Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) stemplar07 válasza L.L. (#2849) üzenetére


stemplar07
őstag

:C Köszi :-) így már jó .. :D
hát úgy látom elérkezett a pillanat , hogy ehhez a készülékhez egy egyórás okj-s tanfolyam is dukál .. el lehet tévedni benne.. :D

(#2852) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Sziasztok!

A közeljövőben tervezek S8-at vagy S8+-t vásárolni. Korábban volt S6-om és S7-em is. A kérdésem a tulajoktól az, hogy mennyire bírja normál felhasználás mellett az aksi mondjuk az S7-hez képest (nálam az egy napot ment egy töltéssel, de azt mindig kibírta végig)..? Illetve, hogy megérheti-e a nagyobb verziót venni a nagyobb akku miatt? Utcsó: van valami hiba, ami gyakori?

A napokban meg tudtam nyomkodni élőben az S8+-t, az nagyon tetszett, viszont a kiállított, sima S8 valószínűleg demó készülék volt, vagy hibás.

Előre is köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#2853) tothl válasza Szellem. (#2848) üzenetére


tothl
addikt

A szélek színét lehet vele állítnai külön, egy csúszkával.
Ha be tudod állítani jóra, akkor ezzel el lehet tüntetni a rózsaszín széleket.

(#2854) laabom


laabom
tag

Sziasztok. Valaki talált már bármelyik telefonhoz álló bőrtokot? Lehetőleg bugattit de lehet bármilyen.
Egyáltalán fognak ezekhez még gyártani?

(#2855) Szellem. válasza tothl (#2853) üzenetére


Szellem.
nagyúr

De akkor ez csak az új szoftverben van gondolom.

(#2856) tothl válasza Szellem. (#2855) üzenetére


tothl
addikt

igen :)

(#2857) ForRedGlory válasza Szellem. (#2855) üzenetére


ForRedGlory
félisten

1-2 nap es itt a Telekomos frissites is. ;)

(#2858) no more válasza KoNZoLik@ (#2743) üzenetére


no more
addikt

Zavarja az internetet (főként az Apple meg Sony rajongókat), hogy csúnyán lealázta a Samsung a mezőnyt ebben az évben is.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2859) Szellem. válasza ForRedGlory (#2857) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Visszacserèlted a telót vagy vàrsz??

Nem lenn rossz ha jönne!😁

[ Szerkesztve ]

(#2860) Tibee86 válasza no more (#2858) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha-ha, maximum a te kis álomvilágodban. :D
Erről mi a vélemény? Még nem a teszt, de már most is azt mondja, hogy inkább egy G6 mint az S8+. Ujjlenyomatolvasó simán elérhető kényelmesen, de minek is az mert az arcfelismerés hibátlan....vagy nem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2861) KoNZoLik@ válasza lasse001 (#2850) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát nekem sehogy sem világít, már mindenhogy próbáltam!

Tibee86-Volt szerencsém a G6-hoz, nem azt mondom, hogy rossz készülék de az S8-ak közelében sincs sok mindenben :(

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2862) Viktor0610 válasza Tibee86 (#2860) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Rendkívül hiteles a 1324321486324234298 helyesírási hibájával. :P

Samsung Galaxy A54

(#2863) Tibee86 válasza Viktor0610 (#2862) üzenetére


Tibee86
veterán

Megragadtad a lényeget. :C
Segítek, nem a magyar az anyanyelve.
Oké tudom, Samsungról vagy jót vagy semmit, csak annyira tetszik, hogy ha bárki nem isteníti ezt a készüléket mennyire a nyakának tudtok ugrani. ;]

Lami66: Passz, nem is tudom mi fán terem a G6. S7 óta icipici érdeklődést mutatok a Samsung iránt, de idővel arról is erről is lemondtam már. Talán majd egyszer csinálnak számomra is megfelelő készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#2864) VIBO


VIBO
őstag

Úgy élvezem, hogy olyan jól csúszik az ujjaim alatt a kijelző :DDD

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#2865) Sanci789 válasza Mr.Silkó (#2852) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Ennek is brutál jó az akksi ideje :) legalább 6 óra bekapcsolt képernyő simán kihozható. Pl reggel óta játszok/netezek/képeket nézek és most van 50%-on.

