Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) sipy888 válasza ForRedGlory (#1736) üzenetére


sipy888
aktív tag

én is a mobile outfittersnél tettem fel, eddig nem jött fel a fólia, nagyon pontosan rajta van, a por sem megy alá. A ragadósság így 3 nap után kezd lekopni róla (ha nem beszéltetek volna róla, nekem fel se tűnne). Az ára (6 ezer) nem zavar, a gyári se sokkal olcsóbb, cserébe 2 nap alatt lejön, ahogy írták előttem. Eddig nagyon elégedett vagyok vele. Egy negatívum azért mégiscsak van, ami nem is kicsi az pedig, hogy nem teljesen áttetsző, kicsit szemcsés, tehát ront a QHD+ "élményen", pedig nem a mattot tetettem fel (az még jobban ront rajta). Ez nálam nagy negatívum, bár lehet (nem tudom), hogy a gyári fólia is pont ennyit rontana rajta...Az biztos, hogy ami a kibontáskor alapból rajta volt fólia , az sokkal áttetszőbb volt, cserébe gyorsan le is jött sajnos.

(#1752) ForRedGlory válasza wong kok wah (#1750) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát nagyon remélem, hogy megoldja (bár baromi szkeptikus vagyok), mert a kijelző módok használhatatlanok és csak az adaptív ér valamit, ha manuálisan leveszem a pirosat minimumra. Pech, hogy én pont az adaptívat utálom a legjobban.

(#1753) sipy888 válasza ForRedGlory (#1752) üzenetére


sipy888
aktív tag

Miért neked is barby? Én nem tudom eldönteni. Néha a széleknél mintha az lenne, nem csak fehérnél hanem pl itt az MA oldalnál is. De barátnőm szerint csak beképzelem..Vszinű csak amoled tulajdonság, ami tavaly kék volt most barby

[ Szerkesztve ]

(#1754) WiZARD válasza sipy888 (#1751) üzenetére


WiZARD
addikt

Pedig sajnos a gyári - csomagoláskori védőfólia is elég rossz, a rendes fólia, amit árulnak hozzá, az teljesen áttetsző, és rendben van.

Mobile outfitters féle clear-coat-ot néztem. A tapadósságot a gumis éreztre értem, ég és föld az üveghez képest, de még a hagyományos "kemény" fóliához képest is. :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1755) sipy888 válasza WiZARD (#1754) üzenetére


sipy888
aktív tag

Kinek mi. Engem egyáltalán nem zavar a "tapadósság".

[ Szerkesztve ]

(#1756) WiZARD válasza wong kok wah (#1750) üzenetére


WiZARD
addikt

Az "önmagát újrakalibrálja" elég viccesen hangzik, külső mérés/kalibráló eszköz nélkül.

De el tudom képzelni, hogy valami belső azonosító/sorszám alapján történő beállítás legyen a frissítésben.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1757) zazenke válasza VaDy (#1599) üzenetére


zazenke
őstag

csak a fényképezőgép nem lesz a balzsebedbe még a telefon a jobb zsebedbe ott lapul. én még soha nem láttam embert aki mindenhová fényképezőgéppel járkál viszont szinte mindenki telefonnal jár-kel. összehasoníthatatlan a fényképező és a telefon funkcionalitásba.

(#1758) zazenke válasza wong kok wah (#1750) üzenetére


zazenke
őstag

az egyik legfájóbb dolog ebben az ügyben bár nem egészen ide tartozik hogy a mobilarena utolsók közt jelentette meg a híreiben a vörös képernyő bajt. Csak akkor volt hajlandó erről írni amikor már a samsung a hibajavításról beszélt. még a hvg tech is hamarabb kijött a hírrel. ezért úgygondolom enyhe részre hajlása van a samu felé. Na ezután döntöttem úgy hogy a tech2 .hu teszt bemutatóját és cikkét is megnézem illetve elolvasom.

