Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Slo-mo videó :)

Ez olyan első kísérletek egyike. A téma jó, a minőség annyira nem, bár lehet én rontottam el valamit :D

Egyébként izomból szaladt a kutya, ami látszódik is az első 1-2 másodpercben, azért viszonylag gyors a 8x lassítás.

[ Szerkesztve ]

(#1602) Keksz03 válasza Soulfly842 (#1597) üzenetére


Keksz03
senior tag

Ilyen ez elvileg valódi bőr, nagyon szolid, gyári hátlap. Ilyesmi érdekelne, alig vastagítja meg, elegáns, nem kell félnem h kicsúszik a kezemből!
Amit te küldtél az nekem annyira nem jön be! :(

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#1603) Freezee válasza Richard (#1588) üzenetére


Freezee
senior tag

Nincs gond ízlése mindenkinek más nekem is sokféle telefonom van csak amiket írsz az pont nem igaz. Széleken rózsaszín? Hát ez max nálad. Megakadó rendszer? Hol akad meg mit csinálsz? Facebook app-ról gőzöm sincs nem használom , chrome-ban nézem asztali nézetben ott semmi baja. Szóval nálam akadásmentes , chrome, twich, zene, viber, skype, youtube, strava, waze, gmail, excel meg még sok-sok app felrakva okosotthont vezérlem róla bárhonnan sohasincs gond, meg a Mi fittel bárhol, filmeket nézek rajta sehol semmi akadás még recegés se. Iphone-ra fel sem rakom a filmeket :D nem is látnám azon a mini kijelzőn, a full hd filmeket azért annyira nem szereti azt csak telefonálásra használom meg céges levelezésre. Másra nem jó... Előtte Mate 7-em volt, még egy sony Z3 compactom is van, de azt is több mindenre tudom használni.

(#1604) Richard válasza Freezee (#1603) üzenetére


Richard
őstag

Ha nem lenne igaz nem írnám le.. Szóval be is lehet ezt itt fejezni.

(#1605) #67656192 válasza ΞΔGLΞ (#1593) üzenetére


#67656192
törölt tag

Az, hogy nem tetszik egyelőre, még változhat. Nekem se tetszik, ill azt azért nem mondanám de sajnos az elődje "elesett" igy döntenem kell. Mégegyszer (negyedszer) s7e vagy s8+. Van rá egy hetem. :)

(#1606) w333 válasza #67656192 (#1605) üzenetére


w333
félisten

S8+ akkor már ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1607) bigdigit válasza ForRedGlory (#1601) üzenetére


bigdigit
addikt

Neked,hogy maradt meg a lassítás? Csináltam próbából én is de csak a telefonon lejátsza marad meg a lassítás. Átmásolva valahova rendes tempóban megy végig. Lehet szerkeszteni kell és úgy menteni? Ami még érdekes volt nálam mintha észlelné a kamera mikor kell lassítania. Több részletnél is magától váltott felvétel sebességet.

(#1608) ForRedGlory válasza bigdigit (#1607) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem magától lassú maradt. Meg is lepődtem, mert S7E-n is pont olyan volt, amit írtál is.

Egyébként szerintem az a trükk (bár most nem tudom megnézni), hogy amikor csinálsz egy lassított felvételt és visszanézed, akkor menj rá a mentésre. Mintha akkor lementené a lassított felvételt is és ott maradna az eredeti is.

[ Szerkesztve ]

(#1609) Gigicuci válasza VaDy (#1599) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Hihetetlen vagy, komolyan! Nekem kis benzines Suzukim van, mégse jut eszembe a Merci topikba menni isteníteni a fogyasztásom meg a fenntartási költséget.

Ez a telefon nem az ár-érték arányról szól, amin te lovagolsz, hanem, hogy kényeztesd magad egy kicsit. Mert jól esik egy szép és jó luxus tárgyat birtokolni néha az életben

Hagyd már ezt vonalat, ügyes és racionális döntést hoztál a kínai csodáddal, inkább olvasnék a készülékről.

(#1610) #67656192 válasza w333 (#1606) üzenetére


#67656192
törölt tag

Persze. A sima s8 és a + között rágódok. Méretben elég lenne a sima de aksiban nem vagyok biztos. Várok még egy két fórumtárs tapasztalatára.

