Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Parallaxis válasza tomboy0013 (#1511) üzenetére


Parallaxis
addikt

Még a tavalyi csúcsdroid-ok is legtöbb esetben állva hagyják sebességben az I7-et

Írod ezt úgy, hogy az S8-at is körberöhögi?
[link]

(#1552) PeteePeti válasza zola96 (#1542) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát akkor erről az ügyfeleket sem ártana tájékoztatni szerintem! Mert a köztudotban még mindig az van be égve, hogy ami szolgáltatós az függő is! Én csak örülök ennek a szellemnek, mert majdnem 40 ezer forint maradt a zsebembe a lista áras vásárlással (ahelyett, hogy valamelyik hivatalos helyen vettem volna meg 300 ezer körül) úgy, hogy közben független a készülék (S8+)! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1553) sipy888 válasza bulikavagyok (#1520) üzenetére


sipy888
aktív tag

Én 3 napja használom de még nem nyomtam mellé a lekerekítés miatt. Nagyon el van találva, épp hogy csak le van kerekítve a kijelző.
Ja és ennek köszönhetően az asztalról sem nehéz felvenni, amit negatívumként hoztak fel sokan s6e és s7e esetében.

Más: mivel nem volt még amoledem így nem tudom, h. 8-22 óra között működő aod (csak home gomb) be fog égni szerintetek? Az alsó navigációs sávot fehér színről érdemes lehet más színre állítani például feketére, hogy kevésbé öregedjen a kijelző?

[ Szerkesztve ]

(#1554) Tibee86 válasza ForRedGlory (#1546) üzenetére


Tibee86
veterán

Húha, te már túlnőttél jócskán tacsi elvakult fanboy szintjén a másik oldalról. :D

(#1555) zola96 válasza Soulfly842 (#1544) üzenetére


zola96
senior tag

Mert??? Olyan hihetetlen?

Mi a buli a T-nek? Nem tudom. De eddig az a kínotok hogy SL a telefon és csak 2 ev után lehet függetleníteni, borsos áron.. Ha meg valami független akkor meg már gyikemberek járnak köztünk... A Huawei-ek nagy százaléka is független..

(#1556) Parallaxis válasza Tomcy7 (#1536) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ha másik oldalra fordítom, akkor meg a hangerő gombokat nyomom a mutató ujjammal.

Az akkor pont tökéletes, mivel az exponálás beállítható a hangerő gombra :)

(#1557) ForRedGlory válasza Tibee86 (#1554) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Fanboy mi? Az utobbi 2 evben Huawei csucstelefonon (bar P9 is volt, de az nalam nem csucs, egy kalap...) kivul mindent vettem mar... ha valaki, har en messze bem vagyok fanboy, olyan szinten meg plane nem, mint az idegesito iphone hivok, akik itt osztjak az eszt a sajat topicjuk helyett. Mehet keresegelni mikor irogattam be utoljara iphone topicba...

madgie: nalam nem villog, de majd osztok meg slomo videot mert egy csomot csinaltam mar... (amugy vannak a szoftverben bugok, nem tagadom)

[ Szerkesztve ]

(#1558) viera válasza zola96 (#1555) üzenetére


viera
őstag

Ez így van,sok teló független volt az utóbbi időben. :K
Sony-k is függetlenek,meg több HTC is.
Legalábbis amiket az utóbbi időben ott vettem az volt.

Más: nem lehetne már hanyagolni ezt az értelmetlen iPhone összehasonlítást???

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1559) PeteePeti válasza zola96 (#1555) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát a családban lévő P9 Plus sim lockos! Viszont haver Honor 8-a független, bár azt úgy is hirdeti a T, gondolom mert dual simes!
Amúgy meg szó sincs semmi féle gyík emberekről! Én nem hiszem, hogy itt bárkitől is azt olvastad volna, hogy nem örül annak, hogy egyenlőre nem sim lockos a T-s S8! Szal nem tudom mitől ez a sértődött hangnem tőled! Én is ki fejtettem neked az előbb, hogy örülök ennek az új T-s szellemnek! Inkább meg lepettek vagyunk, de egyáltalán nem mérgesek! :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1560) madgie válasza ForRedGlory (#1557) üzenetére


madgie
titán

Szabad szemmel nem is lehet látni, de amúgy pont úgy villog, mint a plazmatévé.

