Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) bulikavagyok válasza zack (#2549) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mi a gáz? :F Az S8 kijelzője hófehér és homogén. ...és beégésnek nyoma sincs. ;]

Szerk.: Ha használnád, Te is észrevennéd a nem kevés innovációt szerintem. Nagyon durva a teló.

[ Szerkesztve ]

(#2552) icemad válasza barmar (#2550) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A navigációs sáv nem fekete. Ráadásul a gombok is mozognak, nem hiszem, hogy hamar beégne.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2553) TTTotya válasza tothl (#2536) üzenetére


TTTotya
senior tag

Vagy nem vakok, csak nem sz@rt kaptak, de nyugtatsd magad ezzel ha jól esik.
Én összehasonlítottam az enyémet több, nem csak Samsung és nem csak amoled kijelzős telefonnal is és egyik mellett sem volt rózsaszínes. Sőt páromat is megkértem, hogy csekkolja le nekem, hátha az én szemem csal, de mint kiderült az enyémben rendben van a kijelző.

(#2554) sipy888 válasza bulikavagyok (#2543) üzenetére


sipy888
aktív tag

Ez adaptív mód? Nekem az összes amoled módba rózsaszínes., egyedül adaptívba nem. Többieknek?

[ Szerkesztve ]

(#2555) L.L. válasza sipy888 (#2554) üzenetére


L.L.
senior tag

A többiben nálam is.

(#2556) zack válasza bulikavagyok (#2551) üzenetére


zack
nagyúr

Ízlések és pofonok. De vica-verza. Ha használnál Note5-öt...Éreznéd, milyennnek kell lennie egy tökéletes telefonnak. ;] Én maradi vagyok. Nekem jó az előlapi fizikai gomb, ujjlenyomat olvasó. :P
Persze figyelem az S8 alakulását, mert az új Note alapjai az S8-ban keresendőek.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2557) TTTotya válasza sipy888 (#2554) üzenetére


TTTotya
senior tag

Nekem adaptívban kifejezetten hideg, kékes árnyalatú, az amoled módokban ehhez képest sokkal melegebb tónusú, a két amoled módban nálam a színek élénkségében van különbség, hőmérsékletben nincs.

Az adaptívhoz képest egyértelmű, hogy rózsaszínebb a többi, mert az adaptív hideg, a többi pedig meleg hangolású. A különbséget én is látom, de ettől még nálam a fehér részek nem pirosodnak be.

[ Szerkesztve ]

(#2558) bulikavagyok válasza sipy888 (#2554) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, adaptív. :K A többin talán nem ennyire hófehér, de azokon sem látható rózsaszínesedés.

zack: Az előlapi ujjlenyomatolvasó nekem is hiányzik, de a fizikai gomb már nem -pedig régen nagyon elleneztem a virtuális gombokat. Egy nap sem kellett a megszokásukhoz. :)

Szerk.: Ha szerencséd lesz (sanszos) akkor a N8 már előlapi ujjlenyomatolvasóval érkezik.

[ Szerkesztve ]

(#2559) #67656192 válasza bulikavagyok (#2543) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ugyanez van nálam is. Az s8 tökéletes, nem rózsaszín és homogén.
Az s7e kicsit rózsaszín de az is homogén. Az s7 fehérebb az s7e-nél de nem annyira mint az s8. Szerencsére jót fogtam ki. :D
Kezdem én is megszokni, hogy nincs fizikai home gomb,jó lesz ez. Egyelőre sem az iriszes sem az arcos feloldás nem nagyon tetszik nem 100%-os meg elég birka dolog nézegetni a telefont arra várva, hogy mahd felold. Akárhogy is de ez az ujjlenyomat olvasós dolog nálam szintén zsákutca, marad a minta. .
Viszont se hardveres, se szoftveres gondom nincs.

[ Szerkesztve ]

(#2560) RaveForce válasza gilfoyle (#2494) üzenetére


RaveForce
veterán

Hogy szunt volna meg, hat errol beszelek hogy most is hasznalom :) mind2 alkalmazasaruhazban fent van raadasul

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2561) madgie válasza TTTotya (#2557) üzenetére


madgie
titán

Nincs senkinek egy spektrója? Csak rá kellene dugni a telefonra és kalibrálna nektek egy jó D65-öt, akkor látszana, mekkora az alapprofil eltérése ahhoz képst.