(#2743) KAMIKAZE_HUN teljesen egyet értek. S2/S4/S6 edge után ki tudom jelenteni, hogy ez az eddig legjobb telóm. Valószínűleg ezt fogom mondani az S10-emre is ;]

(#2866) Lami66 válasza Tibee86 (#2860) üzenetére


Lami66
őstag

Mi lesz majd a tesztben? Természetesen egy speciálisan európának készült "Dummy" verziós G6 (se gyorstöltés, se DAC, mer' az ide nem köll)....Persze csak akkor ha egyszer végre ideér

(#2867) Viktor0610 válasza Tibee86 (#2863) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én nem vagyok Samsung fan, de ettől még figyelhetne a helyesírásra, ha már egy oldal nevében postol. :P

Samsung Galaxy A54

(#2868) Szellem. válasza Tibee86 (#2860) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem igaz,hogy az újlenyomatolvasó nem èrhető el rendesen. Kell rà tok ès 10-ből 10 alkalommal működik. Legalâbbis nekem.

(#2869) KoNZoLik@ válasza Tibee86 (#2863) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem kell isteníteni, csak ez egy Samsung topik nem pedig LG, miért nem oda mész irogatni hülyeségeket :C

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2870) Tibee86 válasza KoNZoLik@ (#2869) üzenetére


Tibee86
veterán

Reagáltam egy kommentre ha nem tűnt volna fel, amit valóban nevezhetünk hülyeségnek. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2871) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

te bereggeltétek a telót a samsungnál??

érdekes én a telekomnál vettem,akkor 1 év lenne rá és a regisztrációval +1 év??
de ahogy látom a 2.év korlátozott

(#2872) w333 válasza petya2012 (#2871) üzenetére


w333
félisten

Telekomtól ha regisztrálod, ha nem ... akkor is 2 év a garancia :)

(#2873) viera

Ez pontosan így van :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2873) viera válasza petya2012 (#2871) üzenetére


viera
őstag

Én is ma regisztráltam be és ugyanezt kaptam.Szerintem annyi,hogy a második évben tartozékokra nem érvényes a garancia.De javítsatok ki ha tévedek.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#2874) ckaresz122


ckaresz122
tag

8 óra 5 perc SOT lett nálam tegnap este! S8+

(#2875) Sanci789 válasza petya2012 (#2871) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Már asszem az S4 óta ez van, hogy alapból csak 1 év, és regisztrálni kell +1 évért. Sőt ez sok másik samsung terméknél is így van.

(#2874) ckaresz122 FHD vagy QHD felbontásban? Tudsz küldeni egy screenshotot az akkumulátorhasználatról, hogy látszódik hogy mi mennyit evett?

[ Szerkesztve ]

(#2876) w333 válasza Sanci789 (#2875) üzenetére


w333
félisten

Ez csak akkor igaz ha függetlenül hivatalos forgalmazótól veszed ! :)

Szolgáltatótól 2 év !

(#2877) petya2012

Ugyan úgy az első évben a tartozékokra, míg a második évben csak a telefonra érvényes a garancia, annyi a különbség hogy nem szükséges regisztrálni !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2877) petya2012 válasza w333 (#2876) üzenetére


petya2012
őstag

akkor a telekomos 2 év teljes körű?

(#2878) poli27 válasza w333 (#2872) üzenetére


poli27
veterán

De gonfolom ott is 1+1 nem ?

[ Szerkesztve ]

(#2879) w333 válasza poli27 (#2878) üzenetére


w333
félisten

:K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2880) #72042496 válasza Sanci789 (#2875) üzenetére


#72042496
törölt tag

Igen. Érdemes elolvasni, termékcsoportokra lebontják, mire mikor mennyi a jótállás. A szolgáltatós és független mobilok is szerepelnek benne.

Előbbiekre regisztráció nélkül is jár a +1 év kiterjesztett jótállás, utóbbiaknál ez regisztrációhoz kötött.

[ Szerkesztve ]

(#2881) Mr.Silkó válasza Sanci789 (#2865) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Köszönöm szépen! :R

Simát vagy pluszt használsz?

[ Szerkesztve ]

(#2882) beremend válasza RaveForce (#2745) üzenetére


beremend
csendes tag

Ezt már hallottuk az S6 és az S7 idején is, aztán jött a futás meg a sikítás. I6s plusról váltottam S8+-ra, de a parasztvakításon túl a szifon jobb erzéseket kelt.

(#2883) Tibee86 válasza beremend (#2882) üzenetére


Tibee86
veterán

Popcorn bekészítve, mit fogsz ezért kapni. :D

[ Szerkesztve ]

(#2884) barmar


barmar
aktív tag

mindenkinek független volt a telekomtól vett készülék? lehet hogy más kártyával használnám és nagyon biztosra kéne tudni.
köszi

[ Szerkesztve ]

(#2885) Mr.Silkó válasza barmar (#2884) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Na ez engem is érdekel, erről nem is hallottam..

