Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2503) mjani1172


mjani1172
addikt

Sajnos minden fórumban nehezen fogadják a kritikát, még ha jogos akkor is. Nem értem ezt a jelenséget, de attól még létezik, sokan azonosulnak a tárggyal, amit ha kritika ér, azt személyes sértésnek veszik.

(#2504) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

Amúgy nekem is lila az oldala. Van melettem egy s6 edge plus egy s7 edge is ,pont egyinnek sem piros, vörös az oldala. Sőt még a gesztus ujlenyomat érzékelö is rossz. Amint megjön a frissités és nem javítja a hibákat , akkor én is visszem a szervizbe. Igy rossz. De akinek így is jó az használja akkor úgy . persze idegesitő ha ennyi pénzért béta tesztelő vagy azt azért jegyezük le! És én pl full teliáron vettem, és még időben sem kaptam meg a telot. Mégsem verem az asztalt és veszekszem senkivel.

[ Szerkesztve ]

(#2505) S e t h válasza mjani1172 (#2503) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pedig egyszerű a magyarázat.
Aki alig tudja kiköhögni az árát, nézegeti hol tud pár forintot spórolni, milyen hitelkonstrukcióban tudja megvenni, nos az minimum sértőnek érzi ha a kicsikéjét kritika éri.
Ezzel tükröt tartanának elé, hogy ráért volna később megvenni amikor már nincsenek gyermekbetegségei az alig tesztelt készülékek.
Az objektivitás ilyenkor ritka madár.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2506) Bagoly81 válasza S e t h (#2505) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

Ez kb igaz is. De neki meg elkéne fogadni hogy rossz amit kapott még ha drága is volt.

(#2508) S e t h válasza Bagoly81 (#2506) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én akárhány telefont vettem eddig, mindig leírtam ha hibákkal szembesültem.
Én nem fogok letérdelni egy gyártó elé sem mert beszoptam a marketingjét.
Érdekes is hogy mindig felüti a fejét az a jelenség is, hogy a tesztelők, újságírók is "támadva" vannak ha leírják a hiányosságokat is"mer nálam ez nem jelentkezik".
Én kifejezettem örülök ha vki"veszi a bátorságot" és mer kritikus lenni.
Nem az egy szavas, tolakodó megnyilvánulásokra gondolok( ez xar), hanem az összeszedett, tapasztalatokon alapuló hozzászólásokra.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2510) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Akinek jött az AQDG frissítés a napokban(pl.DBT,XEU) vagy esetleg manuálisan rakta fel,mik a tapasztalatok?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#2512) #67656192 válasza RaveForce (#2488) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ismerem az s note alkalmazást, még s6 előtt a note4-gyen azt használtam de a jegyzet egyszerübb és 2 év alatt megszoktam. Valószínűleg előre telepített app a Samsung notes is csak belakáskor nem engedélyeztem, hogy telepitsen minden samsung alkalmazást.
Nincs ezzel gond. :)
De azért köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#2514) #67656192 válasza S e t h (#2505) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ez hülyeség.
Én pl cash-ben vettem a MM-ban. Tudom mit veszek, mire számítsak nagyon sok Samsung után .
A szokásos jó dizájn, minőség mellett jó üzemidőre, az egyik legjobb kijelzőre, az egyik legjobb kamerára és összességében, még egyszer leirom, összességében 2017 legjobb mobileszközére ami még vízálló is.
Nem mindenki hülye itt gyerekek. Természetesen vannak Samsungos bosszantó dolgok is amik főleg azoknak okoznak gondot akik először találkoznak velük. Egyik ilyen a szoftver. Igen még mindig nen a legjobb de pl sokkal jobb mint azelőtt volt, sőt nálam szinte tökéletes. Szóval nem mindenki hülye aki megvesz egy ilyen telefont akár az első nap, ilyen sok millió ember sem a hype miatt veszi. Jövő héten én is megyek a másodikért.

(#2516) ithomas válasza Bagoly81 (#2504) üzenetére


ithomas
őstag

Sőt még a gesztus ujlenyomat érzékelö is rossz

Ugye azt vágod, hogy ezt külön engedélyezni kell, mert alapból nincs bekapcsolva..? :)

Real eyes realize real lies!

(#2519) #67656192 válasza zazenke (#2517) üzenetére


#67656192
törölt tag

Persze de attól, hogy valaki talált egy mikro döccenést nem kell pityeregni meg bezzegasáomizni.
A Samsung mindig is döcögősebb volt (hogy nyúljon meg a nyakuk) de ettől még nem szar hanem ilyen. Meg is veszik jó pár millióan más dolgokért amikben a legjobb.
Általában azok keresnek fogást az drágább telefonokon akár alma akár Samsung akik nem tudják megvenni.
Aki nem is akarja az nem jön ide önigazolást keresni.

