Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) komi77 válasza janeszgol (#1132) üzenetére


komi77
senior tag

Szerintem ők annál elvakultabbak, hogy belássák ha van is hibás széria. :) Ugyanakkor látom, hogy minden márkának, típusnak meg vannak a fanboyai, ezért nem zavar ha így gondolják. :D

Szegény ember kézzel nőz.

(#1152) tomboy0013 válasza bulikavagyok (#1144) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mondjuk érdekesebb lenne a teszt ha a sima S8-cal hasonlították volna össze, meg korrektebb is.

[ Szerkesztve ]

(#1153) WiZARD válasza total90 (#1149) üzenetére


WiZARD
addikt

Van egy Ringke Slim is, de fel se raktam, nagyon gumis a tapintása. (úgy rémlett hogy régen nem volt ennyire gumis)
Valami slim bőr kellene, remélem minél hamarabb lesz Vaja-nál valami rendes tok.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1154) total90 válasza WiZARD (#1153) üzenetére


total90
veterán

Nekem Fusion van most iPhonon (delelott 11-tol mar S8+ lesz :C ), az is gumisas, de nagyon penge.

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1155) thebear007 válasza udna999 (#1136) üzenetére


thebear007
aktív tag

Félreértettél, nekem nincs ezzel gondom. Mindössze egy megállapítás volt, hogy ilyen szemmel kell nézni a telefont, és máris egyél kevesebb ok amorcizásra:)

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#1156) udna999 válasza thebear007 (#1155) üzenetére


udna999
tag

Persze, nem is neked szántam. :)
Csak neked nyomtam választ, hogy végre valaki sejti hogy ezeket nem egykezes használatra tervezték.
A fórum elején fikázták páran a kijelzőt, hogy nem lehet elérni.

(#1157) zack válasza tjokai (#1143) üzenetére


zack
nagyúr

Ilyen mélyen nem tudom, hogy az új technológia használat során hogy tud amortizálódni. Mivel senki sem tudja, mitől lesz rózsaszín. Kijelenteni azt, ha nem rózsaszín, nem is lesz az, elég nagy felületességre és könnyelműségre vall. :U
A beégés általában az OLED rákfenéje, ami bizonyos idő után jön ki, és mivel ez új technológia, nem tudni hogy mi mit fog generálni, és az új kijelző hogy fogja bírni a használatot.
A Note5-öm majd 1 éves, és nincs beégve, pedig kapott rendesen (navi) kijelzőhasználatot eddig.
Az idő majd választ ad a kérdéseidre.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1159) Ádám16 válasza bulikavagyok (#1158) üzenetére


Ádám16
addikt

Nem vészes ez az ár.
Officeozni, böngészni tökéletes így szerintem.

(#1160) bulikavagyok válasza Ádám16 (#1159) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem sem vészes. Külföldön már láttam 90 euróért is, szerintem itthon is elérhető lesz hamarosan 25-30k körül.

[ Szerkesztve ]

(#1161) total90 válasza bulikavagyok (#1160) üzenetére


total90
veterán

Itt DE-be 93€ a legolcsobban.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1162) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

Tegnap este beleköltöztem én is az S8 +ba!
Első tapasztalatok:

Kijelző hibátlan, ujjlenyomatolvasó használata nagyon kényelmes, jobb kezes vagyok, pont elérem mutatóujjal. ÉS végre nem kell a kijelzőt feléleszteni a feloldáshoz, amint ráteszed az ujjad, azonnal nyitja! A status bar tényleg magasan van, viszont az ujjlenyomat olvasón ha húzod lefelé az ujjad, lenyitja a status bar-t!

Elég sok alkalmazást telepítettem, frissítések, állítgatások. melegedni közel sem melegedett annyira mint az elődei! SŐT, semennyire sem..Fogása meglepően kényelmes, Jeges szürke nagyon szép!
Írisz olvasó 10/10 , villámgyors, még sötétben is!
Akkuról még nem nyilatkozok, megvárok pár töltést, amíg beáll!
És ami még feltűnt az S7 Edge után, az a hangja! Szerintem sokkal szebben és hangosabban szól!
Szóval nálam jelenleg "imádás" van :D

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#1163) udna999


udna999
tag

Az új vezetéknélküli töltőt lehet már kapni itthon? Csak az S7 töltőjét láttam eddig.

