Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) sagit válasza bigdigit (#2000) üzenetére


sagit
addikt

köszi, kipróbálom holnap

ez a samsungos átköltözős smart cucc mennyire használható? jobban járok ha kézzel csinálom vagy nyugodt szívvel mehet? nem szeretnék battery drainnel indítani ;]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2002) Soulfly842 válasza sagit (#2001) üzenetére


Soulfly842
addikt

Samsung Smart switch?

Hibátlan, szépen ment mindent. :)

(#2003) sagit válasza Soulfly842 (#2002) üzenetére


sagit
addikt

igen-igen,arra gondoltam.

Rendben,akkor holnap kipróbálom. :R

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2004) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Srácok az orchid gray és a violet az ugyanaz a szín?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#2005) Ateszpapa válasza sagit (#2003) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Én szifon 6s-ről mentettem, szépen össze kellett dugni a 2 telcsit egymásba.
Lementette amit kellett, nem volt gond.

(#2006) hroberto


hroberto
veterán

Üzemidőben hogy áll a sima S8 az S7 Edge-hez képest?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2007) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Fura olvasni hogy mindenki fóliáztatja a telóját, én meg csak állok itt, aki soha nem rakott fóliát se az S2-re, se az S4-re, se az S6 Edge-re. És az S8+ra se rakok. Felesleges. Soha egyik sem lett karcos.

Aki pedig tokok között filózik, annak ajánlom a gyári szilikont. Kib*szott jó minőségű.

[ Szerkesztve ]

(#2008) Sn00k


Sn00k
veterán

A virtualis home gomb feltudja venni a hivast , mint s7 eseteben a fizikai home gomb?

3njoy the Lif3

(#2009) Freezee válasza Sanci789 (#2007) üzenetére


Freezee
senior tag

Én se fóliáztattam soha, idegesített hogy nem olyan jó az érzékenysége. Mindig szép alcantara vagy hasonló flipes tokot vettem hozzá. Nekem az jött be.

(#2010) duvi válasza Sn00k (#2008) üzenetére


duvi
nagyúr

Hangerőgombbal lehet felvenni és a virtuális home gombbal letenni, ha engedélyezzük ezeket a Hívások Fogadása és Befejezése menüben.

(#2011) Sn00k válasza duvi (#2010) üzenetére


Sn00k
veterán

Thx

3njoy the Lif3

(#2012) jacis


jacis
nagyúr

Érdekes ez a rózsaszín kijelző dolog... Látom, hogy sokan vannak itt is olyanok akik ha nem látják ezt a hírt akkor nem is vesznek észre semmit az egészből. Most meg kényszerűen keresik a hibát, de még így is bizonytalanok. Érdekesek az emberek.... :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2013) TTTotya


TTTotya
senior tag

Na akkor teszek egy meglepő bejelentést! Annak ellenére, hogy, ahogy talán néhányan tudjátok is, nem szívlelem ezt a gyártót sőt... A párom S3 és S4 készülékei miatt elszenvedett trauma miatt, soha nem vettem még csak számításba sem a Samu készülékeit vásárláskor.

Most viszont, 1db fekete S8 megrendelve. Kap egy esélyt a gyártó, mert ha valamelyik, talán ez a készülék már elég jó lesz arra, hogy meggyőzzön engem, hogy kinőtte a hülyeségeit. Ha nem majd eladom. :DDD :D

Nem lesz könnyű dolga a rendszernek,mert egy HTC 10- et vált a teló :) .

Apropó rendszer:

Itt van pár hasznos tweak, Bixby száműzés ami a Samsung patch után is működik stb.

(#2014) jacis válasza TTTotya (#2013) üzenetére


jacis
nagyúr

Az S3, S4 a maga idejében szerintem nem volt annyira kiemelkedő mint az S8 a mostani felhozatalból. A Samsung szerintem nagyon lenyomta a konkurenciát és sztem jól döntöttél. Gratula hozzá 👍😁

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2015) fRooStzzZ válasza jacis (#2014) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

S3-tól alig vártam, hogy megszabaduljak. Előtte 1,5 évig S2 volt, szerintem az még jobban is pörgött, mint az S3.
Abba az 1Gb ram kevés volt. Aki nem LTE-t vett, szerintem ugyan így érzett.
Alig volt 1 hónapos a készülék, mikor egy alaplapra elcseréltem. mondom inkább ne legyen telefonom, mint hogy egy S3. :D

