Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) Probert75 válasza dkovizoli (#53999) üzenetére


Probert75
addikt

és (#54000) sgeza Értem! THX! :R

(#54000) sgeza Tudom, hogy nincs. De akkor nekem mikor a DBT-t raktam fel, akkor DBT/XEH/TMH volt, amíg nem nyomtam azt a SIM resetet, azért kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

(#54002) dkovizoli válasza levente222 (#53994) üzenetére


dkovizoli
addikt

Úgy, hogy nem tmobilos romot raksz rá. Mivel mind a TMH mind a DTM tmobil rom. Csak az egyik magyar, a másik német. Nem hinném, hogy óriási különbség lenne köztük. Inkább semmi.

(#54003) sgeza válasza Probert75 (#54001) üzenetére


sgeza
veterán

Mert gondolom S8+-od van, annál a DBT az alapértelmezett régió. Valamire muszáj beállnia.

Nem dbt-t raktál akkor sem fel, hanem dbt kóddal letöltött függetlent.

[ Szerkesztve ]

(#54004) sgeza válasza dkovizoli (#54002) üzenetére


sgeza
veterán

Valószínűleg konkrétan ugyanaz. Ez kiderül a fájlnévből, én nem néztem még meg.

[ Szerkesztve ]

(#54005) dkovizoli válasza Probert75 (#54001) üzenetére


dkovizoli
addikt

Azért mert az s8+-nak a gyári alapbeállítása DBT. Tehát amikor először felraksz egy független romot, arra áll. A sima 8 pedig XEU-ra. A kilencesek meg pont fordítva.

[ Szerkesztve ]

(#54006) Probert75 válasza sgeza (#54003) üzenetére


Probert75
addikt

Sima S8.
De lehet nem XEH volt bocsesz, hanem XEU.
DBT/XEU/TMH.
Még mintha kérdeztem is volna, hogy hogyan tudom olyanná tenni, hogy XEH/XEH/TMH legyen, hogy OTA-n is frissüljön.

[ Szerkesztve ]

(#54007) sgeza válasza Probert75 (#54006) üzenetére


sgeza
veterán

Biztos jól emlékszel? Azzal, ahogy kolléga is írta, xeu-ra kellett volna állnia. Vagy esetleg német kártya volt benne?
Az első a lényeg!
XEU/XEH/TMH kellett volna, hogy legyen!

[ Szerkesztve ]

(#54008) levente222 válasza dkovizoli (#54002) üzenetére


levente222
tag

Gariztatni szeretném, és kérték a gyári TMH rom visszaállítását. De egyenlőre nagyon nem megy :(

Samsung Galaxy S8+

(#54009) dkovizoli válasza Probert75 (#54006) üzenetére


dkovizoli
addikt

Azzal a DBT-vel jártál volna legjobban. De egy sim reset vagy gyári visszaállítás benne a magyar kártyával, pont azt állít be. XEH/XEH/TMH-t.

(#54010) Probert75


Probert75
addikt

Köszönöm srácok! :R Lehet tényleg XEU/XEH/TMH lett, de nem keresgetek már vissza. Tisztáztuk, mindenképp kell az izraeli SIM.

Szerk.: Igen valóban ez lett, csak megkerestem én is.
Még1X SRY a megint kavarásért, de annyira zavaró, ezt a XEH/XEH.... mizériát nekem megszoknom.

[ Szerkesztve ]

(#54011) thedarkfox válasza Probert75 (#54010) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Azlett visszanéztem. :DDD
Nálam is az volt első körben sim nélkül. Nópara bele lehet ezekbe gabajodni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54012) dkovizoli válasza levente222 (#54008) üzenetére


dkovizoli
addikt

Értem. Na ez érdekes. Szerintem amikor felraktad a TMH romot nem HOME-CSC-vel és DTM-re áll, nyomj egy gyári visszaállítást. Más ötletem nincs. Benne a sim és úgy rakod fel a TMH romot? Szerintem ez esetben pedig kutyakötelessége lenne alapból TMH-ra állnia. Többen álltak màr vissza TMH romra. A sim is tmobilos amúgy? Hol kérték ezt gari miatt?

[ Szerkesztve ]

(#54013) vmack válasza dkovizoli (#53998) üzenetére


vmack
tag

nálam nincs olyan:

(#54014) dkovizoli válasza vmack (#54013) üzenetére


dkovizoli
addikt

Hmm. Csinálsz szolgáltatói szoftververzióról egy képet?

