Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) ithomas válasza PeteePeti (#2900) üzenetére


ithomas
őstag

Én morbid kiváncsiságból a 3/4-t elolvastam. (Többet képtelen voltam... :D )
A lényeg, az iphone is szar,meg a samu is szar, de a samu szarabb, mert android. :U :C

Real eyes realize real lies!

(#2902) Lami66 válasza bulikavagyok (#2899) üzenetére


Lami66
őstag

Végigolvastam :)
19 ájfón után vett egy esnyócat...akad, kilépked, döcög, szarul szól...egy nap után eladta. Megnyugodhatunk.

(#2903) Tamás34 válasza PeteePeti (#2900) üzenetére


Tamás34
senior tag

Itt pedig olvasni kéne, ez a lényeg :N Valaki leírta a véleményét, erről szól ez a fórum!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#2904) joeyboy83


joeyboy83
csendes újonc

Hogy mikortol es mennyi ideje regiztem semmit nem jelent.Irtam hogy nem szoktam irni hozzaszolast.Az meg hogy sok es igy olvashatatlan.Ohh hat bocs...Orulni kene inkabb hogy mas is megosztja a velemenyet es a sajat tapasztalatat.Ugy ir itt nemelyik ember mintha a sajat oldala lenne.Az meg hogy teloval gyorsan irni probaltam par sort....Es melle nyomtam vagy barni ilyen problema lenne vele.Eroltesd meg magad kicsit es kepzeld oda bazdmeg mit akartam irni.Olyan kurva okosnak gondolod magad ugy is.Menni fog.Ezert is felesleges irni barhova is nektek.Mert ti egybol a hibat latjatok meg.Veletlenul se gondolkoz el azon hogy nem mindenki ul a gep elott hogy ide irjon.Nem kotelezo elolvasni.En leirtam vagyis probaltam leirni milyen egy s8 iphone utan szamomra.Aki almarol akar valtani az elfogja olvasni lehet.Nekik szol.

(#2905) viera válasza Lami66 (#2902) üzenetére


viera
őstag

Volt az S7 Edge mellett egy i7-esem,de én nem éreztem egyáltalán ezeket.Mindkettő ugyanazt tudja csak másképp.Csak ezt sokan nem fogadják el.Persze van hiba itt is ott is.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#2906) Mr.Silkó válasza PeteePeti (#2900) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én elolvastam! :D

(#2907) somogyib válasza PeteePeti (#2900) üzenetére


somogyib
őstag

Nem tudtam megbirkózni ennyi tőmondattal, de nekem kb. annyi jött le, hogy az iPhone mégiscsak jobb és a Samunak van még hova fejlődnie.

(#2899) bulikavagyok: második mondat: "Vegig olvastam amit itt irtatok az elejetol." Szóval már korábban rákészült. :D

Na jó, nem gonoszkodom tovább...

[ Szerkesztve ]

(#2908) PeteePeti válasza ithomas (#2901) üzenetére


PeteePeti
őstag

Köszi, sokat segítettél! Meg kíméletél pár perc felesleges olvasástól! :)

somogyib, neked is! :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2909) zazenke válasza joeyboy83 (#2895) üzenetére


zazenke
őstag

hát én mint s8 troll végigolvastam és amit az akadozásról írsz azt már itt is megerősítették (és samus volt). a kijelző élességről most olvasok először ilyet hogy nem olyan éles mint az lcd. ennek még utána nézek amúgy lg tulajdonosként s7 edge be gondolkozom mert úgy gondolom annak hamarosan reális ára lesz és nagyon vonz az üzemideje . Nyilván nekem a g4 nél ez fáj a legjobban mert az vitathatatlanul nagyon gyengusz. a szenzorok pontatlanságát az előzőleg belinkelt Balázs videó is szemlélteti . a képernyő pirosságnál már pedzegetik hogy a javító szoftver csak részben hatásos amolyan gyors tűzoltás a samsung részéről. És még ott van hogy nem lehet görgetni normálisan a névjegyeket . Szerintem ez lesz a legkisebb baj mert ezt szoftveresen biztos orvosolják. (azért valljuk be ez alapvető szarvas hiba lenne még egy 50 ezres csájna telefonnál is. (azt azért nem tartom e fórumhoz méltónak még trollként sem hogy ha valaki negatív tapasztalatokat ír azt leszólják meg viccelődésekkel megpróbálják megszégyeníteni , stb