(#1561) ForRedGlory válasza madgie (#1560) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ertem, tehat nem latod, de tudod hogy villog. Hat ez hatalmas problema. :U

(#1562) Laraxior


Laraxior
titán

Tud már valaki átlagos kijelzőidőt mondani egy töltésre?
S8, vagy a S8+ mindegy.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#1563) madgie válasza ForRedGlory (#1561) üzenetére


madgie
titán

Már bocsi, de ezt te írtad:

'Megjegyzem, az iphone 7 alkalmazasnyito animacioi kozel sem olyen smoothak, mint az S8/S8+. Ha nem erted, videozd le lassitott felvetellel mindkettot es nezd meg.'

Tehát nem látod, de tudod, hogy szaggat. Mert slomoban látszik. Miben is más ez akkor?

(#1564) ForRedGlory válasza Laraxior (#1562) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Reggel ota 85%-ra esett, amiben bongeszes es youtube volt. Igy 1 ora 44 perc a kijelzo ido. Szoval az uzemido nem rossz :DDD (Jah, vegig Wi-Fi volt bekapczolva)

madgie: nekem nem kell videozni, en latom (es mas is, akinek jo a szeme). Arra irtam, ha nem latna akkor nezegesse ugy... Elegge hozzaszoktam a tokeletes animaciokhoz a 144-es G-sync monitor mellett, hogy eszrevegyem, ha valami nem kerek. Eppen ezert zavar jobban a pirosas beutes, mert moniror mellett durvan latszodik a kontraszt.

[ Szerkesztve ]

(#1565) sipy888 válasza Soulfly842 (#1523) üzenetére


sipy888
aktív tag

A telekom számlán nincs olyan hogy cikkszám. Azonosító számot találtam, azon ez szerepel : samsung galaxy s8 slv. Gondolom ez a silvert jelenti, nem a sim lockot.

(#1566) Laraxior válasza ForRedGlory (#1564) üzenetére


Laraxior
titán

Pfff..
Vettem egy LG G4-et fillérekért, mert annyira istenítették a fényképezőjét, ami szuper is, de a kijelzőideje... :((( 2 óra körül mocorog.
Úgyhogy szerintem megy is tovább. :W
Veszek egy sima S8-at, ahogy eredetileg is tervben volt. :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#1567) stevve


stevve
nagyúr

Ezt a hitvitát nem lehetne máshol folytatni? Két tök másra optimalizált rendszeren veszekedtek itt parttalanul... :U

(#1568) #67656192 válasza viera (#1540) üzenetére


#67656192
törölt tag

Addigra már szinte mindenhol lesz:)
/csak én nem leszek itthon :) /

(#1569) #67656192 válasza ForRedGlory (#1564) üzenetére


#67656192
törölt tag

Sima vagy p? :)

(#1570) aTom_DJ válasza Laraxior (#1562) üzenetére


aTom_DJ
tag

Nálam az első töltésnél 6 óra alatt volt picivel, ellenben most 5:45 és még van 30%. Pedig játszottam is vele és tegnap kettőkor volt töltőn az S8+.
Note 4-ről váltottam, azt ilyenkor már rég töltenem kellett, pedig ugyanígy használtam!

(#1571) sipy888 válasza ForRedGlory (#1539) üzenetére


sipy888
aktív tag

Ses westend? Hosszabb nevén ?

(#1572) ForRedGlory válasza #67656192 (#1569) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Plus :)

sipy888: Samsung Experience Store :)

[ Szerkesztve ]

(#1573) thebear007 válasza sipy888 (#1553) üzenetére


thebear007
aktív tag

A home gombot ki tudod kaapcsolni, de a funkciót ugyanúgy tudod használ i, ha a helyére nyomsz.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#1574) sipy888 válasza ForRedGlory (#1572) üzenetére


sipy888
aktív tag

Kösz :D Én ott vettem a clear cover tokot 6 ezerért. Ugyanez speedshopnál vagy bestmarketen 3 ezer. Fontolgatom, hogy visszaviszem nekik.

(#1575) Freezee válasza Richard (#1545) üzenetére


Freezee
senior tag

Szerintem ez csak nálad jött elő mert nekem az s8+ semmi ilyet nem csinál. Lehet nem sufni GSM-ben kellett volna egy Klónt venni :D és most szidni az s8-at :C Darabos animáció??? hol?? a 4k videót gyönyörűen játsza le filmeket is nézek rajta semmi probléma vele.
Cégesem Iphone mellé itt az s8+ de ég és föld a kettő és nem az iphone javára.....

[ Szerkesztve ]

(#1576) VaDy


VaDy
tag

Sziasztok!

S7 edgehez képest mennyivel javult az üzemidő?

