Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) stemplar07 válasza poli27 (#2978) üzenetére


stemplar07
őstag

:C Ha már mész Kína felé ,hozz pár dolgot az S8-ra :D (Beidou is kellene ? )

[ Szerkesztve ]

(#3002) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Hol lehet beállítani, hogy a zárolt képernyőn csak értesítési ikonok jelenjenek meg?

(#3003) poli27 válasza stemplar07 (#3001) üzenetére


poli27
veterán

Pl a galileo xd :D De a Beidou is ki lesz terjesztve globálisan :D kivi leszek mikortól fogják támogatni az igoban :D

(#3004) tothl


tothl
addikt

Na tessék felpödörödött a kiváló samsung kijelzővédő fólia a sarkánál. Ez ennyit bír úgy látszik.

(#3005) Gee_- válasza Ateszpapa (#2997) üzenetére


Gee_-
tag

Felhívtam őket.
Azt mondták minden rendbe a megrendelésemmel de nagyon sok a munkájuk ezért lehet csúszik,
még azt mondták hogy ha keddig nem érkezik meg akkor hívjam újra őket.
De már a raktárba van a készülék, reménykedem a legjobbakba és holnap megkapom :B

(#3006) Ateszpapa válasza Gee_- (#3005) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ámen.
:)

(#3007) Gee_- válasza Ateszpapa (#3006) üzenetére


Gee_-
tag

A telefonos ügyfélszolgálat halálpontos infót ad ugye? :D biztos nem az van hogy beakadt a rendszer valahol és várok a semmire?

(#3008) Ateszpapa válasza Gee_- (#3007) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mindkettő volt már.

(#3009) Gee_- válasza Ateszpapa (#3008) üzenetére


Gee_-
tag

Hát valamiért nagyon nem érzem a biztonságot hogy megérkezik a telefon :D

(#3010) Poyo


Poyo
újonc

Sziasztok.
Most váltottam Lg g4-röl és sajnos nem találom a gyári zenelejátszót.Lehet nincs benne? Sajnos lg után nagyon más.

(#3011) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Kérdés azokhoz, akik kocsiban is töltik a telót: vajon mi lehet a megoldásra arra, hogy van amikor hiába van szivargyújtós töltőn pl. navigáció közben, akkor is merül a telefon. Mintha nem dugtam volna fel. Próbáltam másik töltő fejjel és kábellel is, és ez a jelenség sajnos megvolt az előző S szériás telefonjaimnál is. Csak eddig arra nem jöttem rá hogy ezt miért csinálja (tehát nem mindig, hanem random)

Any advice? :F

(#3012) hyperspace


hyperspace
őstag

Sziasztok,

Nagyon régről van nekem egy 1,5 amperes vezeték nélküli töltőm, amit még egy Lumia 735 mellé kaptam. Képes tölteni az S8-at is maximumon, vagy visszavesz a teljesítményből a Samsung, mert nem gyári?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3013) Viktor0610 válasza Sanci789 (#3011) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Erősebb töltő.

Samsung Galaxy A54

(#3014) barmar válasza hyperspace (#3012) üzenetére


barmar
aktív tag

Töltsd le az ampere nevű appot és tedd rá a töltőre a telefont. Ki fogja írni hogy mennyivel tölti.

[ Szerkesztve ]

(#3015) Ateszpapa válasza Poyo (#3010) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!

Ha jól emlékszem egyben van a play zenével.
De már powerampot használok. :)

(#3016) bulikavagyok válasza Poyo (#3010) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szia,

Galaxy Apps -> Exkluzív -> Galaxy essentials -> Samsung Music

De mint ahogy felettem is említették a Poweramp-al valószínűleg jobban jársz. :B

[ Szerkesztve ]

(#3017) WiZARD válasza Poyo (#3010) üzenetére


WiZARD
addikt

Nincs benne alapból, letölteni kell.

(#3014) barmar: Ampere jó, de azt ne feledjük el, hogy bekapcsolt kijelzőnél visszavesz a telefon, és jóval lassabban tölt, mint kikapcsolt kijelzővel. (ez nyilván igaz navira is, és arra is amit az Ampere mutat)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#3018) mave13 válasza Sanci789 (#3011) üzenetére


mave13
őstag

Gagyibb kínai töltővel én is tapasztaltam ilyet még a Defy idejében. A NoteII-t csak gyári Samsung autós töltővel töltöttem, és akármennyire le volt merülve GPS, iGo, állandóan működő képernyő mellett is feltolta az akkut 100% körülire egy Győr-Pécs úton.