(#2016) TTTotya válasza jacis (#2014) üzenetére


TTTotya
senior tag

Köszönöm

(#2017) Ádám16 válasza TTTotya (#2013) üzenetére


Ádám16
addikt

Egy részletes véleményt majd legyel szíves írni par nap hasznalat után, mert kivancsi vagyok, hogy a Htc10 után mennyiben jobb/rosszabb szerinted a készülék.
Én pont a HTC-n gondolkodok, mert kezd értelmes áron kapható lenni. :)

(#2018) joey04 válasza madgie (#1708) üzenetére


joey04
titán

tehát már ott is volt nyoma korábban. ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2019) sipy888


sipy888
aktív tag

Gyári clear cover tok másnak is nyekereg kicsit? Mintha nem lenne teljesen passzentos.
Csak karcok ellen szerintem is felesleges a fólia, nem fog összekarcolódni a kijelző. Én attól félek hogy betörik ha leejtem, ezért van rajta mobile outfitters.

[ Szerkesztve ]

(#2020) Tamás34


Tamás34
senior tag

Milyen furcsa, most néztem a Telekom web oldalát és nem lehet rendelni egyik S8-ast sem csak Péntektől, én tegnap ( 25-én )megrendeltem, és elvileg holnap kapom meg ( 27-én ), szállítás alatt van a státusz! Remélem nem egy visszavitt rózsaszín kijelzőset sóznak rám :U Ha igen viszem vissza ( 14 nap )!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#2021) KoNZoLik@ válasza Tamás34 (#2020) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen biztos most szortírozzák a barbimobilokat csak a te kedvedért, mert megérdemled.

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2022) sebgutkopf válasza ithomas (#1853) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Értem amit írsz, tulajdonképpen kompromisszumos megoldásnak megfelelhet.
A telefonálásnál ugyan lehetőség a kihangosítás és a BT is, de mi van, ha valaki nem akar még egy merülő kütyüt (BT - vagy épp nem szereti az ilyen fülbe rakott gépeket) és a kihangosítás pedig a beszélgetés tartalma miatt nem opció? Akkor ki kell venni a dex-ből. Fenntartható így is a kapcsolat?

Az szintén ok, hogy VPN-en keresztül eléred a céges rendszert, de egy munkakörnyezet nem csak ennyiből áll. Mellette futnia kell a levelező rendszernek, egy fájlkezelő, egyéb dokumentum megtekintő alkalmazások jönnek mennek, amelyek lokál a készüléken futnak, sőt lehetnek egyéb webes alapú céges szoftverek is a fő irányítási rendszer mellett, archív rendszerek, elektronikus aláírás. Annyira azért nem egyszerű a dolog, tehát van bőven megoldandó téma.

Azzal teljesen egyet értek, hogy ezt android szinten kéne támogatni több eszközzel és akkor lenne arra is esély, hogy az andoid eleve alkalmas legyen az ilyen szintű munkavégzésre, mert ezt a Samu egyedül valóban nem is tudhatja megcsinálni.

Ennek kapcsán az a kérdés merül fel, hogy mi az okostelefon valódi célja, mire lett az android kitalálva, kell-e neki az asztali rendszerekkel konkurálni? Ha igen annak pedig mi az ára funkcionalitásban, fejlesztésben, akkuidőben? Ezt az árat pedig az átlag user meg akarja-e fizetni?
Én nem tudom, lehet te ezek közül néhányra tudod a választ és árnyalhatod a képet további információkkal.

(#2023) McNamara válasza sipy888 (#2019) üzenetére


McNamara
Ármester

Én meg pont ezektől a "sima" fóliáktól félek leejtésnél. Vagy ez is fel tud fogni egy ilyen ütést mint az üvegfólia?

Közben találtam egy ilyet: [link] Eléggé meggyőző :D

[ Szerkesztve ]

(#2024) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Vannak már tapasztalatok, hogyan változik az akkuidő a felbontás változtatásával?

(#2025) S e t h válasza joefasalasso (#2024) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha csökkented nő, ha növeled csökken.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2026) #67656192 válasza S e t h (#2025) üzenetére


#67656192
törölt tag

De nem sokat

(#2027) joefasalasso válasza S e t h (#2025) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Ezt a 8 éves fiam is mondta. 😂

(#2028) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Vajon merre jár a csoda pinktelenítő frissítésünk? :F

Szerintem szoftveresen nem tudják orvosolni és csak az időt húzzák. Nem mondhatják azt, hogy hardveres a hiba, mert hivatalosan még nem is kapni. Ha beismernék, akkor kb a rajt előtt kukázhatnák az egészet.