(#2910) Tamás34 válasza joeyboy83 (#2904) üzenetére


Tamás34
senior tag

Teljes mértékben igazad van, ne húzd fel magad az olvasni nem akaró fórum tagokon, saját szégyenük! Hidd el, valakinek ez mérvadó lesz! Én végig olvastam! Köszi! :C

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#2911) PeteePeti válasza Tamás34 (#2903) üzenetére


PeteePeti
őstag

Igen erről, és nem arról, hogy valaki regényt ír .....

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2912) Tibee86 válasza no more (#2886) üzenetére


Tibee86
veterán

Komolyan valami erős baj van a fejedben. Bizony, "almás" telefont használok, de ez nem tudom, hogy jön most ide, egy szó nem esett részemről az iPhone-ról. Érdekes, hogy a kommented többi része már valamelyest korrekt vélemény (ami egy hangyaf*sznyit se ér többet mint bárki más véleménye csak halkan megjegyezve), de ugye nem egy ilyen kommentedre ment a válasz, hanem a megszokott fajtára...
A " nem hallgathattok zenét a telefonotokon" dolgot nem igazán értem.

"Viszont a srác eléggé elfogult az Apple felé, úgyhogy természetesen a videó is szubjektív."
Ez butaság, ha bárki bármi negatívat mond egy Samsung termékről az szerinted elfogult más gyártó irányába.. Biztos nagy Apple fan ha egészen eddig egy S7+ volt a fő telefonja.
De ha ezt az állításodat valamivel alátámasztod akkor elnézésedet fogom kérni.

bulikavagyok: Mit? Topikgazdaként tudtommal nem az a feladatot, hogy bárki aki nem magasztalja ezt a telefont az egekig azt helyre tedd, kivéve ha a popcornos dologra gondoltál mert akkor jogos. :D
Ha a komment amire válaszoltam és amire ő válaszolt szerinted korrekt, akkor engedtessék már meg válaszolni ha nem ért vele egyet az ember.

[ Szerkesztve ]

(#2914) bulikavagyok válasza Lami66 (#2902) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi a többiek nevében is! :)

joeyboy83: Ezt a stílust tartogasd a kocsmában a haverjaidnak, pls! Itt pár idejáró troll kivételével senki sem kíváncsi rá!

Többieknek: Már kértem egy takarítást!

(#2916) leslien válasza joeyboy83 (#2904) üzenetére


leslien
nagyúr

ahogy elnézem nem lesz hosszú életű a reg...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2918) no more


no more
addikt

S8 víz alatti 4K videó! :Y :Y

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2919) joeyboy83


joeyboy83
csendes újonc

Sajnos felesleges is.Mert ti sokan hidasak vagytok.En normalisan leirtam az en reszemet.Ti mar viccelodtok rajta.Mar megy a kotozkodes hogy ez mi? Meg kit erdekel? Ti csak magadtokkal vagytok kibelkulve ugy latom.Itt nem velem van a baj hogy en hozza mertem szolni barmihez is.Hanem hogy sokan itt tiszteletlenek a masikkal szemben.Nem jarok kocsmaba es nem iszok alkoholt.Jozan eletet elek😊

(#2920) S e t h válasza bulikavagyok (#2899) üzenetére


S e t h
nagyúr

Leírta milyen hiányosságai és előnyei vannak az S8-nak önmagához és az almához viszonyítva vica versa.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2921) bulikavagyok válasza no more (#2918) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem rossz, de szerintem ilyet már az S7 is tudott. :B Én rengeteg ilyet csináltam tavaly nyáron .Igaz, nem 4K-ban.