(#1611) w333 válasza #67656192 (#1610) üzenetére


w333
félisten

Semmi baj az akkuval ... majdnem olyan jól bírja mint az S7E :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1612) sipy888


sipy888
aktív tag

Ha valaki vesz rá gyári fóliát az írja már meg a véleményét pls.
Én mobileoutfitters-nél csináltattam rá, jó-jó de "butítja" a kijelzőt sajnos. Egyébként hibátlanul rátették és állítólag ütéstől is véd. 6 rugó volt.

(#1613) KoNZoLik@ válasza Gigicuci (#1609) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1
Rátapintottál a lényegre amit emberünk soha nem fog megtapasztalni, de hát neki jó a kínai amivel nincs is semmi baj csak legalább ne "kasírozná" és hangoztatná, hogy szinte jobb mint egy aktuális prémium csúcsmodell.

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1614) Freezee válasza Richard (#1604) üzenetére


Freezee
senior tag

Én se.. szóval hibás a tiéd, vidd szervizbe és szerintem be is fejeztük.

(#1615) PeteePeti válasza Gigicuci (#1609) üzenetére


PeteePeti
őstag

Még a B20-as 800 MHz-es frekvenciát se tudja az üzemidő bajnok telefonja! Ki megy vele a nagyvárosból aztán telefonáláson kívül másra már használni se tudja! Így el is hiszem, hogy csúcs az aksija! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1616) WiZARD válasza Keksz03 (#1602) üzenetére


WiZARD
addikt

En is hasonlot keresek.
ez talan jo lesz.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1617) Richard válasza Freezee (#1614) üzenetére


Richard
őstag

3/3 hibás. Aha. :F

(#1618) #67656192 válasza w333 (#1611) üzenetére


#67656192
törölt tag

Az s8+ majdnem tudja az s7e üzemidejét, a sima s8 talán vagy nem hozza a sima s7 üzemidejét.
Eddig ez jött le.

(#1619) w333 válasza #67656192 (#1618) üzenetére


w333
félisten

Pedig kicsit visszaolvasol ott van a sima S8 -ról egy 6 órás SOT :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1620) Freezee válasza Richard (#1617) üzenetére


Freezee
senior tag

Te mondtad hogy 3/3 rózsaszín. Mindenkinél megy, smooth, nem fagy gyors, és bírja csak nálad nem. Akkor szerinted mi lehet?

(#1621) ForRedGlory válasza Freezee (#1620) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hagyd, csak kis figyelmet szerete maganak a pici troll.

(#1622) negroo válasza Freezee (#1620) üzenetére


negroo
aktív tag

Nem akkarok bele avatkozni, de valós az a széleken a rózsa szín.:(

(#1623) #67656192 válasza w333 (#1619) üzenetére


#67656192
törölt tag

Egyelőre ezekből indultam ki.


(#1624) sipy888


sipy888
aktív tag

54%-on vagyok tobbnyire netezes, telefonalas.es szoftverfrissites.

[ Szerkesztve ]

(#1625) Richard válasza ForRedGlory (#1621) üzenetére


Richard
őstag

Az, hogy egy használati tárgyat istenítetek és aszerint véditek az titeket minősít. Nem tudom miért nem lehet elfogadni más véleményét. Ha azt érzed ettől kevesebb vagy Te vagy a telefonod az nem az én szegénységi bizonyítványom.A stílusod pedig egyre lejjebb van sajnos.

Mondjuk más telefonok topicjaiban is vannak mindig ügyeletes hívők akik ugyanígy a torkomnak ugranak ha leírom a negatív véleményem. :)

[ Szerkesztve ]

(#1626) Tomcy7 válasza Soulfly842 (#1541) üzenetére


Tomcy7
tag

Nem , mert nem az a gond, hogy nem a gombbal fotózok hanem hogy ha úgy fogom mint egy fényképezőt, azaz elfordítva akkor pont nyomom a bix-et ami persze el is indul.

(#1627) Tomcy7 válasza #67656192 (#1623) üzenetére


Tomcy7
tag

P10 plus 3750-es aksival a 2. a Mate9 mögött...

(#1628) Tomcy7 válasza Parallaxis (#1556) üzenetére


Tomcy7
tag

De nem a fotózás miatt fogom ott hanem a stabil tartás miatt, sokra megyek ha azzal csinál fényképet. De mondjuk egy 15-20perces videónál minek nyomkodjam?

