Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) MarciKING24


MarciKING24
tag

Köszi mindenkinek a válaszokat. Ami nálam elég fájó pont OP3 után, az az ujjlenyomat olvasó. Jól működik ez az írisz leolvasó S8+-ban? Kicsit félek tőle, annyira nem szeretném a hátulját tapizni, éshát tudjuk hogy OP3-tól felfele ez iszonyat gyors megoldás volt, nemtudom egyáltalán sötétben működik-e?!

Straight outta Compton

(#17002) Aszi10 válasza MarciKING24 (#17001) üzenetére


Aszi10
tag

Nálam tökéletesen működik világosban illetve sötétben is... full vaksötétben nem próbáltam meg de sztem úgy is megy. :))

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus,amit mindenki megengedhet magának,függetlenül attól, hogy mennyi pénze van." Giorgio Armani

(#17003) sgeza válasza MarciKING24 (#17001) üzenetére


sgeza
veterán

Az írisz csont sötétben is megy. Az én tapasztalatom egyébként, hogy minél sötétebb van, annál gyorsabb, jobb, pontosabb. Erősebb környezeti fénynél nekem már nem old fel.

(#17004) sgeza


sgeza
veterán

1. Tudja valaki, hogy az előlapi üveg cseréjekor a kijelző panelt is cserélik-e?
2. Van az S8-nál is rózsaszín kijelző? Mintha úgy rémlene, hogy ennél is láttam olyat (legalábbis videókon).
Köszi!

(#17005) concrete86


concrete86
aktív tag

Ezt a 16923-as ellenőrzést mindenhogy kipróbáltam, de balfék vagyok. Egyáltalán, a tárcsázóban kellene indítanom a függetlenség ellenőrzését?

(#17006) racerx válasza MarciKING24 (#17001) üzenetére


racerx
őstag

Az OP ujjlenyomatolvasóját nem tudja felülmúlni, (elhelyezés , nem kérdéses hogy elöl jobb helyen van, de s8 nál nekem simán elérhető ), kicsit lassabb, pontatlanabb, viszont nedves ujjal jobban beolvas mint az OP. Írisz nálam totál hasznáhatatlan.

(#17007) BeastMode válasza concrete86 (#17005) üzenetére


BeastMode
őstag

Az a komment sorszáma, nem egy telefonos kód és amúgyis a Bixby disable-ről szól.

(#17008) concrete86 válasza BeastMode (#17007) üzenetére


concrete86
aktív tag

Remek. Egy igazi pancser vagyok, köszi. Akkor lehet valahogyan csekkolni a függetlenséget?

(#17009) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok!

A mai nap folyamán csatlakozom hozzátok egy fekete független S8 al. :) S7 váltott. :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#17010) HarleyCustom válasza Damage401 (#17009) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Wow.
Üdv.
:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#17011) lanszelot


lanszelot
addikt

Ez a bixby gomb kikapcsolas a xarnak egy pofon. Semmi ertelme.
Ugyanugy felebreszti a telot. Ismet gratulalok a samsung szoft fejlesztoknek.

(#17012) Mr.Silkó válasza dnelb (#17000) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Velős tizenhétezredik hozzászólás! :))

(#17013) Ubul86 válasza lanszelot (#17011) üzenetére


Ubul86
őstag

újraindítás után nálam már jó volt

(#17014) viera válasza lanszelot (#17011) üzenetére


viera
őstag

Nálam teljesen jól működik. :K
Semmi gond nincs vele. :N

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#17015) Gabes13 válasza Horovic (#16942) üzenetére


Gabes13
tag

Udv! En egy evig hasznaltam a MyTuner Radio pro-t. Egy problemam volt vele, hogy nem tudta azt amit a Tunein hogy atvaltott a halozatok kozt. Szoval ha elhagytam a wifi halozat nem valtott mobilra, ha erzekelte a wifi-t akkor megallt csatlakozott es ujra kellett inditani. Amugy jol mukodott nalam, bar a tunein is.