(#2886) no more válasza Tibee86 (#2860) üzenetére


no more
addikt

Na, itt is az első almás! Akkor lássuk! G6: Gyengébb üzemidő, tavalyi hardver, nincs vezeték-nélküli töltés itthon, sem a jobb DAC. Full pénzért kevesebbet kapsz. Kamera és kijelző sincs pariban az S8-cal. Nincs DeX, a külső szubjektív, szerintem az S8 milliószor szebb (az utolsó szép LG a G4 volt). Ennyi a véleményem róla. :) Attól még egy k*va jó telefon, az LG UI az egyik legjobban optimalizált a piacon, volt G4-em a bootloop-ig (gyorsabb, reszponzívabb mint a Samsung Experience, de nekünk ez így is jó, ahogy nektek is, hogy nem hallgathattok zenét a telefonotokon). Viszont a srác eléggé elfogult az Apple felé, úgyhogy természetesen a videó is szubjektív. Majd meglátjuk az MA tesztet! ;)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2887) ForRedGlory válasza no more (#2886) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Athivta a haverjat trollkoni egyet. :DDD

(#2888) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Tibee86: Ezt ne itt, pls!

Nem tudom, h jelezte-e már vki, de nekem megjött a vodás frissítés:

Jelenleg így néz ki a képernyő-beállítás:

[ Szerkesztve ]

(#2889) ckaresz122 válasza Sanci789 (#2875) üzenetére


ckaresz122
tag

Wqhd felbontásban!
Csak ez a fotóm van, mert én sem hittem el, hogy ennyi lett :-)
https://drive.google.com/file/d/0B3MW2kT8IFRUdGpPVWx6WWljRHM/view?usp=drivesdk

(#2890) OCTAMD válasza bulikavagyok (#2888) üzenetére


OCTAMD
őstag

2815nél jeleztem :)

Igaz éppen akkor egy g955f voda volt a kezemben

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#2891) bulikavagyok válasza OCTAMD (#2890) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ok, bocs, csak nem voltam délután, és most majdnem 100 hsz fogadott. :B Csak felületesen olvastam át őket.

Mr.Silkó: Én S7-ről váltottam és bár még csak egy hetes tapasztalatom van, de kb 15-20%-al jobb lett az üzemidőm. Ebben mondjuk az is közrejátszhat, az S7-esem már egy éves, és nyilván nem 100-as az akkuja. Viszont az elég valószínűtlen, h ha az S7 elment Neked 1 napot, akkor ez nem fog. :)

[ Szerkesztve ]

(#2892) madgie válasza ForRedGlory (#2887) üzenetére


madgie
titán

Ha már érdemi kérdéseknek képtelenek vagytok utánanézni a készülékkel a kezetekben, csak az SoT-s farokméregetés meg a másoknak beszólás megy ;]

Nincs nekem ezzel bajom, de például ennyire ne érdekelje az egész Samsungos felhasználóbázist, hogy a felbontások kőbaltás felméretezéssel történnek, vagy HiDPI-vel? Nem csak itt, külföldi fórumokon se foglalkozik ezzel senki, pedig nagyon nem mindegy, hogy csinálja. Persze ezzel nem lehet dobálózni, mint a ram mennyiséggel, SoC minél magasabb számával, képernyőmérettel. Az Android maga már rég elég okos a normális HiDPI alapú átméretezéshez, kérdés, a Samsung foglalkozik-e ezzel.

Hogy miért kérdezem? Mert ha úgy történik az átméretezés, akkor hiába is várnátok hosszabb üzemidőt a FHD+ módtól: HiDPI-nél úgy csinálja a 2220*1080 felbontást, hogy 4440*2160-on rajzolja meg az UI-t és azt méretezi le a natív 2960*1440-re. Magyarul nem fog kevesebbet enni, sőt.

A képernyőmentések alapján amúgy erősen HiDPI gyanús a dolog, sima átméretezéssel csúnyábbak lennének az élek, főleg a ferdék.

(#2893) Sanci789 válasza Mr.Silkó (#2881) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Pluszt. Mindenképp ezt ajánlom. Már nem ez tűnik nagynak, hanem a többi teló tűnik kicsinek és gagyinak :)

(#2894) Mr.Silkó válasza bulikavagyok (#2891) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