(#1759) bigdigit


bigdigit
addikt

Nos az én első s8+-om vissza került az üzletbe. Amire korábban írtam ropog nyomásra. Hiba lapon az szerepel, hogy a hangerő gombok környékén a kijelző el van válva és nyomásra recseg. Belém akartak először kötni biztos le lett ejtve. Hiába magyaráztam annak azért lenne nyoma is...és nem is találtak ilyen nyomot mert nem lett leejtve. Az ügyet mondjuk nehezíti nem én vettem előrendeléssel hanem már aznap más eladta. Még ezen is próbáltak rugózni mert lehet az ejtette le. De végül is 2 nap múlva elvileg kapok újat mert nincs készleten. A pénz vissza fizetés meg külön macera mivel az eredeti vevőnek utalnák csak vissza. Tiszta röhej nálam az eredeti számla és mégis mit gondolnak számlával együtt loptam el?

(#1760) wong kok wah válasza ForRedGlory (#1752) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Reméljük megoldja. Bár nekem még nincs telefonom, most megyek érte. :)

(#1761) RaveForce válasza tomboy0013 (#1749) üzenetére


RaveForce
veterán

Koszi! De akkor a hivatalos szerviz elfogadja a gsmes számlát is ugye? Mert valami remlik hogy pozitiv elteres van a samsungos szokassal szemben, es ezt nem ertettem igazabol sose, de talan hTC-nel is olvastam hasonlot a hTC10kapcsan..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#1762) bulikavagyok válasza zazenke (#1758) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"az egyik legfájóbb dolog ebben az ügyben..." :F

Értem a gondolatmenetedet de vmi nem stílmell vele. :B
A mobilaréna is lehozta első nap a hírt a "hibás" kijelzőkről, és két nappal később az érkező javításról is.

Időrendben: Zoomkamerát kaphat a Note8, vöröses néhány S8

Frissítés érkezik a Galaxy S8 képernyőszínei kapcsán

Remélem sikerült enyhítenem a fájdalmadon. :B

[ Szerkesztve ]

(#1763) lasse001 válasza wong kok wah (#1760) üzenetére


lasse001
senior tag

Gratula. Az enyém pénteken vagy jövő kedden érkezik. :K

(#1764) tomboy0013 válasza RaveForce (#1761) üzenetére


tomboy0013
veterán

Igen elfogadják a GSM-es számlát is ha van rajta IMEI szám feltüntetve. Tudom, mert nekem is LG-m van GSM-ből amivel már jártam a központi szervízbe és gond nélkül ment a garanciázás. Sőt még a G4-ek bootloop hibáját is kiterjesztették 2 évig a GSM-es telókra is.

(#1765) RaveForce válasza bulikavagyok (#1762) üzenetére


RaveForce
veterán

Idorol idore mindig van valaki aki bevadolja a mobilarenat reszrehajlassal, meg azzal hogy le vannak fizetve, a vicces az, hogy mar tobb markaval kapcsolatban is elojott, de amugy eleg szomoru, hogy ilyen vagdalkozasok vannak. Plane amikor Bog bele fut egy ilyenbe, akkor azert eleg szepen helyre szokta tenni az illetot, ami maximálisan jogos is, mert eleg sok munkaja, ideje, es valszeg nem keves penze van abban, hogy letezik ma ez az oldal, es mar a kezdetektől az egyik fo cel a fuggetlenseg es objektivitas ( mar amennyire lehet egy teszt objektiv ugye, de a lenyeg ertheto) volt..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#1766) zazenke válasza bulikavagyok (#1762) üzenetére


zazenke
őstag

ezer bocsánat visszaszívom ezt benéztem

(#1767) moleculez


moleculez
veterán

O2 UK ajándék JBL flip 4-gyel adja. Anyósom telójához is járt, milyet szól a kis vacak! Én pénteken megyek majd telót venni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#1768) jacis válasza RaveForce (#1765) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1769) Soockit válasza Tomekgabi (#1741) üzenetére


Soockit
aktív tag

Ugyan ez van nálam is. Én nem tartom normálisnak és hasonlítottam össze másik S8+-szal, ott nem volt ez. Megvárom a holnapi frissítést és ha nem változtat ezen akkor megy vissza!

