Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) sgeza válasza nyulnyulu (#7996) üzenetére


sgeza
veterán

Mondjuk powerbankom pont van, bár ritkán használom csak, azért mégis örül az ember, ha kap néhány kis plusz szirszart. :-)

[ Szerkesztve ]

(#8002) SharpSA válasza icemad (#7994) üzenetére


SharpSA
veterán

Ha visszaolvastál volna, akkor tudnád, hogy én pont nem használom a YouTube-ot zenehallgatásra. ;)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8003) sgeza válasza taky1974 (#8000) üzenetére


sgeza
veterán

Kapható 9V-os autós samsungos gyorstöltő! Nekem azzal az S6-ot simán tölti bekapcsolt képernyővel. Feltételezem, hogy az S8-at is fogja. Nemsokára ki fogom próbálni! 😁

[ Szerkesztve ]

(#8004) CHIPman válasza taky1974 (#8000) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mit takar a gyári Samu töltő? A Galaxy S(1)-hez kapott 750mA-s töltővel nekem is merülne az S8, ha azzal kéne töltenem.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8005) kenatti válasza Mo Bill (#7971) üzenetére


kenatti
csendes tag

Merre lelted meg?(A fekete témát?)
dobsz egy linket esetleg?
köszi

[ Szerkesztve ]

(#8006) taky1974 válasza CHIPman (#8004) üzenetére


taky1974
csendes tag

Jaj igazad van. Ez egy 500mAh-s töltő.
Ja nem, 2A. Ennyire ne nézz butának...
https://www.aqua.hu/mobile/samsung-eca-p10xbk-ecb-du5abe-usb-szivargyujtos-tolto-micro-usb-adatkabel-oem-sam-0490-502626.html

(#8007) CHIPman válasza taky1974 (#8006) üzenetére


CHIPman
nagyúr

És a kábel?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8008) SkyS1gn válasza sgeza (#7999) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem hozza sajnos.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8009) taky1974 válasza CHIPman (#8007) üzenetére


taky1974
csendes tag

Azt adják hozzá.

(#8010) icemad válasza OCTAMD (#7997) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Dehogy írom be. Ez is valami cigó zene. Utána meg ilyen fost ajánlana a Google állandóan...

(#8011) CHIPman válasza taky1974 (#8009) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ha olyan kábeled van hozzá, mint ami az általad linkelt helyen a képen van, akkor ne csodálkozz, nekem az S3-hoz volt gyárilag olyan kábelem, és már egy hónap után megadta magát, 500mA körül töltött. Bár azt sem tartom egy pozitív tényezőnek a dologban, hogy microUSB kábellel töltöd az S8-at.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8012) sgeza válasza SkyS1gn (#8008) üzenetére


sgeza
veterán

Ja, lehet, hogy a playen nincs már.
Az amazonon meg lehet venni a licensz kulcsot, az apk-t meg szerintem sok helyről le lehet tölteni, de keress rá, hátha van saját oldala!
Itt az amazonos link:

https://www.amazon.com/PalmerinTech-FireTube-License-Key/dp/B00QVMPSZS

[ Szerkesztve ]

(#8013) SkyS1gn válasza sgeza (#8012) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja nem az appot, hanem a yt playlistet, felraktam azzal nem volt gond.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8014) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Keresnek arra megoldast, hogy a 4k-ban rogzitett videokat le tudjam jatszani fhd smart tv-n (samsung) wifin megosztassal.
Lehet csak video szerkesztes utan lehez, de erre sem talalok hirtelen play-en olyan programot ami egyszeru es gyors.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8015) taky1974 válasza CHIPman (#8011) üzenetére


taky1974
csendes tag

Egész konkrétan ez a kombó van (de ezt nem tudtam rendesen belinkelni): töltő adapter + USB Type-C adatkábel - 5V/2A - EP-LN915U + EP-DG950CBE Type-C black
Ez egy gyári gyorstöltő, gyári adatkábellel. Ez pedig Type-C. Nem toldós. Így ennek működnie kellene. Most vagy azért nem töltött rendesen mert melegedett a telefon az ablakban (bár amennyire lehetett kapott klímát, vagy valami más a baj.