(#1164) #72042496 válasza udna999 (#1156) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szerintem az egykezes mód is flottul működik, ha éppen arra van szükség.

(#1165) Burt1793 válasza zack (#1157) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem új ez a technológia, ez csak marketingfogás.

(#1166) ForRedGlory válasza S e t h (#1147) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Te csak ugatni jársz ide? :U

Nem, nem olvastam könyvet. Viszont, ha már pontosak akarunk lenni, nem, nem olvastam e-bookot, mert könyvet telefonon max úgy olvasol, hogy ráteszed a telefont az asztalra, majd ráhelyezed a könyvedet. Piszkálódni én is tudok. :U

(#1167) Ateszpapa válasza udna999 (#1163) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mammutban a Samu storeban lehet kapni 19990.-

(#1168) Burt1793 válasza ForRedGlory (#1166) üzenetére


Burt1793
veterán

Oké, de alacsony fényerőn a sima s7tel is lehet ennyit böngészni.

(#1169) udna999 válasza Ateszpapa (#1167) üzenetére


udna999
tag

Köszi az infót.
Ha jól emlékszem 12ért láttam az S7 töltőjét, ami teljesen kompatibilis vele ha minden igaz. Nem tudom megéri-e a plusz 8ezret.

(#1170) total90 válasza ForRedGlory (#1166) üzenetére


total90
veterán

Szerintem o itt arra gondolt, hogy a telefonhoz kapott kis konyvbe tobb van irva.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1171) PeteePeti válasza udna999 (#1169) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én az S7 Fast Charge qi padot használom hozzá álló állapotban! S8+ tökéletesen töltődik vele!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1172) total90 válasza udna999 (#1169) üzenetére


total90
veterán

Samu oldalan ist fent van, hogy 100%-os a kompatibilitas.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1173) ForRedGlory válasza Burt1793 (#1168) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ki mondta, hogy csak böngésztem? Na jó, ekkor ennyi volt részemről a téma. Tök jó, hogy mindenki jobban tudja, hogy mit csináltam. A telefonnal nem csak könyvet olvasni és böngészni lehet. :F

[ Szerkesztve ]

(#1174) udna999 válasza #72042496 (#1164) üzenetére


udna999
tag

Én is úgy tapasztalom (1 napi használat után) hogy teljesen kényelmesen lehet használni egy kézzel is. Egy-két olyan funkció van, amihez fogást kell váltani, de abszolút kezelhető problémamentesen. Az edge panel-t is feltöltöttem alkalmazásokkal, rém egyszerűen el lehet őket indítani. :)

(#1175) ollie válasza #67656192 (#993) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amoled sosem lesz teljesen fehér.

***

(#1176) Steady74 válasza bulikavagyok (#1158) üzenetére


Steady74
addikt

Lehet szőke nős kérdés, de ez töltő is egyben? Köszi

(#1177) Ateszpapa válasza udna999 (#1169) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Én 20 ezret nem adnák érte, kellene egy QI töltő, de nem annyiért.

Steady74:

Igen, tölti is közben.
Ha kell hűti is, mert van benne ventillátor! :)

[ Szerkesztve ]

(#1178) gabesz839 válasza ForRedGlory (#1173) üzenetére


gabesz839
senior tag

Üdv. Én kivancsisagból kérdezem mint bizonytalan vásárló hogy ebben az időben saccra mi volt?

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#1179) udna999 válasza Ateszpapa (#1177) üzenetére


udna999
tag

Igen, én is sokallom a 20at egy töltőért. Szétnézek a piacon, mik a lehetséges alternatívák.

(#1180) bulikavagyok válasza Steady74 (#1176) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, tölti az akkut és hűti a telefont. :K -lassú voltam

[ Szerkesztve ]

(#1181) sipy888 válasza LaciGSM (#1162) üzenetére


sipy888
aktív tag

Az ujjlenyomatolvasóval történő status bar lehúzás , hogy működik? Nekem nem jön össze...A beállításokban kell előtte engedélyezni?

(#1182) Burt1793 válasza ForRedGlory (#1173) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem azt mondtam, hogy csak ezt csináltad, de semmi konkrétat nem írtál. S7-tel 20%-os fényerőn, wifin, nem fekete (olvasó) módban netezve, facebookozva 50%-ra jó 6 óra SoT-vel merül.