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#17016) Lanash válasza zzola (#16994) üzenetére


Lanash
aktív tag

Ha megnyomod a Bixby dedikált gombját akkor előjön, és ott a jobb felül 3 pötty- beállítások. De ehhez le kell frissíteni a Bixby-t.

(#17011) lanszelot
Én frissítettem és rögtön ki is kapcsoltam. Nem indítottam újra és jó volt.

(#17017) zseko válasza lanszelot (#16913) üzenetére


zseko
veterán

A Google asszisztens működik magyar nyelvű készüléken is, és lehet használni (igaz, korlátozásokkal) magyarul is. Csak hozzá kell adni valahol a magyar nyelvet, már volt valamikor írva hogyan. Ha angolul beszélek hozzá akkor válaszol is, magyarnál csak a találatokat adja ki.

HR24.hu

(#17018) lanszelot válasza zseko (#17017) üzenetére


lanszelot
addikt

Ezt mar kitargyaltuk. A google app es a google asszisztens nem ugyanaz. Te az elobbirol beszelsz, az meg se kozeliti az utobbit. Az utobbi ugy mukodik ahogy irtam.

(#17019) lanszelot válasza Ubul86 (#17013) üzenetére


lanszelot
addikt

Kikapcsoltam, bekapcsoltam a telefont. Igy is felebreszti a telot.

[ Szerkesztve ]

(#17020) Lanash válasza lanszelot (#17019) üzenetére


Lanash
aktív tag

Ha megnyomom a gombot nekem is felébreszti a kijelzőt, ha le van zárva. DE nem indítja el a Bixby appot!

(#17021) sgeza válasza lanszelot (#17019) üzenetére


sgeza
veterán

Nem hagytál fent valamilyen remappert?

(#17022) lanszelot válasza Lanash (#17020) üzenetére


lanszelot
addikt

Ez most komoly? Olvass mar legyszives vissza mit irtam.

sgeza: mi az a remapper?

[ Szerkesztve ]

(#17023) Ateszpapa válasza lanszelot (#17019) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Feléleszti, de nem indítja el a Bixbyt.
Ez már előre lépés, a következő jó lenne, ha programozhatóvá tennék azt a gombot gyárilag külső alkalmazás nélkül is.

(#17024) Lanash válasza lanszelot (#17022) üzenetére


Lanash
aktív tag

Nem igazán értem most mit nem értesz a hozzászólásomba. Én kérek elnézést, hogy segíteni akartam és hozzádszóltam...

(#17025) sgeza válasza Lanash (#17024) üzenetére


sgeza
veterán

Pont ezzel volt a baja, hogy ettől még felkel a telefon.

(#17026) sgeza válasza lanszelot (#17022) üzenetére


sgeza
veterán

Amivel át lehet állítani a byxbi gomb működését. Nem tökéletes, de lehetséges.

(#17027) lanszelot válasza sgeza (#17026) üzenetére


lanszelot
addikt

Ja, semmi fele rendszer manipulalo, vagy kulsos dolgot nem teszek fel.
Tehat nem volt olyan fent.

(#17028) bigdady


bigdady
nagyúr

Tegnap vettem.meg a BK disabert bixbyt blokkolni...:)

[ Szerkesztve ]

(#17029) kaisers válasza bigdady (#17028) üzenetére


kaisers
aktív tag

Mást is tudsz blokkolni, ami felesleges úgyhogy nem kidobott pénz szerintem.

(#17030) bigdady válasza kaisers (#17029) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ezt a gear vr-t tiltottam még

[ Szerkesztve ]

(#17031) sgeza válasza bigdady (#17028) üzenetére


sgeza
veterán

Már csak azért sem baj, hogy megvetted, mert mint kiderült, a sima kikapcsolás esetén a gombra ugyanúgy felébred a készülék. Tiltva nem.