és Sanci789

Mindkettőtöknek nagyon szépen köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#2895) joeyboy83


joeyboy83
csendes újonc

Az en tortenetem az s8 al.Vegig olvastam amit itt irtatok az elejetol.Rengeteg telefonom volt mar az eletben.Es az iphone 4s ig gyuloltem az iphonet.De azota mindig vissza terek ra ujra es ujra.Igy a sok varialgatasok es eladas ujra vetel miatt 19 ik iphonet tartom a kezembe.Volt 7plus is de ujra egy 7 van jet black 128gb.Gyonyoru telefon es nagyon jo meg mindig.De tudom szidni az applet is ha kell.Mert nekik is megvan a maguk hulyesege.Ahogy sok alma parti en nem gyulolom a samsungot sem a sonyt vagy lg t.Nagyon szivesen kiprobalom es hasznalom oket.Amig birom persze es nem okoz idegesito dolgokat szamomra.Szoval vettem egy s8 at fekeze szinben.Nagyon tetszetos volt kulsoleg.Es kiprobalas soran ugy ereztem meger egy probat.A telefon nagyon szep tenyleg.Kiveve a kamera melletti ujjlenyomat olvaso.A telefon telekomos volt es kiprobaltam vodas es telenoros kartyaval is.Fuggetlen.En sok iphone telefonomat foliaztatom a mobile outfitters be.Nem szeretem a tokot.Es vetek is eltakarni.Minden telefon ugy szaep ahogy azt megterveztek.Az s8 ra gyonyoru a foliazas.Minden oldalrol kap belole es mintha rajta se lenne.11 ezer ft.Ami nem olcso tenyleg.De inkabb ez mint barmi tok vagy baromsag.De kinek mi.A folia bizonyos ideig vizallo is.Es nem ragad mint azt irta elottem valaki.Ez hulyeseg.Az igaz hogy nem olyan csuszos tenyerbe de az meg jo is.A kijelzo minosege nem romlik.Ilyet en meg soha nem vettem eszre egyszersem.En peddig tenyleg maximalista vagyok minden ilyenben.Szoval nagyon szep volt a telefon.Roviden leirom mi az ami jo benne.A kijelzo szep es jo mindig szerettem az amoledet.A mely fekete miatt kulon.a felbontas relativ.Hiaba hogy a iphone 7 nem full hd kijelzo.De semmi szegyelni valoja nincs.Nagyon jo kijelzoje van a 7 nek es a 7 plusznak is.Nem panaszkodok ra.Es igen az amoled nem olyan tu eles mint a lcd.Hiaba 2k kijelzo meg tokom tudja.Mindig kicsit mosottabnak erezheto.Es megneztem az lg g5 kijelzojehez is.Van aki ezt nem akarja elfogadni.Azzal nem tudok mit tenni.A lcd is van olyan jo minosegu.Csak a fekete az ugye mas.Viszont a feher az feherebb.Tehat ami nem tetszett a telon es amiert eladtam 1 nap utan.A kijelzo erzekenyseg a szeleken.Es hogy erre nincs szoftveres kalibralas manualisan.Mindig hozza ersz szinte ha kell ha nem.Idegesito.Csak egy szoft kellett volna amivel ezt mindenki tudja kulon allitani maganak.Hogy mennyire legyen erzekeny azon reszeken.Nyilvan aki tokkal hasznalja az kevesebbet fog ezen mergelodni.Az akkumlator nem sokkal jobb mint az iphone 7.En mindent bekapcsolok es max fenyeron hasznalom a telot.Talan 20% al birja jobban az s8.Tehat erre nem panaszkodtam.A toltesre mar igen.Gyors toltes ide vagy oda.A telefon gyorsan tolt ha nem hasznalom.De ha igen akkor az iphone gyorsabban tolt kozbe.Mikozbe nyomkodom folyamatosan.Es most az akkumlator meret aranyokat beleszamitva irom ezt.Itt kicsit tobbet vartam.A hangzas es hangszoro minosege hihetetlenul szar.Nem akarom elhinni hogy meg mindog itt tartunk.Es hogy ez nem fer bele.😁Es most nem is az iphonehoz viszonyitom.Legyen csak egy lg..Szornyen rosszul szol.A szenzorok hibazasai illetve nem tokeletes minosegerol es mukodeserol nem irok.Mert van meg mit javitani rajtuk.Java reszt mukodnek ahogy kell.Az akg fules.Gyari lejatszoval vagy deezer vagy spoty mindel szarul szol es elvezhetetlen.Nem a fulessel van baj.Hanem a samuval hogy ezt nem csinaljak meg jol szofveresen.Power amp vel mar tokeletes.Es eleg jol tud szolni es hangero is lesz.Iphone ba ez jobb.Szoval aki szidja meg azt irja szar az akg fules.Az normalis progival hasznalja es jo lesz.A kamera jo es a szoft is alatta jol mukodik es okos.Sokan jonnek azzal hogy az iphone szar stb.Nem az csak mashogy hasznalja a szenzort.A samu kepe se olyan jok