Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Melyik böngészőt használjátok?

(#2702) L.L. válasza joefasalasso (#2701) üzenetére


L.L.
senior tag

Én a gyárit, de ami hiányzik belőle nekem, az a chromeban is megtalálható, egyujjas nagyítás.

[ Szerkesztve ]

(#2703) viera válasza joefasalasso (#2701) üzenetére


viera
őstag

Már régóta csak Chrome-ot használok telón,asztali gépen,iPad-en.Egyből szinkronizál mindenhova.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#2704) tothl válasza ForRedGlory (#2690) üzenetére


tothl
addikt

Probaltad a kepernyo szelek kalibraciojat?

(#2705) manokaki válasza joefasalasso (#2701) üzenetére


manokaki
őstag

Szigoruan a gyárit ,messze a legjobb leggyorsabb , teljes képernyős !

(#2706) S e t h válasza manokaki (#2705) üzenetére


S e t h
nagyúr

Na azt váltottam Samsung internet beta-ra, szerintem még jobb.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2707) petya2012


petya2012
őstag

valaki írjon már nekem választ,aki esetleg már rendelt üvegfóliát S8+-hoz
szeretném minél hamarabb megrendelni :)

(#2708) Szellem. válasza tothl (#2704) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Van ilyen lehetősèg?Ha igen, hol ès hogyan elérhető?

(#2709) viera


viera
őstag

Na,végre kipróbáltam az S8-hoz kapott AKG fülest.Egész jó szerintem,főleg ahhoz képest amit S7-hez adtak.Azt kibontottam,aztán 2 perc múlva vissza is csomagoltam.Az AKG szépen szól de maradok a Sony MDR-XB70-nél,azon több a mély meg jobban tart a fülemben.Az AKG néha ki akar csúszni.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#2710) tothl válasza Szellem. (#2708) üzenetére


tothl
addikt

A frissites utan lesz. En foltettem mar a torok verziot es nem rossz. A szeleket kulon be lehet allitani

(#2711) Szellem. válasza tothl (#2710) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Be tudsz dobni róla egy kèpet?Csak èrdekelne!

(#2712) kellcucc


kellcucc
aktív tag

Ma megjött a dbrand. Kicsit tartottam tőle, de egész könnyen fel lehet rakni. Minimálisan érezni oldalt, hogy ráraktam egy réteget, de szerintem idővel javul. Nagyon pofásan néz ki.

kép1
kép2
kép3

Valaki meg tudja mondani, hol tudom beállítani a hívószám azonosítást? Személy szerint borzasztóan idegesít, hogy vadászni kell a beállítás opcióit. Az S advance-n minden benne volt a beállításokban, amit át tudtál állítani. Itt komolyan keresőre vagy szükség? :W Még a számítógépben is gyorsabban megtalálom az adott beállítást. Help

(#2713) Tamás34 válasza kellcucc (#2712) üzenetére


Tamás34
senior tag

Nagyon jó! :K

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#2714) RaveForce válasza kellcucc (#2712) üzenetére


RaveForce
veterán

Ez mocsok mod premiumnak nez ki! :Y
Telefon 3potty beallitasok egyeb beallitasok ;)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2715) stemplar07 válasza kellcucc (#2712) üzenetére


stemplar07
őstag

:D :R Király , rendelek, mennyiért rakod fel nekem ? :D

(#2716) kellcucc válasza RaveForce (#2714) üzenetére


kellcucc
aktív tag

Köszi :) Szerencsére már nem hímestojásként kell leraknom a telefont az asztalra (másfél hete használom, hátoldalon van már egy 1,5-2mm-es kis karc. Amúgy baromira "ráhúzza" az ujjamat az ujjlenyomatolvasóra :D mélyebben van, mint a kamera üvege, nagyon baba.

A beállítást le tudnád érthetőbben írni? Köszi :)

(#2717) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Valaki telepítette a Smárt Switchet Windows 10 Creators Updaten?

Ezt írja ki hibának:

Mit lehet ezzel kezdeni?

Màs: Godolom SW-n sdm elèrhető mèg a frissitès a telekomos szoftverre??