(#17032) zzola válasza Lanash (#17016) üzenetére


zzola
félisten

Igen, köszi! Legrissítettem már délelőtt, viszont előbb el kellett fogadni a feltételeket, utána jelent csak meg a fogaskerék! Szuper lett, halottá tette az oldalsó gombot az opció... :)

(#17033) DarthFater válasza Mr.Silkó (#16982) üzenetére


DarthFater
tag

Huh az jó akkor hogy mondod, a napokban kaptam egy jó ajánlatot a tavalyira, majdnem megvettem.. :S
De akkor így felejtős, csak 2017-eset nézek.. :D
Köszönöm a segítséget! :)

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#17034) DarthFater válasza DarthFater (#16970) üzenetére


DarthFater
tag

Valaki erre tudja a megoldást? :D

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#17035) frischmannak


frischmannak
csendes tag

A frissítés után már nem fog elindulni a Bixby Home és így nem történik semmi a telefonnal csak a zárképernyőre jutsz el. Az emberek legnagyobb részének az volt a problémája, hogy így teljesen feloldott a telefon és a Bixby Home-ra jutott a készülék. A Samsung most erre kínál megoldást és nem arra, hogy sok embert zavar maga a gombnak a létezése, mert erre nem is lenne semmilyen megoldás!
Lanszelot ha téged annyira zavar, hogy még így is történik valami a gomb nyomására miért nem tiltod le egy BK disaberrel vagy akár be is forraszthatnád a fixre a gombot így megúszhatnád az általad leírt problémát... :D
Nyilván ha a gyártó csinált egy programnak egy dedikált gombot akkor utána nem fog öngólt lőni magának, úgy hogy a gombot teljesen funkció mentesé teszi és az csak, úgy lenne ott a semmiért. Egy abszolút elfogadható és válaszható megoldást tett most a Samsung így mindenki tetszőlegesen eldöntheti, hogy él-e a rendszer által adott lehetőségekkel (Bixby) vagy kikapcsolja.
Kiderül, hogy a jövőben esetleg kapunk-e a gombra kamera gomb vagy egyéb funkciót, de szerintem ennyire nem fog eltávolodni az eredeti céljától a gyártó, mert neki az volt a fontos, hogy a Bixby-t minél inkább elterjessze a mindennapokban és általánosítsa a használatát.
Amúgy én jobb kezes vagyok, de szerintem ez a megoldás bal kezeseknek még akár jól is jöhet, mert így bal kézbe tartva a telefont könnyebben lehet azt feloldani, már ha valaki nem az ujjlenyomat olvasót használja feloldásra, de majd a bal kezesek remélem elmondják a véleményüket erről.
Nem kötekedésnek szántam, de szerintem minden ezzel kapcsolatos problémára van megoldás és ha valakinek így sem tetszik még mindig kiiktathatja amit itt már jól ki is veséztek a csoportban.
Bocs ha valakit megsértettem a hozzászólásommal, ha valami téveset állítottam javítsatok!

(#17036) bigdady válasza sgeza (#17031) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az nem gond. Mondjuk zárolásra jobban kézre esne ott.

(#17037) sasuka


sasuka
csendes tag

Üdv mindenkinek, ma sikerült hozzájutnom nekem is ehhez a remek kis masinához!
Rögtön pakolgattam is rá a dolgokat és tesztelgettem, eddig rózsás minden, egy gondom van, hogy a linken található HDR videót youtube-on nézve az azonos színárnyalatoknál előjön némi artifact (próbáltam lefotózni egy példát az érintett részekre, de annyira nem jön át, 1:54 környékén az épülettől jobbra fent végig), viszont a 4kmediás oldalról magát a forrás videót (ugye továbbra is 4k,60fps,hdr) letöltve és lejátszva nincs semmilyen képhiba, tökéletes minden. Ez most youtube app hiba és nektek is ilyen, vagy valami nem jó és rá kéne nézetni? Rég nem volt már csúcskészülékem (és ez most minden tekintetben az), de ez eléggé rám ijesztett :S

[ Szerkesztve ]

(#17038) sasuka válasza sasuka (#17037) üzenetére


sasuka
csendes tag

Szerkesztés már lejárt előzőre, de első higgadásomra és a varázsszót megtalálva (artifact! yay) leltem néhány példát más userekre is, akik hasonlókat írtak youtube-ról (illetve ha jól látom pár hete még akadt az fps is, az már nekem nem volt).
Mindenesetre továbbra is üdv mindenkinek, szevasztok:)

[ Szerkesztve ]

(#17039) Mr.Silkó válasza DarthFater (#17034) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Tudtommal nem lehet bővíteni.