(#54015) Probert75 válasza dkovizoli (#54014) üzenetére


Probert75
addikt

(#54016) $atirka


$atirka
senior tag

ACR sehogy sem megoldható izraeli karival? Ez nekem új infó és nagyon hiányolnám. Már úton van a kártya...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#54017) vmack válasza Probert75 (#54015) üzenetére


vmack
tag

De erről, annyi változott, hogy visszatettem a telekomos sim et és így ILO/XEH/TMH lett.

(#54018) vmack válasza $atirka (#54016) üzenetére


vmack
tag

Azt írják, hogy semmilyen külső hívásrögzítő app nem fog hozzáférni a hívásokhoz.

(#54019) $atirka válasza vmack (#54018) üzenetére


$atirka
senior tag

Dejó :o
Még a tárcsázóm sem gyári és nem is terveztem visszatenni a pie-os félét (oreo-s még bejövős volt).
Na nem sírok előre, majd kiderül jövő héten.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#54020) dkovizoli válasza $atirka (#54016) üzenetére


dkovizoli
addikt

Minek acr, ha az izraeli régió támogatja a beépített hívásrögzítést? Ezért váltunk itt egyre többen izraeli vagy thai régióra.

(#54021) dkovizoli válasza Probert75 (#54015) üzenetére


dkovizoli
addikt

Azt láttam. De pont arra lettem volna kíváncsi, hogy a kártya berakása után mik szerepelnek ott. Meg build szám stb. Összeakartam hasonlítani az enyémmel. Nem értem, hogy ha a két rom teljesen azonos, miért nincs ott neki az ami az enyémben igen. Ahogy nézem a spamszűrés sem aktív.

[ Szerkesztve ]

(#54022) $atirka válasza dkovizoli (#54020) üzenetére


$atirka
senior tag

Úgy gondoltam azzal vissza jön a rögzítés lehetősége és azt használja az acr. Ezek szerint tévedtem :O Mondjuk a acr-t jól lehet finomhangolni, pl időzítés, kivételek, teljes lekódolás(legfontosabb), stb. Eeevan.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#54023) vmack válasza $atirka (#54022) üzenetére


vmack
tag

Tényleg csak ennyi a változás a sim csere után

[ Szerkesztve ]

(#54024) vmack válasza vmack (#54023) üzenetére


vmack
tag

Hoppá, lehet én vagyok a figyelmetlen.
Egymás mellet volt a kölcsön telefon és a frissen szoftverelt. Mivel teljesen azonosra belaktam őket, nem kizárt hogy a másikról csináltam a képet :)
Bocsánat!

(#54025) dkovizoli válasza vmack (#54024) üzenetére


dkovizoli
addikt

:D

(#54026) dkovizoli válasza $atirka (#54022) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az acr nyilván részletesebben állítható, viszont sajnos nem működik. Amíg ment, én is használtam, ráadásul a pro verziót.

(#54027) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok!

Az aksira is 2 ev garancia van?

(#54028) bigdady válasza S@c@ (#54027) üzenetére


bigdady
nagyúr

1

(#54029) S@c@ válasza bigdady (#54028) üzenetére


S@c@
őstag

Van olyan app ami kepet ad rola erdemes e kicsereltetni?

(#54030) zohan echte


zohan echte
tag

Sziasztok.
Chrome könyvjelzőből a samsung mobile mappát hogyan lehet kitörölni?

[ Szerkesztve ]

(#54031) sgeza válasza zohan echte (#54030) üzenetére


sgeza
veterán

Le kell tiltani ezt:
com.android.providers.partnerbookmarks

(#54032) zohan echte válasza sgeza (#54031) üzenetére


zohan echte
tag

Sikerült, köszönöm. Ha már itt vagyok, hadd mondjam el, hogy a 23 hónapos készülékem újjá született, kijelző beégés, hangszóró és mikrofon hiba miatt. Kijelző, aksi, hátlap, keret, usb panel garanciában cserélve lett. :D
Tegnap gondoltam újra felöltöztetem a kijelzőt, hátlapot, lencsét. Volt itthon négy kijelző fólia, persze hogy mind sikerült elrontani. :O Hátlap, lencse bevédés sikerült. A kijelző mennyire karcolódik amúgy? Aliexpressről rendeltem megint fóliát, remélem az már sikerül. ;]

[ Szerkesztve ]

(#54033) icemad válasza S@c@ (#54027) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ország függő. Magyarországon 1 év.

(#54034) Kobold666


Kobold666
tag

Sziasztok. Páromnak S8 64 gb-ja van media markt-os, ma reggel frissítette és azóta ezt írja "Ellenőrízze a töltő csatlakozás. Győződjön meg róla hogy a töltő vagy a kábel megfelelően van csatlakoztatva. Ha fedeles tokot használ próbálja meg levenni." . Több töltővel próbáltuk. Lehet gond vagy ez csak valami figyelmeztetés?

