.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#31031) Mr.Silkó válasza iceQ! (#31029) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

"Úgy látom mindenki torony melett él."

Én a toronyban. ;]

[ Szerkesztve ]

(#31032) Divinity válasza iceQ! (#31029) üzenetére


Divinity
őstag

Én messze vagyok a fővárostól, eléggé :D
Melóba 4G+, itthon 4G stabilan. :B

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#31033) Sgr_A válasza iceQ! (#31029) üzenetére


Sgr_A
addikt

A havannán elég jó a 4g-je a vodának
Nekem inkább a kertvárosi részeknél szokott gyengülni X. XVI. Ker

(#31034) Sgr_A válasza Mr.Silkó (#31031) üzenetére


Sgr_A
addikt

Kriptonit toronyban klón készülékkel
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#31035) DaveHutt válasza Divinity (#31032) üzenetére


DaveHutt
őstag

Vicces, hogy a mindig lenézett vidéken stabil a 4G hálózat. Hajdúságban még a szántásban is az van. :DDD

(#31036) TOZ válasza Sgr_A (#31033) üzenetére


TOZ
addikt

Centi szélén, a panel második emeleten is 60/10.

(#31037) Mr.Silkó válasza Sgr_A (#31034) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A legjobb! :DDD

(#31038) iceQ! válasza Sgr_A (#31033) üzenetére


iceQ!
addikt

Havannán lakom és Vodás vagyok :D Lehet SIM-et kellene cserélni?!

DaveHutt

Bizony, Debrecenben mindig kircsosz volt a 4G :)

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#31039) Lajcsika válasza Divinity (#31032) üzenetére


Lajcsika
tag

Nálam/Pesti oldal belváros/4G+ 160 és 180 között.

(#31040) T_Stark


T_Stark
őstag

Sziasztok!

Több év iPhone-ozás után forog a fejemben, hogy az öregedő i6-ot i7 helyett S8-ra cserélem.
Van még itt olyan aki iOS-ről jött? Érdekelne mik a tapasztalatai, miben jobb/rosszabb stb.

Honnan érdemes megvenni, ha olcsón akarok hozzájutni? MM és társai drágák nekem, sufni gsm-ektől meg nem tudom szabad-e...
Érdemes lehet esetleg várni az S9-re, hátha leveri az S8 árát?

(#31041) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Nem találom a samsungos sötét témát... mi a pontos neve?

(#31042) Mr.Silkó válasza T_Stark (#31040) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szia!

Ezek csak a saját gondolataim a témában, de rajtam kívül is elég sokan írtak véleményt iOS-ről áttérve. Mondjuk nálam csak egy 2 éves kitérő volt az iPhone, előtte is droidot használtam.

Ha GSM-ből vásárolnád az S8-at, arra figyelj – a bontatlan csomagoláson túl –, hogy EU piacos legyen a telefon. Úgy jár rá az 1 év gari.

Az elmúlt évek tapasztalatai szerint az új csúcsmodell (S9) érkezése nem igazán nyomja le az előd árát.

[ Szerkesztve ]

(#31043) Tamás88 válasza Mr.Silkó (#31027) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Meg ahogy olvastam a neten, az S8 és az S8+ az pl. 5G képes, tehát amint bejön, és jön a szoftver frissítés, akkor mi már tudjuk majd használni.

(#31044) Mr.Silkó válasza Tamás88 (#31043) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ahhoz nem elég csupán egy szoftverfrissítés, (persze ettől még beépíthették a megfelelő technikát az S8-ba), a jelenlegi mobiltelefon kínálatban legjobb tudásom szerint nincsen olyan készülék, ami fel lenne készítve az 5G-re, bár valóban olvasni ilyen, ellentmondásos infókat a neten. Ez utóbbi cikkek, ahogy beléjük olvastam, leginkább azzal igazolják ezt a fenti információt, hogy az S8 páros képes a gigabites netsebességre.

[ Szerkesztve ]

(#31045) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

A Bixby gombot lehet tiltani valahogy?

Köszi

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#31046) Mr.Silkó válasza eladogeppc (#31045) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Persze. Elvileg a Bixby beállításaiban – bár korábban nekem arra nem mindig reagált –, vagy ha disablert alkalmazol. Utóbbi a biztos.

[ Szerkesztve ]

(#31047) eladogeppc válasza Mr.Silkó (#31046) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nincsen Bixby beállításom. :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#31048) madgie válasza eladogeppc (#31047) üzenetére


madgie
titán

Kapcsold be a Bixby home-ot (gyári launcheren), ott lehet kikapcsolni, onnantól fogva rövid nyomásra nem csinál semmit a Bixby gomb, csak ha nyomva tartod, akkor dobja fel.

(#31049) sgeza válasza eladogeppc (#31047) üzenetére


sgeza
veterán

Az a baj, hogyha a bixby beállításában tiltod, akkor a gomb megnyomására felkel a telefon (persze ez mondjuk nem feltétlenül baj, én nem igénylem).
A disablerrel teljesen tiltható.

(#31050) emre33 válasza sgeza (#31049) üzenetére


emre33
addikt

Nem igaz! Egyik verzióban javították!

Nálam csak bixby van tiltva, és nem kell fel a telefonon, nem fut felesleges program a héttérben.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.