S e t h: Köszi, de már nem igazán érdekel. Szerinted ilyen megnyilvánulások után mennyire tudom komolyan venni amit írt?

[ Szerkesztve ]

(#2923) joeyboy83


joeyboy83
csendes újonc

Igen egy s8 topic ami az s8 rol szol es szolt is.De jo lenne tisztaba lenni azzal is hogy ez az egesz mirol szol.Es miert jott ez anno letre.Hozzaszolasok cim szo alatt.Nem szemelyre szolo es nem kivansagmusor.A leirtakbam velemeny kinyilvanitas volt es osszehasonlitas.Hogy mihez es hogyan teszem az az en dolgom.Te azzal ne foglalkoz.Az hogy teged nem erdekel egy ilyen..ez mar a te bajod gorges tovabb.Ez az ami senkit nem erdekel hogy neked ez nem tetszik.Vannak es lesznek is akik iphone rol vagy mas gyartorol valtanak majd.Tovabbra is az s8 rol beszelunk.

(#2927) Richard válasza joeyboy83 (#2895) üzenetére


Richard
őstag

Elolvastam. Egyetértek azzal amit írsz.

(#2928) sipy888


sipy888
aktív tag

Sose volt amoledem, de olvastam itt hogy, lehet és kell is kímélni a kijelzőt. Úgy sejtem feketére kell állítani mindent amit lehet. Segítsen vki pls, mit hogyan érdemes. Amúgy a kijelző nagyon brutál. :)

[ Szerkesztve ]

(#2929) Richard válasza sipy888 (#2928) üzenetére


Richard
őstag

Ne foglalkozz vele, csak használd. Azért ne állíts mindent feketére, hogy kíméld. Én gyári témát használtam eddig az S6-on és az S7-en is, mégsem égett be. Ami meg esélyes hogy beég azt úgysem tudod majd állítani (pl navi).

(#2930) Viktor0610 válasza sipy888 (#2928) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem a feketén van a hangsúly.
Ne meneszd hosszabb ideig full fényerőn.

Samsung Galaxy A54

(#2931) sipy888 válasza joeyboy83 (#2895) üzenetére


sipy888
aktív tag

Ha nem haragszol majd a 2 hetes nyári szabim alatt olvasom el....

(#2932) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Üdv Mindenkinek!

Nem bíztam a Clear Coverben, ezért beszereztem egy ilyet:

Ebben a fogás is biztosabb és szerintem egy leesést is jobban túlél. :K

(#2933) barmar


barmar
aktív tag

megvettem a telekomnál a telefont. független valóban. még telekomos boot animáció sincs hálistennek :) ettől függetlenül gondolom nem a független rom van rajta igaz? a gyári függetlent így akkor simán fel lehet tolni odinnal a telekomosra?

(#2934) WiZARD


WiZARD
addikt

Csináltam pár fotót i7+ mellé téve az S8+ -t, a fehéregyensúlyról.
(fényerőt próbáltam szemre hasonlóra állítani)

Amoled Photo mód:
(fényképezőn fehéregyensúly 6500k -ra állítva, amúgy élőben szebb az s8+ fehérje asszony szerint is, és egyáltalán nem tűnik pirosasnak)

Adaptív mód: (fehéregyensúly középen, mindhárom csúszka maxon)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2935) rolixyz válasza joeyboy83 (#2895) üzenetére


rolixyz
tag

Na én is végigolvastam :D

Sok éves iPhone használat után váltottam S8+-ra. A kijelző témában én nem látom ezt a mosottságot, szerintem a 6 plusomhoz képest egyértelműen jobb a kijelző, a felbontástöbblet is látszik, élesebb is. Engem pont a nagy, előlapot kitöltő kijelző miatt érdekelt a teló, meg az edge kijelző miatt, ami számomra kellemes pluszt ad a látványhoz, de tény, hogy rendszerszinten lehetne egy olyan szélérintés zárolása opció, ami a játékokon belül amúgy el is érhető. De engem nem zavar ez különösebben.