(#1629) leslien


leslien
nagyúr

S7E ről váltottam és mindent ugyanúgy használok itt is...
hozzá teszem az utóbbi időben már az S7E is csak ennyit bírt.. ( ha végéig neztem volna a filmet akkor lett volna 6,5óra kijelző) szóval nincs itt probléma.. kijelzőőz csak annyit h nem vészes, de picit hajlik pink felé ( nejem S7 jobban!)


[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1630) #67656192 válasza w333 (#1619) üzenetére


#67656192
törölt tag

. Bocs, véletlen volt.

[ Szerkesztve ]

(#1631) jacis válasza sipy888 (#1624) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem rossz 👍

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1632) tomboy0013 válasza sipy888 (#1624) üzenetére


tomboy0013
veterán

Azért ez elég jó.

(#1633) Freezee válasza Richard (#1625) üzenetére


Freezee
senior tag

Lehet negatív véleményed csak legalább közel valós dolgokat írjál. Nekem is sok telefonom volt jelenleg is 4 van és mindegyik topicjában fellelhető vagyok de sehol nem istenítem egyiket sem. Az S8+-nak is vannak hibái azokkal tisztába is vagyok illetve valakinek tetszik valakinek nem ez meg szubjektív dolog. A gond az hogy olyanokat próbálsz meg "eladni" tényként amik nem valósak. Az hogy van 100-ból 5 rózsaszínesebb kijelző elfogadtuk ez egy gyártástechnológiai dolog ( amit közben már patch -el megoldottak ). Az hogy furcsa képarány elfogadjuk az, az hogy neked nem esik kézre az ujjlenyomat olvasó elfogadjuk ( nekem pl kézreesik elég hosszú ujjaim vannak , de nekem a Mate 7is kényelmes volt ), de az hogy szaggat meg kifagy, meg nem fut normálisan semmi az iphone-on igen az akkora ordas nagy baromság hogy ezért röhög ki mindenki és kötnek beléd...teljesen jogosan.
Az utolsó mondatodban pedig benne is van hogy minden topicba elmész hurrogni meg trollkodni mégha nincs is olyan telod pedig mindent elmond mit is keresel itt. Szerintem nincs is galaxy s8-ad csak nagyon vágysz egyre nemhogy3-is volt eddig mint állítod :D. Csinálj plz egy fotót ahogy a csoda iphone-od meg az S8 egymás mellett van, légyszives :R

(#1634) jacis válasza Freezee (#1633) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem is kamus így biztosan nem lesz kép készítve 😉

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1635) *RLaci* válasza Gigicuci (#1609) üzenetére


*RLaci*
addikt

+1 Sírok az ilyen fillérb@szó,hittérítő dumától. :C

(#1636) Richard válasza Freezee (#1633) üzenetére


Richard
őstag

[kép]

Tessék itt van. Ahogy a Gear S3 is itt figyel a kezemen és a képen is látszik, de biztos nagy Samsung hater vagyok.

Szánalmas amit művelsz mostmár komolyan.

Remelem hatalmas örömöt okoztam most ezzel.

#1634 szintén zenész

Bocsánat kérés elfogadva.

[ Szerkesztve ]

(#1637) geri005 válasza bigdigit (#1607) üzenetére


geri005
tag

Szerintem érdemes az eredetit lementeni, és bármelyik videoszerkesztő alkalmazással kézzel lelassítani. Amit a telefon renderel annak rosszabb a minősége.

(#1638) bigdigit válasza ForRedGlory (#1608) üzenetére


bigdigit
addikt

Igazad volt....menteni kell a videót és így benne lesz a lassítás is. ;)

(#1639) Freezee válasza Richard (#1636) üzenetére


Freezee
senior tag

Zsír nagyon boldog vagyok :) és miért nem kapcsoltad be kíváncsi lettem volna hogy milyen rózsaszín. Amúgy figy minek vetted meg ha ennyire szar? Add el 100.000 ért bárki megveszi :)
Tessék itt vannak ez a jelenlegi paletta + céges i7. Szóval miről akarsz még meggyőzni?? Arról hogy mindenki szembe jön tudom :D

(#1640) Richard válasza Freezee (#1639) üzenetére


Richard
őstag

Nem akarok meggyőzni senkit semmiről. Leírtam a véleményem és épphogy Ti akartok meggyőzni arról hogy mit kellene látnom.

