Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) w333 válasza Mauro812 (#46994) üzenetére


w333
félisten

Nem ! :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#47002) dkovizoli válasza patow (#47000) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerintem ha eu-s a készülék és van számlája és egy évnél fiatalabb, akkor mindegy hol vette, a Samsung javítja garanciálisan. Arra élnie kell az egy évnek.

(#47003) Yayoh válasza dkovizoli (#47002) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Hétvégén kiderül, inkább beviszem egy samsung szervízbe.

Én se sok jót hallottam az Aquaról, szóval jó lenne ha így meg lehetne kerülni őket.

[ Szerkesztve ]

(#47004) Mr.Silkó válasza nggabi (#46997) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ennél azért legközelebb kultúráltabban is megfogalmazhatod a véleményedet. :(

Saját tapasztalat alapján írtam, igaz, nem az S8-cal, hanem egy korábbi készülékkel kapcsolatban szereztem az infókat, előfordulhat, hogy már rugalmasabbak a szervizek.

[ Szerkesztve ]

(#47005) xrvman válasza Mauro812 (#46994) üzenetére


xrvman
őstag

Tudtommal mindig aktív, igaz nem koppintani, hanem csak kétszer tappintani kell, ahol a nyomásérzékeny rész van középen. Vagy nyomod vagy 2x megérinted és éled.

(#47006) sgeza válasza Mr.Silkó (#47004) üzenetére


sgeza
veterán

:K (az első részhez)

[ Szerkesztve ]

(#47007) MCMLXXXII válasza LIFE1 (#46999) üzenetére


MCMLXXXII
tag

Note 8 on cerkával könnyebb

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#47008) LIFE1 válasza MCMLXXXII (#47007) üzenetére


LIFE1
tag

Hát úgy persze hogy könyebb!🙂

(#47009) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Samfirm működik nektek ?
Merre találok működő darabot ?

Köszi szépen!

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47010) sultansmith


sultansmith
senior tag

Sikeresen lebucskázott a telefonom a lépcsőn, 3 sarka betört...

Van telekomos biztosításom. Van valakinek tapasztalata arról, hogy hogyan lehet érvényesíteni?

Be kell vinni a dobozt, mindent, elveszik, és adnak újat 30k-ért? Van bevizsgálási idő? Előfordulhat hogy telefon nélkül maradok?

Előre is köszi, meg akarom úszni egy körben az ügyfélszolgálatot...

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#47011) Mr.Silkó válasza sultansmith (#47010) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Telekomos biztosításnál fel kell hívni a biztosítót (a számuk ott kell legyen a Telekom online felületén, a szerződéses dokumentumaid között a biztosításnál), adnak elvileg egy kárszámot és azzal tudsz bemenni a Telekomba, akik beveszik a mobilt, lesz bevizsgálási idő, szóval érdemes a megcélzott Telekom üzletet is felhívni előbb, hogy tudnak-e adni cserekészüléket. Pár napon belül értesítenek telefonon, aztán majd kapod a javított példányt (szerintem újra csak komoly kár esetén számolj). Nálam anno így ment a dolog, bár nem mostanában volt utoljára ilyen esetem velük. :)

[ Szerkesztve ]

(#47012) zola899


zola899
tag

Sziasztok!
Aki feltelepítette a szept. elsején kiadott frissítést, tapasztal gyorsabb merülést?
Eddig minden verzió patentül működött, most gyorsabban merül, és a fogyasztásnál az Android rendszer 8-9%ot mutat, miközben eddig 1-2% volt a tendencia.
Frissítés előtt, után volt wipe cache, reboot, minden.
Új appot nem raktam fel, csak azokat mint eddig.
Valakinek ötlet?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#47013) anrab válasza zola899 (#47012) üzenetére


anrab
addikt

Most állítgatja be a preferenciákat. Majd nézd meg 2 nap múlva. /Gondolom/

[ Szerkesztve ]

(#47014) gyantaszuz válasza sultansmith (#47010) üzenetére


gyantaszuz
tag

Masfel hete jartam igy en is. Telekom karbejelento intezi a dolgot. Kb 3 kollegaval fogsz beszelni.
Amire figyelj, hogy csak plombalt dobozban add at a keszuleket (erre figyelmeztetett a diszpecser is). Nekem ketszer is kihagytak belole (sajnos ez a helyszinen derul ki), ilyenkor dijmentesen kuldenek masikat a karbejelenton keresztul. Elvileg gyakori 'probelma'.
Atadaskor nem kell semmi, csak a keszulek meg esetleg a garancialevel, de az sem feltetel.
A javitasi ido kb 10 nap volt.