Kamerával kapcsolatban több iPhoneos ismerősömtől hallottam már, hogy az S7-hez képest is szar az Apple kamerája, mivel sötétben gyengélkedik.. ezen szerintem nincs mit elemezni, az átlagembernek ennyi fog feltűnni kb..

Egyetlen komolyabb hátránya a telefonnak az Android, ami egyszerűen nem ad olyan minőségi élményt, olyan jó visszajelzést mint az iOS. Sok az akadozgatás, véletlenszerű 2-3-4 mp-es megállások, ez pl. böngészés közben tűnt fel. Remélhetőleg ennek jó része javítva lesz, majd kiderül..

Összességében én nem bántam meg ezt a kis "kitérőt", mert sok dologban ez most a legelőremutatóbb telefon. Egy évig biztosan elleszek az S8+-al. Több dologban is elmaradt az Apple mostanság, nekik is fejlődni kell.

Más: Hogy a viharba lehet, hogy már a Vodánál is megjött a frissítés, de Telekomnál még semmi.. :((( Lassan letelik a 14 nap, jó lenne látni hogy működik a kijelző kalibrálás..

(#2936) sipy888 válasza rolixyz (#2935) üzenetére


sipy888
aktív tag

Gondolom pont a 14 nap miatt nem adták még ki...

(#2937) tothl válasza WiZARD (#2934) üzenetére


tothl
addikt

Hat sajnos nem adjak vissza a kepek.... :/
Egyebkent alapbol ilyen volt a tied, vagy mar az uj szoftver es szelek kalobracioja utan?

(#2938) S e t h válasza rolixyz (#2935) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egyébként a legkevesebb összevetést én is a hangzás tekintetében szoktam olvasni. Talán nem is olyan sarkalatos pont mint a kamera, rendszer smoothsága, de azért volt olyan pár éve, hogy flagship ide vagy oda, én bizony csak lestem, hogy az én samum milyen dobozhangú az iphonehoz képest.
Nem tudom azóta változott-e vmi, én Note 8-at tervezek venni és nálam sem lesz elsődleges prioritás a hang, de azért remélhetőleg ebben sincs nagyon hátrány más gyártók flagshipjeihez képest.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2940) barmar válasza thebear007 (#2803) üzenetére


barmar
aktív tag

hogy lehet a bixbye appal beállítani hogy fullscreenes alkalmazások legyenek noti bár nélkül?

(#2942) Mr. Sword


Mr. Sword
tag

Ma végre az én S8+-om is megjött. Még sajnos nem volt túl sok időm barátkozni vele, de eddig nagyon bejövős.
Viszont az vajon miért van, hogy amiket play áruházban megvettem előző telómra alkalmazásokat, azokat nem tudom telepíteni? Újra azt akarja, hogy vegyem meg. Ötlet? El kell telnie X időnek, hogy google regiszrálja h ez is az èn telóm, nem csak belèptem telepíteni? Vagy az a baj, hogy sim kártyát mèg nem tettem bele? Választ előre is köszi!

(#2943) manokaki válasza Mr. Sword (#2942) üzenetére


manokaki
őstag

Ez furcsa , én már kb a 20. alkalommal is ugyanazokat telepitem akár fizetős volt akár nem , tuti ugyanazzal a felhasználó névvel jelentkeztél be :)

Sim kártya nem feltétel !

[ Szerkesztve ]

(#2944) S e t h válasza Mr. Sword (#2942) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha a korábban regisztrált email fiókoddal léptél be a google fiókodba, akkor azonnal látnod kell a korábban telepített, vásárolt alkalmazásokat, nem kell őket újra megvenned.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2945) WiZARD válasza tothl (#2937) üzenetére


WiZARD
addikt

Sajnos ezek még a legjobb képek.