Azt sem mondtam hogy szar, ellenben többet vártam. Remelem megengeded hogy ne legyek megelégedve teljes mértékben a saját telefonommal. :F

Ami jó azt nyilván nem írom le mert azt mindenki tudja.

Nem lassú és nem szaggat (kivéve a FB app és a Chrome néhol) hanem néhol darabosabb az animáció mint máshol. De ezt le is írtam.

Más: XEH-ra eddig csak egy nagy frissítés jött tegnap nekem. Honnan veszed hogy kint van a kijelző kalibracios frissítés? Csak mert nincs kint.

[ Szerkesztve ]

(#1641) bigdigit válasza Richard (#1640) üzenetére


bigdigit
addikt

Érdekes mód nekem is csak az nagy csomag jött rá más nem. De ha adaptív módban belépek kalibrálós menübe és nyomok egy helyre állítást nekem alapból leveszi a piros színt 0-ra. Nem tudom korábban milyen volt ez a funkció mert most vettem észre. Korábban én eleve lehúztam mert nálam nem csak a széleken látszott hanem az egész panelen. Lehet aki azt írja nem látszik eleve le van húzva a piros szín. Jó lenne valaki megnézne helyreállításra nála mit is csinál.

[ Szerkesztve ]

(#1642) VaDy válasza PeteePeti (#1615) üzenetére


VaDy
tag

Sajnos ebben igazad van, kimegyek a keruletbol es mar nincs 4G, neha mar az utca vegen sincs, sot budapest teruleten kivul mar a mobilhalozatot se latja!
Remelem egyszer lehetek olyan szerencses h megvehetek egy ilyen csucskeszuleket reszletre, addig marad az irigykedes.
Sajnalom h zavartam!
Pussz

(#1643) Richard válasza bigdigit (#1641) üzenetére


Richard
őstag

Ahogy néztem az mindig azt az állapotot állítja vissza ami akkor volt mikor beléptél a kalibracios menübe. Tehát ha maxra rakod és kilépsz, utána belépsz leveszed minimumra és nyomsz egy visszaállítást akkor maxra teszi.

A *#15987# -nél is lehet finomhangolni.

[ Szerkesztve ]

(#1644) geri005 válasza bigdigit (#1641) üzenetére


geri005
tag

Így van, nálam ok a panel, a frissítés nem nyúlt hozzá, maxon van mind a három.

(#1645) PeteePeti válasza VaDy (#1642) üzenetére


PeteePeti
őstag

Budapesten kívül is van ám élet, 4G is, csak nem a Xiaomik nagy részének! :) Én lista áron vettem, amúgy, de a részlet fizetéssel sincs semmi bajom, főleg a 0%-os THM-el! :)
A puszit pedig el kell, hogy utasítsam! Van barátnőm! :)
Azért szép estét!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1646) jUUh


jUUh
addikt

Rettentő szép telefon, biztos szívesen használnám a mindennapokban.

Samsung Galaxy S23+

(#1647) Freezee válasza geri005 (#1644) üzenetére


Freezee
senior tag

Nekem is maxon van mind3om

(#1648) manokaki


manokaki
őstag

összehasonlitottam a Samu A3 2017-tel ! Ugyérzem vannak különbségek az A3 2017 és az S8 között :D , Azt hittem sokkal nagyobb lesz ,de mivel keskeny és vékony nem tűnik fel az 1 cm magasság különbség nagyon eltalálták a méretét ! És ez a full fényes fekete megoldás ( mint a JetBlack az I7-nél ) csak szebb és jobb :D

Attila

(#1649) Richard


Richard
őstag

SEStore-ban mennyi a gyári fólia S8-ra? Honlapjukon nem találom. Nekem zsebre rakáskor feljött amit vettem rá úgyhogy bepróbálom azt.

Case Friendly fóliát talált már valaki? UAG tok felnyomja a sima fólia széleit.

[ Szerkesztve ]

(#1650) SamS20 válasza Richard (#1649) üzenetére


SamS20
senior tag

3000 ft körül mozog ha jól emlékszem +- 1000 :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.