(#1770) Ateszpapa válasza kerxy (#1742) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Frissítettem a legutolsó 2015-ös fw-re a routert, és egyelőre úgy néz ki, hogy működik, nem szakad meg a kapcsolat.

Szerencsére nem a telefonnal van a baj. :)

Érdemes frissíteni a routert, próbáld meg.

(#1771) kerxy válasza Ateszpapa (#1770) üzenetére


kerxy
senior tag

Délután egyetemi wifin is ezt játszotta... :)

(#1772) #40359168 válasza zazenke (#1757) üzenetére


#40359168
törölt tag

"összehasoníthatatlan a fényképező és a telefon funkcionalitásba." - jogos, a tükrös Nikonommal nem tudom felhívni anyámat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1773) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

Lehet, hogy béna vagyok de nem találom a "Jegyzet" app-et. :((

[ Szerkesztve ]

(#1774) sdd2


sdd2
veterán

Üvegfólia nálam ami tényleg le volt a szélein kerekítve minden szépen megoldva 2 napot bírt, bement alá a por, 7500ft volt... Most a gyári fólia van rajta de mindig simítani kell, hogy rajta maradjon.... :(

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1775) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Ma voltam szegedi MM-ben, az S8 hibátlan, az S8+ mellette be volt lilulva, nagyon látszott, főleg egymás mellett. Viszont fél perc alatt eldöntöttem, hogy ez lesz a következő telefonom, mellettük minden más jelenleg kapható telefon olyan, mint 3310-es anno az Iphone 3 mellett:)

Már csak azt nem tudtam eldönteni, melyik méretet válasszam, LG G3-ról váltok, a kisebbik kisebb, a nagyobbik meg nagyobb nála:) Félek a nagyobbat szűkebb nadrágzsebben már kényelmetlen lenne hordani. Ti mit tapasztaltok, nem kényelmetlen zsebben? Csajoknak könnyű, náluk mindig van valami táska:P

(#1776) dlaj válasza bulikavagyok (#1762) üzenetére


dlaj
őstag

Tisztelt Topikgazda úr!
A Mobilaréna nagy "M" betűvel íródik! De majd bele tetszik jönni.
Persze így kicsivel írva is mindenki érti, de tessék példát mutatni!

[ Szerkesztve ]

(#1777) thebear007 válasza wong kok wah (#1773) üzenetére


thebear007
aktív tag

Samsung notes néven van az alkalmazásokban.

Kicsit elgurult ma a gyógyszerem, a Samsung Storeban nagyon szerettek. Megvettem a Dexet,egy alcantara és egy moduláris tokot, a vezeték nélküli és az autóstöltőt, plusz egy új vr-t...... asszem egy darabig nem veszek semmit:) Viszont ahogyab felkerült a tok, egyből kézre esik az ujjlenyomat olvasó:)

[ Szerkesztve ]

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#1778) leslien válasza dlaj (#1776) üzenetére


leslien
nagyúr

bizonyám mert [link] ;] :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1779) wong kok wah válasza thebear007 (#1777) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Köszönöm! :)

(#1780) Ateszpapa válasza wong kok wah (#1779) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Azért nekünk Telekomosoknak szerencsénk van, hogy nem ilyen a boot képernyő :)

[ Szerkesztve ]

(#1781) ForRedGlory válasza Ateszpapa (#1780) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mert az aztan sok vizet zavarna.

(#1782) Ateszpapa válasza ForRedGlory (#1781) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Főleg az a hang, wáá engem a hideg ráz ki tőle.
Így végre jó ahogy van.