De nagyon sajnálom, hogy telefonon bediktálva nem voltam teljesen PC.

[ Szerkesztve ]

(#1183) sipy888


sipy888
aktív tag

Egyébként mi értelme/előnye van a vezeték nélküli töltőnek?

(#1184) Burt1793 válasza sipy888 (#1183) üzenetére


Burt1793
veterán

Az, hogy nem kell kábelezni, rárakod a telót és tölt. Egy éve nem dugtam fel a telefonnak a töltőt, QI-val töltöm esténként, hibátlan.

(#1185) sipy888 válasza Burt1793 (#1184) üzenetére


sipy888
aktív tag

köszi!
A gyorstöltést ki lehet valahogy kapcsolni? Vagy már nem igaz az, hogy hosszú távon rontja az akksit? (vezetékes és QI esetben is)

[ Szerkesztve ]

(#1186) Steady74 válasza sipy888 (#1183) üzenetére


Steady74
addikt

Nekem a telefon munkaeszköz, nagyon sokat használom. Ha nem telefonálok, leteszem az asztalra, ha hívnak veszem fel... nem kell kihúzgálni a kábelt, holt időben is töltődik a telefon, nincs útban a kábel, ha töltés közben beszélek. Nekem napközben állandóan ezen van a telefon, az akksi teljesítményére semmilyen hatással nincs, ugyan azt tudja mint az első hetekben. Az egyik leghasznosabb kiegészítő, ami eddig volt.

(#1187) Quqesz válasza sipy888 (#1183) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egyre több autóba berakják a QI töltőt a középkonzol aljába és csak rárakod a telót. Ott a kábelezés elkerülése meg jobb....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1188) S e t h válasza ForRedGlory (#1166) üzenetére


S e t h
nagyúr

Látom a humor nem erős oldalad, azért ne kapj agyvérzést mert kíváncsi voltam hogy érted el az eredményt.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1189) sipy888 válasza Quqesz (#1187) üzenetére


sipy888
aktív tag

ezt én is elfogadnám, nagy ötlet :K

(#1190) LaciGSM válasza sipy888 (#1181) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Úgy emlékszem semmit sem állítottam. Ráteszem az ujjam ,felold, majd ha fentről lehúzom rajta, simán lehúzza a status bart.

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#1191) Ateszpapa válasza sipy888 (#1181) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Be kell kapcsolni a beállítások / speciális funkcióknál.

(#1192) ithomas válasza sipy888 (#1181) üzenetére


ithomas
őstag

Speciális Funkciól-->Ujjlenyomat érzékelős mozdulatok

Real eyes realize real lies!

(#1193) zazenke válasza sipy888 (#1183) üzenetére


zazenke
őstag

Annyi hogy kabelessel tudod használni töltés közben pl este ágyban és még így is feltolt használat közben is. Még a vezeték nélküli töltés látszólag szabaddá tesz valójában jobban korlátoz mert nem tudod töltés közben használni kézbe venni a telefont és lassabb is. Se böngészés se játék se semmi töltés közben

(#1194) babosmiki


babosmiki
addikt

Na, elvileg még is csak javítható szoftveresen a rózsaszínes kijelző probléma? Jövő héten jön a frissítés: [link]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1195) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Update fixing Samsung Galaxy S8 red tint issue to arrive next week -na ez érdekes lesz. Hardveres hibát szoftverfrissítéssel orvosolni? :F

Szerk.: Megint beelőztek. :B

[ Szerkesztve ]

(#1196) Ateszpapa válasza babosmiki (#1194) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ez szép, csak fura, hogy nekem nincs de van akinek gondja van vele, pedig ugyanaz az sw van rajtuk.
Mégis mitől lenne más?

(#1197) Vangelis válasza Ateszpapa (#1196) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Már csak az kell, hogy robbanjon is...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1198) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

Mikor szakadtok már le végre erről a robbanós témáról? K.va unalmas már! Főleg hogy sosem robbant semmi! Az agyamon kívül....

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#1199) ollie válasza bulikavagyok (#1195) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miből gondolod, hogy hardveres hiba?

***

(#1200) Takashi válasza ollie (#1199) üzenetére


Takashi
aktív tag

Én abból gondolnám, hogy ha csak szoftveres lenne, akkor miért nem tapasztalható mindegyik készüléknél?

七転八起

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.