(#8016) STC Speed


STC Speed
őstag

Telenornál a romaingot megkell rendelni? vagy megy automatán?
MY telenoron ilyet találtam: Internetezés külföldön (GPRS roaming): megrendelés

(#8017) zseko válasza WiZARD (#7983) üzenetére


zseko
veterán

Nekem elég életképtelennek tűnik. A telefont mi tartja fent, a szentlélek? A sima pozíciónál is, és fektetve is szemmel láthatóan csúszik lefelé a telefon, és akkor még nem is ment és rázkódott az autó. Egyébként pl. egy S8-nál mibe 'kapaszkodik' a mágnes, mikor gyakorlatilag tiszta üveg az egész? Szerintem a videón a telefon nem véletlenül volt tokban, az szerintem fém tok volt. Viszont nekem elég bizonytalan tartásúnak tűnik az egész.

Ahogy nézem tényleg nem véletlenül volt tokban, vagy fém tok kell, vagy felragasztani a telefonra két fémcsíkot, hogy legyen mibe kapaszkodnia.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#8018) blagolf


blagolf
senior tag

Samsung Galaxy S telefonomat újonnan vettem anno. 2 hét után meghalt. Alpha telefon vásárlásával adtam a Samsungnak még egy esélyt. Fagyogatott naponta többször is, az akksi pedig fél nap alatt lemerült. Ma meghalt az 1 éves Samsung memória kártyám. :W Hogy már memória kártyát sem tudnak gyártani..... Ebből a márkából soha többet semmit. :(

Üdv, Zoli

(#8019) mchawer válasza blagolf (#8018) üzenetére


mchawer
tag

S gondolom, nem aludnál jól, ha ezt itt nem írod meg... Hékás, ez itt nem a Samsung oldala, hanem az S8 fóruma... :W Alpha... :DD :DD :DD Az S8-hoz 256 GB-os EVO+ Samsung memóriakártyám van több, mint egy éve... Hibátlanul teszi a dolgát...

[ Szerkesztve ]

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#8020) SlayR válasza blagolf (#8018) üzenetére


SlayR
senior tag

Hát ez most mindenkire hatalmas hatással volt biztos... ;] :W

(#8021) sgeza válasza SkyS1gn (#8013) üzenetére


sgeza
veterán

Lehet, hogy nem jól emlékszem, mert én egyébként nem használom azt a funkciót. Vagy az is lehet, hogy ahhoz licensz kell. Mintha azt hallottam volna, hogy tudja a yt-os playlistet.

[ Szerkesztve ]

(#8022) spawn21 válasza mchawer (#8019) üzenetére


spawn21
veterán

Ne feszülj, csak leírta a véleményét. Normális módon, ne gyerekeskedj

iPhone 13p

(#8023) Mr.Silkó válasza spawn21 (#8022) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A kollégának attól függetlenül, hogy túlárad kissé a Samsung márka iránti lelkesedése, most igaza van. Abszolút nem való erre a fórumra blagolf fenti kifakadása.

[ Szerkesztve ]

(#8024) SlayR


SlayR
senior tag

Szóval, ha x éve elfüstölt egy LG monitorom meg meghalt két cd meghajtóm, akkor mehetek az LG fórumokra kattogni?! Nem logikus :DD

[ Szerkesztve ]

(#8025) Peee válasza blagolf (#8018) üzenetére


Peee
csendes tag

Én ma cseréltem az sd kártyát. Eddig samsung volt, vagy 5 éves, volt beázástól tönkrement telefonban is, meg rengeteget repült többek között egyiptomba is, sose volt baja.
De már kicsi lett a 64gb

(#8026) mchawer válasza StarKiller89 (#7936) üzenetére


mchawer
tag

Itt a megoldás neked [link] Szívesen :)

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#8027) S e t h válasza mchawer (#8026) üzenetére


S e t h
nagyúr

"Indítsd el a Chromeot."
Inkább alternatív alkalmazás lásd pl NewPipe, mintsem chrome.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8028) Kud1988 válasza Deck (#7962) üzenetére


Kud1988
csendes tag

Sajnos a nillkin üvegfólia sem ér sokkal többet, mint a többi.