Vagyunk itt páran régi samsungosok aki szivesen segitünk bármiben ha valaki elakad, ezért kell ide jönni nem azért, hogy valaki itt bizonygassa, melyik telefon miben jobb a Samsungnál. Szerintem nagyon kevés a csalódott s8 gazda mert a legtöbb tudja mit vett.

[ Szerkesztve ]

(#2520) thebear007 válasza Bagoly81 (#2482) üzenetére


thebear007
aktív tag

Pixeles, de nagyobb a látószög, a kontroller szuper.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#2521) Oposzumtoszó válasza ckaresz122 (#2487) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Majdnem minden toknál át kell néha tisztítani a belső részt. Én vigyázok a cuccaimra, néha már betegesen is. Munka közben zsebben hordom és ha csörög, mikor koszos a kezem, akkor kezetmosok előtte. Némelyik kollégám ezt betegesnek tartja. :)

(#2522) ithomas válasza thebear007 (#2520) üzenetére


ithomas
őstag

Gear VR-ra nincs meg véletlenül a pinball fx2?
Alapból ahhoz kellett Xbox controller hogy játszani lehessen, de nem tudom hogy a gyári controller kivalthatja - e..
KB emiatt a játék miatt vagnek bele csak a gear VR-ba :B

Real eyes realize real lies!

(#2523) viera válasza #67656192 (#2519) üzenetére


viera
őstag

Korábban én nem szerettem a Samsung-ot meg az Apple-t sem.
Aztán tessék,Samsung telóm van meg Apple tabletem.
Én elvagyok mind a kettővel,egyik sem tökéletes. :N
Egyik nap pl. teljesen lefagyott az iPad-em,kényszeríteni kellett az újraindítást. :))
Most is azért vettem S8-at mert összességében ez tetszik legjobban. :K
De amúgy ez így van,mindegyiken lehet fogást találni.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#2524) Leslie1966 válasza kocsij (#2499) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Köszi, akkor erősen meggondolandó egy vétel, S7 Edge-ről váltanék Telenoros vagyok.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#2525) Ateszpapa válasza Leslie1966 (#2524) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Telekomnál van a legjobb árban. Főleg hogy független.

(#2526) MY2K


MY2K
aktív tag

S8/S8+ külső akku már elérhető :)
(előbb-utóbb szükség lesz rá mert nem cserélhető)

[ Szerkesztve ]

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#2527) PeteePeti válasza MY2K (#2526) üzenetére


PeteePeti
őstag

Úgy érted otthon nem cserélhető! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2528) sipy888


sipy888
aktív tag

Ha leveszem színegyensulyban a pirosat, hogy ne legyen pink a kijelző egyáltalán, kellene hogy legyen valami negatív hatása? Pl. akinek nem kell levenni mert alapból nincs pink hatás annak ez miatt gondolom egész más színek jelennek meg a telefonon...tehát valami kárára hozza rendbe a pink hatást?!

[ Szerkesztve ]

(#2529) bigdigit válasza sipy888 (#2528) üzenetére


bigdigit
addikt

Hát én nem tudom a színekre milyen hatással van mert nekem úgy is kiveri a szemem a piros szín bármit nézek rajta. Vagyis túlszaturált számomra. Mondjuk lcd volt előtte nekem.

[ Szerkesztve ]

(#2530) Sazsóti válasza Oposzumtoszó (#2521) üzenetére


Sazsóti
tag

Az valóban... :W

(#2531) ckaresz122


ckaresz122
tag

Ami változást érzékelek pl s7 edgehez képest, hogy iszonyat érzékeny a kijelzővezérlés. A véletlen érintéseket jól kiküszöbölték oldalt. Viszont előfordul sűrűn, hogy pl görgetek valamit és mikor veszem le az újjam a kijelzőről, akkor elgördül le vagy fel. Elég zavaró... Nem lehet állítani az érzékenységet?

(#2532) zack válasza Freezee (#2384) üzenetére


zack
nagyúr

Waze miért nem jó? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2533) poli27 válasza Freezee (#2384) üzenetére


poli27
veterán

Nekem hibátlanul megy az Igo Israel S8+ on ... iGO_Nextgen+Israel+9.18.27.687519+(2016.Q4.EU.)

[ Szerkesztve ]

(#2534) thebear007 válasza ithomas (#2522) üzenetére


thebear007
aktív tag

Nem használom sajna.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#2535) viera válasza Leslie1966 (#2524) üzenetére


viera
őstag

Én Telekomos vagyok és nem is fogok máshova menni de én is örülök,hogy független az S8.Az SL jelölés sincs a számlán meg mondták is,hogy független.De azért holnap kipróbálom egy UPC-s kártyával.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#2536) tothl válasza OCTAMD (#2510) üzenetére


tothl
addikt

Nem rossz ez a frissítés de lehetne jobb is. Mindenesetre ha így kapta volna mindenki a kijelzőt akkor föl sem merült volna ez az egész mizéria. Töltsétek le samfirm -mel a törököt, abban OXA a CSC, nem fog elmenni a XEH, ha felteszitek odinnal.