(#2562) bulikavagyok válasza #67656192 (#2559) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Egyelőre nálam is zsákutca, nem tudom, h lesz-e valaha olyan gyors a felodás mint az S7-nél volt!? Szoknom kell még, mert néha össze-vissza tapogatom a hátulját mire megtalálom az ujjlenyomatolvasót. Tegnap ideiglenesen feltettem az ajándékba kapott Clear Cover tokot, és így sokkal jobb a találati arányom. Most rajta hagyom pár napig, hátha így hozzászokik az ujjam, h hol kell keresgélnie. :D
Amúgy leszámítva a két nappal ezelőtti (külső alkalmazás miatti) anomáliát én is tökéletesen elégedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#2563) w333 válasza bulikavagyok (#2562) üzenetére


w333
félisten

Nem kötelező használni ... inkább arcfelismerés vagy iris scanner ? :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2564) bigdigit


bigdigit
addikt

(#2565) bulikavagyok válasza w333 (#2563) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az arcfelismerés éjjel, az íriszolvasás nappal (pontosabban napon) nem működik tökéletesen. plusz egy kicsit macerásabb is mint az ujjlenyomatolvasás. Legalábbis nekem. :B De mint az előbb is írtam, még bízok benne, h megszokom a hátsó ujjlenyomatolvasót.

(#2566) zack válasza bulikavagyok (#2558) üzenetére


zack
nagyúr

LG G2/G4-en se volt fizikai gomb. Megszoktam, nem volt gondom vele, hiszen ahhoz kell alkalmazkodni, ami éppen van. Majd jött a Note4, és megváltás volt. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2567) #67656192 válasza bulikavagyok (#2562) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen, ugyanez van nálam is. Ha rendbejön a mutatóujjam akkor keresgélem majd az ujjlenyomat olvasót, de nálam magasabban van. :)
Ez a clear cover nem rossz. A gomboktól lefelé megfurkáltam a széleken, ugy jobban tapad.

(#2568) RaveForce válasza moleculez (#1952) üzenetére


RaveForce
veterán

Erre 2 sztori:
Anno a sonynal valamelyik vizallo telefonnal baxta megcsinalni a beazast, merthogy a tesztjukon nem ment at, semmibaj ugyfelnek volt ra biztositas is, erre a biztosito visszadobta, hogy a sony vizallo, ezert erre a gyartot kell felkeresni, erre ok ilyenkor nem kotelesek.. egymasramutogatas wtf..
Masik az frisebb, telekomnal volt hogy a biztosito nem egy uj keszuleket adott a totalkaros helyett, hanem egy joallapotu hasznaltat :D na ezen mindenki meglepodott, pedig idokozben belopta ezt a kitetelt a biztosito az aszf-be...
Tehat erdemes alaposan elolvasni elotte az aszf-et... ahogy azt mindenki szokta mind a 10 oldal aprobetut :))

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2569) ckaresz122


ckaresz122
tag

Ti nem tapasztaljátok?

Előfordul sűrűn, hogy pl görgetek valamit hüvelyújjal és mikor veszem le az újjam a kijelzőről, akkor elgördül le vagy fel. Elég zavaró... Nem lehet állítani az érzékenységet?

Gyári samsung fólia van rajta amúgy...

[ Szerkesztve ]

(#2570) L.L. válasza ckaresz122 (#2569) üzenetére


L.L.
senior tag

Én még nem tapasztaltam 1X sem, pedig az elmúlt 10 napban használtam rendesen.

(#2571) Richard válasza ckaresz122 (#2569) üzenetére


Richard
őstag

Nálam sincs ilyen. Szintén gyári fólia.

(#2572) sagit válasza zack (#2566) üzenetére


sagit
addikt

Emberfüggő. G2 után váltottam S7-re, olyan szar volt hogy állandóan nyomkodni kell a home gombot és nincs dupla koppos ébresztés. Nekem kifejezetten tetszik hogy nincs gomb elől ami megkarcolódik, pl mint S7-en nekem...

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2573) Dreadloord válasza sagit (#2572) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Tényleg s8 tudja már a dupla koppos ébresztést? Nekem is kedvenc funkcióm LG G3-on.

[ Szerkesztve ]

(#2574) ForRedGlory válasza Dreadloord (#2573) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igen. Home-nal.

(#2575) VIBO


VIBO
őstag

Szerintetek érdemes feltenni a gyári fólát, amit kaptam hozzá? Eddig sem volt általában gondom fólia nélkül, nem karcolódott a tella. Van egy alap gyári tok rajta az elég lehet? :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#2576) sagit válasza Dreadloord (#2573) üzenetére


sagit
addikt

Tudja, de még mindíg nem az igazi mert csak akkor oldja fel ha a home gombra koppintasz.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2577) lasse001 válasza ckaresz122 (#2569) üzenetére


lasse001
senior tag

Nálam sem csinálja. Nálam is gyári fólia.

(#2578) leslien válasza VIBO (#2575) üzenetére


leslien
nagyúr

nálam alap a fólia és a tok..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2579) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Az S8+ belefér az S6-al használt Samsung Qi autós tartóba?