(#8029) spawn21 válasza Mr.Silkó (#8023) üzenetére


spawn21
veterán

De látod hogy lehet normálisan is válaszolni. :D

iPhone 13p

(#8030) Mr.Silkó válasza spawn21 (#8029) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:K

(#8031) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

a dual sim s8 + gsm kombó mellett döntöttem, itt is megkérdezem: a wes-tel.hu, mobileshop.hu, 24gsm.hu, gsmvonal.hu, gsmotthon.hu közül van olyan bolt, amit (gsm-hez mérten) nyugodt szívvel ajánlanátok?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#8032) SkyS1gn válasza mchawer (#8026) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Sajnos egyik sem 100% és eléggé nyögvenyelős, nem értem miért nem tudja elindítani itthon is a Youtube RED-et a Google... pedig ha szlovák IP-vel csatlakozok akkor felugrik a youtubeon és full magyar a leírás meg minden, csak épp használni nemlehet.

Newpipe sem tud listát importálni :O

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8033) Deck válasza SkyS1gn (#8032) üzenetére


Deck
titán

Newpipeba még sajnos ez az 1 dolog nem került bele. Pedig tudja, csak nem vágom a githubos leírását :/
[link]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#8034) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Szép napot mindenkinek!
Aki/k/ még nem találták meg a fekete témát, /kenatti, SharpSA/ a telón van fent, mármint rá tölthető:
Beállítások- Háttérképek és Témák és ott a fülek között a népszerű, abban pedig a 11.-ik. /A 4.-ik sor középsője/
A neve: 11.[aire] sd_Black

Neked kenatti pedig különösen köszönöm a névjegyzék javításokat!

Azt hol, vagy hogy lehet beállítani, hogy az üzenet, email ikonoknál legyen számszerű jelzés hogy mennyi üzenet, vagy email érkezett?
Nekem csak a felső értesítési sávban jelzi hangjelzéssel és ha lehúzom a sávot akkor írja is, de nekem nagyon kellene, hogy feltűnően jelezze a "hagyományos" módon is!

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#8035) SkyS1gn válasza Deck (#8033) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja ez még azóta se készült el alul kérdezik mikor de semmi.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8036) OCTAMD válasza ZavaBalazs (#8031) üzenetére


OCTAMD
őstag

Tök mindegy,ugyanonnan az egy helyről veszi mindegyik.Talán a gsmhome a legjobb

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#8037) ZavaBalazs válasza OCTAMD (#8036) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ugye itt az a kérdés, hogy melyik bolt lesz még életben 1 év múlva is, hogy ha garanciális gondom van, tudjam hozzájuk vinni, hátha valamit azért ér a bolti gari is.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#8038) Mo Bill válasza Mo Bill (#8034) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Megtaláltam az üzenetek értesítés beállításánál- zárolt képernyő /ebben el kell rejteni a téma megjelenítését/
és akkor az értesítési sávban is és az ikonon is jelzi az értesítést!

Jól elbeszélgetek magammal! :) :) :)

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#8039) janosibaja válasza Mo Bill (#8038) üzenetére


janosibaja
őstag

Leírnád a pontos útvonalat? Nem találom így... Köszi

(#8040) Peddy789


Peddy789
őstag

Spiegen neo hybrid vagy ultra hybrid -et honnan erdemes rendelni? Koztvelenul a weboldalukrol? Vagy van ahonan olcsobban is belehet szerezni csalodasmentesen?