Egyébként én is megnéztem egy csomó telót és mind ugyanolyan volt. Akik azt mondják, hogy az övék jó, lehet vakok. Nekem is van haverom aki azt mondta nem érti mi a bajom vele.
Egyébként nekem nem a pirosas szín a probléma, mert ha ilyen a technika, akkor ilyen, ettől még csodás képe van, hanem, hogy nem homogén. A szélei és a teteje rózsaszínes. Lehet jönni a fénytöréssel, de akkor felül miért olyan ? :D

Hogy ki vesz és mit részletre, az meg szerintem semmit nem minősít. Én évek óta így veszem, mert 2k+ -t sajnálok egyben kiadni egy telefonért. Az sem érdekel, ha összeadva így drágább, mintha megvenném az első áresés után. Viszont ha belegondolok, hogy mondjuk 4 éves átlagban mennyit szórtam el ilyen f.szságokra akkor elég tekintélyes az összeg.

(#2537) zazenke válasza S e t h (#2508) üzenetére


zazenke
őstag

na hát most is ment a takarítás a fórumban még akkor is ha nem személyeskedés és semmi sértő sem volt a hozzászólásban. hiába a biznisz az biznisz . és most nem is a saját hozzászólásomra gondolok bár az is eltűnt egy. (de az nem volt szakmai)

(#2538) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Sziasztok. Nektek működik a világító szélek opció? Én sehogy nem tudtam még működésre bírni.

(#2539) somogyib válasza Dj.Mike (#2538) üzenetére


somogyib
őstag

link

[ Szerkesztve ]

(#2540) viera válasza Dj.Mike (#2538) üzenetére


viera
őstag

Nálam működik tetszik is,hogy egy vékony kék csík körbe fut ha jön valami.A világító szélek beállításainál engedélyezve van az alkalmazás amit szeretnél,hogy jelezze?

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#2541) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Az összes alkalmazásom engedélyezve van illetve aod kikapcsolva. Nem működik így sem.

(#2542) somogyib válasza Dj.Mike (#2541) üzenetére


somogyib
őstag

Az edge óra aktív?

(#2543) bulikavagyok válasza zazenke (#2537) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Milyen bizniszről beszélsz??? :F Egyébként volt személyeskedő hozzászólás -több is.

Más: Csináltam pár összehasonlító képet az S7-esemmel. Minden szögből, mert úgy igazságos. :D Még annyit hozzátennék, h ez a második kijelző az S7-ben, és az első sokkal "rózsaszínesebb" volt.Ja! És a képeken létható "sávosodás" természeten a valóságban nem látható, mindkét kijelző teljesen homogén.




[ Szerkesztve ]

(#2544) Dj.Mike válasza somogyib (#2542) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Ha jól tudom azt az aod tartalmazza és az pedig ki van kapcsolva. Meg elvileg zenelejátszás közben is villognia kellene. Nos nekem a play zenével nem villog.

(#2545) Shamat válasza Dj.Mike (#2541) üzenetére


Shamat
aktív tag

Kijelzővel lefelé rakd a telót az asztalra. Nekem legalábbis csak így működik. :U
Ja és csak a hívás, sms világít, Viber például már nem.

[ Szerkesztve ]

DEAD LIKE ME

(#2546) Ateszpapa válasza Shamat (#2545) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Pedig azt is be lehet állítani.
Ki lehet választani melyik alkalmazásoknál menjen.

(#2547) L.L. válasza bulikavagyok (#2543) üzenetére


L.L.
senior tag

Nekem S6 vs S8 kb. ugyanez az eredmény.

(#2548) bigdigit válasza Dj.Mike (#2544) üzenetére


bigdigit
addikt

A zene lejátszáskori nekem se működik viber megy.

(#2549) zack válasza bulikavagyok (#2543) üzenetére


zack
nagyúr

Ultra gáz. :(
Note5-öm 1 éves, de ha így halad az innováció, akkor lesz 2 éves is. :U Kijelzője hó fehér, és beégésnek nyoma sincs.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2550) barmar


barmar
aktív tag

Tudom hogy korai még ilyeneket nézegetni, de nem féltek attól hogy a navigációs sáv be fog égni? Nekem minden oledes telomon beegett, mivel többnyire fekete, így ott nem hasznalodnak annyira a pixelek mint a kijelző többi részén. És sajnos én kiallitott s8-on már láttam hogy kezd beégni. Olvastam hogy viszonylag egyszerűen el lehet tuntetni a navi sávot s8-on adb-vel. Ezt próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.