Maradjunk annyiban, hogy szerintem csak a marketing csapatuk szerint szoftveres a gond...

(#2029) Drakk


Drakk
tag

Tegnap óta az Samsung időjárás widget nem frissül. Azt az üzenetet kapom, hogy "a szolgáltatás átmenetileg nem elérhető".Találkozott már más is ezzel a problémával?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#2030) thebear007


thebear007
aktív tag

Nos, mire jo a deX: újra kell raknoom a gépem, most a DEX-en dolgozok:)

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#2031) Ateszpapa válasza Drakk (#2029) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nekem müxik.

(#2032) jacis válasza S e t h (#2025) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez nem így van. Gyakorlatilag nincs különbség.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2033) madgie válasza jacis (#2032) üzenetére


madgie
titán

Egyébként nem HiDPI alapú a felbontásváltás (úgy, mint a retinának becézett Mac cuccokon)? Meglepődnék, ha sima kőbaltás felméretezést használna ez a telefon.

(#2034) Drakk válasza Ateszpapa (#2031) üzenetére


Drakk
tag

Úgy is ha kézzel megnyomod az alsó részen a frissítő ikont?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#2035) wong kok wah válasza ForRedGlory (#2028) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Nem hinném. Ha hardweres probléma lenne szerintem akkor visszahivták volna az előrendelt készülékeket és nem kezdenék el a hivatalos értékesítést sem. Sokkal nagyobb veszteség lenne nekik késöbb visszahivni mint most.

(#2036) Ateszpapa válasza Drakk (#2034) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen.
Most frissített.
Automata nekem óránként frissít.
Próbáld újra indítani a telcsit.
Mennie kéne ha van net.

(#2037) WiZARD válasza McNamara (#2023) üzenetére


WiZARD
addikt

Fusion nincs edge-re.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2038) Soockit válasza Ateszpapa (#2036) üzenetére


Soockit
aktív tag

Mi a pontos sw ami most fenn van? Mert nekem a jelenlegi G955FXXU1AQDD / G955FODX1AQD3 / G955FXXU1AQDD-re azt mondja, hogy ez a legfrissebb!

(#2039) PeteePeti válasza Soockit (#2038) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nekem is ez a legfrissebb! S8+ Telekom

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2040) sagit válasza Soulfly842 (#2002) üzenetére


sagit
addikt

Mennyi ideig tart? Már vagy fél órája malmozik a 2 telefon, pedig csak 3,5 gb adatról van szó

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2041) McNamara válasza WiZARD (#2037) üzenetére


McNamara
Ármester

Ja és amit felraknak nekem annak nem ilyen strapabíró az anyaga?

(#2042) manokaki válasza Soockit (#2038) üzenetére


manokaki
őstag

gyári független Rom van rajta vagy Tmobilos ?

Attila

(#2043) sagit válasza sagit (#2040) üzenetére


sagit
addikt

Valamiért vezetéken S7-ről nem akarta az igazságot, vezeték mentesen szépen megcsinálta kb negyed óra alatt

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2044) Ateszpapa válasza Soockit (#2038) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, nekem is az van.
Telekomos telcsi.

(#2045) OCTAMD válasza manokaki (#2042) üzenetére


OCTAMD
őstag

Ott írja hogy ODX tehát trémobilos

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#2046) leslien válasza ForRedGlory (#2028) üzenetére


leslien
nagyúr

ha nem jön akkor mi megyünk vissza és hozom ki a következőt .... aszem holnaptól lesz elérhető az üzletekben?!

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2047) Kils


Kils
csendes tag

Sziasztok.

Szeretnék venni egy s8-at, és hozzá egy gyári ledes bőr tokot és egy dex stationt. Az lenne a kérdésem hogy tokkal együtt is bele lehet rakni a dexbe a telót? A másik kérdésem pedig arra irányulna hogy valaki tudja esetleg hogy üzemidő tekintetében mit jelent a ledes tok?

Lehet volt már szó róla és így elnézést, de ha esetleg megtisztelene valaki megköszönném a választ.

(#2048) Soockit válasza manokaki (#2042) üzenetére


Soockit
aktív tag

T-Mobile (Telekom)

(#2049) leslien


leslien
nagyúr

ua. lesz az ár a telenornál ...S8 árak..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2050) L.L. válasza Soockit (#2048) üzenetére


L.L.
senior tag

Szerintem félreértetted, a frissítést az időjárás widgetre írta.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.