[ Szerkesztve ]

(#47015) zola899 válasza anrab (#47013) üzenetére


zola899
tag

Értem.
Köszi.
Pár nap múlva újra ránézek, hátha változott. Pozitív irányba.

Másik kérdésem az lenne, hogy érdemes e kikapcsolni az Android rendszert, hogy ne fusson a háttérben?
Ha kikapcsolom, milyen hatása lesz a telefonra?

Samsung Galaxy S23+

(#47016) dnelb válasza zola899 (#47015) üzenetére


dnelb
veterán

Persze, kapcsold ki, mibaj lehet. Így tényleg 0 lesz a fogyasztás :)

(#47017) Quasi_modo válasza dnelb (#47016) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ne már mert valaki komolyan veszi. :)

valami

(#47018) kbyte1024 válasza zola899 (#47015) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ennyi erővel egy nyomogombos telót vegyél;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#47019) EnterR válasza eladogeppc (#47009) üzenetére


EnterR
veterán

XDA-s legutolsó verzió hibátlan, nemrég szedtem le ROM-ot.

PSN ID: marquuard

(#47020) Mr.Silkó válasza zola899 (#47015) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ne kapcsold ki! ;)

(#47021) rbertkrl


rbertkrl
aktív tag

Sziasztok!

Leadtam pontosan 2 hete ugye a telefonomat ide a Váci úti szervízbe beégéssel, meg gyorsan merült stb. De még mindig semmi jele, hogy készen lenne. Ez normális? Mert most már kezdek türelmetlenkedni. Előre is köszi a választ!

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#47022) Ateszpapa válasza rbertkrl (#47021) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Az azért sok idő, érdemes lenne felhívni őket.

(#47023) nagyj74 válasza sultansmith (#47010) üzenetére


nagyj74
senior tag

Anno megkérdeztem a doboz dolgot.
Akkor azt mondták, csak akkor kérik be dobozt, plusz a tartozékokat, ha új telefont kap a károsult.
Hívd fel őket a biztonság kedvéért.:)

(#47024) gyuri81 válasza Mr.Silkó (#46973) üzenetére


gyuri81
veterán

A gari érvényesítéséhez ugyanakkor minden kétséget kizáróan szükség lesz a mobil névleges tulajára is.

És mi van ha én cég névre vettem? Nincs garim??

Eladó új bontatlan Samsung S24 Ultra - 3 év garancia - https://bit.ly/3vedqBg

(#47025) jannid válasza rbertkrl (#47021) üzenetére


jannid
senior tag

Nyugi nekem ugyanez miatt majd 1 hónapig volt pécsi szervízben. :U

(#47026) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Jártatok már úgy, hogy a Samsung Modem Driver-t nem tudtátok engedélyezni ?
Nem értem miért teszi ezt ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47027) EnterR válasza zola899 (#47015) üzenetére


EnterR
veterán

Másodpercek kérdése és visszakerül a memóriába. :D

PSN ID: marquuard

(#47028) dkovizoli válasza rbertkrl (#47021) üzenetére


dkovizoli
addikt

Neten, munkalapszám alapján is rá tudsz nézni.

[ Szerkesztve ]

(#47029) dkovizoli válasza dnelb (#47016) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ezt kipróbálom én is! ,😲

[ Szerkesztve ]

(#47030) Tomiii258 válasza Tomiii258 (#46989) üzenetére


Tomiii258
tag

Tegnap vagy tegnapelőtt írtam, hogy a samsung findmymobile oldala nekem nem akart működni, mármint offline-nak írta és nem mutatta a telefonomat, mikor az működött és ott volt mellettem.

Na ez csak valami kezdeti szarakodás lehetett, elvégre akkor próbáltam ki először. De tegnap este újra ránézve az oldalra, már egyből megtalálta és a megfelelő helyen mutatta, szóval rendben működik.

Tomiii258

(#47031) Mr.Silkó válasza gyuri81 (#47024) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Áfás számla ott szerintem elég, ha egyáltalán kérik.

(#47032) rbertkrl válasza dkovizoli (#47028) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Köszönöm a válaszokat! Voltam bent, azt mondták, hogy nem kapnak kijelzőt a gyártól, de csak a feketéhez. Ezért csúszik és valószínűleg egy hónap lesz a dolog.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#47033) xrvman


xrvman
őstag

Nem csak a látható részről, hanem a teljes, képernyőn kívüli részről is miként tudok képernyőfotót készíteni? Teszem azt pl Gmail, oda-vissza válaszokat lenyitva, kb 3 képernyőnyi oldal lesz egyben scrollozva.