Ami meg a Gear VR-t illeti: én a kettővel ezelőtti generációval próbáltam, abba nem fért bele az S8+. Az idei az első, ami USB Type-C-vel került kiadásra, szóval ha a tavalyi, S7-hez kiadottal kompatibilis is esetleg az S8, akkor is kell bele a Type-C átalakító. A +-nál meg az alapból nagy méretet még növeli a szemüvegbe féréshez az átalakító.

[ Szerkesztve ]

(#17040) Mr.Silkó válasza sasuka (#17038) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Üdv itt! :)

(#17041) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A Telekom speciális, 5,8"-es HD kijelzővel árulja az S8-at újabban. ;]

[ Szerkesztve ]

(#17042) zzola válasza Mr.Silkó (#17041) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#17043) Mr.Silkó válasza zzola (#17042) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Aki eddig vett, és QHD kijelzőt kapott, az szerencsés! Megy be az összefoglalóba, mint ismert típushiba! ;]

[ Szerkesztve ]

(#17044) Ubul86 válasza Mr.Silkó (#17041) üzenetére


Ubul86
őstag

hátoldali kamerák? azt hittem csak egy van

(#17045) HaliGab23 válasza Ubul86 (#17044) üzenetére


HaliGab23
senior tag

:DD :DD :DD

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#17046) Ateszpapa válasza DarthFater (#17033) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!

A tavalyi VR szemüveg jó a készülékhez.
A lényeg, hogy a kékes színűt vedd a fehér nem kompatibilis vele!
Én is tavalyit használok amit még a Note 7-hez adtak.
Vettem hozzá külön távírányítót is, azzal jobb az élmény. :)

Amúgy a Riftcat jó a PC-s VR-hez, ha megfelel a géped a követelményeknek lehet használni Steam VR, Oculus VR játékokkal is.

Nekem nagyon tetszik a VR, sajna a pénztárcám nem örül neki ennyire :))

(#17047) DarthFater válasza Mr.Silkó (#17039) üzenetére


DarthFater
tag

Köszönöm! :) Sajnálom, hogy nem lehet bővíteni, valami Darth Vaderes vagy Stomtrooperes maszkot szívesen használtam volna (StarWars 4ever! :)) )
Igen, egyébként erre gondoltam én is először, hogy a tavalyiba nem bizti hogy belefért volna az átalakítgatás miatt.. Igazából a személyes megsasoláskor úgyis kiderült volna, de még jó hogy mondtad, így nem hurcolom át magam a város másik végébe.. :DDD Am a tavalyi fehér verziót vettem volna, de így akkor le is mondtam, ha ez a version not compatible :N :D :U
Köszi még egyszer :)

[ Szerkesztve ]

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#17048) Ateszpapa válasza Mr.Silkó (#17039) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Amit tavaly a Note 7-ez adtak az is USB C-s.
Az volt az első, és cserélhető csatlakozókkal.
Amit az S7-hez adtak fehéret az NEM kompatibilis az S8-cal.

(#17049) DarthFater válasza Ateszpapa (#17046) üzenetére


DarthFater
tag

WOWWW!!! Szuper! KÖSZI! :D
A Riftcat-ről már anno hallottam, de valószínűleg elment a fülhegyem mellett az információ amíg nem rendelkeztem ezzel a csúcsmasinával :D
A követelményeknél írja, hogy Windows 8.1 (AMD) or Windows 7 (NVidia).. :( Fuhh de utálom a win8-tól kezdve az összeset xDD
Nekem most Win7-em van.. AMD FX 6300, 8GB RAM, R7 260X.. szerintetek megfelel? :U :U
Sokan mondták, hogy AMD-vel VR-ezni nem lehet normálisan.. remélem nincs igazuk :D

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#17050) Mr.Silkó válasza Ubul86 (#17044) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Látod, azt észre sem vettem! :DD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.