Amúgy szép ez az s8, sok szempontból tetszik! Az ára persze brutál, hiába lenne rá pénzem, egyszerűen nem visz rá a lélek hogy ennyit kiadjak érte. (100% zsidó vér :DD )

No meg persze az üzemidő...

Engedjetek meg nekem egy rövid kis történetet:
Négyen ülünk melóban, 2 db s6 edge. 1 db s7 edge, 1 db redmi note 3 pro (persze h az az enyém :D )
Ugyanazzal a játékkal toljuk (Mobile Legends), ugyanannyit , ugyanarról a wifiről, amikor én kb 50-55%-on vagyok a két s6 edges már verekszik az egyetlen töltőért, amikor olyan35%-on vagyok beszáll a bunyóba az s7 edge is. Már nem szólok semmit, csak magamban mosolygok. Persze a játék ugyanúgy fut mind a 4 telón, max annyit lehet felírni a javukra , hogy mikor legelőször betölt a játék várnak rám kemény 2-3 mp-t, ja és még annyi a különbség h én mindig full fényerőn játszom, ők meg vakoskodnak, mert tudják h hamarosan jön a vég! :))

Vicces sztori (számomra :B ) , persze az ó mobiljuk sokkal szebb képet csinál, erősebb, gyorsabb, (na és
persze 3-4x annyiba került :C ), de feleslegesnek tartom..., egyikőjük sem fényképezik/videózik, egyikőjük sem játszik durva játékokkal, csak idegeskednek és ki vannak akadva h lemerül állandóan, bezzeg mind a hárman szívesen megvennék az új s8-at!!! :C :W

Lényeg a lényeg, hogy szerintem az egyik legfontosabb tulajdonsága egy telefonnak az üzemidő és erre figyelnek legkevésbé a gyártók, pedig rájöhetnének már h hiába van az embernek a *legjobb telefonja* , ha az "állandóan" lemerül. :N :(

(#1577) ForRedGlory válasza VaDy (#1576) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem a telefon erdeme, hogy tovabb birja, hanem a sokkal nagyobb akksi az oka. Min csodalkozol, hogy egy 4050-es telep lenyomja a 2600-as es 3600-as telepet? :U

[ Szerkesztve ]

(#1578) PeteePeti válasza VaDy (#1576) üzenetére


PeteePeti
őstag

És Andersen mese könyve be zárult! :) Nekem pl bőven elég volt annó amit az S7 Edge tudott üzemidőben! Persze én egyáltalán nem használom játékra! Az S8+ meg szerintem kicsivel jobb is talán nála, természetesen az én felhasználási szokásaim alapján! Szal üzemidő gondom még soha nem volt velük!
Amúgy fordítva is igaz, hiába van brutális üzemidőt produkáló telefonja valakinek, ha minden más képessége meg gagyi! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1579) Viktor0610 válasza ForRedGlory (#1577) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyáltalán nem biztos, hogy jobb az S8-ak készenléte.
A GSMArena egyelőre csak az S8+ endurance rating értékét tette közzé, de az pl. kisebb, mint az S7 Edge hasonló száma.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1580) aTom_DJ válasza VaDy (#1576) üzenetére


aTom_DJ
tag

Nokia 3310 is nagyon jól bírja.

(#1581) tomboy0013 válasza VaDy (#1576) üzenetére


tomboy0013
veterán

"Lényeg a lényeg, hogy szerintem az egyik legfontosabb tulajdonsága egy telefonnak az üzemidő..."

És itt a lényeg, hogy szerinted. Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy ez mindenkinek létkérdés egy olyan világban ahol utánad dobják a 20 000mah-s powerbankot amivel 5-ször feltöltöd az S8-at meg nagyjából bármit. Nálam pl. fontosabb a szép kijelző, a kiváló kamera vagy a 2-3 éves gyártó garancia. Itt szegény Xiaomi-k el is véreznek rendre.

(#1582) ForRedGlory válasza Viktor0610 (#1579) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez hogy jön a témához?