(#47034) Mr.Silkó válasza xrvman (#47033) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A speciális beállításokban van egy opció erre, így amikor csinálsz egy screenshotot, akkor feldobja rögtön a lehetőségét a telefon a görgetett képernyőképnek.

Ha viszont más jellegű képernyőmentést szeretnél, arra vannak külső appok, amik felveszik a menüben/weboldalakon/akárhol való lépdelést is.

[ Szerkesztve ]

(#47035) gery14 válasza jannid (#47025) üzenetére


gery14
senior tag

Nekem Szept-22 töl Okt-4ig volt bent Árkád Ses be adtam be. kijelző csere,akkucsere,usb dock csere , vibracsere, minden hangszoro cserelve, hátlapcsere , rework kit . Amugy a 3ik kjelzöt fogyasztom (az elözö pixelhibás lett 2hét uttán akkor cseréltek 3 honapja kb akkut,usb dockot és az emlitet kijelzőt.) a legelsö szerviz meg megvétel uttán 2 hétel volt csikozot a kamerám :D és szeptember 22 én volt 1 éves a telom :U 4x-re volt szervizben és a tmx hez kuldtek be a sesböl mert ök szervizelték ellöte... de most kivételesen patentul mukodik a telom végre. SMS-ben értesitettek. kop kop az alaplapja hibátlanul mokodik a trehány tmx eseknek köszönhetöen.

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#47036) jannid válasza rbertkrl (#47032) üzenetére


jannid
senior tag

Nálam is szerintem ez volt, mert a munkalapon az volt, hogy 1 nap alatt lett kész. Vártak az alkatrészre.. :(

(#47037) Astery


Astery
senior tag

Hátha tudja vki ... ha a Samsung Health alkalmazásban rögzítek egy eseményt - pl. egy fél órás futást - akkor van arra lehetőség, hogy az adatokat átvigyem más alkalmazásba (pl. Endomondo)?

(#47038) scream válasza EnterR (#47019) üzenetére


scream
veterán

Esetleg egy link-et tudsz adni? :F

(#47039) bigdady válasza Astery (#47037) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem csak ellenkező irányba megy? Vagyis endoból healthbe

(#47040) xrvman válasza Mr.Silkó (#47034) üzenetére


xrvman
őstag

Köszi, az az opció be van pipálva (Intelligens felvétel) és mégis, lenyomom a ki/be kapcsoló gombot és a hangerő le gombot egyszerre, elkészül a képernyő fotó, ám nem látok más lehetőséget, felugró akármit, hogy a képernyő látható részein kívüli részt is vegye hozzá.

Szerk: Közben meglett, 2 secre felugrik alul, és a görgetéses felvételre kell tappintani.
Köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(#47041) Mr.Silkó válasza xrvman (#47040) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Akkor valami még ki van kapcsolva nálad, mert ennek működnie kellene.

Oké, akkor minden rendben. :)

[ Szerkesztve ]

(#47042) $atirka válasza xrvman (#47040) üzenetére


$atirka
senior tag

Pedig ott van:

Én is lassú voltam... :))

[ Szerkesztve ]

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#47043) Astery válasza bigdady (#47039) üzenetére


Astery
senior tag

Igen ... olyat találtam ... de nekem az S.Health-ból kellene kiexportálni adatokat.

(#47044) bigdady


bigdady
nagyúr

LED view tokhoz nem tudtok valami értelmes autós tartót ami kezeli a flip tokot vagyis nyitva látom a wazet? Szellőzőm döntött arra nem megy ablakon meg a hideg meleg miatt semmi nem marad meg. Ötlet? Köszi

(#47045) MCMLXXXII válasza $atirka (#47042) üzenetére


MCMLXXXII
tag

sziasztok Note 8 on van ilyen opció?

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#47046) Mr.Silkó válasza MCMLXXXII (#47045) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Lennie kell.

(#47047) Mauro812 válasza w333 (#47001) üzenetére


Mauro812
tag

Akkor nem én voltam a béna.

(#47048) Mauro812 válasza xrvman (#47005) üzenetére


Mauro812
tag

Azt tudom.

(#47049) xrvman válasza $atirka (#47042) üzenetére


xrvman
őstag

Köszi, közben meglett.

(#47050) MCMLXXXII válasza Mr.Silkó (#47046) üzenetére


MCMLXXXII
tag

Igen köszi megtaláltam nem mindegy hogy hol csinálja az ember a képet kezdő képernyőn vagy facbookon

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.