(#1783) McNamara válasza sdd2 (#1774) üzenetére


McNamara
Ármester

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mehet be alá por. Széleken elenged a "ragasztás" ? Az is igaz, hogy soha nem volt edge telefonom :)

(#1784) Fenyveske


Fenyveske
újonc

Sziasztok,

Hol tudom megnézni, hogy a Samsung oldalán az S/N szám alapján, hogy a készülék hivatalos samsung garis-e vagy sem.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv

(#1785) OCTAMD válasza Fenyveske (#1784) üzenetére


OCTAMD
őstag

A magyar és az EU-s samsungot lehet samsungba javíttatni.A magyarhoz kell a magyar számla(MM,Euronics,SES,stb számla),Eushoz a külföldi számla,svájc pl.nem tartozik bele

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1786) Fenyveske válasza OCTAMD (#1785) üzenetére


Fenyveske
újonc

Értem, köszönöm szépen :R

Akkor valószínűsíthető, hogy a cseh samsungtól kapott készüléket lehet garanciáztatni idehaza.

[ Szerkesztve ]

(#1787) babosmiki válasza thebear007 (#1777) üzenetére


babosmiki
addikt

Az szép! :D A dex-ről jöhetne valami vélemény. :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1788) sipy888


sipy888
aktív tag

YT videókon az s8 hátulján a samsung felirat alatt az is szerepel h. Galaxy s8 v. S8 +. Az enyémen galaxy felirat nincs. Többiek ?

[ Szerkesztve ]

(#1789) w333 válasza sipy888 (#1788) üzenetére


w333
félisten

Only Usa, ez ott divat ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1790) OCTAMD válasza Fenyveske (#1786) üzenetére


OCTAMD
őstag

Cseh samsung EU-s,tehát a cseh számla keltezésétől 12hónapig

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1791) Fenyveske válasza OCTAMD (#1790) üzenetére


Fenyveske
újonc

Igen és azt szeretnénk kideríteni, hogy ehhez jár-e a plusz egy év, azaz összesen két év garancia.

(#1792) PeteePeti válasza ForRedGlory (#1781) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát engem pl baromira zavart az az üvöltő boot logó! Nem mellesleg végre nincs tele hányva a készülék Telekom appokkal! De a lényeg, hogy nem függő a készülék! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1793) OCTAMD válasza Fenyveske (#1791) üzenetére


OCTAMD
őstag

Nem jár hiszen ha cseh,akkor az nem a magyar forgalmazás.Sőt Cseh rom lesz rajta,cseh kezelési stb

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1794) Fenyveske válasza OCTAMD (#1793) üzenetére


Fenyveske
újonc

Így se, ha ezt írja:

A termék lokalizálásra került a következő országban: HU

(#1795) ForRedGlory válasza Fenyveske (#1794) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A Samsung felhivasa nem opcio? Van ugyfelszolgalatuk...

(#1796) OCTAMD válasza Fenyveske (#1794) üzenetére


OCTAMD
őstag

Tutin nem,csak a magyar forgalmazású regelhető.Ezek a magyar XEH ROMos készülékek,amiket pár helyen tudsz csak megvásárolni(hivatalos viszonteladó) és brutál drágán.

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1797) Fenyveske válasza ForRedGlory (#1795) üzenetére


Fenyveske
újonc

Ez lesz, reggel 8tól hívom őket és kiderül.

Köszönöm a segítségeteket

(#1798) doooo válasza leslien (#1778) üzenetére


doooo
veterán

Nem akarok ünneprontó lenni, de az avatárja mintha a Szaffiból lenne... :P ;]

(#1799) homerb válasza thebear007 (#1777) üzenetére


homerb
csendes tag

A Dexről tapasztalat engem is érdekelne, mennyire használható a böngészés akár több ablakban, miközben megy a Youtube-on valami videó, úgy egészében egy asztali PC-t kiváltana-e ami semmire nincs csak email és böngészésre használva?

(#1800) babosmiki válasza homerb (#1799) üzenetére


babosmiki
addikt

Kb. ezek érdekelnének engem is, főleg a böngészés mennyire folyamatos az oldalak görgetése?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.