Én is beneveztem egy sima fekete S8-ra a T-től. Elvileg holnap érkezik. Már alig várom. :)

[ Szerkesztve ]

Icewolf || kósza ||

(#3019) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Belkin 2,1A-s töltővel és samsung kábellel töltöm. Ez sem elég jó? :F

(#3020) mave13 válasza Sanci789 (#3019) üzenetére


mave13
őstag

Mennyire melegszik a telefon? Mert ha túl meleg úgy tudom nem tölt. Illetve, nem tudom, hogy a gyári töltövel van-e gyorstöltés funkció, ami esetleg a Belkinnel nincs.
Más telefon is merül ezzel a rendszerrel használat közben?

Icewolf || kósza ||

(#3021) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Valaki meg tudná mondani, hogy kell gyári email appban archivalni, nem pedig törölni? Sehol nem lelem. Köszi

(#3022) bigdigit válasza mave13 (#3020) üzenetére


bigdigit
addikt

Valószínűbb,hogy melegedés miatt nem tölt mert gondolom ment a navi is. Én hasonlóképp jártam csak nem gyári qui töltővel. Ment a mytv alkalmazás és rajta volt a töltőn közben. Egy idő után ki be kapcsolgatott a töltés de a telefon hátul elég meleg is volt....

[ Szerkesztve ]

(#3023) Sanci789 válasza mave13 (#3020) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Nem meleg egyáltalán. Régen az S2, S4, S6-om is csinált ilyet. Próbáltam másik töltő fejjel és kábellel. Úgy látszik ez továbbra is rejtély marad :O

(#3024) hyperspace válasza barmar (#3014) üzenetére


hyperspace
őstag

Köszönöm, ha meglesz, kipróbálom :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3025) Ákkk válasza hyperspace (#3012) üzenetére


Ákkk
addikt

Én ezzel nem tölteném amúgy gyorstöltésre eleve képtelen mert ahozz 1.6.. A és 9V kell amit csak a gyári tud a másik 2 A és 5v a normál.
Tehát eleve gyenge az régi töltő persze 1 A os fejjel is tölt csak nagyon lassan.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#3026) Segal


Segal
veterán

Nekem ma jött meg ez a tok a telefonhoz. Egész pofásan néz ki vele a telefon egyelöre tetszik.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3027) ckaresz122


ckaresz122
tag

Nem mintha érdekelne, csak néha viccből megnyomom...de ez a bixby a gombjával nem mindig indul el elsőre azt figyeltem meg.(mármont a gombjával) (Telenor rom, kaptam már 20-a óta egy frissítést, mintha azóta csinálná)

(#3028) Segal válasza Poyo (#3010) üzenetére


Segal
veterán

A Play zene alkalmazással lehet alapesetben zenét lejátszani de szerintem alapból elég gyengén szól sajnos. Persze ha beletúr az ember a telefonba pillanatok alatt fel lehet úgy húzni a hangerőt hogy az ember dobhártyája kiszakadjon :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3029) kocsij válasza ckaresz122 (#3027) üzenetére


kocsij
tag

Szerintem kiiktatták, mert 21-én kaptam én is frissitést a telekomosra és azóta nekem sem indul a gomb nyomásra.

Galaxy S23 Ultra

(#3030) ckaresz122 válasza kocsij (#3029) üzenetére


ckaresz122
tag

Dupla kattra indul mindig, de szimplára nem mindig...

[ Szerkesztve ]

(#3031) Poyo válasza bulikavagyok (#3016) üzenetére


Poyo
újonc

Köszi😁

(#3032) manokaki válasza kocsij (#3029) üzenetére


manokaki
őstag

Melyik a legujabb Rom a Telekomos S8-ra pontosan ?

(#3033) hyperspace válasza Ákkk (#3025) üzenetére


hyperspace
őstag

Köszönöm az infót. Céges telefonként kapom, ezért az akksi élettartama annyira nem fontos. Munkahelyen akarom rátenni csak, mikor az asztalomnál ülök, mert félek, hogy egy napot sem bír ekkora teleppel. OP3-ban is ekkora van, az kibír egy napot, de kicsivel kisebb képátlóval, és kisebb felbontással.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3034) kocsij válasza manokaki (#3032) üzenetére


kocsij
tag

Nekem a G955FXXU1AQDD van rajta ez még április 21-én jött rá, azóta semmi.