[ Szerkesztve ]

(#54035) bigdady válasza Kobold666 (#54034) üzenetére


bigdady
nagyúr

Koszos belü?l Fogpiszkalóval szedd ki a szöszt

[ Szerkesztve ]

(#54036) Kobold666 válasza bigdady (#54035) üzenetére


Kobold666
tag

Elvileg nem koszos. Néztük.

(#54037) sgeza válasza Kobold666 (#54036) üzenetére


sgeza
veterán

Nem biztos, hogy ennek köze van a problémádhoz, de csak egy tanács: simán belenézve sokszor fel sem tűnik, hogy tele van szösszel, annyira bele tud préselődni a csatlakozó által! Ugyanez a fülesnél is. Érdemes megpiszkálni, akkor jobban látni a helyzetet.

[ Szerkesztve ]

(#54038) dkovizoli válasza Kobold666 (#54036) üzenetére


dkovizoli
addikt

Jól mondja a kollega. Én is szedtem már ki gyöszt, pedig nem is látszott. Én fa fogpiszkálóval csináltam. Meglepő mennyiség képes megbújni úgy, hogy nem is látszik.

(#54039) Koha1161 válasza kengyel (#23253) üzenetére


Koha1161
újonc

A redőny! Hát persze...
De miért nem említi ezt a sok okos felhasználói leírás?
Nagy köszönet kengyelnek a pofonegyszerű tippért. Ezentúl minden beállítást a redőnnyel kezdek

(#54040) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Nektek a members nem ajánl fel most promóciós buds kupont s10 vásárlás esetén? Arra lennék kíváncsi, hogy az csak ses-beni vásárlás esetén beváltható vagy vehetek szolgáltatónál is készüléket pl és a kupont és a számlát a ses-ben bemutatva kapok egy buds-ot?

[ Szerkesztve ]

(#54041) scream válasza dkovizoli (#54040) üzenetére


scream
veterán

Ugyan nem tudom - de a logika azt digtálja, hogy csak SES-ben érvényes, mivel feltételezem a Samsung nem köt minden külön szolgáltatóval ilyen jellegű szerződést, így a szolgáltatóknak meg nem érné meg.

(#54042) DaDa válasza dkovizoli (#54040) üzenetére


DaDa
senior tag

Párom pont tegnap nézte és csak Ses-ben érvényes.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#54043) Kobold666 válasza sgeza (#54037) üzenetére


Kobold666
tag

De semmi nem jön belőle sajnos. Tiszta úgy tűnik.

(#54044) dkovizoli válasza dkovizoli (#54040) üzenetére


dkovizoli
addikt

Köszi a válaszokat

(#54045) gery14


gery14
senior tag

Sziasztok! Valaki tud Bp-vagy körzetében üvegest aki lecseréli az s8-am üvegét? k :C Vettem bagoért egy s8at és leszeretném üvegeztetni ja és normális áron van a hangsúly 25ért tudok legolcsobban győrben !

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#54046) _IceBird_


_IceBird_
tag

Sziasztok! Nemrég vettem újonnan egy telekomos S8-at és az üzemidővel kapcsolatban szeretnék tőletek kérdezni. Készenlétben mintha sokat fogyasztana a telefon. 1 nap 2 órája töltöttem a telefont, most tartok 2 óra 3 perc kijelzőidőnél és az akksi 44%on van. Ez normális fogyasztás? PIE rendszer van rajta. Segítséget előre is köszi

(#54047) trobi28 válasza _IceBird_ (#54046) üzenetére


trobi28
addikt

Ennél jobb időt új korában sem nagyon lehet kipréselni belőle szerintem.
Gondolom jönnek majd az aksi huszárok akiknek 10 napot elmegy úgy, hogy közben játszanak is rajta, de 1.5, max két nap van ebben a készülékben, ha húzós a nap, akkor nekem este kéri a töltőt és nem játszom rajta :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#54048) Kobold666 válasza bigdady (#54035) üzenetére


Kobold666
tag

Autóban volt töltve, ott lehetett baja? Nem gyári kábellal.

(#54049) _IceBird_ válasza trobi28 (#54047) üzenetére


_IceBird_
tag

Köszi a választ :) Amúgy most így néz ki az akksi fogyasztása. Képet csatoltam. [kép]

[ Szerkesztve ]

(#54050) icemad válasza _IceBird_ (#54049) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha közben nem töltötted, akkor ez egy nagyon jó eredmény. Főleg egy s8-tól. Szerintem ne izgulj emiatt, nincs vele semmi gond. Ahogy te használod másfél napot simán kibír. Más gyártók készülékei sem tudnak nagyságrenddel többet.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.