Más :)

Samsung Galaxy S8 Plus (automata)

[ Szerkesztve ]

(#1583) Freezee


Freezee
senior tag

Hagyjuk az Iphone-t meg a játékot :D
Inkább arról beszéljünk ,hogy használ valaki LED view tokot? Leírná a működését? Fel lehet venni rajta keresztül a telefont? Létre lehet hozni különböző mintákat amiket kirak a tokra különböző eseményekkor? Milyen eseményeket lehet beállítani? stb. Érdekelne mert nem tudok dönteni hogy clear view tok, led tok vagy Wallet legyen :U

somogyib: igen ez engem is érdekelne hol lehet telefon kimerülésig játszani folyamatosan :D

[ Szerkesztve ]

(#1584) somogyib válasza VaDy (#1576) üzenetére


somogyib
őstag

Engem inkább ez döbbentett meg: "Négyen ülünk melóban...Ugyanazzal a játékkal toljuk"

Jó munkahely lehet. Hol dolgozol? Utasszámlálás BKV-nál? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1585) Ricardo válasza VaDy (#1576) üzenetére


Ricardo
félisten

Kinek mi a fontos. Nekem például szempont, hogy normális kamera legyen benne. Az adott játékot lehet folytatni töltés után, adott pillanatot normálisan lefényképezni nem :U

Szerk: Azt csak feltételezem, hogy természetesen egyszerre szedtétek le őket a töltőről,mindannyian, hogy azonosak legyenek a feltételek. Arról már nem szólok, hogy a háttérben futó alkalmazások is megegyeznek, senkinek sem fut energiaigényes alkalmazása a háttérben.....stb stb

[ Szerkesztve ]

(#1586) tomboy0013 válasza ForRedGlory (#1582) üzenetére


tomboy0013
veterán

A széleken elég durván meg vannak nyúlva az emberi arcok. Torzít. Bár ez természetes mobilkameráknál, ez sem kivétel.

(#1587) somogyib válasza Freezee (#1583) üzenetére


somogyib
őstag

Itt azt írja, hogy lehet fogadni és elutasítani hívásokat és 54 ikon közül választhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#1588) Richard válasza Freezee (#1575) üzenetére


Richard
őstag

Huha....

Nem értem miért fáj egyeseknek, ha elmondják mások a véleményüket. Ez csak egy telefon... egy használati tárgy. Azt meg aztán végképp nem értem az miért személyes támadás nektek, ha én itt a saját szememmel látok valamit ami nem tetszik és emiatt csalódott vagyok.

Jöttök itt a gyerekes hozzászólásaitokkal meg vérig vagytok sértve.

Igenis többet vár az ember és nem meg-megakadó rendszert meg chromeot, facebookot stb.

Mondom ezt úgy, hogy tetszik maga a telefon és a kijelző, akku, fényképező tényleg mindent visz. Remélem a kijelzővel csinálnak valamit, mert a harmadik telefon van nálam már 3 nap alatt és ez is rózsaszín a széleken. Lehet a másodikat kellett volna megtartani, mert ott volt a legkevésbé zavaró. ;]

(#1589) Bossi válasza ForRedGlory (#1539) üzenetére


Bossi
őstag

Nem tudod véletlenül SES-ben a gyári fóliát felrakják?

[ Szerkesztve ]

(#1590) ForRedGlory válasza Bossi (#1589) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt nem tudom, de volt kirakva, venni tuti lehet. Amúgy mintha valaki írta volna, hogy felteszik.

(#1591) bigdigit válasza Freezee (#1583) üzenetére


bigdigit
addikt

Nekem az van fent. Amit eddig láttam minden értesítés latszódik felvenni lehet még a vibert messengert is sőt a poweramp is kezelhető rajta.

(#1592) heidrich válasza Freezee (#1583) üzenetére


heidrich
senior tag

Nekem LED View van hozzá, igen fel lehet venni a hívást a LED-es sávban ha balról jobbra húzod az ujjad ellenkező irányban pedig elutasítható. A kapcsolatokhoz és appok értesítéseihez sokféle ikon társítható vagy akár egyedi saját is kreálható. Zeneszámok léptetésére is alkalmas. Nekem nagyon bejött, kellemes, puha a tapintása, nem csúszik és szerintem szép is.
Vettem egy Clear Covert is az is nagyon korrekt, minőségi darab pláne 3ezerért. (Speedshop)
Levendula készüléken baromi jól mutat a lila tok.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#1593) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Olvastam itt ezeket a piros(as) kijelzőket. A páromé teljesen frankó (S8+), vagyis "hófehér" ahol annak kell lennie.
Jól összerakott telefon, de nekem még most sem tetszik és nem is fog. Note 8 és/vagy iphone 8 lesz ebből, addig kihúzom az s7edge-vel.

(#1594) Keksz03


Keksz03
senior tag

Ilyen Apple féle bőr hátlapot talált/vett valaki? A LED Flip tokot egyelőre passzolom mert bűn eltakarni ezt a gyönyörű telefont, Alcantarával kicsit gyerekesen néz ki a telefon, viszont a hátlap elég csúszós...
Néztem dbrand skineket de nem győztek meg! Itt rendelt valaki egyébként tőlük?