Galaxy S23 Ultra

(#3035) stemplar07 válasza Sanci789 (#3011) üzenetére


stemplar07
őstag

Gyorstöltő kell , legalább 30w-os, de ez is kevés, csak gyári Samsung kábellel tölti csak a gyorstöltő , az autós/asztali is ami utángyártott adapter.. Azzal viszont megy a gyorstöltés autóban is . ( sima utángyártott USB-C vel nem hajlandó ..)

(#3036) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Még ma sem jött Telekomos frissítés.

(#3037) TTTotya válasza kocsij (#3034) üzenetére


TTTotya
senior tag

Nekem ugyanez csak 950-el, de frissítésnek se híre se hamva, bár igazából szerencsére nálam minden jó.

Más: Azt észre vettétek, hogy ha AOD-nek "Óra a szélen"-t állítotok be akkor az is mászkál fel-alá, hogy ne égjen be?

(#3038) barmar


barmar
aktív tag

Ha valakit érdekel a navigacios sav eltuntetese, akkor jelentem hogy ez gyönyörűen működik:

http://www.androidauthority.com/how-to-hide-nav-bar-galaxy-s8-767021/

Pluszban az is szuper, hogy a nyomás érzékelős home gomb akkor is működik ha nincs ott grafikusan. Tehát nagyon ritkán kell fel swipeolni a navi sávot mert bármilyen helyzetben megnyomom erősen a home gomb helyét, működik. Aki fél a beégéstől és ki akarja használni az egész kijelzőt, annak ajánlott.

(#3039) Ateszpapa válasza TTTotya (#3037) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mindegyik mászkál egy kicsit, sőt a home "gomb" is alig észrevehetően de pont annyira, hogy ne égjen be.

(#3040) kbadam83 válasza barmar (#3038) üzenetére


kbadam83
senior tag

Sajnos nagyon gyenge vagyok angolbol :-(
Leirod magyarul, h milyen modon lehet kivitelezni? Mert engem nagyon erdekelne a dolog :-)

(#3041) kellcucc válasza Ateszpapa (#3015) üzenetére


kellcucc
aktív tag

Van egy halom poweramp. Ti pontosan melyiket használjátok?

(#3042) icemad válasza kellcucc (#3041) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt: [link]

(#3043) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Itt egy Szecska 4k videjó. :)

kellcucc:

Csak egy Poweramp van, de sok skin is létezik.
Megéri az árát. :)

[ Szerkesztve ]

(#3044) kellcucc válasza icemad (#3042) üzenetére


kellcucc
aktív tag

Ja, hogy fizetős.
Köszi, ha megveszem akkor a google fiókomra veszek, ergó ha váltok majd X év múlva továbbcipelhetem az appokat? :)

Amúgy ez lehet a Winamp telefonosított változata? :) Az elég nagy siker volt.

[ Szerkesztve ]

(#3045) Ateszpapa válasza kellcucc (#3044) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Androidon belül igen.
iOS-re persze nem.

Amúgy megéri az árát, a legjobb zene lejátszók között van.

(#3046) kellcucc válasza Ateszpapa (#3045) üzenetére


kellcucc
aktív tag

Az nem érdekel, Iphone sose tetszett.

(#3047) Ateszpapa válasza kellcucc (#3046) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Talán az S2 idejében vettem meg, simán átviheted, örök licenc. :)

(#3048) kellcucc válasza Ateszpapa (#3047) üzenetére


kellcucc
aktív tag

Jól hangzik, köszi. Habár mostanság egyáltalán nem hallgatok letöltött zenét. Januárban még előfizettem spotify-ra (1€ 3 hónap) kiválogattam 30 zenét és az ment 3 hónapig :D Valahogy sose érek rá zenéket válogatni (hallgatni meg most már végképp nem) de ennyit megér ha tényleg jó.

Szerk.: de végül is..a google account-ra veszem meg?

[ Szerkesztve ]

(#3049) stemplar07 válasza icemad (#3042) üzenetére


stemplar07
őstag

És ha megvetted , a beállításokban válaszd a beta-t mert az még szebben szól (V3) illetve a megvásároltra fel is telepíthető [link]
feltörtet nem érdemes , amint netet kap kilövik :D

[ Szerkesztve ]

(#3050) Viktor0610 válasza kellcucc (#3048) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"de végül is..a google account-ra veszem meg?"
Igen. :)

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.