Alapból ilyen, nem állítottam az újjal sem.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2946) P3Dr0 válasza ckaresz122 (#2769) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Semmi baja a telefonoknak! Mikor gorgeted pl. a youtube-nal felfele es lefele akkor ahol latsz valamit ami erdekes ott bökj ra a kepernyore hatarozottan. Ha csak ugy felfele, lefele "pöckölöd" raadasul ugy,hogy az ujjad kozel hagyod a kijelzohoz az megzavarhatja az erzekelest. Vannak olyan lock screen-ek amik tok jo effektet mutatnak ha az ujjad elhuzod a kepernyo felett par mm-el!

(#2947) ckaresz122 válasza P3Dr0 (#2946) üzenetére


ckaresz122
tag

Jó oké, de ez az eddígi telóimnál miért nem tűnt fel, hogy zavar. Ugyanígy kezeltem őket :-)
S7 edge, s6 edge, s5, s4, s3, s2, s1 :-)

[ Szerkesztve ]

(#2948) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Láttam feljebb, hogy valakinek nem megy az Edge világitó szél. Most kipróbáltam és nálam működik.

(#2934) WiZARD: Én 3 hete adtam el a 7 Plusomat és most tűnik fel igazán, hogy mennyivel kijjebb a kijelzője. :) Akkor ez fel se tűnt, sőt, tetszett, hogy milyen nagy a kijelzője.
Egyébként, így nézve a 2 kijelzőt az S8+-nak semmi baja. Nekem csak a széleken jelenik meg egy halvány rózsaszín, de engem nem zavar. Ha jön a frissítés bekalibrálom, de ez legyen a legkisebb baja. :R

[ Szerkesztve ]

(#2949) Mr. Sword válasza manokaki (#2943) üzenetére


Mr. Sword
tag

Csak 1 google regem van, szal mással be se tudtam volna lèpni. Gmail is szinkronizál, hangouts is... Nem tű udom akkor mi lehet a gond, de remélem sikerül megoldanom.

(#2950) P3Dr0 válasza joeyboy83 (#2895) üzenetére


P3Dr0
senior tag

En voltam rest es elolvastam elejetol vegeig amit irtal. Ne is haragudj de ez az egesz egy nagy BULLSHIT! Olyan dolgokat irsz ami az also-kozep kategorias ill. regi Samsungokra volt jellemzo! Pl. kijelzo. Az AMOLED-nel subpixel van (RGB-G) ezert a felbontas pixelileg kisebb de kb. Note3 ota mar SZABAD SZEMMEL nem lathato igy fizikailag lehetetlen,hogy a vonalelessegnel te azt latsd,hogy nem annyira eles mint az LCD!!!
Azonkivul az LCD egy regi technologia. Ledek vilagitjak meg hatulrol a folyadekkristalyt. Olyan mint ejszaka a vilagito reklamok a buszmegalloban........(Az amoled egyebkent nagyon gyorsan fejlodik. Az S6 kijelzoje dupla olyan gyorsan hajlamos a beegesre mint az S7-nek! Ezert is erdekes mit fog tudni az S8 hosszutavon.)
Aztan meg irod,hogy a 4GB system ram androidnal nem eleg :D Tovabb nem is folyatnam......Neharagudj de nekem az a velemenyem,hogy neked sose volt nem,hogy S8 de meg S7 telefonod sem! Sorry......
Azonkivul mit is varsz ha agyon dicsered az ocska, fapados iphone-t foleg egy Samsung forumban? iOS egy agyon korlatozott szemet. Unix alapu akar csak az android de megis hemzseg a biztonsagi resektol. Miota a google rendszer frissiteseket ad ki havonta az androidhoz sokkal biztonsagosabb mint az iOS. Elektronikailag nem is mennek bele az iphone elemzesebe. Es annak ellenere,hogy egy fapad kepes csontta fagyni minden elozmeny nelkul......
Azonkivul az iphone volt az egyeduli telefonom ami tulmelegedes miatt "kikapcsolt" (overheating warning) es falhoz is b@sztam.......Ilyet a samsung meg sose produkalt.
Ahogy irtad a Samsung es az android sem tokeletes de sokkal kifinomultabb mint az iphone.
Remelem nincs harag de ezt muszaj volt leirnom. Peace! :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.