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#1595) SamS20


SamS20
senior tag

egy gyors kérdés lenne a telóval kapcsolatban
az alapbeállításokban nem láttam hogy hol lehetne a képeket RAW/DNG formátumba készíteni, illetve a kamera appban sem láttam erre utaló beállítási lehetőséget.

kérdés tud valaki valami programot mondani amivel ilyen képek készíthetőek ?

tokhoz ha elfogadsz egy javaslatot :
szilikon gyári rohadt jó, nem csúszik a kezedből. asztalra téve sem csúszik, annyi hogy bizonyos helyekről (nadrág, kabát belső zseb) kissé nehéz kivenni pont a "tapadós" felület miatt.

[ Szerkesztve ]

(#1596) SamS20 válasza Bossi (#1589) üzenetére


SamS20
senior tag

polusban biztos :)

(#1597) Soulfly842 válasza Keksz03 (#1594) üzenetére


Soulfly842
addikt

Bőr tok? - én ilyet használtam sokáig a Galaxy S6-omra (Feketében), de úgy látom, hogy S8-ra is lesz. :) Lehet beruházok egyre. Én nagyon szerettem, jó minőségű volt.

[link]

Viszont Fekete, Piros, barna bőr kivitelben van.

[ Szerkesztve ]

(#1598) Shamat


Shamat
aktív tag

Does The Galaxy S8 Have A Serious Screen Problem? Bocs, ha már volt... :U

DEAD LIKE ME

(#1599) VaDy


VaDy
tag

ForRedGlory Jaja, 4050 mAh vs 3600 mAh, ami kb 12%-al nagyobb aksit jelent, de közel se 12%-al bírja tovább, hanem sokkal többel, ami persze a gyengébb soc-nak is köszönhető!

PeteePeti Igen, igazad van, ez egy szubjektív vélemény volt.

aTom_DJ Azaz, Nokia 3310, jól bírja, kár h szaggat rajta a game, meg képeket is jókat csinál ám! :DD :DDD

tomboy0013 Pontosan, én így gondolom és ennyi. Egy power bank főleg ami 20.000 mAh-s nem kicsi és nem is könnyű + a kábel hozzá. elég macera főleh ha csak egy teló meg egy pénztárca van az embernél. Nálam meg az fontosabb hogyha 2 év múlva átmegyek a telón kocsival és kidobom a kukába se bukok annyit mintha te eladod ezt 3 hónap múlva használtam... :C :U

Ricardo Egy kerületben lakunk , negyed órás eltéréssel kelünk, mindenki akkor veszi le a töltőről a telóját, egy kocsival megyünk be (kb 5 perc a melóig), egyszerre nyomkodjuk és ugyananyit, aztán egyszerre tesszük le majd vesszük fel, ezért is vagyok benne biztos h elég hiteles ez a "teszt", ja és mint írtam egy gameval toljuk, azon kívül face + messsenger + viber + chrome és senki se lövi le ezeket állandóan a háttérből , a kamerát meg soha senki nem használja! Amúgy mindhárman állandóan panaszkodnak és nem értik hogy hogyan merülhet le ilyen gyorsan a telójuk.

somogyib A Chappinél vagyunk kutyaeledel tesztelők! ;]

Egyszerűen nem éri meg az árát 4x annyiba kerül mint más teló és hol 4x gyorsabb, hol van 4x szebb képe, hol csinál 4x jobb képet?!?!?!... üzemidőt már meg sem említem, viszont 4x annyi garantáltan buksz rajta! :Y

No de itt abba is hagyom, kihangsúlyozom ez egy szubjektív vélemény volt , mindenesetre szerintem ti se haragudnátok a Samsungra, ha pár mm-el vastagabb lenne a ház cserébe plusz 1000-1200 mAh-ért!
A másik és egyben utolsó dolog amit hozzátennék még, h lehet itt sokan tényleg kihasználják a telefont, de az én tapasztalatom az h az 10ből 1 ember (se), nem beszélve arról hogyha valaki tényleg fényképezni akar akkor vesz egy kompakt gépet 60ezerért ami jobb képeket csinál mint 300ért egy teló és még optikai zoom is van rajta.

PEACE :R

[ Szerkesztve ]

(#1600) KoNZoLik@ válasza ForRedGlory (#1582) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nagyon szép képeket csinál :C

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.