ha megnezzuk egy fotos szemmel.Igen mar jobb kepeket csinal mint az iphone ez teny.De nagyon ala dolgozik meg mindig az uto elesites es a szinek kiemelese.Foleg meg amoled is tesz ra.Szep szep.De a valosag nem ilyen amit a szem lat.De a kamer nekem tetszett.Az elso is jo volt es az auto fokusz is.De meg mindig mas szineket hasznal es sokszor lilas.ha meg keves a feny akkor mosott kicsit.Az iphone elso kameraja sok esetben szebb szineket hasznal.A kettot ossze kene gyurni es akkor lenne jo.A ram szerintem keves.Androidnal barhogy is van ez optimalizalva a 4gb keves samsung telonal.Az ios mas rendszer nem is hasonlitom ide.De az s8 bol nem tudtam ilyen folyamatos gordulekeny hatast elerni.Nova prime launc ot is hasznaltam rajta.De barhogy is volt a neha neha akadozott es nem volt folyamatos.Az ios se tokeletes de viszonyitas keppen az alma 10 bol 2 szer akad talan meg ha meg is akad.A samu 10 bol 5x biztos.Neha neha elnezi az ember.De amikor mar x ido utan kilovok mindent es semmi nem fut ugy.Es akkor is akad mert a telot intenziven hasznaltam es a teljesitmenye csokkent.Azt nem kene ennyire megerezni szerintem.Ios nal ez nincs vagy nagyon ritka.Ez is idegesitett kicsit.A jatekoknal ios a nyero ez nem kerdes.Hiaba az erosebb hardver meg grafikus gyorsito vagy tobb pont a tesztekben.Kuzd vele az s8 kicsit.De kijelzo felbontas tudom tudom.De ez senkit nem erdekel.A telefon legyen jol kitalalva es optimalizalva.De ha full hd ra tennenk egy s8 at es egy i7 pluszt.Akkor is meg enne az alma az s8 at.Ez van.El kell fogadni.Az s8 meg masba eszi meg az almat.Csak a baj az hogy az nemmelsodleges szempont.Mert az elso a hasznalhatosag es a stabilitas.Es akkor tul a nehai rocogesen a melegedes utani ero vesztesen.Jon az android baja.Hogy nem egyszer volt az hogy kilep az alkalmazasbol.Es ez mindig igy van valamiert a samsungnal legtobbszor.Lg nel nem tapasztaltam sony nal sem.Huawei nel se.De a samunal tobbszor is.Hogy miert ...? 10 bol 2x volt nala.Es ne a gyari alkalmazasokrol beszeljunk.Merta telefont nem csak erre fejlesztik.Ez is idegesito volt nekem.Az alkalmazasok androidra tovabbra is remesek es tele van szemet appokkal a play aruhaz.Nem ertem miert nem figyelnek erre jobban.Szoval en osszesegebe nem csalodtam az s8 ba.Mert azt kaptam amit vartam es amire szamitottam.De meg mindig sok a hiba.Tul sok.Az almanal is vannak hibak.Semmi se tokeletes.De itt joval tobb van.Aki ehez hozza van szokva az jol toleralja.De nekem ennyi nem fer bele ilyen aru telefonnal.En kihasznalom a telefont amit veszek.Es az s8 ezt meg nem tudja biztositani hiba mentesen sajnos.Tudom hogy itt sokan el vannak varazsolva az androidtol meg a samutol.Es hogy fos iphone.De ez ezert az meg azert a jobb.Nem rossz telo az s8 lehet is hasznalni.De sok mindenben kellene meg fejlodni.Ami igazabol csak szoftver kerdese az egesz.

(#2896) leslien válasza joeyboy83 (#2895) üzenetére


leslien
nagyúr


elfogyott a tinta? pedig lett volna hely pár sornak még...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2897) somogyib válasza joeyboy83 (#2895) üzenetére


somogyib
őstag

Erre a hsz-re hány napig gyúrtál?

Olvass több könyvet és menni fog a tagolás. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2898) bigsee válasza joeyboy83 (#2895) üzenetére


bigsee
addikt

Rohanok venni... :F ... mit is...?
:D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#2899) bulikavagyok válasza leslien (#2896) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ha vki végigolvasta összefoglalná nekem pár szóban?! ;]

somogyib: Alig több mint egy órája regisztrált! :B

joeyboy83: Bocs, de ez így kb olvashatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#2900) PeteePeti válasza joeyboy83 (#2895) üzenetére


PeteePeti
őstag

Szóval a lényeg? Mert te sem gondolod komolyan, hogy ezt valaki végig fogja olvasni? :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.