[ Szerkesztve ]

(#2718) RaveForce válasza kellcucc (#2716) üzenetére


RaveForce
veterán

Telefon/tarcsazo/hivasnaplo app - 3potty menu - beallitasok - egyeb beallitasok - sajat hivoazonosito

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2719) heidrich válasza #82729984 (#2627) üzenetére


heidrich
senior tag

mondjuk kicsit elhamarkodottan írtam mert max fényerőn napfényben felül is kicsit rózsaszínes ahol végképp nem indokolt... hát nem tudom már annyira nem lenne kedvem ezért visszavenni (holnap lenne 14 nap szóval épp benne lennék) minden cuccom megvan már hozzá, belaktam stb... :U

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#2720) L.L. válasza Szellem. (#2717) üzenetére


L.L.
senior tag

Ebbe már én is belefutottam. Töltsd le EZT a régebbi verziót, telepítsd, utána tud majd frissülni a legújabb verzióra.

[ Szerkesztve ]

(#2721) kellcucc válasza RaveForce (#2718) üzenetére


kellcucc
aktív tag

Azta...ezt megtalálni :Y Köszi. Kb. egy hete keresőbe beírtam a hívásazonosító küldése (vagy valami hasonló) címszót és beállítottam. Elvileg aktív, még is ismeretlennek jelez más telefonján, nagyon jó..

Szerk.: most beállítottam nem automatára, hanem mindig megjelenítre. Felhívtam 2 telót is (család), most kijelzi...hülye automod, köszi

Ilyen slowmo-t csináltam. Nem a legjobb, persze..életem első ilyenje, tessék a helyén kezelni. Imádnám ha 1080p-ben tudná ugyanezt :DD
https://www.youtube.com/watch?v=vj_-WUEqB70

[ Szerkesztve ]

(#2722) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Rendeltem egy ilyen dokkolót kivi vagyok milyen lesz a gyakorlatban is.

Sajna feketében nincs, de ezüstben igen.

(#2723) leslien válasza ForRedGlory (#2690) üzenetére


leslien
nagyúr

melyiket dobtad fel? mert a telenoros frissítés várhatóm... ha jövő hét csütörtökig nem változik akkor megy vissza és jön ki a következő nekem is...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2724) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Üdv Mindenkinek!

Használ valaki memóriakártyát a készülékekbe? Arra lennék kiváncsi, hogy lassulás tapasztalható e? Valamint melyik modelleket ajánlott beszerezni?

(#2725) ckaresz122 válasza ForRedGlory (#2690) üzenetére


ckaresz122
tag

Másik sem lesz jobb az a baj. Azzal vagy ugyanez vagy más gond lesz. S7edge-et cserélgettem hibák miatt. Harmadikra amit kaptam az maradt nálam. Annak meg fél év mulva beszart a kamerája azért kellett szervizeltetni :-)

(#2726) viera válasza Ateszpapa (#2722) üzenetére


viera
őstag

Én is gondolkodom rendelek a SES-ből egy S8-hoz való vezeték nélküli töltőt mert pénteken már nem lesz meg az S7 Edge.Egyik barátomé lesz és szeretné a 7-eshez valót is a telóhoz.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#2727) wozzy


wozzy
tag


xD

[ Szerkesztve ]

(#2728) tothl válasza Szellem. (#2711) üzenetére


tothl
addikt

Íme:

(#2729) tothl válasza wozzy (#2727) üzenetére


tothl
addikt

Fú ez nem jó....

(#2730) jacis válasza wozzy (#2727) üzenetére


jacis
nagyúr

Ennyi idő alatt? :Y

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2731) w333 válasza jacis (#2730) üzenetére


w333
félisten

Kérdés hogy mire használta ... gondolom GPS full fényerőn órákig ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2732) #33253120 válasza w333 (#2731) üzenetére


#33253120
törölt tag

De ott milyen fizikai elváltozás van?

(#2733) KoNZoLik@ válasza w333 (#2731) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na de akkor is ennyi idő alatt nem szabadna!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2734) no more válasza wozzy (#2727) üzenetére


no more
addikt

Ez gyors volt! :C Hogy sikerült?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2735) Ateszpapa válasza viera (#2726) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Én sokallok 20 ezret kiadni egy töltőért.
VR hemüvegre gyűjtök. :D

(#2736) Tamás34


Tamás34
senior tag

Egyre jobban azt érzem, hogy felejtős ez a telefon, és jól tettem, hogy vissza adtam! :( Ez a kijelző dolog nem valami biztató! :Y

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#2737) w333


w333
félisten

Most nézem ... netről lopott kép (nem az övé) :)

Így pontosan nem lehet tudni hogy mégis mi történt !