[ Szerkesztve ]

(#8041) Mo Bill válasza janosibaja (#8039) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Szia!
Bakker nem találod, mert az naponta frissül!:(
Szóval : Beállítások- Háttérképek és Témák és ott rámész a témák fülre és beírod a fenti keresőbe, hogy Black.
a 2.-ik téma az ([aire] sd_Black)!

Nem tudtam hogy alapból naponta frissül!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#8042) janosibaja válasza Mo Bill (#8041) üzenetére


janosibaja
őstag

Hmm. Én nem a fekete témát nem találtam, hanem az ebben a posztodban leírtakat nem lelem ilyen menüpont-elnevezések alatt...

(#8043) astorre19 válasza Peddy789 (#8040) üzenetére


astorre19
aktív tag

Szia!

Én innen rendeltem,tökéletesen elégedett vagyok.
[link]

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#8044) Mo Bill válasza janosibaja (#8042) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Beállítások-, Értesítések- itt amit be akarsz állítani pl: gmail, email, üzenetek stb ráklikkelsz és ott a felsorolásban alulról a 2.-ik "A zárolt képernyőn" pont és abban a középsőt kell választani: Tartalom elrejtése!
Ennyi!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#8045) janosibaja válasza Mo Bill (#8044) üzenetére


janosibaja
őstag

Csudába! Nálam ez van: pölö a Gmailnél nyoma nincs zárolt képernyő opciónak...

No, mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#8046) Mo Bill válasza janosibaja (#8045) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Egyáltalán nem mindegy!
Járjunk a végére!
A legújabb frissítés is fent van neked?

Nekem kellene egy kis segítség.
Smart samsung tv-n szeretném megnézni wifi csatlakozással a telómon lévő videókat, képeket.
Ezt hogyan tudom megtenni?
Milyen app-ok, beállítások kellenek hozzá?

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#8047) janosibaja válasza Mo Bill (#8046) üzenetére


janosibaja
őstag

Fenn, köszi.
Biztos elbabráltam valamit, majd bogozom.

(#8048) Peddy789 válasza astorre19 (#8043) üzenetére


Peddy789
őstag

Mi a velemenyed a neo hybridrol? Azert sima ejteseket a sarokra tompit rendesen? Nem atombiztonsagot keresek, de azert elofordult a masik telefonomal is hogy 4-5x 1 evben kiesett a zsebembol es sarkokon landolt vagy hasonlo..

Illetve hulye kerdes de tudsz foliat ami illik ehez a tokhoz?

[ Szerkesztve ]

(#8049) mikesa


mikesa
tag

YouTube háttérben, kikapcsolt kijelzővel...A gyári YT frissítéseit és adatait töröljétek.
Utána tegyétek fel a linkekben szereplőket, OgyTube-ba jelentkezzenek be és a beállításokon belül állítsátok ne a háttérben lejátszást.

[link]

[link]

Tessék kipróbálni, letesztelni! Aki csak ránéz és le sem teszteli az nyavajogjon csak magának. 😛

Én pl, 1-1,5 órás mixeket hallgatok így, amik Spotify és társaikon nem lesznek fent...

[ Szerkesztve ]

(#8050) Peddy789 válasza Peddy789 (#8048) üzenetére


Peddy789
őstag

https://www.youtube.com/watch?v=1_7j1G1Qfjw

Hm itt ugylatoma spigen folia adja a spigen tokkal?

Nem olcso de tetszetosnek tunik, mondjuka tetejenel furin nez ki a sok kivagas. Van ezzel valakinek tapasztalata?

Mar csak a szin komborol nemtudok donteni. A fekete telohoz a gunmetal szin adja gondolom, az ezusthoz is szepen illik a silver artic, vagy a levendula furi szinhez a blue coral, ami a videon is van... Eloben nem tunik annyira coral keknek, inkab sotetesebnek a video alapjan.. Az a baj hogy mind3 szin tetszik :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.