(#2580) Bagoly81 válasza ithomas (#2516) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

igen bevan kapcsolva, szerviz menűben failra ír pár dolgot is

(#2581) julius75 válasza bulikavagyok (#2551) üzenetére


julius75
aktív tag

Javították már a névjegyzék problémát?

(#2582) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Erre gondoltam: [link]

(#2583) ckaresz122 válasza lasse001 (#2577) üzenetére


ckaresz122
tag

Na ezt tapasztalom!
Ezek szerint más is észrevette
https://youtu.be/y6U-na19q9I

(#2584) ckaresz122 válasza ckaresz122 (#2583) üzenetére


ckaresz122
tag

A videón durván csinálja, nálam minimális és ritka, nem ilyen drasztikus. Ma tűnt fel, pedig 20-a óta használom...

(#2585) bigdigit válasza ckaresz122 (#2583) üzenetére


bigdigit
addikt

Egy biztos ha akarom tudom én is így görgetni bármikor de ahhoz hülyén kell belenyúlni.

(#2586) ckaresz122 válasza bigdigit (#2585) üzenetére


ckaresz122
tag

Ugyanúgy görgetem mint eddig az s7edget meg s6ot...

(#2587) jacis válasza MY2K (#2526) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez nagyon jó egy komolyabb kiránduláshoz mondjuk ha sokat kell videózni-fényképezni napközben.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2588) no more


no more
addikt

Akkor mégsem tud 1000 fps-t az S8 duó? :o

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2589) mjani1172 válasza bigdigit (#2585) üzenetére


mjani1172
addikt

Én semmi gondot nem látok. Minden telefont lehet így kezelni.

(#2590) bigdigit válasza mjani1172 (#2589) üzenetére


bigdigit
addikt

Pont így gondolom én is.

(#2591) Soulfly842 válasza KoNZoLik@ (#2448) üzenetére


Soulfly842
addikt

Domino tranzakcióra 33E pont :D Egyáltalán, pontot? :) Az több mint érdekes lenne :D

Azt én is megnézném magamnak :P

A kártyás alatt nem 'Feltöltős' előfizetést értesz? :) (mix típusú korlátos csomagot?)

(#2592) stemplar07


stemplar07
őstag

A ,,hangról,, néhány szó :
:) Az S7-hez képest a DAC fejlődött ( mert azon nagyon gagyesz volt az is..Lucky CS47L91 DAC), az AMP az nem.. sajna , a hangszínnel pedig ugyanúgy egy teendő van , Poweramp V3/4 ,( DSP efektek, DVC stb) .. mint minden droidon

Cirrus Logic CS43130 DAC
[link]

elvileg tudja a DSD64/128-at ( 32 bites) , és képes ... 600 ohos fülest meghajtani is...khhhmmm hát-hát ..

(#2593) leslien válasza no more (#2588) üzenetére


leslien
nagyúr

azt majd a Note 8 talán...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2594) madgie válasza leslien (#2593) üzenetére


madgie
titán

Arra mondjuk kíváncsi leszek, hogy halogénlámpát adnak-e mellé ajándékba, mert másodpercenként 1000 képkocka rögzítéséhez rengeteg fény kell. Kültéren, tűző napon oké, de már alkonyatkor is el fog fogyni a fényerő...

(#2595) RaveForce válasza no more (#2588) üzenetére


RaveForce
veterán

Az nem csak a vas tudasarol volt hir, hogy annyit tud? Es egyesek elkezdtek ez alapjan kombinalni, hogy bele is rakjak? Sok dolog van amit pl tud kezelni egy SoC, mint maximalis szelso ertek, de ezek altalaban csak megadott referencia ertekek, ameddig nem szoktak elmenni csutkaig..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2596) no more válasza RaveForce (#2595) üzenetére


no more
addikt

Nem tudom, nincs S8-am, azért kérdezem. :)

De érdekes, hogy még a felhasználók sem tudják, kb. ennyire hasznos feature a lassítás. Csak kíváncsi vagyok, hogy megkapta-e, ezek szerint akkor nem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2597) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Azt nèztètek, hogy melyik kamera sensor van a telóban. Nem mintha sokat szàmítana csak èrdekel. Nekem az isocell került bele.

(#2598) leslien válasza Szellem. (#2597) üzenetére


leslien
nagyúr

sztem eddig csak isocell jött ki...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2599) TTTotya válasza Szellem. (#2597) üzenetére


TTTotya
senior tag

Az enyém SLSI_S5K2L2_FIMC_IS

Gondolom ez is ISOCELL.

(#2600) Ateszpapa válasza no more (#2596) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Van benne lassítás, de nem 1000-res.

Plag:

Nekem is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.