(#2738) somogyib

2 hete a boltokban van full fényerőn és mennek éjjel-nappal mert nem kapcsolják ki őket, ennyi idő alatt ilyen extrém körülmények között persze hogy beég !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2738) somogyib válasza #33253120 (#2732) üzenetére


somogyib
őstag

Ha jól látom beégett a navigációs sáv háttere. Ilyen rövid idő alatt nem kéne.

(#2739) L.L. válasza somogyib (#2738) üzenetére


L.L.
senior tag

Ennyi idő alatt, bármelyik amoledes kijelzőn előidézhető.

(#2740) #33253120 válasza somogyib (#2738) üzenetére


#33253120
törölt tag

Köszi.

(#2741) no more válasza somogyib (#2738) üzenetére


no more
addikt

Photoshopolt kép, a W által linkelt cikkből kiderült. Csak ábrázolták, hogyan néz ki a beégés (mivel a cikk arról szól, hogy vajon az S8 be fog-e égni a navi sáv miatt). Csak az úr, aki linkelte, nem olvasta el a cikket (vagy direkt trollkodott). :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2742) w333 válasza no more (#2741) üzenetére


w333
félisten

Ennyi ! :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2743) KoNZoLik@ válasza no more (#2741) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

De szánalmas, én nem értem amúgy ezt az S8 és S8+ok elleni lejárató hadjáratot :F
Több mint egy hete használom és SOHA nem volt még ennyire jó telefonom, nekem hófehér minden nem ugrál sehova görgetés közben, most, hogy "beállt" az aksi 7-8 óra közötti kijelző idők vannak nálam, brutál képeket és videókat készít amit a 4K-s tévémre egy szempillantás alatt kitesz, k@rva gyors, kell ennél több? Ja és még víz álló is :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2744) somogyib válasza no more (#2741) üzenetére


somogyib
őstag

Ja, hogy egy fék az egész. A francba a trollokkal! :D

(#2745) RaveForce válasza KoNZoLik@ (#2743) üzenetére


RaveForce
veterán

"De szánalmas, én nem értem amúgy ezt az S8 és S8+ok elleni lejárató hadjáratot :F
Több mint egy hete használom és SOHA nem volt még ennyire jó telefonom"

Pedig le is irtad a lenyeget... hosszu evek alatt mara a samsung akkora elonyre tett szert, hogy magasan iskolazza a mezonyt, es ez a tobbi gyartonak, hat meg a betrollkodo es egysegsugaru hivoiknek baromira csipi am a fitymajat.. :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2746) kellcucc válasza RaveForce (#2745) üzenetére


kellcucc
aktív tag

Nem baj, legalább nekünk van egy jó telefonunk :)

(#2747) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

lehet volt már róla szó, de ki hogy van megelégedve az akksival? :)
S8+ 15 óra 45 perc környékén vagyok akkumulátor használatba, volt ma folyamatos net, böngészés, kis youtube, pár kép lövés, játék, digitv, telefonálás, jelenleg 7 óra kijelző időnél tartok és 4%on vagyok.
ez azért elég jó, eddig kb ez az amit tartani tudtam, ez a kb 6 és félóra és 7 óra kijelzőidő közöttit.

(#2748) RaveForce válasza kellcucc (#2746) üzenetére


RaveForce
veterán

Annak ellenere, hogy "Alap animációk akadnak, a kamera képe pedig úgy nézett ki mikor forgattam, hogy tik-tik-tik-tik" by: mobilarena no.1. hTC fan :)) :DD
Igazan igenytelenek vagytok, ejnye..tik-tik-tik-tik :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2749) viera válasza kellcucc (#2746) üzenetére


viera
őstag

+1 :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#2750) KoNZoLik@ válasza ECHO2235 (#2747) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szintén ilyen 7 óra körül van a kijelzőidőm, ez kurta jó szerintem úgy, hogy nem automata a fényerő, full felbontáson van az enyém és folyamatos internet szinkron facebook videózás+ekkora kijelzőnél, ez nagggyon jó:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.